• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@petulak1988 já bych mimi zbytečně nutrilonem necpala,když máš dost mlíčka.. :wink: Jinak sterilizátoru je na MK dost...ale bacha....na rozměry..
30. říj 2014 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulak1988 jinak se nemá teplé a studené mlíčko míchat..takže nechávám vychladnout venku a pak sbírám do lednice do avent kelímků. :wink:
30. říj 2014 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl taknme zase v porodnici rikali, ze se muze..i co se tyce mrazeni..zamrazit hned..a kdyz nemas plnou lahvicku tak pak klidne jeste dolit do toho mrazeneho dalsi
30. říj 2014 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice já čerpala jen z netu..z kojení.cz ....tak já to schraňuju v lednici a pak to mrazím...ale taky jsem zezačátku...míchala teplé a studené mléko...Každý to dělá jinak a miminko to stejně vypije. :wink:
30. říj 2014 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak jak vám mimča spinkají...my přibíráme hezky,až moc...ale budí se po maximálně 3 hodinách od koja...asi 4x o trošku dýl no..
30. říj 2014 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - pořád se Ti takhle budí hm, tak to Ti neporadím. A zkusila jsi třeba v noci jen nacpat dudíka? ale on ho moc nechce co?
Mě to první spaní má jak kdy, ale nejdřív se budí kolem 1h, na dnešek v půl 3. A to jedl včera v 18:50.
pak už jede po svých 3h, teda včera jen jednou a pak už nechtěl do postýlky, ale šel ke mně...no co Ti budu povídat zase jsme vstávali v 10h :sunglasses:
30. říj 2014 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - tak to mě to s tou prací mrzí, ale furt lepší než se na to vykašlat než se nervovat. A co ten projekt už o něm můžeš mluvit?
30. říj 2014 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska jsou Adámkovi 4 měsíce ....jedna fotka ze včerejška :slight_smile:
už jsme vytáhli zimní kombinézku ....má na sobě jen to co doma a tu kombinézu ....a v kočárku je staženej rychlozavinovačkou a jen přikrytý dekou a zatím byl vždycky teploučkej.
Jen mu je ta kombinázka trochu veliká, tak je v tom spíš jak ve spacáčku :grinning:
30. říj 2014 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jee takhle mam presne oblecenou Val a taky plave v kombineze...Hele ja si s tim hlavu nelamu..chtela jsem privydelek a nejak to prerostlo v hodne prace :slight_smile: jsem v pohode.Ten projekt je www.detskeworkshopy.cz a ja se zapojuji od pristiho patku :slight_smile:
30. říj 2014 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Val prisla na to jak se prekulovat a desnecji to bavi a furt si seda hustaaa..vcera jsme byli v Motole u te fyzioterapwutky jak jsme v te studii a dopadla dobre..jeste jdeme pristi tydenmDneska si rvala nohu do pusinky :slight_smile:
30. říj 2014 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kamisb jo jo..už mu ho dávám na usnutí...vždycky čekám až si ho vezme...nechci aby si cucal prsty místo dudlíka...Ale nejdýl co usne ho vyplivne.No,podle mě se jinak budit už nebude...mně by to ani nevadilo,kdybych neměla furt stavy,že se v noci vzbudim a nemůžu spát...začínám být docela unavená někdy...
31. říj 2014 v 01:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - tak projekty pro děti se nikdy neztratí, snad to bude ok a hlavně aby Tě to bavilo.
a sedne si nebo se jen snaží?
Malej teď nějak přestal, asi zjistil, že mu to nejde. Jo a já včera večer konečně viděla jak se překulil na záda z bříška ...jo a včera začal couval po zemi :angry:

A rýma už není a kašel už skoro taky ne ...tak hurá, ještě asi koupíme nějaký jitrocelový sirup na doléčení a pak už snad klapne to očkování.
31. říj 2014 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - já jsem taky poslední dny unavená, ale dneska mám závazek že půjdu spát v 21h ...abyh se trochu vyspala.
já naštěstí většinou v pohodě po nakojení usnu.
31. říj 2014 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no jako uz se posadi, ale nevydrzi zatim ;)
31. říj 2014 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak to je holčička moc šikovná
31. říj 2014 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky děvčata,
tak zase po čase píšu :slight_smile:

@janice_opice Peníze jsou důležité, ale pro Valinku je nejdůležitější spokojená maminka, takže chápu, že jsi nechala práce. A jaký budeš mít kroužek v projektu? Nebo jsi jako "dealerka"?
Jinak je Val moc šikovná, že už sedí :slight_smile: A už lezete?

@kamisb My očkované taky ještě nejsme :slight_smile: Jdeme na něj 10.11., ale je prý ještě hodně lekavá, takže se uvidí, jestli nakonec ještě měsíc nepočkáme. No, nechám rozhodnutí na dr. Už jsem ale radši koupila čípky na teplotku :slight_smile:
Je super, že už rýma a kašel ustupuje :slight_smile: Klaudinka měla nějakou tmavší a řídkou stolici, tak jsem volala sestřičce a ta říkala, že by mohla být hladová nebo na ní něco leze. Abychom se cpali probiotiky horem dolem. Hladová mi nepřijde - je spokojená, nechce jíst častěji. Ale zato Samča má rýmu a kašel. Takže asi se spíš přikláním k té vyróze. No, snad jsme to udolali :slight_smile:

@muddledgirl Tedy Samča je kus chlapa :grinning:

Tak s tím spaním já problém nemám. Hned, co zhasnu, tak jsem tuhá :slight_smile: - to u mě nebývalo :grinning: Jen ráno občas už nemůžu zabrat, ale je fakt, že kvůli Samčovi musím stejně vstávat v 7 hod. Jinak se mi asi pořád budí podle starého času, protože se jí to vše posunulo o hodinu. Jenže dřív ji spát nedávám, tak je asi večer už přetažená a nechce zabrat. Snad si na změnu času rychle zvykne :slight_smile:

Klaudinka už začíná pást koníky. Už vydrží cca 3-5 minut, pak se vzteká. Ale včera přišla na jeden fígl - naučila se z polohy na bříško přetáčet na záda. Takže když ji to po chvilce nebaví, tak se přetočí. Potvora jedna :grinning: Ale v oblečení ji to nejde a to se vzteká.

S koupáním už je to taky lepší, tak snad už to bude fajn.

Jinak jsme hmotnostně asi dohnali bratránka, který je o 1,5 měsíce starší :grinning: Jsme pěkně kulaťoučký :grinning:

Já doma oblíkám Klaudinku do overálku a lehký kalhoty a blůzku. A když jdeme ven, tak ji šoupnu do té Emitex zavinovačky (no je prostě suprová) a přes ní deku. Dle počasí silnější nebo slabší. Kombinézku jsme měli zatím jen jednou a to ani né takovou teplou, ale spíš takový tlustší overálek (medvídek). :grinning:
31. říj 2014 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ještě dotaz, co si myslíte o této sadě? Chtěla bych zkusit nedávat malé láhev se savičkou ale s pítkem. Tedy až začneme přikrmovat.
http://mimimi.cz/krmeni/jidelni-sady-pribory/prvni-sada-nadobi-fisher-price

Naše dr. říkala, že není kam spěchat s příkrmama, že stačí začít v půl roce (pokud bude do té doby stačit jen kojení). Že se stihnou vyzkoušet všechny druhy zeleniny a ovoce do těch myslím 8 měsíců (kvůli alergiím).
No pak si budeme dávat recepty na příkrmy :grinning:
31. říj 2014 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
31. říj 2014 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - jj to vypadá dobře tu pítko, taky lahvičky asi vůbec dávat nebudu. Chci všechny příkrmy dávat lžičkou. Sirup z toho bere pěkně. A ze začátku to ani moc s vodou přehánět nebudu když bude ještě jinak kojený.
Každý doktor má hold jiný názor no ....ale už máme připravenou (teda očištěnou) domácí mrkev a zítra se to zkusí a pak se nacpe mrazák.

Tak je fakt že pase :slight_smile: každý to má jinak a potřebuje svůj čas.
Já dneska večer na Adámka zakřičela, že takhle teda ne ...v jednu chvíli se mu nějak povedlo být na čtyřech. Tak se "lekl" (koukl na mě co blbnu) a padl zase na deku a už to nezkoušel :grinning:
31. říj 2014 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marke - hm odkaz na cvičení si schovám a časem uvidíme :slight_smile:
31. říj 2014 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už od 28.10. patřím mezi maminky a je to krásný pocit. Josífek se narodil 28.10. v 17.20 hod. přirozeně s váhou 4490 g a 54 cm. Jsme chlapáci, ale ne oplácaní, z porodnice jsme šli s váhou 4140 g. Až bude čas dám foto a napíši více.
31. říj 2014 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@eevvaa - jé tak to je krása, gratuliji a super že porod šel přirozeně.
Hodně štěstí a zdravíčka.
Míry jsou úžasný :slight_smile:
31. říj 2014 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke Ahoj kočko..no my jsme očkovaní byli jednou a 4 dny teda řev tak půl času co byl vzhůru.No...těšila jsem se Frénu,ale doktorka řekla,že nejdřív na Vánoce do vlaku po druhé vakcíně.Ch jo..málem jsem to obrečela.Jinak cvičím na tom Strolleringu 2x týdně a začla jsem dělat včera squaty a už asi 14 dní cvičím břicho.Mám také napsaný jídelníček od trenéra fitness,tak uvidíme.Cvíčko mě začlo děsně bavit...nabíjí mě to.Ale článek si určitě přečtu.Nevím,jak to,ale energie mám občas na rozdávání.
1. lis 2014 v 06:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa jééé velikánská gratulace..užívej maminko..není nic krásnějšího na světě... :wink:
1. lis 2014 v 06:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb
@muddledgirl Ahojky, na té stránce je právě informace, jak zjistit, jak hodně máme rozestoupené ty břišní svaly. A je tam právě psáno, že cvičit na břicho, dokud se svaly nestáhnou, je nevhodné, protože se tím ten rozestup fixuje (je tam i fotka). A je tam cvičení hned po porodu na spodek a vnitřek - takže to můžeme podle mě i my po císaři :slight_smile: Fakt si to přečtěte - zajímavé a pro mě logické. Tak aby potom nebyl člověk zklamaný, že cvičí a účinek žádný nebo naopak špatný :frowning2:

@eevvaa Jeeee, moc gratuluji k úžasnému chlapákovi. Je ho tedy kus :grinning: A jaký byl porod? Rychlý? A Josífkovi hlavně hodně štěstíčka a zdravíčka a mamince jen samou radost :slight_smile: (i tatínkovi, samozřejmě)

@kamisb Já vím, že je Adámek hodně napřed, ale to jsou zatím jen pokusy, ne :grinning: Tedy mámo, mámo, tak malinký a už ho sekýruješ :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2014 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - no paní doktorka říkala, že ho máme krotit :grinning: to není sekýrování :wink:
tak jsem to včera zkoušela najít ten rozestup a asi tam nic nemám, ale psala tam že se to má dělat 6týdnů po porodu ...tak když jsem necvičila vůbec je možný že se to samo nějak stáhlo nebo se to nerozestoupilo?
1. lis 2014 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, popis porodu jsem dala do mého fotobloku :slight_smile:
1. lis 2014 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@eevvaa moooooocccc gratuluju a zdravicko prejeme s Valcou :wink:
1. lis 2014 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice moc děkuji :slight_smile:
1. lis 2014 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jednu fotečku ze včerejška ...je to zlatíčko :slight_smile:
dneska se mu konečně povedlo sáhnout si na nožičky (jako prstíčky a chodidla). Ale snažil se od rána.
1. lis 2014 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek