• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@petulak88 a jakou barevne? Ja myslim, ze budesxspokojena..dobry je ta vyndavaci vlozka...
2. led 2015 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm to je blbý s tím spaním....to se nám asi ještě nestalo. Malej nejdýl v půl 8 spí ..ale občas se hodně mele a musím tam, sem tam zajít a třeba ho nějak otočit, občas tam přijdu a je na čtyřech a neví co se děje ..někdy tam takhle "klečí" a přitom spí, naštěstí se po otočení na záda nevzbudí. Takže mě spíš poslední dobou děsí i tím, že hodněspí na bříšku, ale máme monitor dechu tak to snad bude dobrý.
Nebyli jste někde třeba na výletě (hodně nových emocí/zážitků) nebo víc nespala přes den?

Adámek se stejně furt předklání ikdyž už sedí sám, přijde mi, že je na tu sedačku ještě malej a stejně klouže dopředu nebo jestli mu to mezi nohama mám jako víc utáhnout ...nevím. Jinak on tam moc dlouho nevydrží, naštěstí mističku zfutruje rychle :sunglasses:
2. led 2015 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já ovoce ještě nezačala, ale jako v těch skleničkách je jablečná šťáva, takže vlastně už měl i jablíčko.
2. led 2015 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jo a jakou část hovězího jsi kupovala? a jak jsi ho pak přpravila ....? uvařit a pak nějak nadrobno nakrájet nebo jsi mixovala?
2. led 2015 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako bych to neříkala, přijdu tam a on zase na bříšku, zadeček vystrčenej nahoru nožičky pod ním a hlava položená mezi roztaženýma ručičkama. :wink:

JInak musím přidat jednu fotečku, babička je asi hold nejlepší ...
2. led 2015 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb dneska bylo hnusne tak jsme nebyli nikde.Stalo se to poprve...prorezavaji se ji 2 zoubky tak nevim no u Kuby tohle neznam.Snad to bude vyjimka.Toho uvarenyho jablicka se neboj chutnalo to i mne kombinace hovezi, mrkev a jabko.co se tyce hoveziho..nejlepsi je svickova, ale draha jako prase..pak bych volila zadni..nicmene ja nasemu reznikovi rekla, ze potrebuju libove hovezi pro Valinku a on ji miluje tak nam vybral to nejlepsi co tam mel za dobrou cenu...;) ale co to bylo nevim
2. led 2015 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb a mixovala jsem ta nase herecka jak jsou v tom kousicky tak zacne delat scenu..a to uz zuzla ty susenkopiskoty pro mimina...je to palicak a heerecka
2. led 2015 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak to je jasny Adamek je zrychlenej, ale stejne bude chvilku trvat nez posili ty spravny svaly :slight_smile:
2. led 2015 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice jo a varila jsem ho v papinaku a pak z toho udelala polivku
2. led 2015 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jinak Adamek je bozi a babicka asi bavi :grinning:
3. led 2015 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb podle ty jeho pusiny uz ho krmis polevkovou lzici ne ?:grinning:
3. led 2015 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb to s tim papinakem.bylo pro tebe :slight_smile:))
3. led 2015 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - manžel taky říkal, že koupí svíčkovou, že si udělá stejk a zbytek půjde uvařit a zamrazit. NO já furt přemýšlím, že to jen na kousíčky nějak nakrájím. Ikdyž posledně měl brambor + pertžel a to se nám u toho trochu dusil, ale možná to bylo spíš jen málo naředěný. Ale je pravda, že skleničky papá jak divej.
Hihi, dobrá kušna co? no zrovna se chechtal a myslím, že chtěl babičku kousnout :grinning:
Manžel taky už zavedl prckovi lepek aniž by mi řekl ....koupili jsme v DM ty máslovýsušenky Baby sušenky od Nestle ...jsou od ukončenýho 6.měsíce a jsou výborný. Tak dal kousek i prckovi a on ji v pusince chvíli válí až se uplně rozpustí. A pak zapít čajíčkem a je spokojený :slight_smile: a já mu chtěla dělat těstoviny :wink:
3. led 2015 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - hodnej řezník.
3. led 2015 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice http://www.eshopbaby.cz/chicco-jidelni-zidle-polly-2-v-1-2014-chick-to-chik/?gclid=CLXOiayx98ICFSoKwwod3YAAoQ
tuhle..uz jsem nechtela ruzovou.. je to tu uz tak dosti ruzove a nebyla v te ruzove hezka.. takova infantilni s princeznama a pak kdyz vyndas tu vlozku tak jen ruzova a na ni zlate korunky .. :grinning:
3. led 2015 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mala uz se snazi plazit :grinning: vydrzi snad 20 minut se snazit posunou a zatim se posouva tak do kruhu.. :grinning: a obcas couvne.. vystrci zadek..nohy delaji spravne a rucicky jeste ne ale je vytrvala :grinning: pozorovat ji je lepsi ja televize.. :grinning:
3. led 2015 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@petulak1988 tak Valca se plazit asi nebude..klasika :slight_smile:
3. led 2015 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 lezeni v houpacim lehatku nuudo ;)
3. led 2015 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. led 2015 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahojky po dlouhe dobe :wink:
koukam ze se Vam dari dobre a milacci rostou jako z vody.
Alesek uz zvatla uz jen nevejska.akorat se ne a ne pretocit na brisko. To z konicku na zadicka joo.
papa krasne prikrmky az nestacim nandavat na lzicku. Dnes mel mix brambor mrkev kvetak a hrasek. Co moc nemusi je spenat. Spapa 70 zelci - dal by i vic a dopucne se 100 mlicka. Vcera jsme dali poprve na noc neslazenou kasicku od sunarky a bylo to lepsi na to ublinkavani. Dal si 70 kasicky a zbytek se dopucnul mlicka. Jinak nam roste vic zoubku najednou tak je pres den dost uplakany a vyzaduje vic pozornosti.
3. led 2015 ve 14:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice takhle uz se taky zveda..je desny cislo :blush: jak je na zemi, hned jde na brisko a snazi se lezt..je uzasne byt mamou
@beryltm no ja uz nevim co s ublinkavanim.. vzdy ublinkava po jidle :confused:
3. led 2015 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak88 jj to je.Val se snazi stoupat ..takze to vypada, ze bude pokracovat v rodinne tradici...:slight_smile:)) Byt mamou je to nejuzasnejsi na svete :slight_smile:
3. led 2015 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice @kamisb
Holky ahojky,
tak to naše malá tedy o včasném spánku nic neví :slight_smile: Jdeme uspávat v osm po koupání - tak usne u prsa - položím do postýlky a vzbudí se. Tak ji navléknu do spacího pytle a šoupnu po chvíli k druhému prsu (zhledem k tomu, že chvilku zadřímla, tak to tak rychle nejde), zase se po čase uspí a šup do postýlky. No a v 10 jde spát manžel, tak ona má snad nějaký spínač, protože udělá KUK a čučí a řehtá se na něj. Takže zase musím chvíli počkat, až se unaví a uklidní, aby mi opět u prsa usnula. Je to tak téměř denně. Netuším, jak ji to budu odnaučovat :frowning2:

Jani, ty už nemáš vůbec mlíko? Vždyť jsi ho měla jako kojná :grinning: A je potřeba kupovat sunar nebo se to dá třeba i řešit už jinýma tekutinama (pitný režim) a večer třeba kaše? Nebo to je z důvodu, že zatím nejí plné porce příkrmů? Nějak si ten vývoj jídla a pití nedokážu zatím představit. Tak jen abych věděla, co nás bude čekat.

Tak to ta naše cácorka taky nevezme do pusiny nic, co není hladce rozmixované. Asi se musíme ke kousíčkům ještě dopracovat. Tak to my baštíme příkrmy každý den (ne maso - to tak 3x týdně = malá sklenička nám totiž vystačí na třikrát) Pořád málo baštíme, kolik dají vaše mimi? A začala jsem dávat i ovoce, ale v přesnídávkách jsou cukry, tak nevím. Jinak tento týden dostala od babičky k silvestrovskému obědu telecí se zeleninou (skleničku). No dělaly se jí boule za ušima (i když mamce víc chutnalo to kuřecí) :grinning: A dneska byl špenát s bramborem (taky ve skle). A kupodivu chutnal. Už jsem koupila brokolici a cuketu, tak se na ně taky v týdnu vrheme :slight_smile: a zase zavaříme, ať můžeme hezky mixovat zeleninku :grinning:

Vy dáváte sušenky i když ještě nemají zoubky? A nedusí se tím? Trochu se toho bojím, dát jí je v pevném stavu na žužlání. Ale ráda bych jí je už taky zkusila. A zkoušely jste i kus ovoce?

Jinak my se už taky zvedáme za všechno, co kde "nahmatáme" :slight_smile: Úspěšně se přetáčíme, už skoro úplně samy, ale po chvíli začneme strkat nožičky pod sebe a trénovat na lezení, ale to nás děsně rozčiluje, takže je křik. No uvidíme, jestli se to nakonec taky naučíme :slight_smile:

@beryltm Ahojky, tak to my se začali přetáčet až teď mezi svátky :slight_smile: Do té doby nic - ani náznak. Takže klídek :grinning:
No jedlíka máte pořádnýho - to my dáme tak 30g a dost. Snad se rozpapá.
A den před tím otáčením nám vyrostl první zoubek (takže po vánocích). No jsem ráda, že už je venku, protože jsem k malé týden vstávala i 7x za noc. A den byl celý probrečený. Takže vím, co prožíváš. Tak hlavně ať jsou už rychle venku a máte všichni klid. I Alešek to má náročný.
3. led 2015 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - právě ty sušenky z DM se mu úplně rozmočily v pusince, taky jsem se na manžela zděšeně dívala, ale prý už měli den předtím. Ale je pravda, že máme dole dva pořádný zoubky :slight_smile:
Mě by asi tu 125g snědl na jednou ale furt to beru jako testování tak dávám na 2x. Ale koupila jsem jen pár a chvi fakt pořádně vařit, teď si dělám zálusk na nějakou polívku že bych mu zkusila. Jako že bude třeba 4x maso v týdnu a pak polívka, ale ještě se uvidí.
Chtěla jsem nějakou udělat už včera, ale ve sklepě máme brambory ošklivý a všechny jsou naklíčený a to se dětem nesmí.
Jinak malej už pěkně chrchlá :frowning2: zitra půjdeme k mudr aby jej poslechla, snad to nemá na plicích, ale v noci spí tak snad ne. A ještě dostal asi průjem :frowning2: ale to asi bude k tý rýmě a kašli jak je zahleněnej.
4. led 2015 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - jinak já poslední dny dávám do postýlky na 2x ...nají se kolem 19h pak dám do postýlky a změní se na motorovou myš...nohy a ruce mlátí jak šílenej a furt se točí na bříško, no chvíli ho pak držím aby se zklidnil. Pak ho ještě vyndám a ještě dostane napít a pak už většinou do pár minut zabere ...občas se do půlnoci vzbudí že chce dudu, ale většinou na jídlo teď začal vstávat mezi 2-3h. Ale od 5h je už se mnou nebo od 6h když jí až ve 3h...v posteli. Včera po 7h už neusnul, ale dneska spal do 8:40 což je super :slight_smile:

Já myslím že do roka by měl prcek sníst (vypít) litr mlíka a ml.výrobků ...takže pak včetně jogurtu, lučiny a sunaru nebo kaše. Až po roce se to snad má snižovat na 500g a asi 250ml vody nebo nějaký šťávy
4. led 2015 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke asi tim stresem pracovnim a dpatnym odstrikavanim prestalo mit to mliko potrebnou vyzivu..mala spatne pribirala.kojim v noci.Do roka urcite hlavni slozka jidla je mleko takze nahradit se musi ;)
4. led 2015 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky po delší pauze :slight_smile: , dnes máme za sebou první dávku hexy,tak uvidíme.jinak už se smějeme a broukáme.
5. led 2015 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa tyyy jo to leti...my uz mame po druhe hexe a obe bez reakci kdyz nepocitam vetsi ospalost :blush: dnes mam dve zkousky..jsem duta..ucim se tu s malou a prijede hlidat babicka
5. led 2015 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa a nemas fotecku tveho zlaticka??
5. led 2015 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alesek prave spucnul celou sklenicku 125 g zelci - smichala jsem sklenicku brokolice a sklenicku zelci s krutim masem a rozdelila na pul. Zapil to koj.vodou a ted chrndi :grinning: normalne mi strkal hlavu do misky. Asi jsem moc pomala :grinning:
5. led 2015 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek