• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@petulak1988 - no snad jo. Zítra jdeme na 1.očkování konečně tak jsem na to zvědavá.
Teď už je v postýlce tak snad brzo usne a bude hezky spinkat.
Poslední dobou se budí kolem 5-5:30 na jídlo (předtím ve 2h a někdy ještě před půlnocí :frowning2: - to dřív nedělal) a pak už nechce být v postýlce a mě se na tom boku blbě spí. Ale je pravda, že vydržíme takhle do půl 9.
4. lis 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zase očkování neproběhlo, prý opravdu něco jako slyšet je. Hm tak to jsem na to zvědavá, ale máme pokud se njic nerozjede klidně zítra nebo v pátek přijet, že těch pár dní už nehraje roli.
Jenže mě přijde že on prostě bude jakoby chramlat furt :frowning2:
5. lis 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak to Valca uz ma zasebou vsechny 3 hexy ...tak pokud nechodite mezi lidi tak to asi neva ne?
5. lis 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no nechodíme, jen jsem chtěla už jet do tý Prahy a bez toho se mi nechce
5. lis 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak ja ted ankupovat mezi lidi chodim a ockovani jeste nema.. nemam jak jinak to udelat
5. lis 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - nedoporučují se velký obchodáky ...buhví kdo tam přijde a ten černý kašel mě děsí.
já chodím jen občas k nám do obchůdku, jinak nakupuje manžel - nebo pohlídají o víkendu babičky a my jedeme s manželem na velký nákup
5. lis 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no jo ja chodila taky, ale cernyho kasle jsem se fakt bala hodne
5. lis 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hlavne mhd je nebezpecna a kor ted v obdobi viroz
5. lis 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb manzel ted montuje prvni skrin, snad toho do 22 stihne co nejvic
5. lis 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj proto nechci jet zatím do Prahy. Byz MHD by to nešlo, jedině že by mě odvezl manžel, ale to bych se pak asi nikam nedostala.
Ale dneska vypadá malej v pohodě, tak snad se to zítra nějak nezmění a pátek konečně klapne :wink: sice vím, že to hodně maminek odkládá, ale asi bych to už ráda měla za sebou.
5. lis 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak snad mu to půjde hezky od ruky. Manžel bude muset trochu povolit dveře u skříně a komodě v pokojíku, jak je to dřevo tak to pracuje ...ale zase se to na tom manžel aspoň pořádě neučí :slight_smile:
5. lis 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no zatim mu to moc teda od ruky nejde..chodi tu mezi policema s elektronickym cigarem v hube, furt neco brbla a otaci navodem vzhuru nohama a zase zpatky :grinning: snad aspon tu jednu skrin sestavi a do zitra to nezapomene na tu druhou :grinning: ale jo je slozita no uznavam
5. lis 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - no to já musím návod číst manželovi já ..a přidržovat díly a on to pak "jen" montuje :sunglasses:
5. lis 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tady zadnej ke cteni neni no ;)
5. lis 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsme byly u dr. na kyčle. A máme je v pořádku, takže už žádná kontrolo a žádné omezení :slight_smile: Hurá!

@kamisb
@janice_opice Ahojky, já jak jsme se bavily o té kojenecké vodě, tak ji nepoužívám. Ani nevyvářím v kojenecké vodě, ale v normální. Tak jsem si myslela, že by to právě nemuselo vadit (hlavně, když se vaří na páře). Kojeneckou vodu jsem použila jen jako ředění do BabyCalmu :slight_smile:

@kamisb Já si taky myslím, že to asi moc neovlivníš (kdy začne lézt :slight_smile:) - spíš asi jde o to, ho v tom nepodporovat a neučit ho to, ale když už na to přijde sám a snaží se, tak bych mu nebránila. Je prostě už dost vyspělý a je to kus chlapa :slight_smile:
My máme mít očkování (první) v pondělí. Ale uvidí se, je ještě hodně lekavá, tak říkala dr. že se rozhodneme, jestli to neposuneme. Ale zase vzhledem k období (za chvíli bude všude spousta bacilů) bych byla ráda, kdybychom už aspoň to první měly za sebou. Pak stačí jedno nachlazení a bude se to posouvat (ale to víš sama nejlíp). A já bych už aspoň byla klidnější, kdybychom šli do obchoďáku nebo někam mezi lidi. Už mi ty davy docela chybí (a manželovi už lezou krkem) :grinning:

@eevvaa Tak to jsi měla protekční péči :slight_smile: To je super :slight_smile: Já rodila v porodnici, kam chodí můj dr. 1x týdně operovat, tak se na mě přišel podívat na oddělení šestinedělí. A bylo to velmi příjemné - člověk má hned pocit, že ho pacientky zajímají :grinning: Na kontrole po šestinedělí jsem mu za to poděkovala, tak bylo vidět, že ho to potěšilo.

@petulak1988 Ahojky, tak jakpak Terezka? Jak vám to jde? A jak bojujete s těma plínama navíc? My se jich už naštěstí úplně zbavily. Kyčle v pořádku a jsem ráda. Ale popravdě, já to tedy hoooodně flákala, ale bylo to tím, že malá měla pořád nožičky jak žabák (kvůli tomu KP) :grinning: Tak jsem se tak trochu utěšovala, že vlastně dodržuje široké balení i bez balení :grinning:
5. lis 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - aha ....no já většinou podávám šroubky a správný díly :slight_smile:
ale taky jsem už spletla díly při montování zahradní houpačky, tak proč ji nemontovat 2x že :sunglasses:
5. lis 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ja uspavala tak jsem nwpodavala..tak korpus skrine ma zitra dodelat dvirka a supliky a druhou skrin zvladne levou zadni dle te prvni ;)...uz podruhe usnula sama v postylce :slight_smile: a s dudlikem...super nebudu za zivej dudlik..jen ji musim vzdy dat na chvili ruku :slight_smile:
5. lis 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to je šikula ...manžel i Val :slight_smile:
5. lis 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo mam ja to sikulky doma :slight_smile:
5. lis 2014 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Kubu jsem vzdy nakrmila, pomazlila a dala do postylky a spal...asi jsem zestarla a vymekla, ale je to na dobre ceste :slight_smile: jsem rikala, ze do pul roka to nebudu resit...ale sundala jsem nebesa, omantinelovala postylku a ji se tam libi :slight_smile:
5. lis 2014 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke ahojky Terezka je zlata.. jinak my uz siroke baleni nemame... v rijnu jsme byly na kontrole a vse v poradku.. posledni kontrola na jadyrka 2.12 a do te doby pry davat nemusim .. je fakt ze jsem moc nedavala , mala je nechtela, ale jak rikas ty ona je porad jak zabak a pri kazdem prebaleni cvicime :slight_smile:
6. lis 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já budu muset koupit asi ještě jeden mantinel, zase cestuje po postýlce a to jsou někdy rány ...asi jak v noci ve spánku prdí. Zatím mám na jedný straně jen přehozenou deku, ale budeme dávat ten rošt o kousek míň tak to nebude stačit.
Já mám totiž jeden mantilen ještě na posteli, protože ta má stranu u zdi tak aby se nabouchal když spí se mnou ráno.
A učím ho spát už pod peřinkou :slight_smile: a sem tam se už neodkope. Protože jinak má na bříšku a hrubníčku tu bambusovou osušku a pak je ještě přikrytý slabou dekou, ale tu asi právě jak prdí v noci a zvedá nohy tak většinou odkope.
6. lis 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no byla jsem ráda, moc mi to psychicky pomohlo, už jsem s mým doktorem mluvila v pondělí, když jsem se chtěla objednat po šestinedělí, tak jsem mu ještě jednou děkovala, a asi osobně poděkuji až tam půjdu na kontrolu po šestinedělí znovu.
6. lis 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomoooc nemate doma nektera referat o ekologii nebo nabozenstvi sektach, nebo o nejake historicke udalosti 20.stoleti... no jsem asi naivni
6. lis 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jo ja kdysidelala o sektach
6. lis 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja uz mam.postylku omantinelovanou :slight_smile:
6. lis 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já právě jen polovinu, musím dodělat zbytek.
6. lis 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a nemas ho v pC?
6. lis 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 je tak to uz nemam to je uz tak 5 let
7. lis 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice skoda..ale i tak dekuju... jsem uplne v haji..nepusti me bez nej k ustni zkousce
7. lis 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek