• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice - tak jsme na očkování zase nešli, v noci nějak divně dýchal :frowning2: nebo co to bylo ....taky občas pláče ze spaní malá? já to nechápu proč se musí něco takhle malinkým dětičkám něco ošklivýho zdát nebo z jakýho důvodu to je? Včera zase zabrečel, ale když jsem k němu došla tak byl ticho a spinkal.
Ale vydával divnej zvuk ...jako zvláštně dýchal, trochu do toho asi škytal a pofňukával ...no bála jsem se tak jsem u něj chvíli stála a pak po půl 6 kdy jedl jsem si ho už nechala u sebe a sledovala. Ale pak už dobrý a dneska celý den taky.
7. lis 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Jo Val taky obcas pláče ze spaní..neřeším...uklidnímm..na druhou stranu jsem ráda, že to očkování máme za sebou..prý poud má jen nastuzení a nemá horečky nebo zvýšenou teplotu tak se to neeší,,ale každej pediatr je jinej
8. lis 2014 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb my dneska byly v Motole na stavu psychomotorického vývoje a doktorka po týdnu Val pochválila jak je šikovna a i vůči tomu korigovanýmu věku
8. lis 2014 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - asi jí vadí jak chrčí ...ale co příští týden až bude lepší tak půjdu no.
I když teď říkala holčina jedna (zd.sestra) že teď na zimu je to lepší neočkovat. Ale to se mi nějak nezdá :wink:

Val je moc šikovná, a taková určitě zvídavá podle fotek
8. lis 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak podávám hlášení :slight_smile:

Klaudinka byla dnes oočkována - no, větší řev než při očkování bylo při měření a vážení :grinning: Jinak rosteme stále suprově - máme 64 cm a 6350g. Takže pořád mlíčko stačí a já jsem za to ráda :wink: Jinak dneska se po očkování nic neprojevilo (neobvyklého), nemá teplotku, vpich není ani vidět a krásně večer usnula. Jen byla navečer protivná, ale to píšu níž (jedná se o dlouhodobější "náladu") ...

Za měsíc máme další očkování a poté prý asi už začneme pomalu s příkrmama - polívečkama. Už se na to i trochu těším, protože ji dávám probiotika a občas na bříško léky po lžičce a ona, když ji vidí, tak už otvírá dokořán pusinku :grinning:

Jinak je Klaudinka už asi 3 dny hodně uslintaná, neklidná, málo spí, protivná - tak jsme dnes zjistili, že máme nateklé dásničky, takže se nám začínají budit zoubečky. No, snad ji to nebude dlouho trvat - to prořezávání. I když jsem doufala, že tak do 3/4 roku budeme mít klid :frowning2:

Pást koníky nás pořád nebaví, ale asi je to v pořádku (aspoň, co se vzpínání a přitahování týče), dr. říkala, že je vše ok. Tak jsem ráda.

A jak vy? Jak se prďolkám daří?

Holky, jaké plínky jste vyzkoušely, jaké používáte a kolik jich denně spotřebujete? Díky :slight_smile:
10. lis 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - ahoj, malej při měření taky moc nespolupracuje, ale ne že by brečel...jen moc nechce natahovat nožičku :slight_smile:
očkovaní furt ještě nejsme, snad tenhle týden, ale uvidíme. Mám přijít až bude bez rýmy a kašle což už je. Ale uvidíme.
My jsme zatím zkusili jen tu mrkvičku a chutnala, řekla bych. Ale prý se kolem očkování nemá dávat nic novýho, tak jsme zatím nic jinýho nezkoušeli. Pak mám v záloze dýni a brambory a pak se uvidí co dál.

K těm plenkám ...máme zelený pampers - myslím active baby a ty jsou super č. 3. Měli jsme i bílý, ale ty mi přijdou že ve velikosti 3 jsou už nějaký malý. A zkusila jsem koupit i babylove z DM ...č. 1 a 2 byly v pohodě, ale ty 3. jsou nějaký hrozný ...sice je doděláme, ale pak už nekoupím. Přijde mi to jen jako takový nesavý papír :frowning2: takže zklamání.
A spotřeba za 24hodin asi 8ks.

Jinak u nás je o zábavu postaráno, musíme po každým jídle prcka aspoň na hodinu spíš na hodinu a půl zabavit, jinak je hned na bříšku a pak se většinou poblinká. Na bříšku už divočí, točí se dokola ..sem tam válí sudy a začal uličník houpat na čtyřech. Fakt se bojím, že začne lést ....to že se plazí je ještě v pohodě. Ale lezení bych se fakt bála. Začal se i přitahovat do sedu a hrozně se vzteká, že mu to nejde.

Malej taky hrozně slintá a furt něco okusuje, ale dásničky jsou podle mě zatím klidné.
A teď min.týden objevil novou zábavu a furt to dělá ...prdí pusou :grinning: :grinning: vystrčí jazyk mezi rtíky a "prdí" a samo hrozně u toho slintá a prská :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A jaké očkování tedy dáváte? Dnes se mě ptala dr. na Prevenar - ale nedáváme nakonec nic dobrovolného. Ono i to zatížení tou povinnou vakcínou stačí :frowning2:
10. lis 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke ja budu prevenar davat ...zanetu mozkovych blan se bojim.. bud prevenar nebo synflorix....dnes jdeme do poradny..
11. lis 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke a pleny pouzivam zeleny a bily pampers 3 a radsi mam bily...
11. lis 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - jako na pneumokoky dáme určitě. Takže ten prevenar 13.
On i zánět ucha prý způsobuje ten pneumokok a to by v tom očkování mělo být.
11. lis 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
hlásím info ze 14-denní poradny - váha 4370 g (ještě nemáme zpět porodní) a míra 58 cm, holt budeme dlouháni :slight_smile:.
11. lis 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
aktuální foto :slight_smile:
12. lis 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Holky že mi nezačne za chvíli lést, že na to to tělíčko ještě nemá sílu, že ne :confused:
12. lis 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb fesak... proc nechces aby zacal lezt?
12. lis 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - už takhle mám co dělat abych ho ohlídala po jídle aby se neotáčel ...protože pak blinká a ještě aby lezl..stačí, že se plazí a hlavně myslím, že děti lezou až tak kolem 7 měsíce ne? nebo dřív nevím, ale tomuhle číslu je teprve 4měsíce a 14 dní (zítra)..ještě má tskoro dva měsícxe čas podle mě ne?
12. lis 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jak ktere ..ja od 4mesice samostatne sedela a i lezla :slight_smile: tak uvidis :slight_smile:
12. lis 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - no tak já vím, ale ještě by mohl počkat :slight_smile:
byla jsi šikula a co to Tvoje cácorka ?
12. lis 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb moje cacorka pase konicky.. :slight_smile: a pry je tak o mesic napred s pozorovanim do pulkruhu a ze zveda krasne hlavicku od mesice.. ale uz zacina jednu rucicku natahovat po hracce tak se ji blbe zatim drzi rovnovaha a jde na bok..tak trenujeme aby ji udrzela.. :slight_smile: kdyz je v lehatku tak uz taha za hracky a pod hrazdickou do nich boucha a krasne se smeje..uz je s ni sranda
12. lis 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
Cau holky tak koukam jaka mate sikovna mimca...Val ani zdalwka takhle na 4 neni a to jsou s Adamkem.v podstate stejne stari...treba ani lezt nebude ta nase...hele on si sam rekne na co je pripraveny ;))).Val se teda uz sluane zveda do sedu a i chvili vydrzi a ted ji desne bavi hazet hracky kolem sebe a hlavne na zem :slight_smile:))
13. lis 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Jinak ja teda nepovinne ocko nedavam...
13. lis 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já už budu muset taky začít přemýšlet, jak s očkováním, zda to nepovinné ano či ne?Domluvím se i se švagrovými, jak to dávaly ony, no. Moc se mi do toho nepovinného taky nechce. Já myslím, že i tak je to pro mrňata záhul.

Jinak dnes jsme byli na ouškách, ty jsou v pořádku a kyčle - na ty jsme dostali pouze dva cviky tak 3xdenně zacvičit, jinak plenky navíc nemusíme mít, je to kluk šikovnej, nejlepší bylo, jsme se tam sešli s ženskýma z porodnice, holt 28.10. bylo 8 miminek, takže se tam budeme potkávat dále, můžeme debatit dále.
13. lis 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice - tak on si zase nesedne :slight_smile: jako chtěl by, ale nejde mu to.
Ale poslední dny jsou teda náročný, ještě že spí v noci....máme doma najednou protiprotivnýho na všechno to je ne, nechci ....a řev ...ale nosit to jo, to by se mu líbilo. Na zoubky to nevypadá tak nevím no.
Už zase pláče ...ach jo ...no nic oblečeme se a půjdeme ven asi.
13. lis 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jo a dneska jsem konečně chtěla dát to očkování a kluk asi nechce, normálně v kočárku spí tu půlhodinku a dneska spal hodinu a půl takže jsme prošvihli ordinační hodiny ...tak uvidíme co zítra.

A jak se jinak máš a co ten projekt dobrý? už jsi na tom začala nebo až zítra. Psala jsi nějaký pátek jen nevím jaký.
13. lis 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja jsem rada, ze ocko mame za sebou. .tedda ttuhexu...prvni bez reakce, druha s reakci a treti bez.
Projekt..v utery mam meeting, dostanu smlouvu a podklady..ve ctvrtek jdu do jedne skolky na workshop a rozjedu to..jsem zvedava...minuly patek jsem mela schuzku s oblastni manazerkou..pod kterou budu spadat..budu mit Prahu 6 a 7 a kdyz budu sikovna dostanu 5.
13. lis 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo jinak skrine komplet hotovo..jeste tam pouklizet nejaky veci a je to...pak to vyfotim ;)
13. lis 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak hlavně aby to konečně bylo to pravé. Budu moc držet palečky.
No my snad už zítra první.
13. lis 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak tamto bylo víceméně na sílu...a hlavně fakt práce spíš na plný úvazek objemem..a chtělo to být prostě každý den, nebo minimálně 4x týdne na místě v provozu..a to prostě nešlo, navíc jsme asi každý měl jiné představy o fungování:slight_smile:))..Nevím, jelsti projekt bude ten pravý,ale každopádně mě to asi bude naplnovat..., pak se uvidí..já byla v Datoši fakt dlouho takže je to pro mě hodně nové:slight_smile:
14. lis 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to mi je jasný, uvidíš, hlavně aby to bylo trochu na pohodu a nenarážet na blbce.
14. lis 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jupiii tak i na nas doslo..uz jsem nevwrila :slight_smile:
14. lis 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
14. lis 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek