IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kamisb
4. lis 2014
@petulak1988 - no snad jo. Zítra jdeme na 1.očkování konečně tak jsem na to zvědavá.
Teď už je v postýlce tak snad brzo usne a bude hezky spinkat.
Poslední dobou se budí kolem 5-5:30 na jídlo (předtím ve 2h a někdy ještě před půlnocí 😞 - to dřív nedělal) a pak už nechce být v postýlce a mě se na tom boku blbě spí. Ale je pravda, že vydržíme takhle do půl 9.
kamisb
5. lis 2014
Tak zase očkování neproběhlo, prý opravdu něco jako slyšet je. Hm tak to jsem na to zvědavá, ale máme pokud se njic nerozjede klidně zítra nebo v pátek přijet, že těch pár dní už nehraje roli.
Jenže mě přijde že on prostě bude jakoby chramlat furt 😞
janice_opiceautor
5. lis 2014
@kamisb tak to Valca uz ma zasebou vsechny 3 hexy ...tak pokud nechodite mezi lidi tak to asi neva ne?
kamisb
5. lis 2014
@janice_opice - no nechodíme, jen jsem chtěla už jet do tý Prahy a bez toho se mi nechce
petulak1988
5. lis 2014
@janice_opice tak ja ted ankupovat mezi lidi chodim a ockovani jeste nema.. nemam jak jinak to udelat
kamisb
5. lis 2014
@petulak1988 - nedoporučují se velký obchodáky ...buhví kdo tam přijde a ten černý kašel mě děsí.
já chodím jen občas k nám do obchůdku, jinak nakupuje manžel - nebo pohlídají o víkendu babičky a my jedeme s manželem na velký nákup
janice_opiceautor
5. lis 2014
@petulak1988 no jo ja chodila taky, ale cernyho kasle jsem se fakt bala hodne
janice_opiceautor
5. lis 2014
@kamisb hlavne mhd je nebezpecna a kor ted v obdobi viroz
janice_opiceautor
5. lis 2014
@kamisb manzel ted montuje prvni skrin, snad toho do 22 stihne co nejvic
kamisb
5. lis 2014
@janice_opice - jj proto nechci jet zatím do Prahy. Byz MHD by to nešlo, jedině že by mě odvezl manžel, ale to bych se pak asi nikam nedostala.
Ale dneska vypadá malej v pohodě, tak snad se to zítra nějak nezmění a pátek konečně klapne 😉 sice vím, že to hodně maminek odkládá, ale asi bych to už ráda měla za sebou.
kamisb
5. lis 2014
@janice_opice - tak snad mu to půjde hezky od ruky. Manžel bude muset trochu povolit dveře u skříně a komodě v pokojíku, jak je to dřevo tak to pracuje ...ale zase se to na tom manžel aspoň pořádě neučí 🙂
janice_opiceautor
5. lis 2014
@kamisb no zatim mu to moc teda od ruky nejde..chodi tu mezi policema s elektronickym cigarem v hube, furt neco brbla a otaci navodem vzhuru nohama a zase zpatky 😃 snad aspon tu jednu skrin sestavi a do zitra to nezapomene na tu druhou 😃 ale jo je slozita no uznavam
kamisb
5. lis 2014
@janice_opice - no to já musím návod číst manželovi já ..a přidržovat díly a on to pak "jen" montuje 😎
janice_opiceautor
5. lis 2014
@kamisb tady zadnej ke cteni neni no 😉
marke
5. lis 2014
Tak dneska jsme byly u dr. na kyčle. A máme je v pořádku, takže už žádná kontrolo a žádné omezení 🙂 Hurá!

@kamisb
@janice_opice Ahojky, já jak jsme se bavily o té kojenecké vodě, tak ji nepoužívám. Ani nevyvářím v kojenecké vodě, ale v normální. Tak jsem si myslela, že by to právě nemuselo vadit (hlavně, když se vaří na páře). Kojeneckou vodu jsem použila jen jako ředění do BabyCalmu 🙂

@kamisb Já si taky myslím, že to asi moc neovlivníš (kdy začne lézt 🙂) - spíš asi jde o to, ho v tom nepodporovat a neučit ho to, ale když už na to přijde sám a snaží se, tak bych mu nebránila. Je prostě už dost vyspělý a je to kus chlapa 🙂
My máme mít očkování (první) v pondělí. Ale uvidí se, je ještě hodně lekavá, tak říkala dr. že se rozhodneme, jestli to neposuneme. Ale zase vzhledem k období (za chvíli bude všude spousta bacilů) bych byla ráda, kdybychom už aspoň to první měly za sebou. Pak stačí jedno nachlazení a bude se to posouvat (ale to víš sama nejlíp). A já bych už aspoň byla klidnější, kdybychom šli do obchoďáku nebo někam mezi lidi. Už mi ty davy docela chybí (a manželovi už lezou krkem) 😃

@eevvaa Tak to jsi měla protekční péči 🙂 To je super 🙂 Já rodila v porodnici, kam chodí můj dr. 1x týdně operovat, tak se na mě přišel podívat na oddělení šestinedělí. A bylo to velmi příjemné - člověk má hned pocit, že ho pacientky zajímají 😃 Na kontrole po šestinedělí jsem mu za to poděkovala, tak bylo vidět, že ho to potěšilo.

@petulak1988 Ahojky, tak jakpak Terezka? Jak vám to jde? A jak bojujete s těma plínama navíc? My se jich už naštěstí úplně zbavily. Kyčle v pořádku a jsem ráda. Ale popravdě, já to tedy hoooodně flákala, ale bylo to tím, že malá měla pořád nožičky jak žabák (kvůli tomu KP) 😃 Tak jsem se tak trochu utěšovala, že vlastně dodržuje široké balení i bez balení 😃
kamisb
5. lis 2014
@janice_opice - aha ....no já většinou podávám šroubky a správný díly 🙂
ale taky jsem už spletla díly při montování zahradní houpačky, tak proč ji nemontovat 2x že 😎
janice_opiceautor
5. lis 2014
@kamisb no ja uspavala tak jsem nwpodavala..tak korpus skrine ma zitra dodelat dvirka a supliky a druhou skrin zvladne levou zadni dle te prvni 😉...uz podruhe usnula sama v postylce 🙂 a s dudlikem...super nebudu za zivej dudlik..jen ji musim vzdy dat na chvili ruku 🙂
kamisb
5. lis 2014
@janice_opice - tak to je šikula ...manžel i Val 🙂
janice_opiceautor
5. lis 2014
@kamisb jo mam ja to sikulky doma 🙂
janice_opiceautor
5. lis 2014
@kamisb Kubu jsem vzdy nakrmila, pomazlila a dala do postylky a spal...asi jsem zestarla a vymekla, ale je to na dobre ceste 🙂 jsem rikala, ze do pul roka to nebudu resit...ale sundala jsem nebesa, omantinelovala postylku a ji se tam libi 🙂
petulak1988
6. lis 2014
@marke ahojky Terezka je zlata.. jinak my uz siroke baleni nemame... v rijnu jsme byly na kontrole a vse v poradku.. posledni kontrola na jadyrka 2.12 a do te doby pry davat nemusim .. je fakt ze jsem moc nedavala , mala je nechtela, ale jak rikas ty ona je porad jak zabak a pri kazdem prebaleni cvicime 🙂
kamisb
6. lis 2014
@janice_opice - já budu muset koupit asi ještě jeden mantinel, zase cestuje po postýlce a to jsou někdy rány ...asi jak v noci ve spánku prdí. Zatím mám na jedný straně jen přehozenou deku, ale budeme dávat ten rošt o kousek míň tak to nebude stačit.
Já mám totiž jeden mantilen ještě na posteli, protože ta má stranu u zdi tak aby se nabouchal když spí se mnou ráno.
A učím ho spát už pod peřinkou 🙂 a sem tam se už neodkope. Protože jinak má na bříšku a hrubníčku tu bambusovou osušku a pak je ještě přikrytý slabou dekou, ale tu asi právě jak prdí v noci a zvedá nohy tak většinou odkope.
eevvaa
6. lis 2014
@marke no byla jsem ráda, moc mi to psychicky pomohlo, už jsem s mým doktorem mluvila v pondělí, když jsem se chtěla objednat po šestinedělí, tak jsem mu ještě jednou děkovala, a asi osobně poděkuji až tam půjdu na kontrolu po šestinedělí znovu.
petulak1988
6. lis 2014
pomoooc nemate doma nektera referat o ekologii nebo nabozenstvi sektach, nebo o nejake historicke udalosti 20.stoleti... no jsem asi naivni
janice_opiceautor
6. lis 2014
@petulak1988 jo ja kdysidelala o sektach
janice_opiceautor
6. lis 2014
@kamisb ja uz mam.postylku omantinelovanou 🙂
kamisb
6. lis 2014
@janice_opice - já právě jen polovinu, musím dodělat zbytek.
petulak1988
6. lis 2014
@janice_opice a nemas ho v pC?
janice_opiceautor
7. lis 2014
@petulak1988 je tak to uz nemam to je uz tak 5 let
petulak1988
7. lis 2014
@janice_opice skoda..ale i tak dekuju... jsem uplne v haji..nepusti me bez nej k ustni zkousce