IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
20. lis 2014
@kamisb vsak jo, pokud je neco vylozene potreba to je jina..my odbourali vymysleni nepotrebnych darku 🙂
kamisb
20. lis 2014
@janice_opice - nápodobně 🙂
muddledgirl
20. lis 2014
Čau kočky..jdu vás dočíst.Vajíčko mám do 9kg.Malý má 8570..ch jo...Jaké plánujete potom pořídit autosedačky,poradíte?
janice_opiceautor
20. lis 2014
@muddledgirl Malej je peknej 😉) my mame Kiddy Phoenixfix Pro 2..jeden ze dvou vitezu testu 😉
janice_opiceautor
20. lis 2014
@muddledgirl hele jak to, ze shanis autosedacku ???😮ted mi to doslo..dyk nemate auto prece???
Jinak v tomto jsme opravdu dali na kvalitu..vim ze se to vyplati
muddledgirl
20. lis 2014
@janice_opice Mám vajíčko do devíti kg...tak bud sehnat další vajíko nebo polohovatelnou autosedačku.Jezdím s trenérkou už měsíc a půl na Strollering,tak ji potřebuju...
janice_opiceautor
20. lis 2014
@muddledgirl ahaaa no to ja nevedela to se mas 😉 hele nevim no..vajicko mu bude asi tesny za chvilku tak jako tak do toho bych asi spis nesla
muddledgirl
20. lis 2014
@janice_opice ..každý tvrdí něco jiného.Budu muset někam zajet a omrknout oboje...Tady u nás asi nic neseženu,to je na tom to nejhorší...
janice_opiceautor
20. lis 2014
@muddledgirl no to asi nejlip nechat si poradit...
janice_opiceautor
20. lis 2014
Holky musim se pochlubit 🙂))) sice teda ja jim to kazim pac jsem unavena a nastydla 😉
eevvaa
21. lis 2014
tak jsem si nadělila ježíška, nový noťas - starý měl porouchanou základovou desku a oprava drahá 🙂
janice_opiceautor
21. lis 2014
a ještě jedna🙂))
janice_opiceautor
21. lis 2014
@eevvaa tak to já akorát lovim k Vánocům akušroubovák🙂) 😃
eevvaa
22. lis 2014
@janice_opice tak to je taky dobrej dárek 🙂. No já pod stromečkem budu mít knížku k pletení a háčkování a nic jiného, manžel taky nic nechce, tak nevím, zatím mám koupenu klasiku sprcháč a gel na holení a ráda bych aspoň nějakou užitečnou drobnost, no možná kalendář s malým až budou fotky z newbornu a víc asi nic. Jinak fotky krásný 🙂
janice_opiceautor
22. lis 2014
@eevvaa doufám, že sem hodíš taky nějakou fotku 🙂))já tam budu mít ten akušroubovák a nic jiného my už řešíe jen děti..takže ted jsem objednala neteřince dárečky a s dospělýma si dáme flašku🙂
eevvaa
23. lis 2014
@janice_opice určitě hodím, jen na ně čekám, fotografka, že pošle náhledy do týdne, to bylo ve středu, ale já si myslím, že teď před Vánoci toho má taky hodně, ale pokud se do další středy neozve, tak jí zkusím zavolat.
eevvaa
23. lis 2014
@janice_opice no já už to tady navrhovala dávno, že bychom si nic nedávali jako dospělí, ale to mi neprošlo, se ségrou to děláme tak, že si dáme jedlý balíček nebo drogérii, prostě ne blbosti, ale užitečné věci a za pár kaček, radši to vrazím do dětí 🙂
janice_opiceautor
23. lis 2014
@eevvaa jj urcite toho ma hodne..my byly na foceni ve ctvrtek a ona je tak zlata, ze mi hned ten vecer poslala tyhle 3 a pak stranku s nahledama abychom si vybrali 😉 Ale na konecne zpracovani si taky pockame pac toho ma taky dost a spousta zakazek pred nama
eevvaa
23. lis 2014
@janice_opice no my čekáme na ty náhledy, abychom si vybrali, ale pani má i malé kluky, tak je možné, jestli třeba nestůňou 😞 a tak se věnuje jim, jinak bydlí kousek od nás, takže pro CD a fotky a zaplatit jí dojdu k nim domů, což je výhoda.
beryltm
23. lis 2014
Byli jsme vcera na focenicku. Alesek byl zlatej. Fotky jsou nadherny. jednu pridavam.
Jani mas opravdu krasne deticky 😉
petulak1988
25. lis 2014
holky nevite o fotografce ktera foti i o vikendu??
janice_opiceautor
25. lis 2014
@petulak1988 mozna Lucie ta moje, ale nevim zkusim se j8 zeptat..je super, ale nevim my s ni byli domluveni puvodne na vikend, ale asi proto, ze jsme u ni delali uz 3.foceni 🙂
petulak1988
26. lis 2014
@janice_opice to budes hodna, dekuji
janice_opiceautor
26. lis 2014
Tak dneska v 11 do skoly pro Kubu a od 12-16 jsme travili cas v Motole a zitra rano jedemw zase...super
kamisb
26. lis 2014
@janice_opice - copak mu je?
eevvaa
26. lis 2014
ahojky, tak dnes převážení ve 4 týdnech - 5,15 kg 🙂. Jsme malí žroutíci.
janice_opiceautor
26. lis 2014
@kamisb ale nevim, má křeče v břiše...jeden doktor říká, že to jsou větry, druhej, že kameny..nemohl se vyčůrat tak ráno jedeme na kontrolu a musíme dovézt moč...Sono zatím v pořádku..dáváme priezznitz
janice_opiceautor
26. lis 2014
@eevvaa to je šikulka
kamisb
27. lis 2014
@janice_opice - já takhle občas trpěla na písek, to byla síla.
Tak ať je brzo v pořádku.

JInak jsem zaplatila za Adámka "povinnou daň" ...mám první plombu 😉
janice_opiceautor
27. lis 2014
@kamisb no tak tam proběhl nějakej kámen a písek:/// ale už má být jen v teple a dietu..
To máš dobrý že máš první plombu🙂))))já jich mám už asi 5

Začni psát odpověď...

Odešli