• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@muddledgirl - jj je to brzo...proto jsem ráda že sám se na bříško ještě nepřekulí.Protože to by mohl trénovat nekontrolovatelně ....takhle se chvíli rozhlíží a prohlíží věci co před něj dám ....pak na ně občas sáhne a přitáh ne si je a zkouší narvat do pusinky a když už ho to nebaví tak se hold chce asi někam přemístit no.
Nám říkala paní doktorka, že je trochu moc dopředu. Prý ho máme krotit :grinning: ale to bychom ho na bříško asi nesměli vůbec dávat.
Dneska zase mi vystrčil zadeček když jsem ho myla :grinning: :grinning: :grinning: to je strašně vtipný.
8. říj 2014 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - teda a jak je jí? já furt doufám, že to bude co nejdýl. Z toho mám strach aby nebyl moc uřvanej ...on jakmile se mu něco nelíbí tak hned vřeští.
8. říj 2014 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jedna fotečka z vítání občánků.
8. říj 2014 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kamisb u nás i ze spaní řev kolikrát...se leknu i já..
8. říj 2014 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - taky už párkrát brečel i v kočárku, ale ani ne nevzbudil. A jednou k ránu takhle křičel "ne, ne" a pak hrozně plakal tak jsem si ho vzala k sobě. Nevím proč se i miminkům musí zdát něco ošklivýho :frowning2:
8. říj 2014 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jo jo..je to hrozný...teď mi spí v postýlce vyjímečně....a spí jak dudek...holt když ho zavinu do fleecový zavinky co je do vajíčka..tak spinká hezky..jinak furt rozhazuje ručičkama..
8. říj 2014 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - jj to taky někdy dělá, ale naštěstí se tím nebudí. Většinou jej vzbudí prd, ale naštěstí jen zatlačí a zase spinká a někdy slyším jen jak střílí a přitom si spokjeně chrápe :grinning:
8. říj 2014 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jejej..tak u nás je řev než se vykajdí...ale už netlačí aspoň půl dne.. :wink: :wink: :wink: Dneska koukali na kyčličkách....prý co jim,že to je chlapák..jsem se tlemila...
8. říj 2014 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak mě kadí většinou po kojení a už jen asi 3x denně ...a prdíky už ho fakt taky nějak přešly ...teda jako že ho to nebudí. Většinou se hodně vyprdí když je na bříšku.
8. říj 2014 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - třeba ho to už taky brzo přejde.
8. říj 2014 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb podle mě se to zatím připravuje, takže zatím dobrý jen strašně sliní a cpe si vše do pusinky a ty dásně má trochu nateklé....tomůže klidně měsíc trvat:/// Kéž by to měla jako Kuba
8. říj 2014 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl holky ta Valča co poslední dobou předvádí..taková roztomilá malá hlčička a posrajdí se až za uši!!Každej den:grinning: :grinning: nebo obden no
8. říj 2014 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
a pak že je Valča tatínek celá joo koukejte komu je podobná..já už jsem na FB psala, že já byla roztomila do první třídy a pak se někde stala chyba:grinning:DD tak u valči to snad bude vše v pořádku :grinning:
8. říj 2014 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
autor
a ještě já a kuba
8. říj 2014 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Včera si malej vytáhl sám dudlíka z pusinky a hrál si s ním. Jsem si říkala náhoda, ale dneska opět....vytáhnul si jej a otočil a strčil si do pusinky ten kroužek z druhý strany ...pak zase otočil, ale měl zrovna NUKa ...co je zploštělý jen z jedný strany tak se mu to v pusince nelíbilo a začal se hned rozčilovat :slight_smile:
šikula to je :wink: ještě chvíli a už k němu nebudeme muset v noci chodit, když by si jej uměl dát do pusinky sám, ale to by jej nesměl odstřelit na druhou stranu postýlky :grinning:
9. říj 2014 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - ale jsi si podobná, v těch fotkách Tě vidím.
9. říj 2014 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojít, tak mi začly natékat nohy, ale to je asi normální v tomhle týdnu, ne? :slight_smile: , nebo to mám řešit ?
9. říj 2014 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa - je to normální, ale v poradně jim to v pondělí ukaž ...chodíš pondělky viď?
A víc pij.
9. říj 2014 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no v pondělí, hrozně to utíká, pondělky poradna, středy monitor,ale zase mám možnost se ještě v klidu podívat do staráku po obchodech :slight_smile:. Já piju dost, kor teď, jak už nezapnu bundu, tak mě od pondělí škrábe v krku a leze na mě rýma, je to naprd, ale nechce se mi kupovat žádná velká bunda :slight_smile:. I když dneska je pěkně.
9. říj 2014 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa - to už vydržíš nebo si pujč manželovu(přítelovu) :slight_smile:
taky mě už zase škrábe v krku a mám rýmu :frowning2: ....dokonce jsem na sobě zkoušela tu baterkovou odsávačku na rýmu pro prcka, no řeknu nic moc příjemnýho, ale funguje to no. Jen se nesmíme bát no.
9. říj 2014 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb když manželovu taky nezapnu :slight_smile:. No já zatím koupila od NUKu tu ruční odsávačku, jestli se nepletu ,pokud to nepůjde, tak třeba koupíme tu na vysavač, uvidí se, jak to bude fungovat v praxi.
9. říj 2014 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa - my dostali v Podolí po narození jen malou co nasáváš pusou. No nic moc, ale dneska jak se to asi tou na baterky trochu načalo, tak jsem trochu nasála. Dneska po ránu bylo poprvé slyšet, že v nosánku něco má. Tak uvidíme, třeba zabere ta mořská voda jen.
Jen se musíme strafit do nosánku a ne někam jinam ...ten má chudínek střeva rodiče :unamused:
9. říj 2014 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa - kamarádka pak nosila bundu rozepnutou a pod ní teplý svetr, ale teď je ještě docela hezky. I když nevím jak je u vás, ale dneska taky na sluníčku vedro a na teploměru skoro 30°c (taky na sluníčku).
Jen ten vítr to trochu kazí.
9. říj 2014 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no dneska taky bylo teplo. Jinak taky chodím do poradny a na monitor ve svetru a rozepnutou bundu, snad už to vydržíme. V Listopadovkách máme první miminko a jak jsou ty skupiny, tak tam už jsou dvě :slight_smile:
9. říj 2014 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eevvaa - taky jsme měly v červencovkách holky co rodily v červnu. Já sice jen posledního, ale přesto :slight_smile:
9. říj 2014 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice
@muddledgirl Tak koupání je u nás pořád řev. Sice se po chvíli uklidní, ale začíná řvát už jen, když se blížíme do koupelny. Budu muset zkusit koupat zase v ložnici :frowning2:

Jinak o pasení vím, že má být zadeček na podložce, taky jí ho přidržuju, ale dneska zase, když jsem si dávala na ruce olejíček - šup a jedna nožka už byla u bříška a kopeme a kopeme - za chvíli nám asi taky odleze :slight_smile:

To pasení pořád nic moc - nechápe, že má používat ruce. Ale já prý taky moc nepásla a navíc jsem ani nelezla po čtyřech, ale skákala po prdeli :grinning: Tak bude asi po mě :grinning:

Jani, kolik Ti bylo na fotkách?
Wow, tak že by už rostly Val zuby? A není to trochu brzo?

My jsme začali děsně slintat - ručička strčená u pusy, cucá si "hrany" a slintá a slintá. Dneska jsme převlíkali, jak byla mokrá a pak jsem jí dala bryndák - vztekala se, ale musí si zvyknout. No a ten jsem taky musela ještě jednou dneska vyměnit - byl celý mokrý :grinning:

Dudlík pořád žádný nechceme. Ale, že se dá oddělit palec od prstů už taky zjistila, ale zatím jen asi 2x.

Holky, jak dlouho (pokud to půjde) plánujete kojit? Jak jsem pochopila, tak výhradně kojit lze asi do půl roku a pak se kojí částečně (je to tak)?

Už jsme se domlouvali v úterý se sestřičkou, že budeme po prvním očkování dávat naušničky :slight_smile: Tak jsem zvědavá, jestli nás za měsíc oočkují. Prý je ještě hodně lekavá, tak se uvidí, jestli se to ještě o měsíc neposune. Mamka už našla naušničky po mě, tak uvidím, jaké jsou a možná je podědí :grinning:
9. říj 2014 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - tak to nevím co s tím koupáním a nechceš zkusit to jak se nejdřív do vody dává v plínce?
Zabalit to bavlněný pleny a dávát do vany v klubíčku ...nejdřív zadeček a pak pomalu položit a nakonec sundat tu plenu. Nebo hold do vany zkusit s ní ...třeba to je pro ní veliký prostor.

Taky furt slintáme, bryndáky mi už mamka přivezla z Prahy a včera jsem je vyprala vyžehlila. Tak je zkusím dávat, jeden už měl na krku, jako trochu si je zkouší sundat, ale pak zjistil, že je lepší jej rovnou cucat :grinning:
Tak malej paleč už zná, ale většinou cucá jen přes den a ne místo dudlíka. Toho si bere jen když chce spinkat.
No já bych kojila tak do roka pokud to půjde, teda pokud mě pak neidradí zoubky. A s tím výhradně nevím, ale od konce 6.měsíce začnu dávat příkrmy ...ale kojit u toho se klidně dá taky. Prostě třeba ráno nakojit, pak dát svačinku (ovoce, jogurt, chlebík - podle věku), k obědu nějaký příkrm po něm se klidně může zase MM, pak zase snačinka, večer kaše a na noc případně ještě MM. Do roka by u kojených dětí MM mělo furt převažovat.
9. říj 2014 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď bylo slyšet jak krásně zase prděl do chůvičky a klidně si spinká :grinning:
9. říj 2014 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - s tím pasením ještě nám mudr ukazovala ...dát pod hrudníček /ramínka smotaný třeba ručník nebo malý polštářek ...bude mít ručičky před sebou a nebudou ji ujíždět dostran. A taky z toho "uvidí" že se jí uleví.
Tak to zkus.
9. říj 2014 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Kamošky z porodnice ;)
10. říj 2014 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek