• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@janice_opice dnes ale víc doktorů dává až od 3.měsíce...prý je to lepší pro tělíčko....No však je v pohodě Val..my jsme holt trošku větší no.. :grinning:
27. říj 2014 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no s tim ockovanim pozdeji jenom souhlasim..je to doktor od doktora...nas naockovali v ukoncenwm 11 tydnu uz no
27. říj 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no nám byli tři měsíce a tři dny..je velkej jak půlroční a nervní byl do včerejška..jak jsi psala..4 dny..dnes vypadá o.k...tak snad si na Strollu zacvičim..
27. říj 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl neboj on se ten rust zpomali a nebude to tak fofr neboj :slight_smile: i kdyZ je fakt, ze Kubajs melmv pulroce tech 12 kg no, ale taky mel jinou startovaci vahu..dneska uz me prerostl a vypada, ze jak zacal.chodit na basket tak i ramenati a dozrava :slight_smile:
27. říj 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem zpět z poradny a monitoru, zatím se nic nechystá, příští pondělí se rozhodne, pokud malej nevyleze, tak by byl asi v úterý nástup na vyvolání, nejde tak o velikost, ale i o tu těhu cukrovku. Tak já doufám, že si to třeba rozmyslí a poleze sám do neděle :slight_smile:.
27. říj 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
27. říj 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co prckové a změna času? Malej je nějakej příšerně mrzutej ...může to s tím souviset?
28. říj 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Valca to nejak neregistruje..;)
28. říj 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ono to taky asi bude tím, že včera přes den spal 2x a jednou jen 25 minut a pak 45minut a v noci nevím co se dělo ale taky blbě spinkal.
A mamnžel včera chtěl nakapat ten eukalypt do zvlhčovače a nějak se to rozkapalo a ted to nemůžeme vyvětrat :frowning2:
Rýmu už malej asi nemá, ale furt kašel, ale ten už snad taky přejde.
28. říj 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pouzivate nektera sterilizator do mikrovlnky??
29. říj 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - používala jsem když jsme dokrmovali - od Aventu. Pročpak?
29. říj 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: zitra to bude 100 dni do TP,strasne to leti...a mam na vas zase dotaz..Jsem trochu nervozni z pohybu mimiska jsou porad strasne slabe,placenta je na predni stene,zadne kopance ani bouleni briska,ale pres angelsound srdicko porad bije jako zvon..Asi plasim zbytecne,ale jsem z toho takova nesva..mela jste to nejaka podobne?Porad cekam na ten poradny kopanec :grinning:
30. říj 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani - ahoj kopance jsem skoro taky necítila ....placenta taky vepředu. Ale spíš k večeru jsem měla takový to boulení ale podle mě ještě trochu později. Záleží taky jak hodně nebo málo přibereš...já měla jen břicho a pak se tam asi moc nevešel ....takže ke konci se sem tam objevovali bouličky na břiše jak se převaloval, ale musela jsem buď ležet na zádech nebo na boku.
Někdy v noci jsem si schválně lehala na bok víc na kterým se mu nelíbila abych cítila, ře se hnul.
Ještě vydrž ...stačí že cítíš že se hýbe.
30. říj 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb shanim a nevim zda to k necemu je.. ted jdu 10.11 do skoly na tri pisemky a tak potrebuji bud odstrikat anebo holt dam babicce nutrilon.. :slight_smile: tak taky budu od ted potrebovat vyvarovat.. ohrivacku jsem si koupila
30. říj 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky muzu ji ten nutrilon pripravit dat do lednicky a ona at ho ohreje nebo se to musi delat cerstve??
30. říj 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - čerstvý ...a vyvařovat můžeš i v hrnci ....záleží jak často to bude potřeba a kolik máš lahviček. Třeba to od aventu je za 800 kč a to mi přijde docela síla za kus plastu teda.
30. říj 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no ja shanela starsi.. novy je desne drahe.. :frowning2: lahvicky mam zatim tri a potrebuji to vetsinou jen v pondeli nebo kdyz nekam jdeme na dyl... takze prevarit vodu nechat zchladit a pak ohrat na tu teplotu ohrivacem a smichat s nutrilonem??Musim prevarovst i kojeneckou vodu??
30. říj 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - pokud to není na lahvi napsáno tak musíš.
co jsem tak četla, tak holky převaří vodu a tu si dávají to termosky a pak část taky převaří ale mají ji třeba v ledničce a pak to smíchají - rychleji ta teplota klesne na těch 40°c nebo kolik má mít a pak jen nasypou UM a je to.
a odstříkat mlíčko nejde ? to se může nechat na ten den v ledničce a jen ohřát.
30. říj 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no nevim zda odstrikam tolik :frowning2: no je na ni napsano ze se nemusi prevarovat.. tak jsem myslela ze by ji jen ohrala a smichala s nutrilonem
30. říj 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz budu odsavat celou noc muzu do stejne nadobky?? a DAT do lednice musim hned nebo to musim hned dat do lednicky??
30. říj 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - no vždycky odsát a do ledničky a myslím,že přes noc můžeš do jedný a pak během 24h spotřebovat. Olga snad poradí taky podle mě odstřikuje.
Tak to nemusíš no, ale já bych asi raději takhle malý převařila ...a asi to dělala jako ty holky dopředu do termosky a ledničky a smíchat ...a pak dosypat nutrilon.
30. říj 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no ja bych radsi odstrikala... jdem mi o to aby to babicka mela jednoduche.. tak budu v noci odstrikavat do jedne nadobky, pak dam do lednice a babicka to jen ohreje..
30. říj 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - tak to zkus a uvidíš no. Záleží kolik odstříkáš no.
Ale můžeš mít i tamto troch připravený kdyby měla malá víc hlad ...ono smíchat horkou a studenou vodu a promíchat s UM je taky rychlý.
30. říj 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 odstrikat muzes klido do jedne pres noc a pak to do 24 hodin od prvni varky spotrebovat..
30. říj 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 nutrilon lepsi cerstvy ..tak max 2 hodky od pripravy
30. říj 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tu s vami asi zase budu vic..praci jsem odpiskala a necham si jen ten projekt....
30. říj 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a nemusim to v noci davt do lednice ale az rano?? Kdyz budu dvakrat odstrikavat... teda kdyz se vzbudi.. minule sla spat v 10 a vzbudila se v pul 4 a pak az v 9 :grinning:
30. říj 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice bylo toho asi moc vid?? A co malinka?? No ja se hlavne bojim kdyz nutrilon jeste nemela tak aby ho chtela.. tak bych radsi odstrikala..
30. říj 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 musis to dstrikane davat hned do lednice..no nevim pokud plne.my dnes Zkusime bebu
30. říj 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 pokud kojis plne a ona je jeste mala tak bych ji zbytecne necpala UM pokud se ti podari odstrikat..ja jak chodim do prace tak jsem taky odstrikavala..ted budeme na noc uz zkouset i to mlicko s kasi...tak jsem zvedava no, ale nam uz jw v sobotu 5 mesicu...No navalili na me hodne hodnw prace a sibenicni twrminy..kdyby ji bylo o petinu min tak se na to nevylaslu ale dost me ted sef 2x namichnul tak si necham jen projekt..jsem byla pak ve stresu ze nic nestiham
30. říj 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek