• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice - ta je úžasná. My ho teda přikurtovaly a zatím tam nedali ten "stoleček"
17. lis 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tak ten stolecek ksem tam dala jen po jidle a taky jsem ji kurtovala pac jak se snazi sedat tak se preklapi..
17. lis 2014 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oběd :slight_smile:
17. lis 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kamisb Ahojky maly teda uz ma za sebou i ten prevenar?? A dobry??
19. lis 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - jj myslím, že mu nic nebylo. Ani víc mrzutej, ani teplota nic. Po injekci spal asi dvě hodiny odpoledne.
Jen asi lehce zvýšená, ale měřila jsem večer po koupeli tak třeba ani nebyla.
19. lis 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak super :slight_smile:
19. lis 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ahojky plínky jsem používalla pampers bílý..dokud byla malý..pak z Hyperky ty dvoje nejlevnější a spokojenost.Teď už máme 4 a momentálně babylove.Spotřebu nevim...nepočítám..V noci jsem nepřebalila jednou a už je opruzenej..ch jo..tak zas přebaluju... :wink:
19. lis 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb oprdí :grinning: :grinning: :grinning: nám zas malej rád ječí....vynucuje si pozornosst...
:grinning:
19. lis 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb KAMI,Ty jsi nešla na očko,jen proto,že spal? Tak se vzbudí ne? Nám taky vždycky usne po cestě.A myslim,že není problém aby začal lízt..ale třeba to nebude tak hned,jak to vypadá.
19. lis 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 kolik je Terezce? Je teda šikovná..náš prcek moc hlavu nedržel a na to,jak jsme netrénovali...tak už krásně pase, i když chvíli...
19. lis 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Očko dáváme hexu a synflorix.Minule to měl dohro a byla reakce..tak to zkusim rozdělit teď....protože o víkendu chcem jet za ségrou a stavit se za vzdálenou sestřenkou...
19. lis 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ahojky Terezce ted bude 26.11 3mesice.. :slight_smile: hlavicku drzi od mesice ale uz zacina natahovat ucicku po hracce tak jsem na stranu a obcas se prekuli.. :slight_smile: ted jdeme ve stredu na ockovani hexy a nevim zda dat synflorix nebo prevenar.. :-/
19. lis 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Tolik? Ty jo..to letí...To jo to začínají děti....Je krásný,když pak začínají hračky držet..to malý dělá asi 14 dní..nevim...Já jdu zítra na očko.Pokud malý nebude mít teplotku..má ted 37,9 bez odečtu..ch jo...a to jsem domluvena na pivko s kámoškama..tak nevim,jestli jít.I když domů to mám pár minut no.
19. lis 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no vzdy se u toho prevali z bricha zpatky na zada a uz jde krasne na bok.. minule uz jsem myslela ze se prevali na bricho.. :grinning: roste jako z vody.. :slight_smile:
19. lis 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 tak to náš ještě ne..já jsem ho furt přikrývala peřinou...protože on po jídle pak blinká a pak zas často spinká....tak jsem zvědavá,kdy se překulí...
19. lis 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no jeste se nerevalila ale moc ji nechybelo :slight_smile: take po jidle ublinkavame a prikryvam ale jak neprikreju tak jak se toci na bok a odstrkuje nohama vzdy ji najdu na jinem miste :grinning:
19. lis 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 ale jak začínám odkrývat..tak jsem myslela,že se dnes přetočí..hlava bůhvíkde....
:grinning:
19. lis 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl no ja se ted pri ni ucim.. tri zkousky pisemne za mnou a ted v pondeli matika a anglictina a pak jeste cestina a rustina a po vanocich ustni
19. lis 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ruština a matika....fujjjj.....nezávidím...seš dobrá..
19. lis 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no nejsem zatim nic neumim :grinning:
19. lis 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. lis 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no spal venku v kočárku a když ho vzbudím tak je protinej a den předtím spal přes den jen 2x po 20minutách, takže jsem ráda, když jednou spí dýl a prostě nebudím.
My nebyli objednaní tak bylo že ten den nedorzáme.
19. lis 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - včera taky spal od 14:55 - 16:25 ...a to měl v 15:15 jíst :slight_smile:
ale měl kolem poledního dýni a pak se ještě dopil tak byl asi sytej.
19. lis 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ještě doplním, že k doktorce jezdíme autem, mám to asi 35 minut pěšky a pak ještě zpátky a on už mi tak dlouho v kočárku nevydrží. Právě jsou vyjímky, že spí přes tu hodinu. Dneska taky přes den jen 2x 20 minut v kočárku a když ho pak do 15minut nevyndáme tak spustí šílenej řev a pláče a pláče dokud nejsme doma.
19. lis 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Vy jste nebyli objednaní na očkováni ..aha..A tak miminko přeci jí když má hlad :wink:
19. lis 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to jo, ale většinou přes den dýl než 3hodiny nevydrží a teď jedl dýni v poledne, pak se zapil mlíčkem a další jídlo (kojení) bylo až v 17h :wink: tak už mi to přišlo nějak dlouho.
19. lis 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cau holky tak uz mam pro deti darky k Vanocum;) se zbytlem rodiny jsme se dohodli, ze si dame flasku a resit se budou jen deti.My si s manzelem nadelime vstupenku na Terakotovou armadu a spodni pradlo a ponozky ;) takze no stress ;)
19. lis 2014 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - já chtěla v tescu taky koupit ten hrnec ...ale už ho neměli. Tak hold vytáhneme ze skříně věci co jsme koupili (nebo dostali) až jendou budou potřeba a dostane taky pod stromeček aspon něco. Máme obyč vkládací kostku a takovou rybu do vody taky na vkládání a možná něco ještě pořídíme pokud na něco natrefím.
Bráchy děti už mají taky objednáno. Mamka si koupí nějaký krémíky, tak pak dostne jen penízky. A s mužem jsme si řekli jen 2 dárky ...já už jeden má na cestě ...tak ještě něco no.
Tchána jsme vymysleli tak ještě co si vymyslí tchýně a bude to :slight_smile:
20. lis 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ja koupila ten divotvorny hrnec od kamosky a par hracek jeste na netu a hraci stolecek od pani na bazarku uplne novej skoro za par korun a dospeli jsme si fakt rekli, ze nebudeme utracet za kraviny a radsi se sejdeme a bouchneme šano.Akorat musim vymyslet co neterince..ale to uz jsem psala svagrove :slight_smile:
20. lis 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak my taky ne za kraviny, tchán potřebuje novou židli k počítači na týhle si akorád ničí záda a tchýně uvidíme s čím přijde. A mamče mojí krémy vydrží rok :slight_smile:
20. lis 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek