• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
autor
@kamisb jak se to jmenuje prosím tě nikde to nemůžu najít?
5. říj 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - baby dent - olej k péči o ústa dětí ...někde u toho psali, že se tím masírují ty dásničky aby nebolely.
Jdeme sbalit konečně ten bazén :slight_smile:
5. říj 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj už ho mámm dííkk...no my máme v bytě atomovku jak se předělává ten dětskej pokoj..včera večer,když muž přišel z práce, vymalovali kluci jednu stěnu, dneska montuju s Kubou v rámci možností police, pesuneme věci na druhou stranu a snad přijde muž dřív,aby stihli ještě tu druhou stranu..všude je krámů a bordelu, musím to postupně vytřídit co se vyhodi, co se schová k máme a co zůstane...strašný..jenže s tou malou a prací je to složitý. na konci října přijdou šatní skříně tak snad to bude pak už ok
5. říj 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to mi je jasný, to musí bý síla. Mě stačilo jak jsme stěhovali místnosti v tom dubnu-květnu. Snad máme na dlouho klid.
Mě čeká jen zase jednou uklidit špajz ...a to bude taky síla ....on je sice maličkej, ale věcí v něm je spousta.
5. říj 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty jsi zlato...... :wink: Můžu Ti poslat ten babyring..jestli chceš...
5. říj 2014 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - dík, ale asi ne, on už drží hezky hlavičku tak budeme zkoušet pomalu zase jiný polohy ve vaně.
5. říj 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - máš to v mailu.
5. říj 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: opět jdu k vám pro radu...V těhu knížce mám kolonky na zubaře,praktickeho a plicni..Měli jste vyplněno vše?Já vůbec nevim jak a kdy to mam nechat vyplnit... :unamused:
5. říj 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani já byla u praktické, EKG, zubní a mám tam ručně napsanou dětskou, jinak nic.
5. říj 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - ideálně se zeptat na gyndě co po TObě chtějí.
Ale určitě zubař, praktický doktor a EKG (EKG prý co nejdýl).
Na plicní se chodilo dřív teď už to moc nevyžadují, ale zeptej se. Záleží taky kde budeš rodit, některý porodnice to chtějí.
5. říj 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani kočíí...já měla jinou průkazku...ale měla jsem tam jen zubaře.....a velké utz od primáře...jinak nic...
5. říj 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani mně ekg nikdo nedělal .
5. říj 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb je pěkná...co za to? Kočko..nějakej hadýrek.. na malýho?
5. říj 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice čičinky..malý má od pátka smradlavou stoličku,tekutou...hořčicovou...že to není normál? Radši k doktorce,že? Bojim bojim....no.je fakt..že teprve nedávno jsme začli dávat vigantol..,nemůže to být z toho? Jím stejné věci..Nebo alergie na kravské mléko?
5. říj 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no malej poslední dobou smrdí kvalitně...si myslím, že to je ten vývoj střev.
Nebo zkus ráno jen na dětský zavolat oni Ti řeknou.
To neřeš, já nic nechci ...má to tu jen tak ležet? nějak s tím zajdu na poštu a pošlu.
Dětičky jsou v těch kruhách asi spokojený co? My zatím furt praktikujeme společnou koupel a držíme prcka jen za temínko a on řádí jak pominutej :grinning: hrozná sranda.
5. říj 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teď jsem se zapotila než jsem to upravila ...takže se omlouvám za kvalitu, ale nechtěla jsem aby měl někdo připomínky k hambatý fotce.
5. říj 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@muddledgirl valca ted zacala i prdet smradlave :slight_smile:)) zatim jsem n8kam nevolala a nikde nebyla..zkus fakt rano jen zavolat.. :slight_smile:
5. říj 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@hhani ja mela zubare, praktika a ten mi delal ekg.plicni jsem nemela
5. říj 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj i prdíky jsou někdy kvalitní :grinning:

@muddledgirl - nezapomeň mi pak poslat adresu do zprávičky, ať to mám kam poslat :wink:
5. říj 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@hhani jo a detskyho pravda
5. říj 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - dětskýho doktora v Podolí stačilo jen nahlásit (ono to je různý -ale doporučuji si jej již pomalu zajistit, někdy třeba nový pacienty nepřibírají). Jestli jako máme zajištěno a chtěli jméno.
5. říj 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no dneska ta nase zvanilka teda smrdela kvalitne jak prdela, ale 2 dny nekajdila..to zas bude az za krkem az to prijde
5. říj 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no malej to za krk zvládnul včera i dneska :slight_smile: kadí 2x denně a jednou nějak fest :sunglasses:
5. říj 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ale Adamek je krasnej ;)
5. říj 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - děkuji.
Poslední dobou zjišťuji, že skoro všechna miminka :wink:
5. říj 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb nooooo kdepak neketra jsou zvlastni :slight_smile:
5. říj 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - jj to je správný pojem, dokonce jsem o jednom řekla, že je ošklivý, ale rychle se změnilo a pak už to nebylo tak hrozný.
Ale roztomilá jsou všechna :slight_smile:
5. říj 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb
@muddledgirl
Ahojky, tak se zase ozývám. Měly jsme nějaký náročný týden - skoro týden a půl.

Malá začala děsně vyšilovat - vzteká se, brečí. Nejdřív to začalo škubáním od prsa, podle mě měla zase málo mléka - i prsa nebyla tak nateklá. Takže asi zase spurtujeme :frowning2: Jenže pak se to stupňovalo.
Začala se vztekat při přikládání - nechtěla se přisávat, vztekala se, když jsem jí chovala (spokojenější byla v postýlce, ale zase né dlouho). Vztekala se snad nonstop. K tomu všemu měla i divnou stoličku - jednou nazelenalou (asi - ty barvy jsou takový divný), jednou nahnědlou, jednou dobrou. Když jsem se už rozhoupala (po víkendu), že zavolám k dr. nebo se tam stavím, tak byl zase jeden den klid. Měřila jsem teplotu (několikrát denně), ale tu neměla. Tak nevím, co to bylo - snad jen ten spurt. No, už se to snad začalo uklidňovat - mléka dost, přisáváme se a už tolik ani nebrečí.

K tomu všemu se mi stalo, že si ve vaně cákla tak, že si šplouchla do pusiny (asi před 3 dny). A od té doby, když už jen vidí vaničku, tak začne řvát jak tur. Tak nevím, jak to vyřeším. Zkusím to ještě párkrát a pak kdyžtak zkusím se koupat s ní, nebo zkusím kyblík - ale ten se mi zatím nechce kupovat, tak zkusím zjistit, jestli ho nějaká známá nemá na půjčení - abych zjistila, jak bude reagovat.

Bylo to teď nějaké náročné. Takže jsem jen dočítala - jinak dětičky jsou náááádhernýýýýý.
Jinak mi kakáme snad 3-5x denně. Nebo si aspoň připrdne. Jo a dneska jsme začaly trojkový plíny :slight_smile:
V úterý jdeme na 3měsíční kontrolu, tak se na vše dr. zeptám.

@hhani Ahojky, tak věřím, že je vše OK a že si těhotenství užíváš :slight_smile: Já měla v průkazce zubařku a obvodní. EKG mi nedělala a plicní nechtěli. A dětskou jsem si zajišťovala sama - ani se mě na ní neptali - až v porodnici, aby věděli, komu mají napsat zprávu.
5. říj 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb My dostaly od známých takový ten první "kartáček = zajíček" na masáž dásní. Zkoušela jsem ho jednou a děsně se jí to líbilo - tlačila mi proti prstu jazýčkem. Myslela si, že jí dávám něco na cucání :grinning:

Toto:
5. říj 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jo holky, napište míry miminek, ať vidíme, jak krásně všechny rosteme :grinning:
5. říj 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek