• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@beryltm teda uz takhle bastite jo?? A uz nedokojujes?? Ja jsem vzdy zkusila jen 50g mrkve a jeste vypila 200sunaru
5. led 2015 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes poprve mlicko uz nedostal. Sice ho cekal ale kdyz zjistil ze nic jineho krom vody nebude tak vzal i to a stacilo mu to. A na noc dostava kasicku :wink: za tyden chci zkusit uz ovoce. Kdyz jsem jedla banan tak na me koukal dala jsem mu ho do pusinky a ten jel jak mu chutnal :grinning:
5. led 2015 ve 13:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj kočky...nestíhám dočítat....ale zítra se na to vrhnu...Snad se máte dobře v tom roce 2015.
5. led 2015 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - a to jsi začala s příkrmem nebo už jsi jednotlivý druhy zkoušela?
6. led 2015 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no kde jsi?? S tebou se mi dobre povidalo
6. led 2015 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb nejdrive jsem je zkousela.mrkev brambor kvetak brokolici hrasek kousek celeru.chci jeste zkusit cuketu a dyni.
6. led 2015 v 15:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - tak to jo, to jste se do toho teda obuli, já to nějak furt flákám. A teď má rýmu a kašel hroznej tak nedávám jídlo zase a jen kojím. Ale už by to chtělo zavést pravidelný obědy :slight_smile: aspon ty.
6. led 2015 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak88 ahojky..jdu vás dočíst..jsem hodně na Fb ještě v jedné skupince....ale už budu zas chodit...jak se máš?
6. led 2015 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že jsme největší puclíci....5 měsíců 9270g....a to jsme jen plně kojení...mazec...ale za chvíli už bude mrkvička..
6. led 2015 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Aleška trápí zoubky tak mi dnes úplně odmítá lžičku. JInak už máme nahrazený oběd zeleninkou. Snad zítra už mu bude lépe. Chci už vyzkoušet lepek a pak taky žloutek. V pondělí jdem na třetí dávku očko tak jsem zvědavá co nám mudra řekne jak papáme. Chci za týden začít odpolední svačinky ovocem tak uvidíme. Dnes jsem si udělala bramborovou kaši, Alešek na mě koukal, tak jsem mu ždibínek dala do pusinky a ten mlaskal :grinning: nás sní i s botama :grinning:
6. led 2015 v 17:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm
@kamisb Ahojky holky, tak to my jíme pravidelně už v poledne (nebo dýl, podle toho, jak to vyjde :slight_smile:) příkrmy. Zatím jíme jen trošku, takže tak po 30 min dokojím. Už jsme zkusily mrkev, brambor, dýni, květák, cuketu a zítra uvařím brokolici. Snažím se taky vařit, ale babička dodává skleničky, tak to střídáme. Nebo ke skleničce přidám trochu domácí zeleninky :slight_smile: Zkusily jsme už telecí a krůtí maso ve skle a chystáme se na králíka. Tam je ale celer, tak uvidíme, jestli jí to pojede. Kromě toho jsme už dávali rýži - když jsem jí víc naředila, tak šla rozmixovat do hladka a to nám moc šmakovalo. A taky už jsme zavedli lepek - bezvaječné těstoviny - taky měly úspěch.
A odpoledne občas dáme přesnídávku, taky ji máme na 3x, takže jí má vždy 3 dny za sebou :slight_smile: Přesnídávky kupuju, protože moc výběr z ovoce není. A nechce mi baštit ještě kousky, takže nastrouhané jablíčko mi asi nesní. Jen banán minule jí jel. Koupila od Hamé to neslazené jablíčko a to vám je kyselina :frowning2: Brrr. Ani mě to nejelo. Tak jsem to prostě osladila a už to jde. Ale jinak asi všechny ostatní jsou slazené, co? No, měla jednu normální jablko+meruňku a to byla dobrota. Nestíhala jsem nabírat :grinning:
Jinak kromě MM nic jiného nepijeme - prý budeme zavádět nové nápoje až od 8 měsíce. Takže stále kojím - plně.

@kamisb Děkuji za informaci ohledně kapiček do nosu. Doporučila nám je druhý den (po dotazu) i dr. Jeli jsme nakonec k ní, protože Klaudince začaly hnisat očička. Rýma byla hned pryč i bez kapiček, ale trápí nás trochu kašel. Na ten jsme koupily Sinecod. Co máte vy?
No hlavně, ať se Adámek z toho rychle dostane.
6. led 2015 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb Děkuji za info o mléce. To jsem netušila, takže už aspoň vím, že do roka je potřeba určitě.
Jani, ty jsi ty nervy s prací fakt měla pořádný, je škoda, že to mělo takovéhle následky, ale i tak je hlavní, že jste dlouho vydržely na MM.
6. led 2015 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ahooooj ztracená dušičko :slight_smile:
Tak to vy jste teda pořádnej kus chlapa.
A co už Samík umí a co zvládá?
Příkrmy jsou sranda :grinning: těš se.
6. led 2015 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm
@kamisb Jo a zkusily jsme ve skle špenát s bramborem. A kupodivu moc chutnal :slight_smile:
6. led 2015 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - taky mu ten špenát jel :slight_smile: ale chutnala jsem a nebylo to až tak hrozný. Taky jsme teď měli telecí ve skleničce a máme doma myslím ještě krůtí a králika.
Taky máme to s celerem, ale jsou v tom množství asi jen 4g ...tak si myslím, že to nebude moc cítit, doufám.
Jinak malej by asi čajík pil, ale já na to nějak zapomínám. Dneska jsem mu sem tam dala máme ten netekoucí hrneček a tak 30ml vypil no. Jen musím zítra vysledovat jak čůrá, dneska mi přišlo že moc ne. A má trochu hodně řídkou stoličku ale to přisuzuji i tý rýmě a kašli posledně to měl taky, ale průjem to vysloveně asi nebude kakal asi 3x.
Tak to malej má rýmu pořád, ale už ne takovou ...odsávám jen vodu trochu v hlenu ...ale průhledný a fajt už jen trošičku. Ale kašel má furt a hroznej, ale zatím jsme bez ant. tajže furt jen prospan a fenistil. A ve čt nebo pátek jdeme na kontrolu. Očko by mělo být za týden, ale to se nejspíš posune a chci se zeptat jestli je nutná 3 injekce Hexy ....prý se může očkovat jen 2+1 ...tak se zeptám.
6. led 2015 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - jen ten nasivin pro mimča ...prý opravdu jen 7 dní maximálně, prý se na ně dá navyknout. Co jsem tak pochopila.
6. led 2015 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - já v tom mám lehce zmatek. A Ty nekojíš? Že takhle brzo už máte hezky zavedeno. A 3.očko taky fofr ...to my se na něj teprve za týden chystáme, ale asi se to zase posune, když má tu rýmu a kašel....chci mezi tím mít asi týden pauzu.
Taky by nás prcek asi snědl, a hodně se mu líbí když piju z hrnečku, ale on se pak celej zleje, tak jedeme zatím na ten netekoucí hrneček a i tak je občas dost mokrej ...jak nasaje as víc tak nestíhá pít nebo mu ta ten čaj třeba úplně nejede.
Ale největší sranda je večer, když kapeme ten Vigantol ....on od mala čeká s otevřenou pusinkou na tu jednu kapičku, ale poslední dobou se mi sápe na lahvičku jako že jedna mu nestačí :slight_smile: takže teď jak kapeme ještě 7kapek fenistilu tak je spokojenej, ale to už dostává na lžičku.
Jo a taky se rozčiluje, že Nasivin kapeme do nosu a ne do pusinky :wink:
6. led 2015 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jinak jsem poslaný na kožní a v březnu na alergo/plicní ....od narození má sem tam fleky a teď od tý doby co se otáčí tak má flek na jednom stehýnku a na druhý nožičce v ohybu pod kolínkem. Nejdřív pomáhala Lipobáse a pak linola ...ale teď už si to drbe :frowning2: ...prý to vypadá na atopický exém ....jak jsme prý astmatici alergici iba rodiče, že to asi tak bude no. Taky je pravda, že když sním něco co mu asi vadí tak mu tyhle fleky víc zčervenají.
6. led 2015 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl mam se skvle az na zkousky ted ve skole.w. :angry: jde to blede..uz jsem uvazovala o konci
6. led 2015 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ahojky...já vás dočtu dnes nebo zítra..už se blížím.Samík furt žbrblá...a teď rád ječí ...a dělá bll jako čertík.Přetáčí se....nožičky si do pusy nedává a pořád dělá sklapovačky...hraček má spoustu a rád si s nimi hraje.Začal odmítat medelu....ještěže nemám moc zamraženýho mlíčka. :wink:
6. led 2015 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kočičko..my máme taky atopák....kožní teda do zprávy psala,že to je s otazníkem...máme dvě mastičky a vodu na omývání Jariš....Nic moc..má to ve tváří a pomalu se to začíná objevovat po těle...ve tváří to má opravdu ošklivý...snad to bude jen lepší..Blbý je,že se z toho často vyvine po 2-3 letech astma..toho se bojim...
6. led 2015 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak88 tak uvidíš s těmi zkouškami...já bych to nezvládala..obdivuju každou kdo studuje ....já se teď pouštím do hubnutí..od zítra jídelníček bez sladkého a tak...a 5-6x budu muset týdně cvičit,2x s trenérkou,2x strollering a zbytek sama doma...za ty 4 měsíce bych chtěla dát dolu 9kg tuku...tak uvidím,jestli to zvládnu...
6. led 2015 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cau holky tak Val dnes bastila polivcicku :slight_smile: no srandaaaaa :slight_smile:)) nekdriv uplne koukala a pak ji zdlabla celou ;))
6. led 2015 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice uz jako normalni vyvar?? To je zlaticko
6. led 2015 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no zatim mam za sebou dejepis a cestinu oboji za 2... a ve ctvrtek mam biologii a chemii a to budu rada za 4..... taky bych chtela dat dolu 5kg.. mam 57 neco a chtela bych 52 a zpevnene bricjo...jenze ja to bez slafkeho nedam :persevere:
6. led 2015 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. led 2015 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak88 kruti vyvar viz odkaz pro inspiraci..
6. led 2015 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jsou dobra jidla :blush: my jsme zatim stale na sunaru..jen ochutnala tu mrkvicku a ode me ozuzlala banan a jablko..zaceneme pravidelne po 5 mesici :blush:
6. led 2015 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak88 vzdyt jo, my zacali po 6.mesici nic neutece
6. led 2015 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj dala jsem ji vzdy jen od sebe krom te mrkve.. a zatim papala vse.. :grinning: s prikrmy zacnu dle dr.. papa rada a rada spinka
6. led 2015 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek