• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
Tak dneska 3.hexa probehla a vazime 6300 g a 62.5 cm :slight_smile: Doktorce se moc libila ;)) a uz muzeme taky zkouset mrkvicku :slight_smile:
@kamisb
@marke holky to hubnuti vam.zavidim ja nic a to jsem v zaprahu :-////
Jinak ja budu delat na 99% vlastni prikrmy..ale obcas se asi stanw, ze treba bude treba koupit...Uz varim mrkvicku na pare ;)
3. lis 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - Krásný míry má.
pak mi dej vědět jak jsi to dlouho dělala a čím rozhňahnala....mě tam stejně zbývají kousky a to jsem včera vařila skoro hodinu :frowning2: jako byla měkká, ale prostě sem tam kousek byl.
Jinak pěkná barvička pak v plínce :grinning: snad to tak má být ...oni si asi vezmou jen ty vitamínky co?
3. lis 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no varim na pare a pak rozmixuju..jasnyy po mrkvi je ta barvicka velmi spravne :grinning: a pockej ten smrad za chvili :grinning:
Dneska konecne dovezou skrine do detskyho pokoje jupiiii
3. lis 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - jo teď kadil na bříšku mu to jde nejlíp ...oprava ještě kadí ....a ten smrádek je luxusní teda.
Taky jsem mixovala dala tam i trochu tý převařený vody (kojenecký) ale stejně sem tam kousek je. A dneska to plánuji ohřít na trošku másle, mám pocit, že v noci tlačil a moc mu to nešlo.
A jsme zase objednaní na očkování na středu teď tak snad už se nic nepřihodí...ať už to máme za sebou.
3. lis 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke účinek z cvičení je vždy..aby měl někdo takové břicho,jaké tam je vyfocené..tak by musel mrtě cvičit...No..každopádně já budu cvičit dál.
3. lis 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke s hubeností závist....bych se cpala pak furt zákusky..takhle si je musím odpírat a tvrdě makat..abych něčeho dosáhla..od středy najíždím na jídelníček od fitness trenéra..
3. lis 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já nevím..znám mrtě lidí co cvičí hned po šestinedělí..a já už cvičím asi měsíc Stroll a teď asi dva týdny denně na břicho...a přestávat holt nechci,když jsem se horko těžko donutila..
3. lis 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já totiž na to nejsem zvyklá, že si malou někdo vezme :slight_smile: Ani manžel to nestíhá, takže on hlídá tak 5 min večer a Samča taky tak 5 min (celkem), když chce chovat - ale to je spíš takové krátké odložení, které stejně musím hlídat :grinning:
Jojo, malá mi usne u prsa, počkám cca 20 min (někde jsem četla, že to je doba, než přejde do další etapy spánku), pak ji vezmu v leže a odnesu opatrně do postýlky. Naučila jsem si ji spát v postýlce v ložnici, dávám do ní tu emitex zavinovačku - ono je to takové krásně měkké a teplé, takže se položením nevzbudí. Tedy vzbudí, vždy vzlykne, zabrečí a za 10s je klid a chrupe dál. Obvykle, sice někdy taky ne, ale to je méně často :slight_smile:
No a popravdě, většinou čučím při kojení do compu, tak se mi nechce hned vstávat :grinning:

@janice_opice Tak super, to už máte za sebou celou Hexu, že jo. No míry jsou úžasný, jste krásný holky. To Klaudinka bude asi po tatínkovi - velká a statná. No uvidíme, snad aspoň štíhlá :slight_smile:
Jak dlouho ji děláš na páře? A na jaké kousky ji krájíš před tou přípravou? A pak přidáváš kojeneckou vodu na rozředění? A dá se dolů pod pařáček dát normální voda nebo musí být taky kojenecká?
JJ, je mi jasný, že občas je potřeba koupit příkrm - třeba na cesty apod. :wink:

Když bych ji vařila, tak musí být vždy kojenecká voda? A klasické máslo dítě může?

@muddledgirl S tou hubeností - ono taky není moc co závidět. Já jsem fakt už moc. Mám BMI pod 18, takže to už je fakt hodně. A ani nejmenší dámská mi občas není :frowning2: Tedy jo, tak ta velikost 34 mi většinou je, ale je to fakt moc málo. Brala bych aspoň o 5 kg víc. A ono přibrat je stejně pracné, jako zhubnout - ale jak píšeš, má to jisté výhody :wink: Prostě sladký "žeru" horem dolem a pořád nic. Jen si občas říkám, že jsem asi na sladkým už závislá. V noci chodím ujídat čokoládu :slight_smile: A teď poslední dobou jsem i hladová, takže si klidně jdu ve 2 ráno udělat krajíc chleba třeba s medem - mňam - už mám na něj zase chuť :grinning:
Rozhodně chválím a obdivuju, že cvičíš a že máš výdrž. Věř, že tě tiše podporuji (já bych občas si šla i zacvičit, ale zkoušela jsem před těhu zumbu - myslela jsem, že tělo třeba začne víc ukládat, když budu chvičit - ale ne, naopak jsem ještě zhubla). No neboj, ono to půjde za chvíli dolů samo, jen co Samča trošku povyroste. Já to vidím u nás, od doby, co ho máme, tak s ním jezdím na kole, na bruslích, chodíme na procházky, tatínek hraje tenis apod. Má totiž sklony k tloušťce, tak to nechceme nechat zajít moc daleko :slight_smile: Ale já tím pádem "musím" něco dělat a jak jsem psala, pak nepřiberu :grinning:
3. lis 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - já ani cvičit nezačala :slight_smile: mám tu to švihadlo, ale ještě furt uhledně zabalený v krabičce jak přišlo. Posledních pár dní jsem nějak unavená.
Malej nějak vyžaduje pozornost víc a víc.
Jo a právě jsem posílala mms manželovi ....prcek mi přepídil z jedný strany postele na druhou :wink: asi jak je ta matrace měkká tak se mu tam daří ty nožičky trochu zabořit a jakoby se odstrčit ...což na zemi nejde.
3. lis 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - jj vařit na kojenecký vodě. Já tam pak z toho trochu nalila a rozmixovala. Já krájela mrkev na pidi kolečka, ale stejně mi kousky zbývají.
Jen jsem si myslela, že si dám to udělaný do mrazáku třeba po 50g a pak se to bude přidávat k jiným druhům, ale nějak nevím do čeho. Holky psaly někde že to sávají do těch kapsiček na led...ale my máme doma jen sáčky a ty jsou divný tak to dát nejde a do toho umělohmotnýho jak se tvoří led mi to přijde teda divný.
A ty příkrmy ...tak třeba špenát jsem četla, že je lepší ta sklenička. A třeba v letáku od Hami píší, že jejich jsou testovaný a neobsahují dusičnany jako zelenina z krámu. Tak si vyber.

Hm tak to se máš ...já můžu čekat přes den třeba hodinu a stejně ho přenesením vzbudím. V pátek jsem nutně musela na wc ...to bylo asi 35 minut co usnul a když jsem ho položila do malý postýlky v obýváku tak se vzbudil. Když byl menší tak přenesení občas zvládnul, ale to spal klidně 5 hodin přes den. Teď jsem ráda za 2 hodiny.
Ale dneska už spinkal na klíně po koj. od 10:15-11h a teď šli s dědou na procházku tak počítám, že ještě taky usne. Už si mnul očíčka.
3. lis 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - Jani a v čem budeš krmit? Já zkusila hodně zvednout to polohovací lehátko, ale prostě mi v tom sedět nechce a furt se mi zvedá do sedu :frowning2: Musíme asi snést tu jídelní židličku, jestli nejde se sedátkem nějak hnout ...protože dokud si nesedne sám tak by v tom asi sedět neměl co? A v leže mi to jíst nechce.
3. lis 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak pak pokojík nafoť.
Jinak se snad během 14 dní vypravíme do Prahy tak bych se ozvala ...pokud budeš mmít čas a náladu. Asi bych 2 noci spala u mamky. Jeden den cesta do Prahy (přesun) návštěva práce, druhý den odběr krve ranní a pak možná i druhej odpoledne (nebo další den). Ještě ale nevím kdy :sunglasses:
3. lis 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě mám dotaz nádobí atd budete normálně mýt v městský vodě nebo taky v převařený kojenecký?
Ale na druhou starnu když koupu ve studniční vodě a on si furt ocucává ručičky a cáká a dělá vlny tak to asi moc řešit nemusím co :angry:
3. lis 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb prosimtě jasný, že v normální vodě z vodovodu,zase se z toho nesmí dělt taková věda čéče:slight_smile:) ona mi sedí v polohovacim lehátku ..zbaštila dvě lžičky mrkvičky akorát jak to ještě neumí polknout tak jí to furt padalo ven:slight_smile:) jsem jí tam naštouchala lžičkou a dobrý celkem :slight_smile:))
já ani nevařim na kojenecký vodě..když vařim na páře... tam je to jen o těch dusičnanech..a ano taky jsem dotala tu knížečku Hami a ono na tom něco bude..protože buhví jaký maso a zeleninu koupíš v krámě...:-////pokud nekupuješ drahou bio a ani tam nemáš jistotu, že je opravdu bio...
jojo určitě se ozvi, že bychom šly aspon s kočárama:slight_smile:
3. lis 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke hele já se s tim zase tak nepiplám...kdybych vařila, vařím jí v normální vodě z vodovodu..já jsem jí vařila cca 20 minut na páře a pak rozmixovala a žádnou vodu do ní nepřidala..krásně do hladka se mi rozmixovala a pustila štávičku tak to byla dost řídká kašička a s těma příkrmama ono to fkat bude možná i o tom, že pokud nemáš vlastní zeleninu a ovoce tak nevíš a kolikrát asi ten příkrm bude fakt líp ošetřenej..v tý brožiurce to i píšou, že to dělají na páře a jak ten proces celý od sběru a všecho probíhá...
@kamisb jo s tim sedáním..absolutně ho neposazuj pokud nesedí sám....na to fakt pozor....
jinak Val taky s oblibou přepídalkovváva velkou postel a rotuje:slight_smile:))
3. lis 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jo a pokojík??? pcheee to nevim kdy bude hotový...protože já ty skříně sama nesmontuju a tak jedině až muž bude mít volno..ve středu jdu naposled do práce odnést nějaké věci a aspon říct ahoj no tak možná ve čtvrtek, že to dáme
3. lis 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - taky jsem si právě říkala, že až dodělám ty "domácí" zdroje možná zkusíme ty jejich 1.lžičky...možná na ty první chutě a pak se uvidí no. Zítra asi dáme dýni hokaido a nám udělám polívku.
Tak vidíš já v páře vařím na tý kojenecký :slight_smile: to by mě mamka hnala. :grinning:
Nám hlavně teplá voda teče jen naše ze studny (na to mytí) a nevím jestli ji vubec někdo kdy testoval, ale všichni kromě mě ji tady pijou. Mě nechutná, chutná totiž trochu jako poděbradka a tu já nemusím. Taky to tu původně byly lázně, pak se to tu zavřelo, protože prý město bralo spodní vodu Poděbradům či co ...ale asi už hoooodně dávno :slight_smile:

tak to mě krásně otvírá pusinku, ale prostě chce sedět no :frowning2: Sní tak dvě lžíce polívkový možná víc.
Jak dlouho to trvalo Val od prvních pokusů než si sama sedla ?
3. lis 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - v tom lehátku polohovacím ale může být nadzvedlej ne? jako že sedí, je to látkový na pevnou podložku asi ne co? ale za ruce se vytáhne do sedu skoro sám a pak sedí rovně, ale sám by se neudržel.
Vím, že ho nesmím posazovat a asi bych neměla ani za ty ruce co?

Taky rotuje ...zrovna je na dece a morduje nějaký zvířátko a nožičky mám furt pod vystrčeným zadečkem :grinning:
3. lis 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo za ruce můžeš to určitě, ne nějak často,ale když se ti za ně drabne a přitáhne tak to je v pohodě..taky to dělám... ona otvírá pusinku krásně jen poprvé prostě asi neuměla všechno spolknout:slight_smile:)) hele tak jako intenzivně než se chytla v lehátku a sedla si od prvních pokusů o lehké nadzvedávání tak cca 2 týdny? ale fakt od těch prvních náznaků..vylepšuje to každým dnem,ale hele stejně si myslím, že furt má času dost...ještě se neudrží..ale to taky jako může třeba až v 8.měsíci
3. lis 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak uvidíme no, musím to krmení nějak vymyslet.
protože jak je v tom lehátko vic zvednutý tak si furt chce sednout úplně a já tam nemám kšírky ..to bych k tomu potřebovala ještě tak 4ruce :slight_smile:
3. lis 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no bylo to náročné, dneska jsem mluvila se svým obvodním gynekologem, chtěla jsem se objednat na kontrolu po šestinedělí, jenže sestra si odběhla k doktoru a ať brnknu za hodinu, to už jsem nějak nestíhala, tak zítra, jinak mi moc gratuloval, a hlavně tím, že jsme se tam potkali, tak jsem měla pana primáře u toho porodu i trochu protekčně, chlapi se na mě domluvili, že na mě on dohlídne :slight_smile:, takže asi mu něco doneseme, až půjdem na kyčličky. A můj doktor mi ještě jednou moc gratuloval a říkal, že věří, že to určo musela být fuška, tak mě potěšil :slight_smile:
3. lis 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ahojky, jsem rozčarovaná, ale takhle vím, že mám všechnu léčbu zajištěnou na jednom místě a nemusím jezdit po celý republice
3. lis 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin aha..tak to je pochopitelný..no..tak snad se doc. probere..
4. lis 2014 v 01:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Moc gratuluji k Josifkovi :slight_smile: byl to chlapak.. fakt krasne miry.. uzivej si to
4. lis 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak dneska přelezl deku z jedný strany na druhou jakoby nic ....už jen ty ruce zvednout na dlaně a je to v háji :unamused:
4. lis 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak bud rada, ze je tak sikovny :slight_smile:
4. lis 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - no myslím, že je to docela ještě brzo, ta kostřička na to podle mě ještě není moc připravená.
Sedat by si furt chtěl a včera ve vaně už neblbnul ale chtěl mi furt sedět mezi stehny a ještě se k tomu vzpíral jakoby si chtěl stoupnout. Nevím kam spěchá.
A teď právě fňuká (vzteká se) na dece, leze dopředu tak nevím co se mu zase nelíbí....ale asi si myslí, že už má hlad :grinning:
4. lis 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tak myslim si ze s tim stejne nic neudelas a pripraveny asi na to je kdyz uz mu to jde.. kazde dite ma jinak rychly vyvoj :slight_smile: je to sikulka
4. lis 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulak1988 - šikulka ...no spíš raubíř je to :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to je dobre...sikovne zdrave mimco :slight_smile:
4. lis 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek