• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@muddledgirl - asi měsíc ho máme ...mažele denně trochu sudokrémem a když se to vysučí že to má bílý tak pak natřu tu lipobási...mast...a je to o hodně lepší. tou lipobásí mažu i odřninky od plínky a na hrudníčku ....jak se furt vrtí a snaží se plazit tak je nějaký furt jakoby odřený. A tohle jediný celkem pomáhá.
24. říj 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - když mi tu tady asi máme teplejc když není sluničko bylo na teploměru 12°c, a na sluníčku je 16°c.
na jedný diskuzi psala holka že má zimní fusak a dává jen bodíčko a tenkou kombinezku ....ale to mi přijde divný, že si to tam pořádně nezahřeje, ale on ten beránek by to měl umět nějak regulovat.
24. říj 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb my vyzkoušeli sudocream, bapenthen, Ondřejovu mast,teď mám dexedryl...když to nepřejde do 14-i dnů..mám se objednat na kožní.....Teplejc určitě máte..my měli ráno 8.
24. říj 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak ráno taky bylo 8°c, ale většinou to na těch 12 zatím vyšplhá.
24. říj 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl tak ja ode dneska kojim z jednoho.. dnes jsem po dlouhe dobe vazila pred a po a vypila 180ml...coz je podle me hodne.. rano vypila 125 a spala krasne 4hodinky.nechala me vyzehlit, vyluxovat, atd.. :slight_smile: ted padime ven.. myslim ze do vecera je najedena :grinning:
24. říj 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 Ty kráso...tak aspoň asi vydrží dýl..než bude pít..malej měl v noci rekord 4,5 hodiny mezi kojeníma...ale to bylo asi po tom očkování...
24. říj 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 - a kolik je malý že jsi kojila z obou?
24. říj 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - já dávám z obou jen na noc aby spal dlouho a hlavně on na noc z obou vyžaduje :slight_smile: jinak přes den mu stačí tak 5 max 7 minut.
24. říj 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no ona pije 5minut z jednoho a 5z druhyho a v noci naopak zvladne jen jedno a staci ji to na 4 az 5hodin.. :slight_smile: no uz budu jen z jednoho.. maly budou v nedeli 2mesice
24. říj 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - ale oni si stejně řeknou kolik chtějí :slight_smile:
náš je jen někdy příšerně zvědavej, takže když ho někdo při jídle vyruší tak pak zapomene, že jedl, tak pak někdy chce jíst asi za 2,5 hodiny.
24. říj 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky posílám fotečky...rozdíl je 7 minut a podotýkám, že se nepřekulil ale přemístil ...uličník...ale jak se někdy u toho navzteká :grinning:
24. říj 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@muddledgirl Ahojky, holčičky Vy se tak máte.... mě to osud zase dal pěkně sežrat a jsem v háji ..... v úterý jsem byla na testech a doktorka neví co a jak dál...
24. říj 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahojky, no teď bylo dobře pár tejdnů po lázních.... asi 2.....ani ne a pak jsem dostala zase osudem dardu... já nemůžu mít nic normálně, je to hrozný
24. říj 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - to mě strašně moc a moc mrzí....vím, že je to takový, že málokdo by do toho šel, ale neuvažovali jste o adopci ?
my jeden čas jsme říkali ani omylem a pak jsme dospěli do stádia, že jsme o tom začali i uvažovat.
24. říj 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahojky, mám 5 mrazíků... nechci zatím adopci, necítím to vnitřně
24. říj 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin to jo,to máme..to máš pravdu.Ale věřím,že se dočkáš.Copas se zas děje :frowning2:
24. říj 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin máš srdíčko... :wink:
24. říj 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cau baby tak jsem na chvilku tady z toho blazince....mam dost!!!
24. říj 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisbnto je dobry ze muzes nechat Adamka takhle na zemi a Treba Od nej na chvili odejit :slight_smile:
24. říj 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jo na zemi jo, jinam už ho položit nemůžu, max ještě do postýlky.
Ale posledních pár dní nechce být sám ...a nezavře pusu a chce si povídat :slight_smile:
24. říj 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb taky se chystam na prikrmy teda az co doktorka ona neco rikala, ze v tech prikrmech mozna zacneme pozdeji dle toho korigovaneho veku.Ale ja uz zacala na noc dneska poprve s UM.protoze Val mela posledni 4 noci strasne neklidny a furt mi visela na prsu..tak si rikam, jestli nemam uz hladovy mliko..tak jsem to dneska prubla tak uvidime...kdyz to pomuze tak v tom budu pokracovat...5 mesicu plne kojena s tim.se smirim ;) hlavne, aby nemela hlad...Jinak se snazi docela huste si sedat :slight_smile:))
24. říj 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no to je presny to Val taky presne ;)) ja ji davam na zem ale musim byt s ni jinak ji jdou olizovat zvirata a lehaj si k ni na deku :slight_smile:
24. říj 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jo malej taky furt hlavu nahoru a zádíčka, ale nepřitáhne se :slight_smile:
když nabídnu prsty tak se chytne a staží se přitáhnout ale nejde mu to...tak mu říkám, že to nevadí, že je ještě malý miminko :wink:
tak my snad s mlíčkem zatím furt ok, ale prý je to dobrý z důvodů alergií a přijmutí jiný stravy. Tak jsem na to zvědavá ....zrovna tak nějak koukám čím začít, ale asi mrkev, brambor, dýně ...pak mixi a uvidíme a kaši bych asi dala na 1.večeři asi až za měsíc ..nějak moc nevím jakou a moc se mi do nich nechce. Uvidíme jak to půjde ...ze lžičky si brát umí tak jsem na něj zvědavá, ale teď mi plive ten mucosolvan uličník ....tak dávám víc a ono v něm něco zůstane. Rýma se asi lepší, ale kašel je furt :angry:
24. říj 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no jo vidiš na ta zvířátka vaše jsem zapomněla ...mi nedošlo proč píšeš že je fajn, že jej můžu dát na zem ...jsem trubka no :sunglasses:
24. říj 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no uvidime nas ceka 3.hexa :(((( tak rovnou proberu ty prikrmy..my zacneme mrkvickou a pak budeme postupne pridavat..:slight_smile: val se snazi si sednout prave sama :slight_smile:...taky ma casu dost nemusi pospichat :slight_smile:
24. říj 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to je des ze vas to furt drzi :(
24. říj 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočičky čípek se dává miminku při 38,5 v zadečku,že? Je chudák skoro celej den nervní a pláče...včera bylo očkování.Teď má 38..kdy mám zase změřit? Děkuju

@kamisb
@janice_opice
24. říj 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - on se snaží jen pokud je podložený polštářem, na přebalováku mám polštářek aby byl výš, když je po jídle aby mi neblinkal.
A někdy na zemi ho po jídle taky podkládám ...tak to se vždycky snaží posadit...ale má najednou ve vzduchu jak hlavu tak nohy :slight_smile:
Jinak tenhle týden objevil, že má i nohy ...a když je nahej tak si osahává stehna a kolínka ...dál zatím nedosáhne.
autor
@kamisb ja nevim treba to neni mlikem.treba ji trapi ty zuby tezko rict no..uvidime
@janice_opice - jo je to děs, ale v nosánku prý nemá nic ošklivýho ...prý jen klasika.
24. říj 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek