• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@muddledgirl jo pulka cipku chuderka..kontroluj ho furt...mer ho treba hodku po cipku, jestli to zabralo
24. říj 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - už rostou jo? chudince ...nám zatím ne.
24. říj 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb nevim no furt drti necim dolni celist a ma ji dost prokrvenou a na teklou a bilej flicek tak mozna fakt zub
24. říj 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
,@janice_opice mně řekla doktorka celý vážíme skoro sedm a třitvrtě kila. :wink:A dát ho teda až když mu to vystoupá na 38,5? Svlíkla jsem mu svetříček...děkuju
24. říj 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já dneska koukala, že má bouličku na dásničce, ale je mi divný že by to byl zub protože to není vepředu, ale jako spíš trochu na straně. Furt něco ocucává, nejraději ty spojovací kroužky, nebo takovou 8 od nuku a když nic není tak paleček no.
24. říj 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no to už bych po očkování taky dala. Tak uvidíš třeba ho i uklidní.
nebo změřit po další přebalení a krmení, když bude spinkat tak bych nebudila.
24. říj 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - teda to je chlapák ...malej má o kilo míň :wink:
24. říj 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl tak to jooo to uz je kus chlapa ja to brala podle te nasi pidalky, ktera to teda zdatne dohani no, ale 7 kg asi nema zitra ji zvazim..jo pokud ma 38 tak bych mu ho urco dala..at se netrapi chudatko
24. říj 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo ..je to chlapák..no on se právě furt budí....slíkla jsem mu punčošky a svetýrek a chovám ho..a už aspoň nepláče...ráno teplotu neměl a celý strollering hrozně probrečel...
@janice_opice moc děkuju i Kamče....to je kus,co? Já se ptala,jestli mám prodlužovat kojení...ale doc. říkala,že ne.On jí pořád po 2-3 hodinách.. :grinning:
@janice_opice - no vidiš už budete mít s očkování za chvíli na chvíli klid a my furt ani jedno. Už to začíná být docela na pres aby se to pak stihlo.
Snad už přejde i ten kašel ...na dnešek už se nebudil plným nosánkem ...tak snad pak už to půjde. Jen pak je prý dobrý týden počkat, tak snad nechytne zas něco jinýho.
24. říj 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl jako nebudit urco ja Val merila ve spanku a pak tim bezdotykovym ..
24. říj 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já mám takový z lidlu..ale ten právě někdy měří někdy ne....a on se mi furt budí po hamání usne a za chvíli vzhůru...tak dám čípek,třeba usne.. :wink:
24. říj 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo je to kusanec :slight_smile:) aby nebyl jak nas kuba v pul roce 12 kg :grinning: se pak pronese :slight_smile:
24. říj 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl urcite mu ho dej at se netrapi...pak chvilku pockat a zabere..ja davala sirup nurofen pak pac Val cipeknvzdy vytlacila i s vajickama :slight_smile: ale nektery mimca plivou siroupky...je mozny to i kombinovat
24. říj 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ale twn je tusim od 3.mesice....to uz vam ale je ne?
24. říj 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já nic jiného nemám..vytlačoval..ale pak jsem ho tam zarazila..tak snad to nevytlačí.. :grinning: No..to asi bude mít no.jako měl Kuba
..narozen 3520, 6tt 5320, 3 měsíce 7640 :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě třeba doktorka říkala, že přes den max ty 3 hodiny, ale to noční začít protahovat. Ale to si nějak protahuje sám. Včera dokonce chtěl jíst až v 3:30. kolem půlnoci se sice vzbudil, ale chtěl jen dudlík.
a pak chtěl v půl 7 ke mě a spinkali jsme zase až do půl 10 a to mě vzbudil telefon. Malej spinkal ještě asi půlhoďky.
A dneska dokonce spal skoro hodinku v kočárku pod oknem, jezdili jsme jen chvilku a hned usnul a pak ještě přes hoďku spolu v pokojíčku odpoledne...nejdřív jsem si s ním lehla a povídali jsme si on se hned zase chtěl točit na bříško, ale to jsem mu nedovolila byl po jídle. Pak jsem mu ještě nabídla prso ...tak po mě tak loupal jedním očkem až usnul...tak jsem mu dala do pusinky dudlík místo prsa a usnula s ním ...na posteli už ho raději samotnýho moc nenechávám jedině hodně obložit peřinou a koj. poštářem.
24. říj 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jojo...ale v lékárně říkali,že od narození..tak kecali :astonished:
24. říj 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já mám ten na čelo nebo do ouška, ale ten moc dobře teda neměří ....jsem tak akorád vyhodila asi 800,- i když v oušku to měří asi dobře ...ale na čelíčku jako fakt ne...to ukazuje furt kolem 33°c.
24. říj 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb myslíš přes den miminálně po třech hodinách...no to nám někdy fakt nehrozí...proto tak přibírá....No v noci je to občas už opruz....ale včera v noci vydržel 4,5 h.od kojení ke kojení..mezitím spal...tak to byllo super...Sam nedudlá..on dudlal občas...moc ne...tak jsem mu už mrtě týdnů dudlík nedávala....ale předevčírem si na usnutí vzal... :wink:
24. říj 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ono se to zpomali Olco to pribirani neboj u Kuby to taky tak bylo :slight_smile:
24. říj 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb ten mám taky,ale z Lidllu za třista a právě měří jak kdy... :angry:
24. říj 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jako nechat max 3 hodiny bez jídla.
@janice_opice he he.....já doufám... :grinning: Je těžkej jako kráva... :grinning:
autor
@muddledgirl to nekecali ja si nejsem jista...urco by ti v tomhle nerekli blbost
24. říj 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Tobě řekla doktorka nechat ho max. tři hodky bez jídla?Aha...tak to slyším poprvé..Tak to jsi napsala správně... :wink: To on mě dýl ani nevydrží...
24. říj 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl my dudlik mely jen jednou jakoze dyl
24. říj 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě si bere dudlík jen když chce spát ...taky tím občas zkouším přes den jestli by třeba neusnul, když si ho vezme máme napůl vyhráno :grinning:
ale většinou chce nejdřív prso a pak nenápadne vyměnit :grinning:
24. říj 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no je to paralen 100 a v letáku opravdu píšu nepoužívat pod 7 kg.Má doktorka i v lékárně řekli že jo...že půl čípku od narození...a pak se v tom vyznej... :astonished:
24. říj 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek