• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@petulak1988 holka to je mi moc lito fakt!!!!:( I kdyz mi teda pristup tveho Car vubec nesedi jak v ty kultivaci tak v tom cyklu.tam kde neprobehl transfer tak to prece neni plnohodnotnej cyklus aspon ja to tak mela.Holka drz se a nevzdavej to!!!!
30. zář 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 neveerim uz tomu..uz to i ona smerovala ke konzultaci k doktorum jak dal... proste je mi zle a uz nevim co bude..miminko si moc preji ale uz jsem proste vyplivana
30. zář 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice co myslis ze bylo spatneho na kultivaci?? Ja uz fakt nevi, proc ty embrya nejsou kvalitni...
30. zář 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice janicko, podle me nejde o transfer, ale vydany leky...tak se to pak jako cyklus pocita...

@petulak1988 zlato, ted se z toho vyplac a dej si chvili casu, az se z toho trochu vzpamatujes, tak uvidis, jak se rozhodnete dal...
30. zář 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 nevim proste uz nevim...proc nezkoumaji proc nemam kvalitni embrya a co s tim?? proste je mi ted zle..
30. zář 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tobe uz se to stalo predtim?
30. zář 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ahoj zlato... To je mi moc líto , ale vydrž ještě do zítra....muzu se zeptat kam chodíš??? Bez transferu by to byt cyklus neměl :frowning2: ....

A embrya by zkoumat měli - pokud to není poprvé - PGD i kontinuální monitoring....pripadne PICSI...,, Ja bych změnila Car......
30. zář 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ne nestalo protoze je zavadeli treti den cyklu a to tyhle byli taky jeste optimalni ale radsi je nechali dele... a jak je videt ani predtim by urcite do kultivace nevydrzeli... je mi fakt nanic
@pidisek choim k apolinari... kam si chodila ty??
30. zář 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no kolikrat embryja prospivaj u maminky a v oetriho miskach ne a fakt byt doktorama tak se kvuli te kvalite pizastavim nad zvolenym protokolem jak jsem psala asi 2-3 stranky zpet kdyz to takhle mas opakovane.mozna bych zkusila zajit na konzultaci do jineho CAR.vis jen treba na konzultaci pak uz tam nemusis...ale mozna treba jinej nazor.....a pak PGD.Drz se holka!!!Ono se to stesti unavi.
30. zář 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 Ja to takhle mela kdysi taky -jednou nebyla zrala vajicka a jednou nedoslo k ET a jako pokus mi to nepocitali.ale to je uz davno tak treba se to zmenilo.Ja jdu dneska na UTZ tak se na to zeptam.
30. zář 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek presne jak rikas ja bych fakt zkusila jit minimalne na konzultaci jinam a pak bych se rozhodla
30. zář 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek
@janice_opice
@petulak1988
holky ale to preci nemusi nutne znamenat, ze by predchozi pokusy taky nevysly, kdyby nechali embrya na PK....proste to nemusi znamenat, ze se neco opakovalo, kazdej pokus je jinej. a jak pise janicka, vzdycky je lepsi prirozeny prostredi nez miska. spis nevim proc je ted nechavali na PK, ale asi protoze jich bylo vic.
ja bych to jako chybu caru nevnimala. teda aspon pokud to je tak, jak pises a jak to chapu.
30. zář 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice co je to PGD?? no ja uz jim i rikala co zkusit kratky protok a nechteli.. tak ja nevim.. verila jsem jim
30. zář 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jj byly 4a vsichni stejne kvality ten den tak je radsi nechali na prodlouzenou kultivaci.. rikala ze by se na 99procent neudrzeli ani ve me.. a ona sama mi rekla ze ty embrya byli temer pokazde stejne... jako kazdy pokus
30. zář 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 aha! ta embryolozka to rikala? ze byla vzdy stejna? tak to jo, tak to potom taky nechapu. kdo ti vypsal protokol? ted i tehdy pri tech pokusech?
30. zář 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033
@petulak1988
ja bych se na nazor fakt zkusila zeptat jinde ciste jen na nazor a postup reseni.Ale to bych udelala ja pac za zeptani nic nedas.Bud ti reknou ze by to resili stejne anebo jinej postup.
PGD je preimplantacni diagnostika embrya.
30. zář 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha no bueme to probirat s pritelem
30. zář 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 rezabek mi zcinal protokol
30. zář 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 a delali vam genetiku a imuno?
@janice_opice no v tomhle pripade ano, to jsem nevedela, ze pete rekli to, ze se to opakuje a pritom s tim nic nedelali :frowning2:
30. zář 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 taky bych to nebrala jako chybu, ale proste by ti meli nabídnout vse co jde a pokud nenabidnou, tak to uz chyba je.... Přístup.....

jestli chces, ja doporucuju GEST - a to bud primáře Dr.Čekala, nebo Dr. Alexandra....zázraky neumí nikde, ale tady se o ne pokoušejí.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 kolik ti je? A jaky protokol jsi mela??
30. zář 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jenže PDG se dělá jen u embryí která dojdou do 5dne ...takže pokud tam nedojdou tak se stejně neudělá,
A jako pokus se to počítá od vydání léků, u Tebe je to jiný jako o samoplátce, protože Ti vlastně můžou počítat jen to co se provádělo, ale pojišťovně se to vyúčtovává jako celek bohužel :(

a kdy Ty jdeš na tu kontrolu?
@petulak1988 no to bych se posr...no jako takhle: nedelas chybu, ze veris doktorum, od toho jsou tady. to si nevycitej, oni proste vedi co maji delat - daji dohromady tvoje hormonalni vysledky, spg, vek a ja nevim co este a podle toho vypisou protokol a resej to. jako my to lip proste nevime. ja bych se objednala k rezabkovi na konzultaci a pozadovala vysvetleni, na zaklade ceho s tebou dela to samy, kdyz jsou embrya nekvalitni.
minimalne si udelas jasno, zda souhlasis s postupem, nebo ne a zda ti vadi, jak to rozhodl...esli mi rozumis. ted muzeme jen spekulovat, proc se rozhodl, jak se rozhodl.
@pidisek je mi 25 a mela jsem dlouhy protol vzdy..
@sasanka033 jj delali oba dva jsme v poradku po tehle strance... pritel ma horsi spermio a tak..
30. zář 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - no gest ...nevím, kamarádku ta tlačili do 3pokusu a neměla hotovu imunologii ani hematologii,že prý to ještě není nutný ...tak raději přešla jinam a už to šlo jak po másle na imunologii našly chybu, přeléčili ..pak měla laparku a po ní měsíc otěhotněla přirozeně a to do gestu chodila asi 3roky a nic ...ani dušík.
Ale zase na druhou stranu, tyhle případy se asi dějí všude no :(
30. zář 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jj zitra mam volat jak to s nim dopadlo a objednat se popripade na konzultaci
30. zář 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb aha s tim PGD jsem to nevědela..kdepak to byl můj jakoby druhej a třetí pokus ne žádnej z těch jako samoplátce....
jdu tam na 12.
Každopádně si myslím, že y Pavče měli zvolit jinej protokol. Tady jí trápí u poněkolikátý kvantitou na úkor kvality...aspon bych se na to zeptala jinýho doktora - v jiném centru nebo alespon v online poradně
30. zář 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - oni prý v mladším věku ten dlouhý dělají rádi, že je prý ještě větší zásoba vajíček.

a máš dělaný ty hodnoty AHM a F ...te´d nevím jestli ot píšu správně :( holky určitě vědí..
30. zář 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - aha, no vidiš mě říkali, že teda pokud nedojde k transferu, tak někdy pojišťovna dovolý 5pokus, ale je to navůli nějakýho člověka tam no :(

jj asi by to změnu chtělo, ale taky záleží asi na té zásobě vajíček ....

tak hodně štěstí ať jich tak je pěkných dost :slight_smile:
30. zář 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja nevim co to je
30. zář 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek