• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@kamisb vsak ja na n nespecham.. jsem rada ze je tak sikovna.. :slight_smile: me je celkem jedno kdy se bude plazit, kdy lezt,chodit atd.. az to prijde tak to bude... podle tabulek to urcite neberu..mas pravdu ze kazde ditko je jine.. :slight_smile: je s ni uz sranda..leti to
19. pro 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - jj letí to příšerně.
A teď ještě asi přichází období kdy se bude bát cizích lidí :frowning2: ve středu tu byli z práce a nejdřív u kolegyně šílený řev, ale pak se oťukal a pak se choval i u chlapů.
A včera nám kamarád ještě dovezl nějaký oblečky po dětech a toho teda moc nevydejchal, on si k němu lehl k dece a šílený řev za chvíli a jen tak nepřestal. A furt po něm ošklivě koukal a jakoby natahoval, no nakonec rychle vypil kafe a raději jel domů :slight_smile: ...snad to nebude teď pravidlo a přejde ho to. koncem ledna jedeme se známými na chatu na prodloužený víkend tak to by bylo něco kdyby brečel celou dobu. Bude nás asi 20.
19. pro 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb on se otuka..tohle teda je fakt neteri zatim zustalo jsou ji tri a je to teda silene nez se otuka tak odjizdime :grinning:
19. pro 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - hm super, tak snad to přejde. Jako ještě bych chápala, kdyby jsme byli na návštěvě, ale když přišla návštěva k nám. No uvidíme jak se bude tvářit na návštěvě, jedeme zítra ke známým.
19. pro 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no neter to ma vsude at prijdem k nim nebo naopak.. :frowning2:
19. pro 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mamankovsky obdobi..to je normalni...Val to ma trochu ted taky..teda kdyz ji drzim tak laskuje a rehni se, ale kdyz ji vezme cizi tak hned kouka kde jsem anebo se rozerve :grinning: to je klasika to prejde...faze....
@petulak1988 mala je sikula...co se tyce baraku tak my pokud to vyjde a vyvazou nam byt z hypoteky tak uz mame rezervaci na novostavbu.:slight_smile:
19. pro 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je parada.. no my shanime do 5000 000 nevis o necem?
19. pro 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to je fofr, tak držím palce aby to klaplo
19. pro 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mamankovsky obdobi..to je normalni...Val to ma trochu ted taky..teda kdyz ji drzim tak laskuje a rehni se, ale kdyz ji vezme cizi tak hned kouka kde jsem anebo se rozerve :grinning: to je klasika to prejde...faze....
@petulak1988 mala je sikula...co se tyce baraku tak my pokud to vyjde a vyvazou nam byt z hypoteky tak uz mame rezervaci na novostavbu.:slight_smile:
19. pro 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 to nevim ale na to za tuhle cenu rovnou zapomen pokud chces novostavbu do 6ti let Bustehrad a okoli
19. pro 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Se mi to odeslalo jwste jednou
19. pro 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no maji tam uz pres 5a pul milionu, myslim ze az tak nerealne to neni.. ted jsme se byli podivat na nadherny za 4500 000 ve stary huti..fakt uzasny.. ale nevim zda ta chci..
19. pro 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 já četla 500000 :grinning:DDD tak to pak jooo
19. pro 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
19. pro 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jsem z toho uplně vedle zítra se ještě jedeme na ten pozemek cestou k mámě podívat, já už mám vytisklé smlouvy a plánky a dispozice a platim odhadce na nemovitost na kterou chci převést tu hypotéku,aby byl byt volný k prodeji..no prostě furt něco:grinning:DDDD
19. pro 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tady tu vilku chces??
20. pro 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Chci vám všem popřát krásné vánoce at si ty první s mimískama nádherně užijete a věřim,že budou nezapomenutelné :slight_smile: Děkuji za všechny vaše rady kterých se mi dostalo když mě něco tížilo a budu se moc těšit až se vám budu moci pochlubit našim Matyáškem,který tu zanedlouho bude s námi :slight_smile: .. KRÁSNÉ A HLAVNĚ ŠŤASTNÉ VÁNOCE !!! :wink:
21. pro 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Tak včerejší návštava proběhla nakonec v pohodě. Sice byl trochu vykulený na tu jejich čiperu, ona se taky nezastaví a je tročku hlučnější ...mají skoro 3letou slečnu :slight_smile:
ale jinak dobrý, dokonce tam usnul i chvíli v kočárku.

Jo a nevím co to teď objevil ale začal se stavět na napnutých ručičkách na špičky nohou bez kolínek ....nějak nechápu co to má být.
Občas jakoby na jedný noze sedí a druhou má napnutou a drží se jen na jedný ručičce, asi fakt nácvik na sednutí, ale nechápu no ..... musí toho mít večer plný "kecky".
Včera se to nějak protáhlo tak jedl až v 19:30 a okamžitě vytuhnul ...kolem 23h klasicky chtěl dudlíka a papalo se až ve 3h ráno.
21. pro 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jedna fotečka :slight_smile:
21. pro 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@petulak1988 nene my budeme mít nněco jiného :slight_smile:
21. pro 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ty jooo taak to Valča ani náhodou ted se překuluje ze zad na bříško a zpátky a staví se na ručičkách! :grinning:
21. pro 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Al zase abych Valču nepomlouvala..ted jse byly u tý fyzioterapeutky v Motole jak jsme v té studii a říkala jak je Valča úžasná a krásná a šikovná:slight_smile:) a že je to úplně jiný dítě než pře měsícem.-) a že teda je hodně komunikativní:slight_smile:
21. pro 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak Valč je furt hodně drobounká..Dneska jsme se viděli s bývalou švagrovou , která á holčičku narozenou konce srpna a to je puclík....možná je i robustnější než naše Val.......tak snad jsme v pohodě :(
21. pro 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a kolik vážíte? Zkoušela jsi ten růstový graf jak jsem posílala odkaz?
Malej je podle mě hodně dlouhej, ale jinak má tlustý (baculatý) jen ručičky a trochu nožky (o dvou bradách nemluvím :grinning: )

jen nechápu co to jako dělá, ale teď ho musím hodně hlídat, jak se snaží si z těch 4 sedat, tak občas padne a to je pak řacha :frowning2: chudínek.

Každý prcek je jinej, super, že je holčina šikovná ....hlavní je že dělá radost ne?
21. pro 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo ona je hdně na tu jemnou motoriku, práci prstíků a ručiček má super zvládnutou...ted máme tak 7 kg a to nevim, zítra zvážím :slight_smile:..ona je hodně vnímavá a všechno sleduje a přetáčí se tam a zpátky krásněale takhle na 4 ještě teda není--i když Kuba a i já teda jsme taky nelezli
21. pro 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb podle grafu nám predikujou, že bude mít 184 cm--to snad nééééééé
21. pro 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já myslím, že u holčičky v půl roce 7kg je dobrých.
Malej má 7,5kg v 5 a půlměsících. A 69cm :slight_smile: na tu výšku by měl prý vážit víc. Dneska ležel natažený na zemi vedle medvěda a byli asi stejně velcí :slight_smile:

Jo ručičky :slight_smile: poslední dobou mi furt rozepíná plenku než mu stihnu zapnout bodíčko :grinning: ...i když v noci se tomu moc nesměju ....
21. pro 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a to je v tom programu jak jsem posílala nebo jinde? Mě to totiž v tom programu ukazuje jen do 2 let.
21. pro 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb klasika---valča krade pleny na přebalováku a všechny je slintá :slight_smile:) já taky myslim, že je v pohodě má dvojitou bradu a žádnej krk :grinning:
21. pro 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek