• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
autor
Hoplky kdybyste někdo chtěl tak mají slevu z 1190 na 189,,- https://www.slevomat.cz/sleva/742437-velkoformatove-samolepky-na-zed?ref=search my kupovali a super
14. říj 2014 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice děkuji za tip, nějak přemýšlím co nalepíme na zeďˇa za tuhle cenu se to vyplatí :slight_smile:, asi půjdu zase nějakou kačku utratiti, i když manžel už šílí :slight_smile:, já mu furt říkám, že až budu brát rodičák, tak nás bude živit, spíše budu chtít penízky od něj, na což nebyl moc zvyklý :slight_smile:
14. říj 2014 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Tak v kocaru na zadech nas to nebavi.
14. říj 2014 ve 23:50  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@janice_opice tak váhám, zda nějakého méďu Pú anebo něco z té veselé zoo, chci něco neutrálního kdyby náhodou, pokud bude druhé byla holčička, tak abychom tam neměli nalepené auta :slight_smile:, já si myslím, že tahle výzdoba vydrží než půjdou do školy v pohodě.
15. říj 2014 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký den děvčata a miminka :slight_smile:
tak dneska je tomu přesně rok co nám v Gennetu pomohli stvořit Adámka :wink:
a od příštího pondělí to bude rok co jsem doma. TO aby jsme pomalu s mužem začali vymýšlet kdy si půjdeme pro toho mrazáčka (dvojčátko :grinning: )
15. říj 2014 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Jo a jinak v pátek odpoledne jsem poslala na sociálku ten formulář na potvrzení a dneska už mi to přišlo domů potvrzený. Tak jeden krok za náma, teď ještě napsat dopis do práce a pak dojít někdy na ÚP do Nymburka...ještě teda musím rozmyslet kolik chci peněz měsíčně...nějak se nemůžu rozhodnout :angry:
15. říj 2014 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb my žádného mrazáčka nemáme :frowning2: , takže pokud to nepůjde přirozeně, tak budu muset celý proces podstupovat znovu :(
15. říj 2014 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa - no my jednoho ...tak třeba se chytí ...zatím uvažujeme o říjnu za rok. 3x se embryo uchytilo a vždycky v říjnu tak třeba to zase vyjde. Ikdyž já se trochu bojím jak pak kdyby to vyšlo zvládat děti 2roky od sebe.
15. říj 2014 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb no my to od jara zkusíme přirozeně a když to nepůjde tak asi koncem roku bychom se obrátili na CAR a začátkem toho dalšího do toho šli, jako letos a vyšlo to, ale byli by také o dva roky, ale vzhledem k našemu věku, asi delší odstup nebude, bydlíme s rodiči manžela, takže s hlídáním snad problém nebude.
15. říj 2014 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa - tak to máme podobný, bydlíme s rodiči manžela, 40se blíží :grinning:
jen my musíme počkat se snažení na rok po porodu a i tak to prý bude rizikový ...přeci jen mám za sebou dvě sekce :unamused:
15. říj 2014 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no mě je 35 a mužovi 40, no, ale to neznamená, že když máme kluka, že ve 20 nemůže mít rodinu a já v 55 babičkou, že ? No puberta to bude něco :slight_smile:, ale já taky měla starší rodiče a jsem možná teď ráda, i když už mám jen tátu, že může kdykoliv přijet pohlídat taky, je v důchodu - zedník, takže je o něj furt zájem na práci, ale přizpůsobí se a už to má natrénované na synovci od ségry, hlídal ho od 2 let, když jezdila do školy a zvládnul to :slight_smile:. No já jdu v pondělí na přeměření, jak je mrňous velký a mám přislíbíno, že přenášet nebudu, tak aby z toho pak nebyl císař a to bychom si taky museli počkat :(.
15. říj 2014 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa - mě 36 manželovi 37, za dva roky to taky bude víc, tak to bude optimální na druhý děcko :slight_smile:
snad to ještě jednou vyjde.
Hele mě po 1.císaři říkali, že bychom měli počkat aspon půlroku, záleží taky jaký bude průběh porodu a jak se budeš hojit. A pak aby Ti to třeba za půlroku až 3/4 schválil doktor.
15. říj 2014 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no musela bys to zvládat.....a když by to nevyšlo,tak půjdeš zas na IVF? Kdyby jo..tak bych si dala rodičák jen na dva roky.. :wink:
15. říj 2014 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Kočičky..pečlivě vás čtu, i když moc nepíšu....Tak jsem byla v pondělí na první hodině strolleringu...doporučuju.....nevím,jak po tom císaři....no....dělali se výpady, zkracovačky, protahovali jsme se, chodili jak kačeři...a dodnes mě všecchno bolí.pomoooccc..a v pátek zas...
15. říj 2014 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - no já si to nějak spočítám asi na 9tis a pak se to případně vždycky může upravit :slight_smile: teď je to v tom dobrý. že se to může každý 3 měsíce měnit.
15. říj 2014 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb
@eevvaa Ahoj holky ..tak já mám vybráno..A IVF nechci už ani vidět ani slyšet !!!! :grinning:
Ale na druhou stranu, ještě, že je:slight_smile:
15. říj 2014 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janice_opice jani já zatím také ne, věřím tomu, že manželovi operace zabrala a povede se v druhém kole přirozeně, to 2.IVF mi moc nesedlo :(
16. říj 2014 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak jsem objednala nakonec tu veselou zoo, že je to takové neutrální :slight_smile:
16. říj 2014 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky prosím ty chilli papričky nebo kayenský pepř se bere jen do Ketu během těch 14 dnů čekání na výsledky už ne?
16. říj 2014 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb to je tak na 2,5 roku :wink:
16. říj 2014 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@elysion já to nejedla..ale radši jen do KETU...já si nechala srovnat pánev, zašla jsem na endokrinologii a jedla listovku. :wink:
16. říj 2014 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl listovku dlabu také takže mě ještě chybí srovnat pánev...děkuju :wink:
16. říj 2014 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@elysion no..je to častý problém.... :wink: Ale kostrč jsem si nestihla nechat srovnat a i tak byl porod o.k..ono se to těhotenstvím může samo srovnat... :wink:
16. říj 2014 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - 9000 je přesně na 24,4444 měsíců :slight_smile: jestli myslíš rodičák ...já budu do 3let potřebovat 29 měsíců ...tak snad se do tý doby stihne sourozenec :wink:
16. říj 2014 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb ano rodičák........já myslela,že Ty uvažuješ na dva...já určo na tři...sourozence v nejbližších letech neplánujeme..uvidíme co a jak práce a jak malý do školky...ale zatím si embryjka platíme no..
16. říj 2014 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - no já pokud by se nepovedlo tak určitě 3 roky ...tak právě počítám jak nejvýhodněji a pak to případně prodloužit nebo zkrátit.
Dva roky by muselo být na první dobrou :slight_smile: to by musel hned za rok v říjnu ten mrazáček vyjít. A když ne tak hold 3IVF no. Uvidíme jak to bude ...ale je to hrozný ten čas letí a jeden aby pomalu myslel co bude dál. Ikdyž do července času haba kuk :slight_smile: dřív se snažit nesmíme.
16. říj 2014 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Jani poraď co ještě dobrýho udělat z hub k obědu? Měla jsem už rizito, placky, smažený ...kulajdu, houbovku a smaženici nejíme. ....nějak nevíme :frowning2:
když na nic nepřijdeme budou s těstovinama, ale raději bychom něco jinýho.
16. říj 2014 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb No mně se to nechce měnit a myslím,že bych max.dosáhla na dva a půl ..a co pak s děckem....Třeba vyjde holka....Kdyby přítel chtěl vyloženě další...tak bych do toho šla...ale on je jen pro jedno a uvidíme...peníze lítaj...a bůhví kdy najdu nějakou práci....a hlavně takovou abych mohla malého vodit do školky a ze školky.Dřív tu byla agentura hlídací..teď už není...
16. říj 2014 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jejda...já bych dělala smaženici...a smaženici a smaženici.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2014 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - ta mě nechutná.
No u nás v práci jde naštěstí zkrácený úvazek na ten první rok kdybych musela do práce. A jde to prý dělat jen nějaký dny a pak být doma. Ale u nás je taky fajn že máme tchánovic už v důchodu a mamka moje taky už od 1.12. dělat nebude prý už toho má dost no taky už jí je 68 tak co by se furt dřela že.
No já to takhle mám na těch 9tis spočítáno že by ještě přišly peníze v březnu za unor a část ještě v dubnu ...a případně bych byla ty 2-4 měsíce doma zadarmo no. Ale uvidíme jak to dopadne, my druhýme chceme oba takže to je dobrý. Jen aby to vyšlo no.
16. říj 2014 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek