• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@marke - tak já všechno jen mačkám vidličkou, takže občas i kousek spolkne. nejdřív všechno jde mezi rtíky a pak už to zase zmizí v pusince :slight_smile:
Jestli to mixuješ tak to asi ani jinak nejde než
no vidiš malej drží nožičky v ručičkách skoro furt ale do pusinky si je ještě nestrčil. jednou už to bylo skoro ...dokonce si pomáhal druhou ručičkou za patičku, ale prd :slight_smile:
14. pro 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. pro 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@marke ponožky máme taky v kurzu:grinning:DDDD a plácá sebou ze zádíček na bříško a obráceně:slight_smile:a ted mi rkade plenky při přebalování a celý si je rve do pusinky:grinning: takže je musim nechat vždycky oschnout:grinning:už je dávám radši dál.. :grinning:
14. pro 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke jinak já dávám pít čajíky-šípkovej a medunkovej a takovou směs ovocnou ted od ukončeného šestého měsíce...
14. pro 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi, fotky jsou boží ....já chci taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
U nás je zase v kurzu hlavně Sudokrem. Dneska jsem ho zase omývala jen na posteli a měla jsem tam připravený krémíky, olejíčky a kapky. Asi už to měl v merku o chvilku dřív, ale jak se přetočil na bříško, tak šup a já zjistila, že jsem to všechno dala moc blízko ...a sudokrem byl jeho :grinning:
no zabavila jsem mu to a vše dala o něco dál ....tak hned začal pérovat a na posteli mu jde skákat tak, že jsme měli oba o zábavu postaráno. A pak zjistil, že je jednodušší přitáhnout přebalovací podložku na který to všechno leželo. Takže sranda.

I když dneska byly i slzičky .... asi bude mít první monokl ...uvidíme zítra. Olizoval stůl, a nějak jsem ho blbě jistila a trefil se o roh (naštěstí zaoblený) ale skoro do očíčka ....brečel hodně ....ale nic nebylo vidět, až k večeru se objevil červený flek ...tak jsem zvědavá jestli mu to zmodrá. Chudinka, my mu dáváme :angry:
14. pro 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jojo to Valca s tim pritahovanim podlozky a deky s vecma a tak taky exceluje :grinning: dneska hup na brisko a kosik s jablkama byl hnedle vzhuru nohama :slight_smile: hele ty deti maj porad neco a pockej az zacnou chodit...nektere deti nechodi, ale utikaj a porad a to je pak fofr a bac je hned :slight_smile:
14. pro 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
A takhle js ji nasla po spani...nechapu jak se v te postylce otocila hlavou opacne :slight_smile: a desne se pod tou perinkou rehtala :slight_smile:
14. pro 2014 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice - hele prcek v postýlce spí zásadně na štorc, obráceně tam cestuje jen odpoledne když ho tam občas dávám abych se naobědvala.

Dneska jsem snídala a to mám otevřený dveře a vidím na prcka do pokojíku na deku ..a najednou ho nevidím a on si péroval o kus dál a hlavou hezky mířil na nohu od postele ....no přišla jsem dřív.
Jo a monokl asi nebude.
15. pro 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.. tak my dnes jdem na nausnicky.. jinak mala uz se mi tyden otaci na brisko... :grinning: akorat tam vdrzi tak 10minut a nevi jak na zadicka zpatky... povedlo se ji to snad jednou...takze porad vstavam a prevracim :grinning: je s ni sranda.. :slight_smile:
16. pro 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@petulak1988 na zadicka se otaci az mnohem.pozdeji takze to je ok ;)
16. pro 2014 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky to je mazec s timnbydlenim...rozjeli jsme to ve velkym :slight_smile:)) jsem utahana jako kote
16. pro 2014 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - nám se Adámek začal teď překulovat na zádá, nejdřív hodně přepadával a teď už mi to přijde úmyslný.
Jo a začíná se asi z těch 4 snažit posazovat, ale zatím mu to nejde.
A včera se pokoušel lést na čteřech ....už teda posouvá jednu nohu a kousek a pak druhou, ale zatím nepřišel na to že zároveň musí i nožičkama :wink:
17. pro 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jako doma přestavovat ne ty UK?
17. pro 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice taky shanuime kolem Prahy ale stale bohuzel nic..potrebujeme o pokoj vic
17. pro 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se malýmu asi klube zoubek. Má bílou tečku na dásničce, ale jakoby v pusince ne na hraně. Prstíkem je už cítit, naštěstí není mrzutej ani nejsou teploty....tak to snad bude ok.
Zkusím někdy nafotit, ale furt tam má jazýček :angry:
17. pro 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ne Uk na to nemám asi s malym dítětem odvahu ted... nakonec jsme to zatím zavrhli..přestavovat není co...chceme koupit baráček za prahou malinkej už ho máme vyhlídlej..ted se snažim převést hypotéku na jdenu nemovitost, kterou mám a pokud bude dle odhadu její cena dostačující, uvolní se byt, ten prodáme a stavíme:slight_smile:
18. pro 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - aha, to jsem nějak vůbec nepostřehla, že by jsi psala. A jakým směrem od Prahy?
18. pro 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tady u nás směre Unhošt, Jeneč, Buštěhrad atd
18. pro 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb nepsala to je týden staré rozhodnutí
18. pro 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to jo. Hm takže od nás ještě dál ....njn, co nadělám :sunglasses:
Ale tam je taky pěkně pokud to není blízko silnic.
18. pro 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no je to ten náš směr i na chatu směrem...u silnice to je blízko ale u takové málo frekventované...na konci vesnice vlastně
18. pro 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak tam je krasne..my shaneli v Bustehrade ale zatim vse mimo nase financni prostredky..chceme novostavbu tak do 6let starou :slight_smile:
19. pro 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. pro 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata, tak jak se máte v předvánoční čas? A co miminka?

Tak to naše Klaudinka se ještě pořád neotáčí a je posledních pár dní děsně vzteklá a ubrečená. Brečí skoro pořád. Tak nevím, co, snad zoubky.

@kamisb
Tak jsem se dneska ptala sestry, jak s příkrmama a máme dávat i rýži (je bezlepková) a zkusit i jáhly, pohanku apod. pokud to jíme :slight_smile: a vzhledem k věku i můžeme začít dávat bezvaječné těstoviny (zavádění lepku) - prý takové, co se rozvaří :slight_smile:
My teď budeme začínat s masem, tak až si prý trochu zvykne, tak můžeme začít s ovocem.
Nejdřív rozvařit jablíčko (nebo přesnídávku) a pak další druhy a potom prý zkusit i syrové ovoce. Nastrouhat hoooodně na jemno jablíčko a s ním třeba piškot nebo dětskou sušenku nechat rozmočit. V případě potřeby je možné dávat do ovoce jablečnou šťávu nebo mrkvovou. No a pak zkusit namačkaný banán.

Tak jsem ráda, že to už nebudou jen brambory, ty nám moc nejedou :frowning2: Včera brambor s květákem lítal všude :grinning: Ale brambor s mrkví měl docela úspěch.
19. pro 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice takhle ji ted nachazime :grinning:
19. pro 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@marke - malej dneska dostane špenát+brambor ze skleničky, tak jsem zvědavá co sní, holky psaly, že to moc úspěch nemělo.
19. pro 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - hezoučká a šikovná holka. Nám jak malej přišel už na to jak i zpátky tak už se nevzteká.
Ale abychom se nenudili, tak od včerejška pocvitě trénuje to posazovaní ze čtyrech....takže samo každou chvíli rána a někdy i řev.
19. pro 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - já maso a "přílohy" plánuji od ledna ....tak uvidíme. Ovoce asi až od unora.
19. pro 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to je sikulka.. no mala uz se mi dnes pretocila ale myslim ze to byla nahoda.. :slight_smile: ale jinak vydrzi 5minut pak zabori hlavu a huci dokud ji nepretocim :grinning:
19. pro 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - hele nám to trvalo skoro 2.měsíce než se přetočil úmyslně, sem tam jako přepadl, ale teď už ví jak na to no. Ono to chce všechno svůj čas, prý by se nejdřív měla snažit lést ..jako zvedat se na kolínka a pak se teprve otočí na zádíčka ...správně ...jinak předtím furt přepadává. Ale stejně každej prcek je jinej :wink:
19. pro 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek