• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@muddledgirl - no říkala že přes den je to lepší, že dřív sní tu svojí jakoby denní dávku a v noci by měl tím pádem jíst míň, ale hold někdy to neplatí no.
Ale když mi přes den usne na dýl náhodou, tak ho nebudím a čekám až dostane hlad. Někdy jí po 3,5h někdy po 2,5h. Jako třeba večer většinou jí mezi 17:30 - 18h a pak někdy už chce jít spát tak jí kolem 19h max ve 20h.
24. říj 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě taky dneska říkala doktorka, že teď už bude přibírat tak polovinu co dřív.
Taky 8.10.vážil 6,32 kg a dneska 6,65kg. I když nám to asi trochu ovlivnuje to, že je nastydlej. Ale prý tohle je v pohodě.
24. říj 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - Jani a tu mrkev asi taky uvařit do měkka a pak rozmixovat viď ?
24. říj 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo my meli pul cipku
24. říj 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tak to u nás teda neplatí no..kolikrát vymrzuje víc v noci než ve dne :frowning2: Ale tak co,já už jsem zvyklá..přítel někdy nakrmí...tak se někdy vyspim i třeba pět šest hodin s jedním vzbuzením,kdy malý brečí..A v noci Ti jí jak?
24. říj 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a dudlá avent dudlík...čumim...aha už ho vypliv...
24. říj 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no jak kdy, ale max 10minut a většinou u toho zase usne ...jednou nepřebaluji, ale taky podle toho jak dlouhou měl pauzu. Většinou se budí kolem půl 2 a pak kolem půl 5. a pak kolem 7h chce ke mě do postele no. Ale na dnešek se vzbudiljen v půl 4 a pak před 7h.
Kolem tý 5h si chce většinou povídat, ale dám ho do postýlky a jak zhasnu tak za chvilku usne.
24. říj 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb a odkdy Ti spinká...? :wink:
24. říj 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo ja ji budu delat na pare kvuli vitaminum..ze z
24. říj 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja v noci neprebaluju pokud neni posrajdena coz v noci nebyva
24. říj 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - na páře jak si to mám představit? jako klidně na pařáček do hrnce nebo je spešl hrnec? My máme jeden, ale ten je obrovskej a je mi jasný, že ze začátku to bude jen o pár lžičkách.
24. říj 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no mě v noci nekaká, takže jednou nepřabaluji, nějak se mi nechce ho nechávat v jedný pleně třeba od 20h - 9h to mi přijde dlouho, takže většinou přebalím v těch půl 2. a pak až ráno když vstáváme.
24. říj 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - max od 20:30 ....a to když kojíme v těch 20h, jinak většinou v 19:50 je už vytuhlej.
24. říj 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb ja budu davat na paracek, ale uvazuju o nejakym mensim hrnci..
24. říj 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mnecv noci taky nesrajdi a prebaluju az rano..zatim je cistounka opruzeniny jeste nikdy nemela...
24. říj 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mě má trošku dirku červenou a okolí a když ho nechám dýl v plínce tak je fakt těžká a pak je takovej jakoby mokrej ....ale jemu ani mě to přebalení zatím nevadí a hlavně on pak hned usne tak je to dobrý.
A já si ho v noci i pochovám a nemusím hlídat aby mi nevypadl...to mě vždycky padne kolem krku a usíná :wink:
24. říj 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - taky asi po nějakým hrnci na páru kouknu ...už jsem o tom taky přemýšlela.
Jsem na něj zvědavá, jak mu to půjde :slight_smile: a mě :grinning:
24. říj 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jsou bozi co .....Val se strasne ted rehtaaa az se zajikaa to je proste bozii..:slight_smile:
24. říj 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - malej taky ale musíš mu něco dělat ...sám od sebe ještě ne.
Největší sranda je když ho meju pod krkem a na hrudníčku, to se chechtá. Pak při pusinkování a teď jsme zjistili, že když mu jakoby cvičíš s ručičkama a počítáš ráz, dva ...nebo se říká nahoru, dolů ...tak nejdřív kouká, pak se uculuje a pak se začne řechtat.
Ale poslední dobou si spíš hraje na holoubka a furt vrká ...pořád slyšíš grrrrr.nebo vrrrr....a rrrr.
ale takovým jemným hláskem :slight_smile:
24. říj 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jojo raz dva tri a cvicis tak to je rehotu strasne nebo kdyz jiblochtam a papam nozicky :slight_smile:)
Jinak dneska mi doslo, ze mame 2 deti , kdyz jsem byla s malou v pekarne u nas v baraku a zrovna se vracel pubos domu :slight_smile:)) a specialni pedagozka ktera me videla vcera poprve rikala jak je mi Kuba desne podobnej ;)
24. říj 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
TAk Veselá ZOO je nalepená, až budu mít čas, dám sem fotku, moc se mi to líbí.
Jinak jsem ráda, že už je sobota, tenhle týden stojí za prd, v úterý umřel strejda táty - náhle, no měl věk 88 let, ale včera umřel tchána bratranec - 74 let, u něj to bylo rychlé, pár týdnů ležel v umělém spánku na Homolce, ale přidal se k tomu zápal plic a selhávalo srdíčko, takže nic moc, bylo to až moc rychlé, takže rodina půjde na pohřeb a já možná do toho rodit. Doufám, že tímto máme vybráno na hodně dlouho. Jen to musím zavolat tátovi, ale nějak hormony pracují a nemám sílu, já se měla co držet, když mi v úterý volal táta o tom strejdovi.
25. říj 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Děkuju zlatíčko:slight_smile: jsi hodná. Dneska jsem zase četla mail od doktorky... nechápu jí....
25. říj 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl doktorka mi přislíbila léčbu, že prý uvidíme jaký budou hodnoty a když mi sdělila výsledky, tak se snaží mě vystrnadit k někomu jinému a že prý už neví kudy dál a přitom obě dvě víme, že jiné možnosti má. Nechápu to a ničí mě to. Chtěla jsem se objednat hned, když jsem tam byla a to řekla, ať si zavolám o výsledky a že mi pak rovnou vezme na injekci nebo kapačky a pak mi řekla, že se mám objednat přes systém a v systému má volno až v roce 2015. Tak chápeš to? Budu čekat na vysvětlení na začátek Nového roku a přitom mi bude utíkat čas bez léčby... na to čas nemám..
25. říj 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miminku jsem holky teda prdla čípek...díky...dnes už je zas studenej jak led...a má svých klasických cca 36...ale brekavej je pořád..jak jste to měly vy po očku?
25. říj 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin to je divný přístup kočko..Nechceš zkusit někoho jiného.Její přístup je blbej...Nevím,jaké tam máš možnosti...ale moje zkušenosti jsou,že mladí doktoři se snaží vyšvihnout a mají dost ambice.... :wink:
25. říj 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin myslím to tak,že mladí...se snaží dělat vše conejnovějc a nejmodernějc.... :wink:
25. říj 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
26. říj 2014 v 07:48 • nellyverca
autor
@muddledgirl hele Val byla asi 4 dny mrzutejsi ..prvi ocko v pohode, druhy teplota a ryma k tomu a ted nas ceka treti....chuderky malinky dyk tomu malymu telicku to rozhodi total imunitu takova davka....
26. říj 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ještěže ten můj malej velkej..má tolik kg...ale teda..dnes jsem šla za kámoškou do nemocnice...no a přítel hotovej..že nemůže malýho uklidnit...dnes je to 4.den no...tak zítra jdem na Strollering...tak jsem zvědavá no....Koččíí...v kolika měsících se dává třetí hexavakcína?
26. říj 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak spravne je prvni cca v 9 tydnech a pak vzdy po mesici..my meli 2 kolem 22.9 a melibjsme jit na 3.Ale ja to odlozila pac byli doma vsichni nemocni a ted se ji klube zub tak to ze ctvrtka odlozim..Val ma tak 6 kg cca...ale je pekna a naducana...na to jakou mela pirodni vahu si myslim, ze to dohani..a hlavne si seda potvurka kazdej den vic a vic
26. říj 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek