• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@petulak1988 - tak zkus i ten čaj mezi tím...jak jsi chtěla. Ale spíš třeba heřmánek či šípek než ten fenykl teda podle mě.
1. pro 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj a volala jsem dr a pry mam na noc pridat sunar 1 ..ze mala rychle roste a asi vyzaduje vice.. pres den mam zatim jeste kojit po tech dvou hodinach nebo po hodine a uvidime jak pribira pristi navstevu.. ze je mozne ze se mi mleko zase zacne tvorit vic anebo ze uz mala bude vecer na UM
1. pro 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa my měli porodní váhu 3520g...6 tt 5320g..3 měsíce 6790....4 měsíce 8570 :grinning:
1. pro 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Gratuluji k půlročnímu výročí :slight_smile: Hlavně ať je Valinka pořád tak zdravá a veselá a hodná.

Letí to strašně moc rychle :frowning2: Občas mi hrknou slzy do očí, že už to není to malinkatý miminečko. Ale hned mi zase vykouzlí na tváři usměv, když se na mě usměje nebo něco zažvatlá :slight_smile:
1. pro 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Cože už mi je tolik ? :grinning: :grinning:
1. pro 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@muddledgirl tak to je skok :slight_smile:, Je vidět, že mu chutná :slight_smile:
2. pro 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke letí to hrozně rychle, dnes je nám už 5 týdnů, sice jsme malinký miminko nebyli, ale už teď je vidět, že už to není miminko, co v porodnici, je to už kus chlapa :slight_smile: a včera večer neusnul, my měli zapnutou chůvičku a museli se smát, celou dobu tam furt žvatlal a usnul, až když jsme šli taky spát, ale aspoň nebrečel.
2. pro 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Tak nám Adámek začal couvat ....naštěstí ho nemusím moc nikde hledat, protože většinou zůstává poblíž deky :slight_smile: ..jak péruje na čtyřech tak se pokouší jakoby poskakovat dopředu, jen neví co s ručičkama tak hold se sune směrem vzad :grinning:
a otáčí se na bříško už i v postýlce naštěstí jen přes den, ikdyž včera to zkusil i před spaním ...no otočila jsem ho a řekla mu má spinkat ...normálně se rozchechtal, ale za chvíli si teda dal říct a usnul :wink:
3. pro 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Ahoj holky tak já ončím s kojením, malé to už nestačí....jsme ráda, že jsem to dotáhla i přes počáteční nezdary ason do toho půl roka...Byly jsme na půlroční kontrole, vše v pořádku jen málo přibírá - od poslední kontroly jen 310 g:(,takže už krom zeleniny můžeme nasadit i ovoce a piškot a nahradit Bebou více denních kojení..je fakt, že poslední noci je strašně neklidná a po 15 minutách ji mám od půlnoci na prsu a stejně...zkoušela sjem jí dát předevčírem v noci Bebu místo prsa a spala jak zabitá....
4. pro 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jsme na tom stejne akorat tys to dotahla do toho meho pul roka a my jen do necelych 4mesicu..ted ze me vytahla jen 80ml tak ji jeste dohrivam me mleko a jinak budu muset prikrmovat sunarem a vecer uz je pouze na sunaru ...jen v noci kojim..
4. pro 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 hele hlavní je,aby neměly kočičky hlad a byly spokojené....o nic víc nejde:slight_smile:
4. pro 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jj vecer jak davam uz sunar tak odstrikam neco a pak rano jsem ji dnes dala napit z prsa a vaziůa pred a po a vzala si jen 80 a to sala hodne tak jsem ji dodala z ty lahvicky.. vcera jsem odsala 100protoze jsem davala dvakrat po sobe uz sunar a jak me videla s lahvi jak uz jdu no co delala ... :grinning: takze uz budem nejspis na sunaru.. kolikrat denne davas?? Ja davam jeste tech 200ml 180voda plus 6odmereka a vychazi mi to 5 az 6kojeni
4. pro 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, dávám fotečky z newborn focení :slight_smile:, dvě na ukázku, nechci to tu moc zveřejňovat. Ráda bych si uchovala trochu soukromí, ale to asi chápete.
4. pro 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
autor
@petulak1988 hele já zatim dávala Bebu jen někdy večer a střídala to s kaší a to si dala těch 180
4. pro 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mala vypije tech 200ml jak ma predepsane :slight_smile: je to zroutik.. a prave take jsem stridala se svym tak jeste nevim...bojim se nemuzu ji prekrmit nebo tak?? a od 4.mesice muzu davat vecer kasi??
4. pro 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 peto ja nevim fakt..lepsi se zeptat doktorky..ja kasi nedavala ani jednomu diteti od 4.mesice..Valce kase neji..zkousela jsem kasi poprve asi pred tydnem....radsi bych se na to zeptala...
4. pro 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 a ani s tim prejidanim.nevim..ja doted kojila jen vecer jsem davala Bebu parkrat a v pokedne zeleninku a brambor a maso...maso poprve az minuly tyden..zeptej se pediatricky
4. pro 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 abys ji zbytecne nezatezovala traveni a neuspwchala to
4. pro 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jj ja uz ji musim i pres den ke kojeni pridat sunar.. a jinak jsem ho do vcera take davala jen vecer
4. pro 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - já vám do toho holky nechci kecat, ale není 200 ml na jedno krmení nějak moc?

@janice_opice - já jsem taky zvědavá kolik bude mít malej u doktorky přijde mi, že teď už nějak je furt na 7,5kg na naší váze doma asi 10 dní ...tak nevím a myslím že 25.10. měl 6,65 kg. Ale prý už mají přibírat jen kolem 100g za týden. Což zase pokud teď má kolem 7,5kg tak je o asi v pořádku (od posledního vážení to je 6týdnů zítra). Taky se mi někdy, ale vzteká u prsa a úplně se třese při příkrmech nebo jen když mu nalejvám ten břečťanový sirup na kašel....který už zase mimochodem máme, naštěstí je bez rýmy ...nebo jen maličko.
4. pro 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak hlavně aby byla spokojená a mamince se třeba taky trochu srovnají ty hormony.
Kdy jste byly na poslední kontrole předtím?
4. pro 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já nevím mě vytáhne těch 160-180 večer a je spokojená jen prostě nepřibrala moc. Na poslední kontrole jsme byly při očkování3.11 to mělo 6 270 a dnes 6580
4. pro 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já myslím, že se mi nesrovnají jen ta k po těch všech hormonech to nebude jen tak-)
4. pro 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb beru davkovani podle tabulek na sunaru.. tudiz myslim , ze se ridim dobre a mala tech 200vypije je to jedlik.. i podle dr rikala ze je to v poradku.. tak nebudu ji trapit hlady a nic nevyblinka takze myslim ze je to v poradku kdyz ji kazde 4hodiny
4. pro 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 kdyz neblinka a neboli ji brisko..ja zatim nevim k9lik vypije..uvidime..ptes den jsem zatim nedavala..ted dostane prvni jablicko ;)
4. pro 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - tak zase asi jí jen 5x za 24hodin tak jo no. Ale asi jste první co to takhle vysosají :grinning: ale když ji chutná tak super :wink:
4. pro 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak uvidíš.
Já mám zatím hemetologii výsledky v pořádku. Teď ještě počkat do 22. na výsledky imunologie.
4. pro 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj ted si vzala jen 180ml nez jsme sly ven.. ale na noc si tech 200 veme.. a v noci kojim... dokud tam jeste neco je..ale at jsem ji prikladala po dvou hodinach jak jsem chtela tak prd...
4. pro 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak teda dneska to byl zahul to uspani...vubec nechtela..usnula az ted..nema byt nahodou uplnek???
4. pro 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj asi bude ...svítí nám do okna.
4. pro 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek