• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
Holky kolik by melo vypit dvoumesicni mimco??
23. říj 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - ty nekojíš?
jinak se říká asi kolem 130ml/kg ...takže 130 x váha miminka.
23. říj 2014 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kojim :slight_smile: ale vazim pred a po
23. říj 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulak1988 - a to malá nepřibírá že to takhle hlídáš?
mě jinak mudr říkala, že prckové přes den "jedí" různě, že je důležitý týdenní případně denní přírůstek váhy.
Tak by mělo případně stačit vážít každý den třeba ráno po probuzení pokud chceš vědět jak přibírá.
Za týden je ale docela velký rozpsah a to 120-250g ...takže když to vydělíš 7 tak získáš denní přírůstek(17,14-35,71) což je prostě veliký rozptyl ...pokud se vedeš do týdenního aspon přibližně asi bych to nehrotila, zbytečně se budeš nervovat.
23. říj 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb pribira za 12dni pribrala 560ted naposledy,tam se spia ze kdyz jdu do skoly, tak odstrikam 100ml na dacku tak zda to staci ale asi jo
23. říj 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - no tak když si vezmeš kolik by měla +/- za den vypít ...tak to vyděl kolikrát denně jí a uvidíš no. Ale asi je lepší odstříkat trochu víc pokud máš než aby měla míň :wink:
23. říj 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no odstrikam z jednoho pouze tech 100ml... ale pry vycucnou az dvojnasobek.. tak nevim ale snad ji to staci... tak ona neji jeste pravidelne, pokazde jinak casto.. ale mame uz pres 5kilo takze pribira krasne
23. říj 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky...teprve vás dočtu dnes...musím uklízet..v sobotu návštěva ..teta.Samík váží už 7640 g a má 66cm.Chci se poradit...máme vyrážku...mám vysadit aviváž a fleece..Ale já myslim,že z toho to není..protože už to měl předtím..Nevím..vidím to na nějakýekzém.Existují nějaký fusaky zimní,který nemají vevniř fleece? Děkuji
23. říj 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - ty s beránkem
23. říj 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jinak alergie a to že něco začne vadit, jsem četla, že se právě může objevit až po tom 3 měsíci.
23. říj 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb my beránka máme...ale tam nevidím,když bude blinkat nebo něco...ch jo...Tu vyrážku má už od 2tt :frowning2:
23. říj 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb víš my máme..ten starodávný..skoro dvacet let starý...tak vytřena chodba a obývák..ještě tu mám trochu žehlení... :angry:
23. říj 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 hele příteli vypije max stovku když krmí...ale on hamá každé 2-3, hodiny...
23. říj 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - my taky máme beránka...ale nějaký novější.
Jak nevidíš to blinkání ? nějak nechápu..... jinak my dneska objednali tenhle fusak
https://www.mall.cz/fusaky/altabebe-fusak-exklusiv-s-protiskluzem?param1=BLACK%2FGREY
prcek se snaží si sedat a beránek nemá díry na popruhy. (ale je ta taky fleec)
23. říj 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ten berán je tak naducanej...že kdyby malý blinkal..tak to nevidím,když je v kočárku....i když teď blinká míň....
23. říj 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no jo zase fleece no...já teda nevim v čem ho budu vozit..sakra...co dát mu normální oblečky a kombinézu zatím?
23. říj 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak já mu zatím fusak nedávám ...ale třeba z fleece doma nemám asi ňák nic.
jen teda dečky :slight_smile:
ale až bude zima a on pak bude chtít už sedět v kočárku, tak bude muset být připoutaný.
23. říj 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl mala z lahve take vypije stovku a nechce uz.. a ji pres den co 3hodky..kdyz je v kocarkua chrni vydrzi 5.. ale z prsa veme tak 120 az 135ml.. :slight_smile: kojila jsem v 5 a jeste chrni :slight_smile: zlate dite.. ja objednala tento fusak https://www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/fusaky-a-perinky/Emitex-fusak-Combi-DELUXE-2014-2015 barva hnedy-bezovy
24. říj 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 njn ty emitexy maj vevnitř fleese...
:frowning2:
24. říj 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl aha..tak u nas snad problem neni ..jeste mame trochu drsnejsi celicko..tvaricky uz ciste.. tak snad uz to bude dobre.. :slight_smile: a ja ji pod hlavicku davam plenu.. takze i do fusaku bych ji chtela nejak dat
24. říj 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 moje přesvědčení je,že to z fleesu není...ale když to mám vynechat..tak to vynechám no..plenu tam měl taky vždycky...Mně spíš přijde,jestli nemůže bejt alergickej na pleny...ale každý říká,že ne....
24. říj 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb a v čem ho teď vozíš v kočárku? Už v zimním fusaku? Já budu teda muset vytáhnout starýho berana....ch jo...
24. říj 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl na pleny jo?? :frowning2: to nevim ale tak pokud davas pod hlavicku jen ty tak to asi mozne je ne??
24. říj 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - no má bodíčko s dl.rukávem, dupačky, tričko, a bud lehkou kombinezu nebo dvě mikiny.
a je v rychlozavinovačce tu má pod rukama zapnutou a přes to deku podle teploty venku a když fouká tak se ta taška co je v kočáru zapne takovým deklem :slight_smile: ale to se mu moc nelíbí pak vidí hůř ven.
24. říj 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - a on ten fleec má na tělíčku? jestli ne tak se mi to taky moc nezdá.
Hold zkus vynechat tu aviváž a pořádně přežehlovat věcičky co má přímo na tělo. Totéž pleny jestli dáváš pod hlavu.
Jinak taky může na něco reagovat jinak pokud mu je třeba teplo.
Malej má na tvářičce ten kojenecký exém a venku na vzduchu to není skoro vidět, ale ráno když spí se mnou a zrovna na tý tvářičce tak to má celý červený.
24. říj 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - no vidiš na to jsem zapomněla, že by to mohlo být. Zrovna kamaráda syn to měl týden před vámi teda.
Teploty 38 a pak se osypal. Jsem trdlo no :frowning2:
a co už je to dobrý? prý to asi za 3 dny zmizelo a malej byl ok.
24. říj 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak dneska kontrola u doktorky ...máme ještě dávat max.týdně nasivin na noc a ráno, furt odsávat a sirup taky dávat.
Za týden případně na kontrolu, jinak zavolat na očkování.

Jo a udělala nám rovnou 4měsíční (sice to je až za týden, ale prý to nevadí). Tak malej váží 6,65 kg a 64cm.
Ted už prý tolik nebudou na váze nabývat od 8.10. nabral asi 320g.
Jo a máme po tom 30. začít s příkrmama, že teď se to prý doporučuje, protože mezi 5-8 měsícem prý tělíčko na to nejlíp reaguje a prý není pak tolik alergií. Tak hold za týden začneme asi s dýní nebo mrkvičkou nebo bramborem no. No jsem na to zvědavá teda. Jsem si myslela, že první dostane na Silvestra.
24. říj 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamco vyrazku ma porad ale uz zase papa tu svoji davku. Mame otesanka.papa 160 :grinning:
uz se taky tesim az Aleskovi budu zkouset davat prikrmy. tesim se jak na to bude reagovat. Skoda ze nevysli prikrmy na dobu sklizne nasi zeleninky.takhle to budu muset kupovat :frowning2:
24. říj 2014 ve 14:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kočinko..plínky žehlím pořádně z obou stran...já myslim,že to je jima..i když evidentně si to nikdo nemyslí já jo....Teď je nebudu prát tedy s věcma a na devadesát...anebo bych je nedávala vůbec a budu mu pod něj dávat jemnej ručníček co má..nevim....

No tak díky za tip,jakk ho oblékat...dnes nevím,jestli někam půjdu se mi nechce...cvičení prořval po očku.

A vy ten ekzém máte jak dlouho? Nebo vyrážlu? Nám se to táhne od 2tt už.
24. říj 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to doufám,ž už nebude tak přibývat.. :grinning:
24. říj 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek