• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@marke - myslela jsem potvrzení denního vyměřovacího základu nebo jak se to jmenuje. Co je potřeba k žádosti o rodičák. Někde holky psaly, že to šlo přes poštu udělat.
Mě totiž te papír při nástupu na mateřskou neposlali, Praha to snad nedělá nebo asi jen na žádost...nevím.
6. říj 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ne při nástupu na mateřskou - dneska mi došel domů (to jsme jen o týden od sebe). Má to nějaký název Potvrzení pro žádost rodičovského příspěvku - je tam kolonka o mě, o malé (nevyplněná) a potom právě potvrzení o denním vyměřovacím základu při mateřské (a také pro nemocenskou a něco od zaměstnavatele). Takže to je asi ono. Já ani nežádala - prostě to sami poslali. A je tam datum, do kdy mám mateřskou. Tak se budu muset taky poptat, co mám vyplnit a poslat, ale nejdřív musím vyřešit (zažádat) o tu dovolenou.
6. říj 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - aha no vidiš, to ale tady u nás asi neposílají. Budu si tam muset zavolat a případně o to požádat nebo předvyplním tu žádost a oni je doplní zbytek. Už to mám doma prázdný na stole.
6. říj 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no jo tak to jo..my trénujem pár dní..taky 3x-4x denně jen..já jsem se prostě bála no...KOukám,že prcci jsou tak o tři týdny asi..
7. říj 2014 v 05:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ne ne..nejdřív si vyřiď rodičák.Jak jsem psala...běž na nemocenské..tam Ti dají potvrzení o vyměřovací základě../NA PAPÍŘE JE PŘESNĚ POTVRZENÍ O NÁROKU NA DÁVKY OVLIVŇUJÍCÍ NÁROK A VÝŠI RODIČOVSKÉHO PŘÍSPĚVKU/.s tím + občankou Tvojí a manžela,přítele+rodným listem dítěte jdeš na socku,tam kde se dávají dávky a je tam plno cikánů...Najdeš si dveře podle tvého příjmení.Tam Ti dají formulář, ŽÁDOST O RODIČOVSKÝ PŘÍSPĚVEK...PAK TO MÁŠ VYŘEŠENO. :wink:
7. říj 2014 v 05:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke dovolenou co vím, můžeš čerpat až po MD
7. říj 2014 v 05:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jejda nestraš s tím kojením....malý je velký...ale kojím plně..ještě bych ráda chvíli..ale hladoveček náš to je no....
7. říj 2014 v 05:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte nějaká, body v tom DM mají nějakou platnost? jako jestli třeba když je to už dlouho jestli nějaký propadají třeba?
7. říj 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme po kontrole měří 63,5 cm a váží 6320g :slight_smile:
očkování nebylo máme trochu rýmu ...takže máme koupit pořádnou odsávačku, na noc netopit, chodit na procházky a dát vlhkou plenu na postýlku nebo prádlo do pokojíku.
7. říj 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb já myslím,že furt :wink:
7. říj 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to je v pytli...malý má taky věčně rýmu..spíš holuby no...abych se pak dostala vůbec někdy do Frénu.....JJ..doktorka říkala,že ta na vysavač jedině..tu máme..ale dělá mi už scény když stříkám do nosu a odsávám..neudržim mu tu hlavičku ...
7. říj 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - my ted koupili jednu na baterky má to mít stejnou výkonost a nehlučí to ..tak jsem na to zvědavá. Jen je dražší no
7. říj 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: ...pán se zrovna snaží někam dolést na dečce,výsledek je ten že krásně prdí :grinning: :grinning:
a už se vzteká
7. říj 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
7. říj 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky my mame doma zvlhcovac vzduchu..mame suchy vzduch v byte a i asi na prach je to dobry a pomohlo to
7. říj 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, co mě čeká na monitoru, asi se zásobit pitím, jídlem a něčím ke čtení a hlavně u nás trpělivostí, protože taky záleží zda budou nějaké porody :(
7. říj 2014 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - taky už jsme ho objednali :slight_smile:

@muddledgirl - asi 1200,-
7. říj 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa - když bude malej spolupracovat je to za 20 minut za sebou...ale taky nemusí spolupracovat a můžes tam být celý den :frowning2:
7. říj 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj ja ted dostala jeste jeden od sefa tak bude jeden v loznici a druhej v pokojiku..hele a od ty doby co ho mame tak i manzel chrape min
7. říj 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm tak to my objednali jen jeden do dětskýho pokojíku a prý nemáme na noc topit a ideálně bud ten zvlhčovač nebo mokrou plenu k postýlce. Malej na plicích nic nemá, ale někde v cestách protože ani v nise ne, ale že chrčí když leží na zádech ...na boku už to pak slyšet nebylo.
7. říj 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no jsem na něj zvědavá, když já vzhledem k té těhu cukrovce mu nemůžu ani dopřát sladké, abych ho tím vzbudila, takže ráno po příchodu do nemocnice nakoupím v kantýně zásoby jídla, protože jíst musím, jinak by mi stoupala glykemka. Doufám, že bude spolupracovat a půjdu včas domů.
7. říj 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb my netopime vubec ; ) ja jeden zvlhcovac uZ mam dlouho tak 5 let no..a ten druhy jsem dostala a zrovna ho vezu domu tak jsem rada, ze bude i v loznici kde spi mala a i v pokojiku kde spi Kuba
7. říj 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa já tedy jídlo ani pití s sebou nenosila...a časák mi tam dali...ale můžeš si vzít.. :wink:
7. říj 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa neděs se..můj nespolupracoval věčně..byl to děs..naštěstí..doktoři neprudili a stačilo jim to..prostě chápali,že je spáč...Kamču týrali třema monitorama dennně...
7. říj 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa pozor..sladké může i uspat...já se sladkým cpala furt...a malý na to nic..ani na kafe...
7. říj 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@eevvaa tak ja si monitory uzivala jinak bohuzel a jist jsem.pak uz nesmela. S ohledem na to jak ten konec tehotenstvi vypadal ;)..takze ti moc neporadim..S Kubou uz si to nepamatuju :slight_smile:
7. říj 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja byla v nemocnici na monitoru kazdy dve hodky a samy sestricky rikaly, ze proste to miminko ma svuj rezim a kazde je jine no ..takze kdyz pak zrovna na monitoru nespolupracuje..tak to nemusi vypovidat
7. říj 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl podle me u Kamci ji hlidali kvuli tomu hodne co ma za sebou taky tak aby se neconnestalo
7. říj 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@janice_opice no už jsem si dala do kabelky dvě jablka, ty můžu dopo jíst. Zítra podám zprávu, jak nám to šlo, snad nebude nějaký problém, aby si mě tam nechtěli nechat, to zatím neeee....
7. říj 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek