• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@eevvaa - jo a děloha může jeden den spinkat a druhej bláznit :slight_smile:
a co malej ten spolupracoval na monitoru?
20. říj 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ten naštěstí spolupracuje vždycky :slight_smile:, dokonce ke konci dostal i škytavku, ta byla slyšet taky :slight_smile:. Akorát mě štve to, že jsem dneska odpo měla jiné plány, už jsem to loučení v práci mohla mít za sebou.
20. říj 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - njn, ale škytavku pak nahrazovali dalším točením navíc co? Aspon teda v Podolí to dělali, že to zkresluje výsledky.
Ty hlavně už jen odpočívej a čerpej sílu na příchod prcka.
20. říj 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak ono to bylo téměř na konci po těch 20 minutách, no snažím se i odpočívat, z té 4hod. návštěvy v nemocnici jsem teď na hoďku dáchla a zítra ráno taky nebudu chvátat se vstáváním. To já zase odpočívám, udělám kafíčko a pouštím si seriály, co jdou po večerech v televizi a muž na ně nekouká, tak si to pak uživám v dopoledních hodinách.
20. říj 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - jj já jsem si taky užívala, ale na seriály koukala normálně večer, manžel většinou sedí u počítače.
Ted to nějak nestíhám, teda stíhala bych ale moc nevnímám.
Včera jsem dělala vše šup šup, abych stihla kriminálku anděl, ale povedlo se :slight_smile: ikdyž malej nějak nemohl usnout tak to nakonec stihnul a já ještě dala i vařit rýži :slight_smile:
20. říj 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no jsem zvědavá na nás, jak ty další seriály budeme sledovat pospolu :slight_smile: jako Kriminálku Anděl, Policajti z centra a Vyprávěj. Já pak sama sleduji po internetu druhý den Vinaře, Svatby v Benátkách, občas Ordinaci, podle toho jak to stíhám.
20. říj 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa - tak já většinou po půl 9 může sledovat co chci malej fakt spinká od svých 14 dní v pohodě tak do 1h, někdy až třeba do 4h. Ale já někdy jen tak sedím u poče a jen se kochám fotkama :slight_smile: takže se chci třeba na něco koukat a pak najednou zjistím, že je konec.
ze začátku jsem se přes den dívala na kriminálky na nově a primě a kojila u toho, ted už nějak ne ...dřív pil taky třeba půlhodiny, teď to má do 7 minut hotový.
20. říj 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se cca trefili....14 dní před porodem měl kolem 3 kg podle utz... :grinning:
20. říj 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mame teplotu v zadecku bez odecteni 38,5. U mudr nic nezjisteno. Prudusky cisteca krcek taky.nechropti nekychy ani nekasle. Jak ho mam doma oblect abych ho neprehrivala kdyz mame doma 24 stupnu? Ma ted bodulko dl.r. a ponozticky a kdyz ho prikryju slabou dekou tak je hned teplejsu. Muze mit vyssi teplotu i diky obleceni ve kterem mu je teplo??
21. říj 2014 v 11:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - to určitě může - ono těch 24°C je hodně. dala bych aspon kr.rukáv.
21. říj 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - malej teplotu nemá ale zase rýmu a díky tomu kašel už 14dní, ted jsme dostali další sirup a udělala sestřička výtěr a v pátek na kontrolu. Jako příší týden mu budou 4měsíce to 1.očkování už by bylo potřeba.
21. říj 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - ale zase o víc jak stupeň mi přijde hodně ...zkus tu teplotu 3x denně měřit ....a prý je dobrý nejdřív zjistit jeho jakoby normální teplotu. Někdy kolem 17h snad ...a podle toho se řídit.
21. říj 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahojík, teď mi dorazily ty samolepky ze Slevomatu a fakt nádhera, už se těším až se to nalepí :slight_smile:. Moc děkuji za tip.
21. říj 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnešní cesta k paní doktorce, asi 15 minut veselý miminko co si povídá v leže na zádech v kočárku, pak najednou začal vřeštět. No na chvíli jsem ho vyndala sundala jednu vrstvu a on spokojeně koukal kolem. No ale nosit ho nemíním, tak šup zpátky - zase řev, tak jsem ho přetočila na bříško a otevřela okýnko...tak jsem ho na cestu tam zabavila ...asi 20 minut na bříšku.
U doktorky docela byl v pohodě, předvedl bravůrní otočku na bříško ...a pak při oblékánní v čekárně zase řev. No na chvíli jsem ho nějak utěšila, ale pak jsem ještě musela do lékárny a začal vřeštět znovu :frowning2: ..na bříško nechtěl ...prý mámo nést ...no chvíli jsme tak šli, ale 3km to nejde, tak šup zpátky do kočárku a musela jsem mu zvednou zádíčka skoro do sedu ...ach jo ...byl tam asi jak v autosedačce a to už byl pán spokojený ...chvíli koukal a pak usnul. Aspon na chvíli. Doma pak protivnej a ječel, tak dostal najíst ... a pak byl chvilku klid, ale zase začal kňourat, protože chtěl spinkat, ale sám přes den na zemi neusne, tak ještě na chvíli prso a lehla jsem si s ním. No nakonec jsme spinkali oba od 13:45 - 15:30 :grinning:
Teď tam mlaská a mručí, ale snad už usne ....dneska zase pokud nebrečel tak si něco vyprávěl.
21. říj 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm - ještě mě tak napadlo není třeba trochu aktivnější. Nebo neměřilo se po kakání? jinak fakt nevím.
Malej má než jde spát v zadečku 37,6 ...a přes den spíš kolem 36,9.
Taky se prý nemá měřit hned po probuzení a když jsou vysoký změny teplot v místnostech.

A co na to říkal doktor?
21. říj 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamco merila jsem pred kakanim :grinning: vyndam teplomer a akorat jsem stihla plinku priklopit na brisko a huuup bylo vymalovano :grinning: . Mudr rekla ze prudusky i krcek jsou cisty tak ze ta zeplota je bud predvoj a nebo mu to jen tak vylitlo. Pry teplotu merenou v zadecku do 38,5 nemam resit ze by si s ni telicko melo poradit. Kdyby to neklesalo ci stoupalo tak dat cipek a prijet na kontrolu. Dnes mel v zadecku o pulnoci 38,5 ve ctyri 38,3 a ted rano 38 rovnych. Snad uz to bude klesat.
jinak aktivni je jak blazen. Furt sebou mrska.
22. říj 2014 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - tak snad bude no.
Já už bych taky ráda, kdyby malej přestal mít tu rýmu ...má asi tu zadní a od toho chrchlá :frowning2:
22. říj 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaka je normalni teplota po odectu?
22. říj 2014 v 15:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - no podle mě je normál 36-37, a do 37,5 se to podle mě neřeší ...tak hlídat a od 38 něco na snížení teploty.
Malej má dneska furt 37,4 ....
jinak na teploměru je rozsah napsaný ...může se Ti podívat jestli to tam nemáš.
22. říj 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, tak nakonec budu mít i profi fotku z těhu, švagrová s malou se šli po roce fotit a já šla obhlídnout pani fotografku a domluvit se, kdy mám volat, takže rovnou po porodu na to newborn focení, aby mě někam namáčkla, takže mi udělala taky asi 3 fotky, tak uvidíme, já naprosto nepřipravená a nenamalovaná :slight_smile:, ještěže mám ty brýle a jsou výraznější a obličej jde retušovat. Aspoň budu mít dáreček pro muže k Vánocům, teda jestli se ségra neprořekne před bráchou, ale i tak bude památka.
22. říj 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Kamco nemam to tam napsany.ted mel bez odectu 37,8. Tak snad se to lepsi. Je normalni ze slinta a cpe si do pusinky pesticky?
22. říj 2014 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - to je podle mě úplně normální, sice teď nevím jak je starej, ale Adámek slintá o 106 a zoubky to ještě nejsou. To víš jak vše ochutnává tak hold slintá.
22. říj 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - tak na našem digitálním je tohle:
měření v:
konečníku: běžný rozsah36,6 - 38 (doba měření 9-11s) a dokonce v návodu doporučují 3 minuty...už vidím jak to to dítě vydrží...mě se kroutí i těch pár sekund ....furt se točí na jeden nebo druhej bok.
ústech: 35,5- 37,5 (15-19s)
podpaží: 34,7 - 37,3 (23-29s)

tak pokud to klesá tak bych byla klidná ..asi se něco dělo a tělo to samo zvládlo.
22. říj 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vim asi to se nepatri ale chci se zepata na laparoskopické vyšetření vaječníků kdo byl a nebo kam bych na této diskuzi mela zaplout mam tam jit a vůbec nevim co a jak a navíc co presne budou delat a kdy po zakroku se muzeme znovu snazit a dalšího potomka dekuji za odpovedi
22. říj 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky nakonec jsme s mužem vybrali tohle co koupíme asi malýmu:
http://www.zlatnictvi-zlaticko.cz/p/male-krtici-hodinky-z-bileho-zlata-s-bilym-kaminkem/
a pak ještě řetízek.
22. říj 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hobitka1 - ahoj, já sice měla laparoskopii kvůli jizvě ale prohlíželo se všechno.

Úplná narkóza, zavedení sondy pupíkem a 2-3 dirky do bříška. Pokud se budou jen koukat a nic tam nebude tak se doporučuje počkat po další MS. Pokud by se dělal nějaký zákrok ...jako třeba odstranění srůstů či cysty je to pak asi na delší dobu a taky názor od názoru doktora. Někdy klasicky šestinedělí někdy 3 měsíce.
Já měla masivní srůsty a mohli jsme na inseminaci hned po další MS a to jsem byla 2hodiny na sále.
Ono asi záleží jestli by se případně zasáhlo do dělohy nebo ne, pokud ne tak jizvičky na břišku se zahojí rychle.

Většinou se jde 3-4 den domů, hlavně záleží na tom aby jsi chodila na wc. Já nastupovala ve středu večer, ve čtvrtek ráno na sál a v sobotu v poledne jsem šla domů.

Jinak přeji hodně štěstí.
22. říj 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitka1 ja mela laparku na odstraneni endometriozi. Byla jsem u apolinare.prvni den nastup a piti projimadla.druhy den zakrok jak popisuje kamca a druhy den me pousteli z jipu domu.jedou tam jak na bezicim pasu. Samo pokud nejsou komplikace. Jinak pokud cosi odstranuji tak min pockat tri cykly.
tak ted teplutka bez odectu 37,7.
22. říj 2014 ve 20:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm -no vidiš to bude dobrý. Je to šikovnej chlap a popral se s tím sám.
22. říj 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm ano je Val to ted jede ve velkym..oni poznavaji a prvne vse pres pusinku..takze pesticky v pusince a slintani je naopak v poradku ;) pockej az zacne sbirat vse co najde na zemi a strkat do pusy...
22. říj 2014 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mame sestou detskou nemoc. Aleskovi klesla teplota jak lusknutim prstu a osypal se jak jahudka. Alespon vim cim ty teplutky byly. Ted ho mam koupat a otirat v rapicku a za dva dny by mela byt vyrazka fuc. Diky za rady holky.
23. říj 2014 v 09:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek