• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
autor
@eevvaa nestras vse bude ok :slight_smile:
7. říj 2014 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice ano..také si to myslím...u mně to nikdo neřešil.. :wink:
7. říj 2014 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice já byla párkrát u doktorky...pak mě zavřeli kvůli tomu tlaku a tam mi ho dělali třikrát denně...no a u porodu..znáš to..ani nemluvim...furt... :grinning:
7. říj 2014 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no u me to resili taky jen z duvodu ktere nastaly jinak u kamoseknbyli taky v poho :slight_smile:
7. říj 2014 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eevvaa jjj nestraš... :wink:
7. říj 2014 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Jani posrala se mi odsávajda,,nebo spíš ten stroječek...jakou máš Ty medelku a za kolik?
7. říj 2014 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice
@muddledgirl tak já teda nestraším, no :slight_smile:. V pondělí jsem se tam byla zeptat, ale to v půl jedenácté byla plná čekárna, tak jsem odtud utekla, tak zítra druhý pokus, pojedu ráno, v nejhorším si počkám na podpis od doktora, to je to poslední.
7. říj 2014 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ja mam medelu swing a sehnala jsem ji za 1000,-a spokojenost
7. říj 2014 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jjj já už o ni napsala..ale za 2000
7. říj 2014 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jako to bylo fakt stesti za tu 1000...je skvela pomohla a pomaha :slight_smile:
7. říj 2014 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
7. říj 2014 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl v praci si uz taky zvykli ze se z koypelny ozyva divnej zvuk a vibrator to neni :grinning:
7. říj 2014 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@janice_opice to je dobrý :grinning:
7. říj 2014 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa - hlavně mít hodně vody. Na prcka sladký taky neplatilo. Možná trochu ledová tříšť :grinning:
ale neboj určitě to bude v pohodě.
Já prostě měla spáče ....naštěstí spí i v noci a ráno...přes den už to je horší.
7. říj 2014 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl
@kamisb
@janice_opice
Ahojky. Tak dnešní hlášení: 5700 g a 61 cm. Vše v naprostém pořádku, tak jsem ráda.

Jinak já budu čerpat dovolenou po MD, tedy před rodičovskou :slight_smile: Ale, že budu vypisovat ještě jednu žádost, jsem netušila :frowning2:

Co se týká odsávačky hlenů, tak si myslím, že na vysavač má větší tah. Já používám tu levnou a přidržím si ji u hadice vysavače. Malé už vůbec nevadí. Naopak, protože je slyšet zvuk vysavače, tak je klidnější :grinning:
Tak jsem na tu na baterky zvědavá :slight_smile:

Dneska jsem koupila ten Physiomer, v lékárně říkali, že se do něj nemůže nic dostat, takže klidně půl roku až rok vydrží. Doma otevřu příbalový leták a tam je 28 dní. grrrr. Co se s tím může stát po tom měsíci, když je to pod tlakem a "jen" mořská voda? A dost mě překvapil rozstžik - je toho docela dost :slight_smile:

Malá trochu jako chrochtala při dýchání, tak jsem jí stříkla a vysála a má nosánek čistý, přešlo to. Tak to budu používat preventivně, až budeme topit. Jako zvlhčovadlo sliznice :slight_smile:

Jinak já si nechávám zatopit ráno, je to příjemné vstávat do teplíčka :slight_smile: Odpoledne manžel přitopí asi obden. Já si vždy jen pustím fukar večer při koupání.
7. říj 2014 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - no já ted právě řeším jak to jako udělat při koupání ....v koupelně je teplo a pak ho jako odnést do 20°c mi přijde jako docela šok.
No dneska ji manžek i rovnou přivezl tak budu referovat co bude. Po koupání dáme mořskou vodu a vysajeme a uvidíme no.

Víš synovec jeden má trauma do dneška když se pustí vysavač ...já vím, že to je vyjímka, ale prostě se mi to nechce riskovat. On se teď docela leká tak ho nechci ještě víc děsit.
7. říj 2014 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marke super...já také budu tak čerpat dovču.....musím se s vedoucí domluvit..ale problém by to být neměl..vracet se nebudu a bůhví co bude a nebude na pracovišti...takže radši vyberu hned...

JJJJ....já mám dojem,že měsíc....ale nechtěla jsem to tvrdit...nebyla jsem si jistá...s tou mořskou vodou...

Malý tak chrochtá....tak my nosánek čistý nemáme....Jako zvlhčovadlo hi hi..

My fukar nemáme a trošku topím kvůli koupání...ale jinak to nesnesu...
7. říj 2014 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no..právě,že jak jsme přistydlí..tak já i vždycky zatopím trochu v obýváku a pak to zase stáhnu..aby malý nebyl ještě víc nastydlý....anebo ho obleču v koupelně a zabaleného nesu pod peřinku.....no malý to nesnáší to na vysavač...ch jo...ale třeba si zvykne no...
7. říj 2014 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb pouzivam u prebalovaku fukar..vypnu ho az kdyz ji namazu a obleknu.ale my mame v loznici teplo i kdyz vetrame
7. říj 2014 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
NO ono jako těch 20°c je dostačující, ale v tý koupelně je podle mě o hodně víc no.
Tak první pokud asi nevyšel ...dokonce se nám povedlo zasáhnout tou mořskou vodou i očíčko :angry: my mu dáváme hrůza :frowning2: ...ale kápla jsem kapku borový vody a hned byl klid. Vysání by šlo dobře ani se moc nebránil,ale zapomněli jsme jak dlouho to může být puštěný tak jsme to hned zase vypli ...hold to budeme muset zkoušet dál, aby byla praxe.
7. říj 2014 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak až se to naučíe tak dám vědět, jestli to děá co má.
jinak posílám odkaz ....
http://www.livinglabcz.cz/
7. říj 2014 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice my v ložnici máme zimu...ale teď spím spíš v obýváku..přítel mi tento týden nakrmí jednou ....a pak jde spát do ložnice on a mimísek je se mnou v obýváku potom...aby se zas vyspal přítel..
7. říj 2014 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak to my máme v baráku stejně když se netopí tak všude asi 20-21°c. Dolů to půjde až bude venku větší zima.
Ale už občas zatopíme, manžela rodiče jsou nastydlí tak nahoře je těch 20°c pro ně málo. Takže pak máme tady asi 23-24°c.
Malej dneska musel být, ale utahanej ...najedl se ...oba jsme mu dali pusinku a už chrupe. Vytuhl hned ...normálně mu to tak půl hoďky trvá.
7. říj 2014 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb jaktože máte víc než my v paneláku? :astonished: My 19 bez topení...Tak já víc jak dvacet nesnesu no.....I když co bych občas pro malýho neudělala...ale zatopim na chvíli na koupání a už jsem vysušená...Malinký právě usíná na mně...teď se trošku nahamal..
7. říj 2014 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - no v zimě tu máme min. 17°c a jinak tak furt kolem 21°c, ale v létě taky třeba 28°c.
ale jak to, to se mě neptej ...ale taky asi i tím, že venku je furt ještě pěkně přes den kolem 20°c a v noci to moc neklesá ještě.

jinak malej dneska přes den moc nespal ....jak jsme jeli do Kolína s pupíkem (už nemusí nosit ten pásek, pupík se zatahuje) tak usnul vždycky jen na chvíli v autě. Pak zase k dětský, to jsme ho pak jen z autosedačky přendali do kočárku ...a to spal asi hoďku a pak mě ještě asi 40 minut v lese od půl 4. Tak už byl asi unavenej. To jsem zvědavá jak dlouho bude spinkat.
7. říj 2014 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Tak to je ještě dobrý...bejvalej měl 13,když jsem se ráno vzbudili..po pár hodinách netopení v kotli....kolem 20? Včera tu bylo 13 ...ale je fakt,že nevim kolik bylo hodin..

Tobě spinká v noci krásně,ne? Mně už taky usnul... :wink:
7. říj 2014 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - jj většinou krásně spinká, ale na dnešek se prvně vzbudil už v půl 1 a pak teda v půl 6. Po 7h šel zase ke mně a kdybychom nemuseli do toho Kolína tak jsme spali tak do 10h počítám :slight_smile:
Ale když spinká až do 3h jsem raději :slight_smile: na první zátah :sunglasses:

no tak ve stínu je třeba na teploměru 17°c, ale když je hezky tak je těch 20°c no ...jdu ven jen v triku a mikině, ale někdy fučí studenej vítr no.
7. říj 2014 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Ty jo..už v půl jedný...mně spí max tři hodky..no dvakrát spal 4 od koju ke koju...takže je to trochu míň...Já mám problém,že ráno už moc nespim..někdy už od pěti nezaberu...se někdy divim,že existuju....

V Praze je každopádně teplejc..když je kolem 17..tak chodím v triku... :grinning:
7. říj 2014 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - jj vím, že TI v noci moc nespí. Já si neztěžuji, jen když se vzbudí dřív jak v 1h, tak v těch 5 pak jsem totálně k.o. a usínám u toho kojení.
A on pak po položení do postýlky někdy ani už nechce spinkat, uličník ...ale zatím snad jen 2x jsem si ho brala k sobě před 6h. Většinou pak ještě do těch půl 7-7 ještě usne.
No my jsme s manželem hodně spaví, takže bychom mohli spinkat furt :grinning:

Kamarád nám furt přál mimčo co moc spát nebude, abychom prý věděli jak jsme se měli takhle spát ...no zatím mu to naštěstí nevychází. Byli jsme s nima na tom víkendu a oba docela nechápali. Položit mimčo do postýlky a odejít a ono klidně spí a ještě tam se budil jednou v půl 3 a jednou v půl 1. A ráno nás viděli až kolem 9h. Tak dlouho prý ani jedno ze 3 jejich dětí nikdy nespalo. :grinning: :grinning: No doufám, že mu to ještě chvíli vydrží.
7. říj 2014 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - my jsme v Polabský nížině, tady je většinou ještě o něco teplejc :slight_smile: nejvyšší bod je asi "Skála" něco kolem 230 m.n.m. ...ale taky vyčnívá do dálky :wink:
7. říj 2014 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek