• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@danaho Ještě nevím, výsledky budou až 14.10. má teď dovolenou, tak nevím jestli se mám objednat už do caru na konzultaci nebo ne... uvažuju o tom , že se objednám. A co Ty?
28. zář 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin na konzultaci se objednej. U mě to bohužel neklaplo. Zbylo mi jedno embryo a jsme nechali vyšetřit PGS a bohužel mělo chromozomální vadu. Ale mám od minula jedno zamražený který nešlo vyšetřit, Takže si pro něj pojedeme. A pokud to nevyjdetak budeme muset šetřit na 5 IVF.
28. zář 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, viděly jste tohle?? TO je neuvěřitelný!
http://www.youtube.com/watch?v=bY4VHIpFGfs
29. zář 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no to snad....... Bože...... Jak je holka? Myslim na tebe a ty tvé foliky :slight_smile:
29. zář 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek té hustý co? Ale tak jo, jako celkem to zvládám, akorát mě dloube v levym jablečníku,ale tak asi se tam něco děje třeba :slight_smile: Jinak jdu zítra ve 12. na kontrolu a když to bude OK, tak mi naplánují OPU na st nebo čt dle folíků. Jsem v pohodě páč už se nestresuju s prací. Včera jsem si byla koupit nějaký hadry na pohovory a dneska jedeme s Kubou za mojí mámou, manžela mám v práci. Tak zrovna lovím na slevíně nějakou kosmetiku a prodloužení řas at jsem pro ty miminka co k světu a udělám si čas i na sebe což nemám. Včera jsem si vykládala karty a vyšly mi fakt zajímavý karty tak uvidíme:slight_smile: mCo ty a tvoje prďolky?:-¨)
29. zář 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice cusky, ja bud jsem videla to samy, nebo neco hodne podobnyho, pac ja tydle veci miluju, sleduju porad neco na youtube:slight_smile:
to jsou dobry zpravy, ze sis udelala cas na sebe a nestresujes se z ty blby prace. co sis vylozila? jaky mas karty?

holky, tady to uplne chcipe, co se deje??:slight_smile:
29. zář 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru ahoj, tak jak to teda dopadlo? opravdu ms? :frowning2:
29. zář 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice no mám Andělský karty Poselství bohyní a jednou za čas si je vykládám....tak uvidíme jeslti budou mít pravdu, do minulosti se trefily přesně
29. zář 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no mám Andělský karty Poselství bohyní a jednou za čas si je vykládám....tak uvidíme jeslti budou mít pravdu, do minulosti se trefily přesně (to bylo pro tebe - já to napsala sama sobě :slight_smile:))))
29. zář 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja mam taky naky andelsky karty, nevim teda esli naky konkretni, ale nak mi to nikdy neslo:slight_smile: no do minulosti se trefuje dost snadno, ne? :grinning: :grinning: myslis asi spis, ze uz jsi driv neco do budoucnosti vykladala, co se splnilo:slight_smile:
29. zář 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no ony ty bohyně jsou trochu jiný,takže tam to tak jednoduchý neni. Ano splnilo a dokonce mi přijde, že ty karty měly pravdu i co se týče minulých pokusů:slight_smile: včera čuměl i můj muž, když jsem ty tři karty otočila jak to sedne jak prdel na hrnec a to teda on na tohle vůbec neni:slight_smile: tak uvidíme
29. zář 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no ja je dostala kdysi davno od kamaradky, ktera teda nehne prstem aniz by se radila s kartarkou, takze na muj vkus to prehani. no a pamatuju si, ze se tam resi budoucnost na tri mesice dopredu a na dva roky myslim. ale fakt si to nepamatuju..a do minulosti myslim nic. ale to bych je musela najit. tak to mam zkusit?:slight_smile:
no a co sis tam vykoukala?
29. zář 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 zkusit to můžeš vždycky, záleží jaký k těm kartám máš vztah a cit, jako je kartářk a a kartářka. že ....Mně jedna kartářka předpověděla úplně jinej osud a já ho změnila:slight_smile:........takže karty vykládám sobě anebo nejbližším a mám je spíš jako berličku a odpověd na nějaké otázky anebo směr k nějakému rozhodnutí - třeba například to s tou prací.-).
Co mi karty řekly řeknu až podle toho jak to dopadne:slight_smile:) jsem na to fakt zvědavá a nechám si to pro sebe...ALe můžu ti říct, že to s tou prací s tim hodně souvisí, to co mi říklay dávno a přesně to co se ted stalo:slight_smile: no a to co se ted deje a co bude ..uvidíme:slight_smile:))))
29. zář 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no ale to neni ono, to bys mela rict ted, abychom pak spolecne posoudily, esli se to opravdu stalo!:slight_smile: proc ne, kdyz tomu veris, tak to preci rict muzes. kdyz to tam jednou je napsany, tak tim, ze to vyslovis, to prece nemuzes zmenit.
no nalomila jsi me, asi je nekde vyhrabu a podivam se. ale vlastne mam asi strach. treba se dozvim neco, co nechci vedet a pak se podvedome budu bat.
29. zář 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka, tak svatba se povedla krásně :grinning: , žádný karambol se nekonal, dokonce kamarádky nezapomněly a rýži a okvětní lístečky růže.....Družičky a mládenci byli božský :slight_smile: . Fotograf s námi dělal psí kusy, myslím, že fotky budou super, tak 14 dní. Pak Vám je sem dám :grinning: . I hostina a chlastačka se moc povedla, všichni byli skvělí, nikdo neprudil :grinning: . Janinko to je naprosto skvělá úroda, to tam bude, podívej se, jak se snaží ti tvoji folíci :wink:
@sasanka033 jsem moc ráda, že při tý hrůze, se neodkládá laparka. To je dobré znamení!
29. zář 2013 v 17:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no myslím ze zatím dobry - jdeme ještě na plodovku tak doufám ze se potvrdí dobré vysledky :slight_smile: jinak uz nakupuju, kdyby se něco stalo at jsem připravená...

Jo a brisko furt není... A za chvíli 5.měsíc :grinning:
29. zář 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahoj moc mě to mrzí s tím embrijkem :frowning2: , ale mrazáčka máte a možná, že právě to je to pravý mimi co na tebe čeká!!!! Kdy si pro něj jdeš?
29. zář 2013 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ahoj Kačí, tak jak je? Četla jsem, že výsledky budou až za 14 dní, tak uvidíme. A jak se cítíš? Jak ti je zlato?
29. zář 2013 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 tak to jsem rada, ze se svatba povedla a uzili jste si ji a tesim se na ty fotky. zrovna dneska jsem se nad jednema dojimala:slight_smile:
29. zář 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 hooooj ty nevesto jedna spokojena to je super a na fotky se tesim.My mame 18.11. Dva roky od svatby :slight_smile:ted to mimino pujde jak po masle
@martas14 holcicko moje jak ty?chybi mi tvoje vtipne prispevky.:wink:
Holky drzte zitra palce jdu na utz zda dorostli folici a bude posledni OPU
30. zář 2013 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033
Holky,mn se nekonalo!!! Koukejte,já bych řekla,že to vypadá dobře,doufám že mi to dr ve čt potvrdí.
30. zář 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. zář 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@pavlaru
Dnes 11 den po ketu.
30. zář 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru krasna carka.. wow. nadhera.. drzim palecky

ja prozmenu 1dc :rolling_eyes:
30. zář 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru - tak ty jsou krásný :slight_smile: tak hodně štěstí na krev. Jdeš až ve čtvrtek nebo to nevydržíš a půjdeš dřív?
30. zář 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
No jestli půjdu dřív,tak ve středu,dneska a zítra jsem v práci,zkusím poslat meil dr,co mi řekne.
Uvidím,ale doufám že už se nic nepooooo
V so,jak jsem zašpinila,tak jsem byla max nas.. a pak jsem i bulela,že naše dva biče neudrželi ( to nám řekla embryioložka,že to jsou dvojky jako bič).
Tak jsem to dneska prubla a výsledek vidíte.
30. zář 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlaru jeeeeee, takovy krasny zpravy po ranu:slight_smile: takze to muzou bejt dvojcatka, jo?:slight_smile: tak moc drzim palce, at se u maminky drzi jako klistata:slight_smile:
30. zář 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033
@janice_opice Holky ja koncim!!dnes mi volali,tri uz ukoncili a ctvrte ktere je nic moc,neni uplne dobre tak nechaji do zitra ale uz spis smerovala k tomu ze ho ukoncej.. a pry se to jako cyklus pocita... pritel za mnou na chvili prijel a drzel me ale zakazal mi brecet,ze se budeme snazit tak dlouho oku miminko nebudeme drzet v naruci.. Je mi nanic,takovy prazdno uz ze vseho...
30. zář 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dobre rano, holky, ja se snad na tu laparku zacnu tesit, uz 6.den jsem na antb a vcera me po sexu silene zas chytil ten mocak, bolelo me to a chodila jsem zas curat co deset minut snad. takze mam podezreni, ze antb. jaksi nejsou na to, co mi je, pac to uz by preci zabraly :frowning2:
ja proste pri sexu cejtim vevnitr tu horni stenu, ktera je u mocaku, proste to tam neprijemne je podrazdeny, nestalo se vam to nekomu? uz to mam fakt od srpna, uz to dvakrat ted bylo docela ok a vcera zas nic moc a potom se mi ten mocak zas rozjel:(
30. zář 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 :frowning2: :frowning2: :frowning2: to me mrzi!!! tak jeste budeme tomu jednomu drzet palce, nevzdavej to do zejtra, my to tak taky meli, meli jsme naky zabrzdeny jedno, posledni, jediny, a nakonec sice o den pozdeji, ale doslo do blasty a zavedli mi ji!
30. zář 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek