IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tygrisek09
16. říj 2014
Ahoj, ahoj, holky, zasloužilé maminky 🙂 Dlouho jsem tu nebyla, ale teď jsem si dočetla, jaké se vám narodily přírůstky.
janice_opiceautor
16. říj 2014
@kamisb tlačenmu třeba 🙂
janice_opiceautor
16. říj 2014
@eevvaa veselou zoo mámt e taky---ZOO 6 a vypaadá to pěkně, jen mi přijde, že to budeme muset podlepit....

No mně neudělalo dobře posledních 6IVF, ty úplně první 2 jakž takž šly🙂
janice_opiceautor
16. říj 2014
super ve škole řádí HFMD tak to se poseru..snad se nám to vyhne:!((((((((((((((((((((
eevvaa
16. říj 2014
@janice_opice tak my máme ZOO 4
kamisb
16. říj 2014
@janice_opice - co? udělat - tlačenku?
kamisb
16. říj 2014
@janice_opice - to je pěkný, tak snad to bude ok.
janice_opiceautor
16. říj 2014
@kamisb jojo houbovou tlacenku
janice_opiceautor
16. říj 2014
@kamisb jestli to mala chyti tak teda nevim to se zblaznim
kamisb
16. říj 2014
@janice_opice - tak to nevím jak se dělá, a normální tlačenku taky nejím ..tak to asi ne.
Ae našla jsem recept na nějaký zapečený houby tak to probneme.

NO snad to nedostane.
coralin
16. říj 2014
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, vrátila jsem se z lázní. Bylo to tam tak skvělé🙂 Jak se máte?
kamisb
17. říj 2014
@coralin - tak to jsem ráda, že se Ti tam líbio. A ted vzhuru k epším zítřkům.
kamisb
18. říj 2014
Holky tak máme doma píďalku, snaží se tak dlouho a vzteká se u toho až se nakonec fakt posune. Ale zatím je to styl odrazit se nožičkou a ručičkama se nějak přitáhnout 😃
A na bok se otočí už celkem hezky, ještě furt nepřišel na to, že na bříško se musí překulit víc 😉 ale myslím, že to bude co nevidět ...ach jo....ty prckové ale rostou.
Včera měl hysterák zase v kočárku, tehle týden je nějakej náročnej. Ale v noci furt dobrý ...dneska jsem na něj šahala ve 4ráno jestli je ok, protože v 1:15 chtěl jen dudlíka. Normálně pak spí jen tak hoďku ...ale teď se překonal ..no možná by spal až do rána kdyby maminka nepanikařila ...i když na ní blikalo světýlko z nanny 😃
kamisb
19. říj 2014
Tak oprava už na to přišel ...jen z bříška zpátky to nejde, tak se vzteká příšerně.
coralin
19. říj 2014
@kamisb Ahojky, jjo bylo to tam super a nabilo mě to. Udělala jsem tlustou čáru, nasadila léčbu a dostala jsem ťafku od doktorky....ale cítím se teď moc dobře
kamisb
19. říj 2014
@coralin - to je dobře, teda kromě ťafky ....budu na Tebe stále myslet.
janice_opiceautor
19. říj 2014
Baf holky vyrizena multifunkcni zena zdravi...a pije maly pivo 😃
kamisb
19. říj 2014
@janice_opice - ahoj, tak hlavně aby jsi si taky stihla trochu odpočinout.
janice_opiceautor
19. říj 2014
@kamisb no zatim to moc nestiham...navic se u nas marodilo tak bojuju at to nechytim...
kamisb
19. říj 2014
@janice_opice - no já to nezvládla. Měla jsem příšernou rýmu a furt mě trochu škrábe v krku. Jak jsem říkala, že se tu marodí aby jsi nejezdila tak za pár dní to přišlo i na mě. No a malej měl taky hodně plný nosánek a furt ještě kašle, ale ten mucosolvan asi pomáhá. Ale ještě pořád není ok,i když na mořskou vodu už si zvyknul a z nosánku jsem dneska vysála jen vodu, tak snad už to bude za pár dní úplně v pohodě.
Dneska jsem riskli už i jej vykoupat ve vaně, jinak jsem ho jen rychle omývala.

A jak v práci furt dobrý?
kamisb
19. říj 2014
Hlavně nenápadně ...a pak najednou byl na bříšku 🙂
janice_opiceautor
19. říj 2014
@kamisb v praci ok jen je toho moc..dostala jsem velkou duveru tak proto to moc tady nestiham..furt doufam, ze se uvidime?
janice_opiceautor
19. říj 2014
@kamisb Adamek se fakt povedl, je krasnej 🙂
muddledgirl
20. říj 2014
@coralin čau čičino... 😃
muddledgirl
20. říj 2014
@coralin...co zas za ťafku? 😞
kamisb
20. říj 2014
@janice_opice - no tak to je super že práce je fajn. Hlavně že jsi spokojená i když toho je asi moc.

No já taky doufám, my půjdeme nějak zítra nebo ve středu podle počasí na kontrolu a pak by jsi třeba mohla přijet pokud už bude malej ok.
Jinak podle očkování se asi v listopadu objevíme v Praze tak na 2 dny, ale ještě nevím kdy.
kamisb
20. říj 2014
@janice_opice - děkuji ...Val je taky nádherná, hlavně ty její očíčka.
Dneska je to rok co jsem už doma ...a včera ...jsem prcka dostala do bříška ... 😉
eevvaa
20. říj 2014
@janice_opice
@kamisb
@muddledgirl ahojík, já jsem přemýšlela, že bychom klidně na jaře až i my povyrostem, udělat nějaký srazík v Praze, já bych tam mohla i s malým zůstat na noc, ségra tam bydlí, takže by nebyl problém 🙂, ale až bude teploučko a hezky. Jinak dneska jsem strávila v nemocnici 4 hodiny, nejdříve poradna, pak ultrazvuk a pak ještě mě hnali i rovnou monitor, vše ok, ale už odhad váhy odpovídá 40.týdnu, takže proto dnes ten monitor a ve čtvrtek znovu a to jsem měla jet odpo se rozloučit do práce, tak asi pojedu zítra nebo ve čtvrtek. Už vážíme 3,8 kg a přenášet mě nenechají, ale podle monitoru děloha spí, tak jsem zvědavá, zda polezeme dobrovolně sami nebo pomocí lékařů, ale hlavičkou je dolů.
kamisb
20. říj 2014
@eevvaa - mě taky "navážili" v 38tt asi 3600g a za týden měl 3460g. Ono to je +/- tak uvidíš. HLavně aby bylo jinak vše v pořádku. Drž se a jen samý dobrý zprávičky.
Sraz klidně 🙂
eevvaa
20. říj 2014
@kamisb já taky tu váhu neberu vážně 🙂, snad do těch 4 kg bude.