• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice - taky se Val snaží tak vehemetně přetočit? Adámek je poslední dva dny skoro furt ne boku, ale asi má těžkej zadeček a nezvládne se ještě přetočit naštěstí na bříško :wink:
11. říj 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo snazi..a to rikali, ze o ten mesic bude pozadu..a ani mi tedy neprijd3 ;)
11. říj 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - je to holka šikovná, to malej je spíš trochu dopředu prý :slight_smile:
dneska jsme mu konečně trochu víc odsáli z nosánku, ale začal i pěkně kašlat :frowning2: snad ho to přejde jinak hold budeme muset zase k doktorce a očkování zase odložit. Ale ten hysterák co u toho má, jen mu chytneme hlavičku a už ječí.
Ale jinak jako ucpaný nos ho nebudí, tak nevím no :frowning2: ...
11. říj 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak hlavne at jste zdravi..My zatim meli jen ty 3 dny po ocko blbe..teplota a ryma...nastesti od ty doby jsme ok...klepaaam...Valca desne povida a furt hlavne...vsichni rikaj jak krasne pase a drzi hlavicku a bezvadne reaguje na deti....je dost hyperaktivni..pretaci se a zdviha se do mostu..na konicich desne boucha jednou rucickou a vzpira se na rucickach.na zadickach chyta hracky a desne s nima rumpluje :grinning:
12. říj 2014 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky moc nestiham s tim kolotocem co jsem.si nabrala, ale ctu vas a sleduju jak to u vas probiha ;)
12. říj 2014 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Uz se krenime :grinning:
12. říj 2014 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Holky jsem totál nasraná...Reagovala jsem na dva inzeráty...poslala paní 1700 a místo 100ks oblečků a hraček mi poslala 50...docela hnusy...pět z toho totálně zaprasených...že bych to nedala ani bezďákovi.Je tady nějaká černá listina?Nechápu,jak ta ženská může mít dobré reference..Díky...
@janice_opice
@kamisb
12. říj 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj určitě jde někam napsat a zkritizovat inzerát. A rozhodně bych jí to asi napsala.
12. říj 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl zkus admina a jakej ma nick?
12. říj 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoj :slight_smile: ja teda taky vůbec nestíhám :slight_smile: ale aspoň nakukuju a posilam fotečky :slight_smile:
12. říj 2014 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice
@kamisb no uvidíme..jestli nedojde ještě jeden balík..paní tvrdí,že odeslala dva...to jsem zvědavá..
13. říj 2014 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jejej...mravenečka taky mám ještě po mně nebo ségře...jsou krásní...prdelky...
13. říj 2014 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm moc se vam povedl :slight_smile:
13. říj 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje sikulka
13. říj 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
ahojky, tak jsem zpět z poradny, mám nasazeno železo, protože mám o trochu nižší hodnoty, ale prý to není tak hrozné, spíše preventivně, přeci jen při porodu je ztráta krve velká. Dále stěry jsou negativní. Další KO za týden + ultrazvuk kvůli přeměření malého, to už budem 37+1 :slight_smile:
13. říj 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevite o nekom kdo by prodal ty kozene ksiry jak byly za nas?
13. říj 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - to je v pohodě, železo dostává skoro každá. A co ty nohy ukazovala jsi?
13. říj 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mě už zase splaskly :slight_smile:
13. říj 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - tak to je lepší varianta.
13. říj 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no jsem zvědavá na to další pondělí, hlavně jak jsme velcí. Dneska řešily sestřičky, proč nenabírám, že mám furt stejně už 6 neděl, jenže díky té těhu cukrovce to ani nejde nějak, to bych to mohla nechat v porodnici, ale doufám, že spadnu max. na 65 kg méně ani nechci. Koukala jsem na tvé fotky z vítání občánků, ty jsi opravdu až moc hubená :slight_smile:, já se právě bojím, kdyby to šlo dolů pak až moc, tak jsem mívala i 56 kg, ale to vím, že táta tenkrát nadával, že bych měla přibrat, tak snad se pod 60 kg nedostanu. Teď mám kolísavě 79-80 kg, a asi více nenaberu s tou dietou.
13. říj 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no zrovna dneska tchýně, že jsem vlastně přibrala jen břicho a prsa, a přijde mi, že od té doby co držím tu dietu tak mi zhubly nohy, zadek i ruce :(, tak to opravdu jsem na sebe zvědavá po porodu, co to udělá.
13. říj 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co stříkáte mořskou vodu prckům, kolikrát denně? na lahvi je 2-3x ...stačí 2x? on u toho děsně ječí.
Byli jsme ráno u doktorky, tak plíce má malej naštěstí čistý, takže jen stříkat tu m.vodu a máme sirup na kašel, prý hodně chodit ve, netopit a dávat na noc k postýolce mokrou plenu.
Za týden buď na kontrolu nebo na to očkování už.
13. říj 2014 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - já než otěhotněla jsem měla 56-57kg, což při mých 164 cm je ideální. V těhu jsem nabrala asi 7kg a ty nechala v Podolí rovnou no a za pár dní jsem měla dole ještě 4 kg a ted jsem na 50kg, což je hrozný.
Ale zase jsem aspon mohla vytáhnout ty šatečky ....ty jsem nosila kdysi dávno jako mladice :slight_smile:
13. říj 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa - tak ono se podle mě zas až tak moc přibírat nemusí, kolik jsi tak nabrala teď ? ale ono to asi bude i lehce ovlivněno stimulkama co?
13. říj 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb ona ta váha asi souvisí i s těma stimulkama, no začínala jsem na nějakech 69 podle průkazky, takže mám 10-11 kg navíc, tak uvidíme, co provedly i ty hormony, stimulace atd., něco jsem po nich taky nabrala, protože jsem před IVF měla tak těch 65 kg v průměru, v práci i pohyb byl, zakládání papírů do spisů a když jsem šla po schránkách odsouzených jako zástup třeba celý týden, tak jsem v nohách pár km měla,no, takže jsem se na nějaké váze držela furt. Jinak já taky měřím asi 166 cm, nejsem nikterak vysoká :slight_smile:, ale kolem těch 65 kg je pro mě ideál, no. No 50 kg jsem měla někdy na základce, tak v 6. třídě, já jsem bývala baculka až se střední se to trochu upravilo.
13. říj 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - tak každej se cítíme jinak s kily no. Já hlavně když mám o něco víc na váze tak je to všechno v břiše, což je na prd no. I takhle furt lehce bříško mám, jen ještě nemůžu po tom císaři cvičit, tak uvidíme co bude za pár měsíců jak budu vypadat.
13. říj 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem.vcera vecer lepila listecky, strom a zviratka :slight_smile:
14. říj 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj holky moc prosím o radu...v pátek sem byla u mudr na utz a podle toho,že sem byla 11 den cyklu mi vypočítala KET na čtvrtek nebo pátek já si vybrala pátek...jenže sem teď doma zjistila,že sem nebyla 11 den cyklu,ale 12 myslíte,že se tím něco pokazí o ten jeden den a nebo byl rozhodující ten utz ?
Jdu se vás zeptat sem,protože tu některé máte za sebou víc transférů a snad mě uklidníte,že to nevadí,že jste to některá třeba tak taky měla :unamused:
14. říj 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elysion - asi bych tam raději zavolala, ale při KETu snad jeden den nehraje roli.
14. říj 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Nechtěla sem si tam volat,ale nakonec zavolala berou to spíš podle sliznice a ta byla v pátek 13mm tak snad do tohoto pátku tak pěkná vydrží...jinak děkuju :wink:
14. říj 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek