• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@kamisb vsak jo, pokud je neco vylozene potreba to je jina..my odbourali vymysleni nepotrebnych darku :slight_smile:
20. lis 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - nápodobně :slight_smile:
20. lis 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau kočky..jdu vás dočíst.Vajíčko mám do 9kg.Malý má 8570..ch jo...Jaké plánujete potom pořídit autosedačky,poradíte?
20. lis 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl Malej je peknej ;)) my mame Kiddy Phoenixfix Pro 2..jeden ze dvou vitezu testu ;)
20. lis 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele jak to, ze shanis autosedacku ???:-Oted mi to doslo..dyk nemate auto prece???
Jinak v tomto jsme opravdu dali na kvalitu..vim ze se to vyplati
20. lis 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Mám vajíčko do devíti kg...tak bud sehnat další vajíko nebo polohovatelnou autosedačku.Jezdím s trenérkou už měsíc a půl na Strollering,tak ji potřebuju...
20. lis 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ahaaa no to ja nevedela to se mas ;) hele nevim no..vajicko mu bude asi tesny za chvilku tak jako tak do toho bych asi spis nesla
20. lis 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ..každý tvrdí něco jiného.Budu muset někam zajet a omrknout oboje...Tady u nás asi nic neseženu,to je na tom to nejhorší...
20. lis 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no to asi nejlip nechat si poradit...
20. lis 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky musim se pochlubit :slight_smile:))) sice teda ja jim to kazim pac jsem unavena a nastydla ;)
20. lis 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
tak jsem si nadělila ježíška, nový noťas - starý měl porouchanou základovou desku a oprava drahá :slight_smile:
21. lis 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
a ještě jedna:slight_smile:))
21. lis 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
autor
@eevvaa tak to já akorát lovim k Vánocům akušroubovák:slight_smile:) :grinning:
21. lis 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je taky dobrej dárek :slight_smile:. No já pod stromečkem budu mít knížku k pletení a háčkování a nic jiného, manžel taky nic nechce, tak nevím, zatím mám koupenu klasiku sprcháč a gel na holení a ráda bych aspoň nějakou užitečnou drobnost, no možná kalendář s malým až budou fotky z newbornu a víc asi nic. Jinak fotky krásný :slight_smile:
22. lis 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@eevvaa doufám, že sem hodíš taky nějakou fotku :slight_smile:))já tam budu mít ten akušroubovák a nic jiného my už řešíe jen děti..takže ted jsem objednala neteřince dárečky a s dospělýma si dáme flašku:slight_smile:
22. lis 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice určitě hodím, jen na ně čekám, fotografka, že pošle náhledy do týdne, to bylo ve středu, ale já si myslím, že teď před Vánoci toho má taky hodně, ale pokud se do další středy neozve, tak jí zkusím zavolat.
23. lis 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já už to tady navrhovala dávno, že bychom si nic nedávali jako dospělí, ale to mi neprošlo, se ségrou to děláme tak, že si dáme jedlý balíček nebo drogérii, prostě ne blbosti, ale užitečné věci a za pár kaček, radši to vrazím do dětí :slight_smile:
23. lis 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa jj urcite toho ma hodne..my byly na foceni ve ctvrtek a ona je tak zlata, ze mi hned ten vecer poslala tyhle 3 a pak stranku s nahledama abychom si vybrali ;) Ale na konecne zpracovani si taky pockame pac toho ma taky dost a spousta zakazek pred nama
23. lis 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no my čekáme na ty náhledy, abychom si vybrali, ale pani má i malé kluky, tak je možné, jestli třeba nestůňou :( a tak se věnuje jim, jinak bydlí kousek od nás, takže pro CD a fotky a zaplatit jí dojdu k nim domů, což je výhoda.
23. lis 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byli jsme vcera na focenicku. Alesek byl zlatej. Fotky jsou nadherny. jednu pridavam.
Jani mas opravdu krasne deticky :wink:
23. lis 2014 ve 14:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
holky nevite o fotografce ktera foti i o vikendu??
25. lis 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 mozna Lucie ta moje, ale nevim zkusim se j8 zeptat..je super, ale nevim my s ni byli domluveni puvodne na vikend, ale asi proto, ze jsme u ni delali uz 3.foceni :slight_smile:
25. lis 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to budes hodna, dekuji
26. lis 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dneska v 11 do skoly pro Kubu a od 12-16 jsme travili cas v Motole a zitra rano jedemw zase...super
26. lis 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - copak mu je?
26. lis 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak dnes převážení ve 4 týdnech - 5,15 kg :slight_smile:. Jsme malí žroutíci.
26. lis 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb ale nevim, má křeče v břiše...jeden doktor říká, že to jsou větry, druhej, že kameny..nemohl se vyčůrat tak ráno jedeme na kontrolu a musíme dovézt moč...Sono zatím v pořádku..dáváme priezznitz
26. lis 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa to je šikulka
26. lis 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já takhle občas trpěla na písek, to byla síla.
Tak ať je brzo v pořádku.

JInak jsem zaplatila za Adámka "povinnou daň" ...mám první plombu :wink:
27. lis 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no tak tam proběhl nějakej kámen a písek:/// ale už má být jen v teple a dietu..
To máš dobrý že máš první plombu:slight_smile:))))já jich mám už asi 5
27. lis 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek