• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
Děkuju moc za odpovědi

@kamisb A to jsi v těch dnech pauzy jen zase kojila? A když vaříš na páře, používáš na to takový ten napařovák, jako když se ohřívají knedlíky?

@janice_opice Tak to babička už koupila do zásoby nějakou mixku, ale s rýží. Tak to později taky zkusím. Jaký čajík pije? A jak hodně ještě k tomu kojíš - když pije čaj? To zapíjí jen ty příkrmy a v poledne už nekojíš?
... nepochopila jsem konec: ..nebojim koupit hlidane ... :frowning2:
29. lis 2014 ve 03:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tam mě toho zatím snědl vždycky tak max 80g ..takže jsem stejně dokojila. A když neměl zeleninu tak normálně jen kojila.
Jo vařím na pařáčku.
Taky plánuji koupit nějaký to hami.
29. lis 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke jako, zzetu vyrobu detskych prikrmu prisne hlidaj :slight_smile:..po peikrmech ji nabidnu prso a treba za hodku pak caj8k..ten ma na etapy..a naucila se ho pit z toho nevylivaciho hrnecku ;)
29. lis 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak ten hrneček ještě moc nepochopil, zatím občas zkouším nebo dávám tu lžičku :slight_smile:
jsem zkoušela jestli z toho jde vubec pít, mi to přišlo divný. Tak se do toho pítka dala ta gumová "vložka" :slight_smile:
29. lis 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - Jani kolik dní prosím děláš pauzu po jídle když chci přidat něco dalšího? 3 dny stačí?
30. lis 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke a je tedy polohovací předpokládám...díky za tip...mrknu se tam..
30. lis 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb První plombu? Super...já už tak dvacet.. :frowning2:
30. lis 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 K tomu čajíku,dát můžeš..ale pokud nemá bolení..tak bych se na to vyprdla.Mně teda fenykláč pít moc nechtěl....a kojeným dětem opravdu stačí MM...ani v létě jsem nedávala čajík..jak píše Marke :wink:
30. lis 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vás kočky dočetla...vyfoťte mi prosím ten hrneček,zajímá mě to.My se máme dobře.Samík už měl 8570 na 4 měsících,je to kus chlapa no.Příkrmy začneme až po ukoneném šestém na doporučení kožařky.Pediatrička souhlasí a já jsem ráda..je to pro mně pohodlné....Akorát ten náš ekzémek.Snad se to zlepší..pořád se chudáček drbe,tak dávám aspoň na noc fenistil...
30. lis 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb já dělám dva dny :slight_smile: 3 určitě stačí:slight_smile:
30. lis 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ok, dík ...tak v uterý asi bude brokolice, pak přidám brambor :slight_smile:
a pak zkusím batát.
Jo a nemám se děsit, že je něco špatně?....příkrm dávám vždy 3 dny ...normálně kaká tak 3x denně docela řídký..a sem tam když si prdne má v plínce. A při příkrmech 2dny dobrý, 3 den nekaká vůbec a 4 den maličko ráno a pak nálož večer. Ale normálně prdí. Je to normální nebo je třeba u něj na příkrmy brzo ...co myslíš? Nebo mám týden počkat 12. jdeme zase k doktorce.
30. lis 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele těžko říct,ale pokud ho netrápí bříško tak je to ok, Valča taky ted nekaká každej den...bude to trochu jiné ..vyvíjí se trávicí trakt a tak to ted bude prostě trochu jinak, ale jak říkám, pokud ho nebolí bříško a baští tak bych se toho nebála, doktorky se určitě zeptej, ale myslim, že je to ok :slight_smile:
30. lis 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Krásnou adventní neděli :slight_smile:
30. lis 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice - no nevím furt na něm leží, ale tlačí víc no :frowning2: zeptám se.
Jinak Valince na zítra vše nej k půlroce :slight_smile: ...malýmu je dnes 5.měsíců :wink:
30. lis 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ty si to takhle pamatuješ ?? děkujeeeemeeeee a Adákovi také vše nejjjj:slight_smile:))
30. lis 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj :wink: když není 31 tak jste hned po nás jen o měsíc víc :slight_smile:
30. lis 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele já jsem ted strašně nadšená z té kosmetiky EONE...jak z té Lalium masti..používám ji uplně na všechno i na prasklej koutek (muj) a super..zrovna objednávám a ještě mám ten sprej na čištění vzduchu ..vystříkává s ním celý byt a myslím, že je to taky super a oblíbila jsem si jeden krémík tak mi ho manžel koupí k Vánocům :slight_smile:
30. lis 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no a ve své podstatě jsou vlastně stejně staří:slight_smile:
30. lis 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já si objednala Jasánka a ten eukalypt ...jen ho manžel ukápl moc tak jsme to do zvlhčovače nedali :slight_smile: zítra to zkusím sama :wink:
já na koutky používám ten intimis od hádka.
Já vubec nevím co letos manželovi k vánocům.
Malej dostane pískací knížku a objednali jsme plyšovýho krtečka...když furt říká to "hele" :grinning:
30. lis 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a nechceš někdy teda přijet? než bude třeba sníh :wink:
sice už to není moc na procházku, ale i tak by jste mohly přijet někdy. Ale Ty jsi asi furt v poklusu co?
30. lis 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl no my měli ve 4 týdnech 5,15 kg, jestli to půjde takhle, tak na tom budeme podobně :slight_smile:
1. pro 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb rada jen to ted bylo dost narocne ;)
1. pro 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak dneaka pul roku to to leti
1. pro 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Tak jsem vyzkousela nutrilon , protoze tri davky na pondeli kdyz jdu do skoly neodstrikam , a tak dve davky budou me mleko a jedna nutrilon, vzala ho bez problemu.. :slight_smile: a tak jsem odstrikala sve a to 140ml a nechala na noc.. a co jsem nezjistila.. vypila 140ml a jeste rvala kdyz uz neteklo , tak jsem dala prso, pani se dokrmila a uplne odpadla... takze myslim , ze vecer ji uz me mlicko nestaci 180ml si ze me na jedn davku neveme.. a je fakt ze mi skoro pokazde chvilku rvala a pak prestala ale spat nechtela a usnula misto v 8 az v 10 po dalsim kojeni, tak si myslim ze mela hlad..takze bohuzel asi budu muset vecer davat mleko bud sunar nebo nutrilon..
1. pro 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice gratuluji Valince k pu roku.. mate krasne fotecky...
1. pro 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - a ani z obou prsou myslíš, že to nevytáhne?
Ale je pravda, že já večer kojím kolem 17h a pak po 19h a spí pak krásně a už zase začal usínat v postýlce, jako že nemusí odpadnout u prsa .... :slight_smile:
1. pro 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kojim vecer i v noci z obou a vecer proste po tom nezabere a je spis protivna, protoze uz by spala mne si ocicka a nejde ji to,.. a usne az po dalsim kojenim.. v tech 10coz je narocne pro ni a i pro me.. a kdyz dam do postylky tak rev.. az v tech 10kdyz uz je podle me najedena protoze papa po hodine a pul od tech 8 tak ji tam polozim a usne..
1. pro 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - hm tak to nevím no, ale my taky máme předtím kratší pauzu. Většinou papá kolem 14h a pak 17h a pak můžu začít nejdřív v 19h ....abych jej tak v 19:30 dala do postýlky.
Ae včera jsme po 17h u kojení usnuli oba a vstávali v 18:20 tak šel spát ve 20h.
Jen nevím co se děje, ale teď se začal budit kolem 0:30 jako pít podle mě nechce, samo že by si vzal, ale zase mi to přijde zbytečný...většinou prdí a chce dudlíka ...a pak ještě hoďku asi 3 spí.
1. pro 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no jenze me mala neusne ...a vcera kdyz jsem dala odstrikane plus prso tak usnula...podle me tli nevyahne :frowning2:
1. pro 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb a dnes jedla v 11 a uz ted rve a hleda prso.. podle me uz ho nemam tak syte :frowning2: stve me to ale asi s tim nic neudelam
1. pro 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek