• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
Ahoj, ahoj, holky, zasloužilé maminky :slight_smile: Dlouho jsem tu nebyla, ale teď jsem si dočetla, jaké se vám narodily přírůstky.
16. říj 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tlačenmu třeba :slight_smile:
16. říj 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa veselou zoo mámt e taky---ZOO 6 a vypaadá to pěkně, jen mi přijde, že to budeme muset podlepit....

No mně neudělalo dobře posledních 6IVF, ty úplně první 2 jakž takž šly:slight_smile:
16. říj 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
super ve škole řádí HFMD tak to se poseru..snad se nám to vyhne:!((((((((((((((((((((
16. říj 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak my máme ZOO 4
16. říj 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - co? udělat - tlačenku?
16. říj 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to je pěkný, tak snad to bude ok.
16. říj 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo houbovou tlacenku
16. říj 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jestli to mala chyti tak teda nevim to se zblaznim
16. říj 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to nevím jak se dělá, a normální tlačenku taky nejím ..tak to asi ne.
Ae našla jsem recept na nějaký zapečený houby tak to probneme.

NO snad to nedostane.
16. říj 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, vrátila jsem se z lázní. Bylo to tam tak skvělé:slight_smile: Jak se máte?
16. říj 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@coralin - tak to jsem ráda, že se Ti tam líbio. A ted vzhuru k epším zítřkům.
17. říj 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak máme doma píďalku, snaží se tak dlouho a vzteká se u toho až se nakonec fakt posune. Ale zatím je to styl odrazit se nožičkou a ručičkama se nějak přitáhnout :grinning:
A na bok se otočí už celkem hezky, ještě furt nepřišel na to, že na bříško se musí překulit víc :wink: ale myslím, že to bude co nevidět ...ach jo....ty prckové ale rostou.
Včera měl hysterák zase v kočárku, tehle týden je nějakej náročnej. Ale v noci furt dobrý ...dneska jsem na něj šahala ve 4ráno jestli je ok, protože v 1:15 chtěl jen dudlíka. Normálně pak spí jen tak hoďku ...ale teď se překonal ..no možná by spal až do rána kdyby maminka nepanikařila ...i když na ní blikalo světýlko z nanny :grinning:
18. říj 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak oprava už na to přišel ...jen z bříška zpátky to nejde, tak se vzteká příšerně.
19. říj 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kamisb Ahojky, jjo bylo to tam super a nabilo mě to. Udělala jsem tlustou čáru, nasadila léčbu a dostala jsem ťafku od doktorky....ale cítím se teď moc dobře
19. říj 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - to je dobře, teda kromě ťafky ....budu na Tebe stále myslet.
19. říj 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baf holky vyrizena multifunkcni zena zdravi...a pije maly pivo :grinning:
19. říj 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ahoj, tak hlavně aby jsi si taky stihla trochu odpočinout.
19. říj 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no zatim to moc nestiham...navic se u nas marodilo tak bojuju at to nechytim...
19. říj 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - no já to nezvládla. Měla jsem příšernou rýmu a furt mě trochu škrábe v krku. Jak jsem říkala, že se tu marodí aby jsi nejezdila tak za pár dní to přišlo i na mě. No a malej měl taky hodně plný nosánek a furt ještě kašle, ale ten mucosolvan asi pomáhá. Ale ještě pořád není ok,i když na mořskou vodu už si zvyknul a z nosánku jsem dneska vysála jen vodu, tak snad už to bude za pár dní úplně v pohodě.
Dneska jsem riskli už i jej vykoupat ve vaně, jinak jsem ho jen rychle omývala.

A jak v práci furt dobrý?
19. říj 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně nenápadně ...a pak najednou byl na bříšku :slight_smile:
19. říj 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@kamisb v praci ok jen je toho moc..dostala jsem velkou duveru tak proto to moc tady nestiham..furt doufam, ze se uvidime?
19. říj 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Adamek se fakt povedl, je krasnej :slight_smile:
19. říj 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin čau čičino... :grinning:
20. říj 2014 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin...co zas za ťafku? :frowning2:
20. říj 2014 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no tak to je super že práce je fajn. Hlavně že jsi spokojená i když toho je asi moc.

No já taky doufám, my půjdeme nějak zítra nebo ve středu podle počasí na kontrolu a pak by jsi třeba mohla přijet pokud už bude malej ok.
Jinak podle očkování se asi v listopadu objevíme v Praze tak na 2 dny, ale ještě nevím kdy.
20. říj 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - děkuji ...Val je taky nádherná, hlavně ty její očíčka.
Dneska je to rok co jsem už doma ...a včera ...jsem prcka dostala do bříška ... :wink:
20. říj 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@kamisb
@muddledgirl ahojík, já jsem přemýšlela, že bychom klidně na jaře až i my povyrostem, udělat nějaký srazík v Praze, já bych tam mohla i s malým zůstat na noc, ségra tam bydlí, takže by nebyl problém :slight_smile:, ale až bude teploučko a hezky. Jinak dneska jsem strávila v nemocnici 4 hodiny, nejdříve poradna, pak ultrazvuk a pak ještě mě hnali i rovnou monitor, vše ok, ale už odhad váhy odpovídá 40.týdnu, takže proto dnes ten monitor a ve čtvrtek znovu a to jsem měla jet odpo se rozloučit do práce, tak asi pojedu zítra nebo ve čtvrtek. Už vážíme 3,8 kg a přenášet mě nenechají, ale podle monitoru děloha spí, tak jsem zvědavá, zda polezeme dobrovolně sami nebo pomocí lékařů, ale hlavičkou je dolů.
20. říj 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa - mě taky "navážili" v 38tt asi 3600g a za týden měl 3460g. Ono to je +/- tak uvidíš. HLavně aby bylo jinak vše v pořádku. Drž se a jen samý dobrý zprávičky.
Sraz klidně :slight_smile:
20. říj 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já taky tu váhu neberu vážně :slight_smile:, snad do těch 4 kg bude.
20. říj 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek