IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kamisb
24. říj 2014
@muddledgirl - asi měsíc ho máme ...mažele denně trochu sudokrémem a když se to vysučí že to má bílý tak pak natřu tu lipobási...mast...a je to o hodně lepší. tou lipobásí mažu i odřninky od plínky a na hrudníčku ....jak se furt vrtí a snaží se plazit tak je nějaký furt jakoby odřený. A tohle jediný celkem pomáhá.
kamisb
24. říj 2014
@muddledgirl - když mi tu tady asi máme teplejc když není sluničko bylo na teploměru 12°c, a na sluníčku je 16°c.
na jedný diskuzi psala holka že má zimní fusak a dává jen bodíčko a tenkou kombinezku ....ale to mi přijde divný, že si to tam pořádně nezahřeje, ale on ten beránek by to měl umět nějak regulovat.
muddledgirl
24. říj 2014
@kamisb my vyzkoušeli sudocream, bapenthen, Ondřejovu mast,teď mám dexedryl...když to nepřejde do 14-i dnů..mám se objednat na kožní.....Teplejc určitě máte..my měli ráno 8.
kamisb
24. říj 2014
@muddledgirl - tak ráno taky bylo 8°c, ale většinou to na těch 12 zatím vyšplhá.
petulak1988
24. říj 2014
@muddledgirl tak ja ode dneska kojim z jednoho.. dnes jsem po dlouhe dobe vazila pred a po a vypila 180ml...coz je podle me hodne.. rano vypila 125 a spala krasne 4hodinky.nechala me vyzehlit, vyluxovat, atd.. 🙂 ted padime ven.. myslim ze do vecera je najedena 😃
muddledgirl
24. říj 2014
@petulak1988 Ty kráso...tak aspoň asi vydrží dýl..než bude pít..malej měl v noci rekord 4,5 hodiny mezi kojeníma...ale to bylo asi po tom očkování...
kamisb
24. říj 2014
@petulak1988 - a kolik je malý že jsi kojila z obou?
kamisb
24. říj 2014
@petulak1988 - já dávám z obou jen na noc aby spal dlouho a hlavně on na noc z obou vyžaduje 🙂 jinak přes den mu stačí tak 5 max 7 minut.
petulak1988
24. říj 2014
@kamisb no ona pije 5minut z jednoho a 5z druhyho a v noci naopak zvladne jen jedno a staci ji to na 4 az 5hodin.. 🙂 no uz budu jen z jednoho.. maly budou v nedeli 2mesice
kamisb
24. říj 2014
@petulak1988 - ale oni si stejně řeknou kolik chtějí 🙂
náš je jen někdy příšerně zvědavej, takže když ho někdo při jídle vyruší tak pak zapomene, že jedl, tak pak někdy chce jíst asi za 2,5 hodiny.
kamisb
24. říj 2014
Holky posílám fotečky...rozdíl je 7 minut a podotýkám, že se nepřekulil ale přemístil ...uličník...ale jak se někdy u toho navzteká 😃
coralin
24. říj 2014
@muddledgirl Ahojky, holčičky Vy se tak máte.... mě to osud zase dal pěkně sežrat a jsem v háji ..... v úterý jsem byla na testech a doktorka neví co a jak dál...
coralin
24. říj 2014
@kamisb Ahojky, no teď bylo dobře pár tejdnů po lázních.... asi 2.....ani ne a pak jsem dostala zase osudem dardu... já nemůžu mít nic normálně, je to hrozný
kamisb
24. říj 2014
@coralin - to mě strašně moc a moc mrzí....vím, že je to takový, že málokdo by do toho šel, ale neuvažovali jste o adopci ?
my jeden čas jsme říkali ani omylem a pak jsme dospěli do stádia, že jsme o tom začali i uvažovat.
coralin
24. říj 2014
@kamisb Ahojky, mám 5 mrazíků... nechci zatím adopci, necítím to vnitřně
muddledgirl
24. říj 2014
@coralin to jo,to máme..to máš pravdu.Ale věřím,že se dočkáš.Copas se zas děje 😞
muddledgirl
24. říj 2014
@coralin máš srdíčko... 😉
janice_opiceautor
24. říj 2014
Cau baby tak jsem na chvilku tady z toho blazince....mam dost!!!
janice_opiceautor
24. říj 2014
@kamisbnto je dobry ze muzes nechat Adamka takhle na zemi a Treba Od nej na chvili odejit 🙂
kamisb
24. říj 2014
@janice_opice - jo na zemi jo, jinam už ho položit nemůžu, max ještě do postýlky.
Ale posledních pár dní nechce být sám ...a nezavře pusu a chce si povídat 🙂
janice_opiceautor
24. říj 2014
@kamisb taky se chystam na prikrmy teda az co doktorka ona neco rikala, ze v tech prikrmech mozna zacneme pozdeji dle toho korigovaneho veku.Ale ja uz zacala na noc dneska poprve s UM.protoze Val mela posledni 4 noci strasne neklidny a furt mi visela na prsu..tak si rikam, jestli nemam uz hladovy mliko..tak jsem to dneska prubla tak uvidime...kdyz to pomuze tak v tom budu pokracovat...5 mesicu plne kojena s tim.se smirim 😉 hlavne, aby nemela hlad...Jinak se snazi docela huste si sedat 🙂))
janice_opiceautor
24. říj 2014
@kamisb no to je presny to Val taky presne 😉) ja ji davam na zem ale musim byt s ni jinak ji jdou olizovat zvirata a lehaj si k ni na deku 🙂
kamisb
24. říj 2014
@janice_opice - jo malej taky furt hlavu nahoru a zádíčka, ale nepřitáhne se 🙂
když nabídnu prsty tak se chytne a staží se přitáhnout ale nejde mu to...tak mu říkám, že to nevadí, že je ještě malý miminko 😉
tak my snad s mlíčkem zatím furt ok, ale prý je to dobrý z důvodů alergií a přijmutí jiný stravy. Tak jsem na to zvědavá ....zrovna tak nějak koukám čím začít, ale asi mrkev, brambor, dýně ...pak mixi a uvidíme a kaši bych asi dala na 1.večeři asi až za měsíc ..nějak moc nevím jakou a moc se mi do nich nechce. Uvidíme jak to půjde ...ze lžičky si brát umí tak jsem na něj zvědavá, ale teď mi plive ten mucosolvan uličník ....tak dávám víc a ono v něm něco zůstane. Rýma se asi lepší, ale kašel je furt ]-(
kamisb
24. říj 2014
@janice_opice - no jo vidiš na ta zvířátka vaše jsem zapomněla ...mi nedošlo proč píšeš že je fajn, že jej můžu dát na zem ...jsem trubka no 😎
janice_opiceautor
24. říj 2014
@kamisb no uvidime nas ceka 3.hexa 😞((( tak rovnou proberu ty prikrmy..my zacneme mrkvickou a pak budeme postupne pridavat..🙂 val se snazi si sednout prave sama 🙂...taky ma casu dost nemusi pospichat 🙂
janice_opiceautor
24. říj 2014
@kamisb no to je des ze vas to furt drzi 😞
muddledgirl
24. říj 2014
Kočičky čípek se dává miminku při 38,5 v zadečku,že? Je chudák skoro celej den nervní a pláče...včera bylo očkování.Teď má 38..kdy mám zase změřit? Děkuju

@kamisb
@janice_opice
kamisb
24. říj 2014
@janice_opice - on se snaží jen pokud je podložený polštářem, na přebalováku mám polštářek aby byl výš, když je po jídle aby mi neblinkal.
A někdy na zemi ho po jídle taky podkládám ...tak to se vždycky snaží posadit...ale má najednou ve vzduchu jak hlavu tak nohy 🙂
Jinak tenhle týden objevil, že má i nohy ...a když je nahej tak si osahává stehna a kolínka ...dál zatím nedosáhne.
janice_opiceautor
24. říj 2014
@kamisb ja nevim treba to neni mlikem.treba ji trapi ty zuby tezko rict no..uvidime
kamisb
24. říj 2014
@janice_opice - jo je to děs, ale v nosánku prý nemá nic ošklivýho ...prý jen klasika.

Začni psát odpověď...

Odešli