• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@petulak1988 no počkej, já budu muset taky do práce, to jako bez práce nezůstanu,lae do Vánoc to dám a od ledna chci někam nastoupit - když to nevyjde....takže tak jako hledám a koukám kolem:slight_smile:ale od 16 let skoro nepřetržitě makám makám tak si prostě potřebuju odpočinout a nabrat síly a když to ted jde tak toho musim využít.:slight_smile: Já zpráce odešla z vlastní vůle už jsem nemohla a nakonec to dopadlo velmi dobře dohodou a odstupnym:slight_smile: tak sjem spokojená a ještě jsem v pracovní neschopnosti..tak ted můžu odpočívat:slight_smile:
27. zář 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj ja jsem nemyslela ze bez ni zustanes ale ja doufala a stale doufam ze se zadari a behem materske dodelam skolu a budu moci nastoupit do jine prace... nechci uz sem... :frowning2:
27. zář 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 tomu rozumím, já z téhle taky konečně utekla, práce mě bavilo,ale posraly se tam poměry celkově..bylo mi tam z toho na zvracení tak jsem ráda navíc nakonec to je dohoda z organizačních důvodů tak mám po pracovní neschopnosti i nekrácenou podporu a ted mám 5 platů odstupný:slight_smile:)) takže jsem z toho fakt vybruslila nakonec skvěle na to, že jsem počítala s tím, že jim uteču na neschopnost a už se nevrátím:slight_smile:
27. zář 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo tak to jsi to zvladla suprove.. :slight_smile: aspon nebude bita na penezich... tak drzim mooooooc pesticky.. v pondeli se to dovime obe.. :slight_smile:
27. zář 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dnes jsme byli v Gennetu kvuli genetickym vysledkum embryii. Meli jsme 3 embrya, ale jen jedno bylo dle vysledku geneticky v norme. Ostatni mely chromozomalni anomalie - jedno by melo edwardsuv syndrom a druhe by odeslo hned na zacatku. Takze jsme si usetrili dve velky zklamani a mame jednoho sampiona k transferu :slight_smile: MOzna to byly priciny nasich dosavadnich neuspechu - geneticky spatna embrya :unamused: Kdo vi, ale aspon tohle eliminujeme. Transfer posouvame o dalsi cyklus na pulku listopadu. Dokonce nas dnes napadlo, ze bych pred transferem jela na 14dni do lazni, hezky telo pripravit a rozproudit diky proceduram :grinning: Jen zaridit v praci volno...
27. zář 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz to je super,že máte jednoho zdravého bojovníčka. já mám bohužel jednoho po vyšetření špatného. Držím palce aby všechno klaplo a lázně jsou dobrá volba :wink:
27. zář 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ač nejsem věřící tak tohle mě dojalo, protože vím, že tam ty dušičky čekají,aby si nás mohly vybrat:
Bylo jednou jedno dítě připravené, že se narodí. Zeptalo se Boha: "Slyšelo jsem, že mě zítra pošleš na zem. Ale jak tam budu žít, když jsem maličké a slabé?"
Bůh mu odpověděl: "Mezi mnohými anděli jsem vybral jediného pro Tebe. Ona na Tebe bude čekat a starat se o Tebe."
"Ale" .... povídá dítě "tady nedělám nic, jenom zpívám a směji se, to je to, co potřebuji, abych bylo šťastné."
Bůh povídá: "Tvůj anděl Ti bude zpívat každý den a bude Ti říkat ta nejsladší slova. A ucítíš lásku svého anděla a budeš šťastné."
"Slyšelo jsem, že jsou na zemi zlí lidé" říká dítě "kdo mě ochrání?"
Bůh obejme dítě a říká: " Tvůj anděl Tě bude chránit i za cenu svého života!"
V tom momentě zavládl v nebi klid, ale na zemi bylo slyšet hlasy. Dítě se v rychlosti zeptalo: "Bože, pověz mi jméno mého anděla."
Bůh odpoví: "Jméno Tvého anděla není vůbec důležité, Ty mu budeš říkat MÁMA."
27. zář 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice a dost, nepotrebuju rvat este uprostred pracovniho dne!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

nazdar holky moje, tak uz jsem zas tak trochu zpatky ve svy kuzi, sice by se jeden z toho vsechno posral, ale uz frcime na antb. oba a to az do laparky, takze me ted ceka zivot jeptisky, kdyz si este vzpomenu na tu dietu, co mi ve VFN napsali na tejden pred laparkou, ale co uz.
do boje!!!
@pavlina1976 dekuju za srdicko, jsi poklad, ted je pekne sbiram na operaci a pak je zas poslu dal:slight_smile:
krindy pindy!!!! dyt ty se nam ted vdavas, ze jo??? mam uplne husinu!!! tak doufam, ze si to moc uzivate a tesime se na fotky:slight_smile:

@petulak1988 dulezita je kvalita, ne kvantita, my meli od druhyho dne jedno embryo naky pomalejsi, ale nakonec jako jediny zvladlo kultivaci az do blastocysty! drzim palce, uvidis, ze nakonec este nebude v pondeli embryolozka vedet, pro ktery hezci sahnout:slight_smile:

@danaho to me mrzi!!! ale chapu dobre, ze na tebe ceka jeste nanucek? je to tak, vid?

@kamisb, malickova poradila a obvodak je uplne blbej, takze jsme si vsechno nechala napsat od novyho gynekologa a uz oba frcime na antb. na 20 dni:( ale je to tak lepsi.

@monyna83 tak to je presny, musim mit furt neco, asi blba karma. nebo bojler:slight_smile:. ale ja chci miminko a tak si ho musim vybojovat. aspon ze mam doma takovej poklad, kerej me vzdycky utesi, kdyz uz jsem uplne otupela tema doktorama a bolistkama.
27. zář 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ahoj zlato,jsem ráda,že už je trochu líp. Však já si to taky ořvala. To musíme dát. :dizzy_face: Máme tam jedno zamrazený co nešlo vyšetřit,takže naděje ještě je. Ale při tom mým skore kdy zatím bylo 100% vyšetřovaných špatných se fakt bojím. Ale třeba se konečně stane zázrak.
Takže laparka nebude muset být posunuta?
27. zář 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no jo dneska je tvůj velký den. Tak přeji mooooc štěstí a ať to klapne (všechno) :dizzy_face:
27. zář 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 jak jeptišky?? tak si vemte čepicu neeee?????? :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho bodejt. je dobre, ze si to clovek odbreci, neni dobry to v sobe dusit a koneckoncu, neni na tom nic spatnyho. tak hura pro nanucka:slight_smile: na skore nehled, dyt to tady vidis dnes a denne. x transferu se nepovede a najednou jeden jo a nikdo nevi proc. proste priroda. stejne tak muz vas nanuk bejt za 9 mesicu na svete:slight_smile:
vypada to, ze laparka se posouvat nebude, takze ani potencialni ivf, do kteryho pak budeme chtit jit co nejdriv. takze jsem trochu klidnejsi, coz je paradox, ze se clovek tesi pod kudlu:slight_smile:
27. zář 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: vezmem, ale to vis, takovy veci uz doma nevedem:slight_smile:)
27. zář 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 to chápu,ale víš jaký to právě bude vzrůšo jít to kupovat do drogerky a nejlíp do nějaký vesnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tojo, este by to chtelo vyzadovat treba naky XXL velikosti nebo tak:slight_smile:
no ale dneska uz to stejne takovej hit asi nejni..gumy maj na kazdym rohu:slight_smile: a vis co, nekam do vidlickova se pro to nepotahnem :grinning:
no poverim muze, i kdyz mozna radsi ne, kdysi koupil takovej smradlavej sajrat, fuj:slight_smile:
27. zář 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.. tak ja se dneska objednala k mudre.. jdu tam pristi tyden v patek.. a budu domlouvat laparku.. :dizzy_face:
27. zář 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciebx ty si s tema laparkama nedas pokoj :grinning:
27. zář 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 no hlavně aby nekoupil čepice na sprchování, že jo, známe chlapy :grinning:
27. zář 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 dekuji za naladeni...verim jim...zmenila jsem taktiku na trapeni je casu dosti.. :slight_smile:
27. zář 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 to vis ze jo, to by bylo jako vzdavat to predem:slight_smile:
27. zář 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. zář 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jj presne tak... tak uvidime... verim tak to musi zvladnout prcinkove moji :slight_smile: ty jsi take od apolinare vid??
27. zář 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. zář 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jojo, a nemenila bych. teda aspon kdyz vim, kerejm doktorum se vyhnout:slight_smile:
27. zář 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ja bych take nemenila a tentokrat jsem byla spokojena i sdoktorkou blahovou,delala mi posledni UZ pred OPU a usmivala se ,na vsechno mi odpovedela,byla fajn :slight_smile: nejradsi mam Jirsovou a Rezabka
27. zář 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ja jsem do jirsovy primo zamilovana :grinning: :grinning:
27. zář 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033
@petulak1988 a to neznate moji Višňovou :wink:
27. zář 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ne ne ne a ne.. pac vim ze to je ma jedina sance mit mimi normalni cestou.. a kor kdyz vim ze laparka je banalni zalezitost.. rano nastoupim.. .vecer pujdu dom.. takze se toho ani nebojim.. no uvidime jaky bude vysledek
27. zář 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky.
Tak se moc obávám,že se // nebudou konat.Dneska 28 dc a dostala jsem to,po ketu 10 den,tak nevím,ale mám steach,že ani jeden nezůstane.
28. zář 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz Ahoj, myslíš konkrétně NK buňky?
28. zář 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek