• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@petulak1988 zlato, je to na hovno, to ti jako lhat nebudu. proste je a hotovo. ale az se dozvis dalsi podrobnosti a trochu bez emoci, tak si udelas nazor a do jinyho caru muzes dycky. drz se a treba se zejtra jeste stane zazrak!
30. zář 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 co je na hovno spermio??To vim ale porad se to da vyresit....
30. zář 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - a jako zastavili, oni zastavili vývoj nebo se přestala ta embrya vyvíjet?
spíš mě zaráží, že když je jedno pomalejší, ale furt se vyvíjí, že neřekli, aby jsi si raději pro něj jela ..myslím že by bylo lepší zkusit jej zavést než čekat dál v misce :( ...lepší nějaká šance než aby nebyl ET vůbec ...ale je to jen můj pocit teda.
30. zář 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb nechtej do me cpat hormony... ze fakt to nevypada dobre.. ja nevim proste nevim
30. zář 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ne, ze je to na hovno situace, celkove...ze je mi jasny, ze ti musi bejt hrozne.

@kamisb hm, na tvy uvaze taky neco je, to mas pravdu. proc ho nezavedou, vid?
30. zář 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ale to je 9 let zpátky a to vlastně nebyl ani ten čtvrtý pokus hrazený takže.......možná se to změnilo za tu dobu, že :slight_smile:
@petulak1988: holka nezoufej, fakt se to štěstí unaví, ale jak říká sas, nech si to pořádně vysvětlit proč to takto opět zvolili.
krátkýho se možná bojí kvůli OHS, ale i to se dá regulovat, prober to řádně a uvidíš jak budeš spokojená s tím co ti řeknou, moc ti držím pěsti at se ten boj o miminko vydaří co nejdříve. Tohle je holka jen bitva tak příště jim to nandáš uvidíš!!!!
30. zář 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Přesně proto jsem psala, že nechápu tu kultivaci takhle, mohli je zavést a jak jsem psala, někdy je jim líp u maminky než v miskách!!
30. zář 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - to obě jsou hodnoty, které ukazují na zásobu oocystů (vajíček) ve vaječnících ....myslím, že tuhle hodnotu berou docela často a pak společně s hormonálním profilem rozhodují jestli bude protokol stiimulační krátký nebo dlouhý. Protože když je ta zásoba nižší nebo naopak moc veliká, tak je dlouhý protokol špatný.

Já měla 1IVF krátký, ˇale embryjka se vyvíjela taky špatně, jedno krásný je dalo 3den a nic z toho další 2 se zastavila 4den. Teď zkoušíme dlouhý protokol, tak uvidím jestli bude nějaký rozdíl. Mě teda je už 35, ale prý má AHM jako holky o 10let mladší tak si to prý můžeme dovolit zkusit.
@kamisb me taky nedělali imuno, ale ohledně stim cyklu nabídli vse a bylo na me co si vyberu....a netlacili vůbec.... Ale proto píšu ty dva dr - přístup jednání a vse na 1 :slight_smile:
@petulak1988 zkus kratky protokol s Elonvou, je to novinka, asi ji nenabízí všude....a ja u nej mela dost vajíček a to je mi 36.....
30. zář 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to jo, ale zase když @petulak1988 psala, že 4 vypadala stejně tak jej vždycky nechávají se dál vyvíjet ...říká se že ten 4 den je kritickej a že jim odejde nevětší počet ... :(
30. zář 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - jak hormony, ultrogestan už stejně bereš ne? Nebo jste měli v plánu ještě něco navíc?
30. zář 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj pry skoncili vyvoj vcera ty tri :frowning2:
30. zář 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb utrogestan beru d patku a nechteji to zbytecne davat kdyz treba neni nadeje... proto cekali a cekaji
30. zář 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - ale jak píší holky, vynutila bych si konzultaci aby se vše pořádně probralo, my tady můžeme radit horem dolem, ale k ničemu to asi nebude.
Uvidíš jak ten jeden mrňousek bude vypadat zítra ...a pak se teprve uvidí, přeji hodně štěstí a hlavně sílu, ta je te´d potřeba asi nejvíc ...
30. zář 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 - fakt mě to moc mrzí :(
30. zář 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já si právě mysím, že bylo hodně folikulů akorát ta vajíčka paknebyla asi úplně ideálně zralá, ale nevím. Opravdu souhlasím vynutit si konzultaci a pořádně to rozebrat nejseme ani embryologové ani lékaři. Názor napsat můžeme,ale chce to odborníky...
30. zář 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice me uz konzultaci nabidli,mam si kdyz zitra embryo nebude tak se objednat
30. zář 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ježíš ja brala 4 denne 4 mesice tyden navíc ti neublíží...,co je to za argument????? Promin ale šla bych hned jinam.....
30. zář 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ja píšu za sebe, ale: ty hormony jsou od toho aby to udrželi, jejich argument neberu...proc to ho nedají dnes nechápu....:frowning2:
30. zář 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek u apolinare maji na utros trochu jinej nazor.
30. zář 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek zlato, vim, ze to myslis dobre, ale embryolozka u apo vi, co dela...my se muzeme jen domnivat a pracujeme s nemnoha informacema, ale ona tam od toho je, aby to posoudila. kdyz se ji to nelibi, tak ma duvod.
30. zář 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek kdyz embryo neni dobry, tak ho neudrzi ani tuna utrose...vis co:( tak je proste lepsi pockat a treba zejtra bude vyhrano.
30. zář 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jo mas naprostou pravdu proc zavadet embryo ktere by nevydrzeli a zit 14dni v nadeji a tak.. myslim ze embryolozka vi co dela
30. zář 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak holky, vykoupaná, oholená, obléct a hurá na utz tak mi prosím držte palce,aby to ti moji folíci dohnali a naplánovalo se OPU :slight_smile: Včera se tu stavila kámoška a přinesla i pro štěstí červenej karneol krásnej na podporu otěhotněn tak si ho beru s sebou:slight_smile:))
30. zář 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulak1988 Ahoj, to je tak smutný, moc mě to mrzí moc :frowning2: . To prázdno tady známe všechny, a všechny taky známe ten pocit, že jdem do boje dál!!!!! :slight_smile: . Hodně sil, ať se ti boující pocit zase rychle vrátí! A kolikátý pokus?
30. zář 2013 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ja jsem s ni mluvila nekolikrat a mam z ni fakt dobrej pocit, musime jim verit.
30. zář 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to se tem folikum budes desne libit!:slight_smile: tfuj tfuj, holcicko nase:slight_smile:
30. zář 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ted uz bychom sli do 4teho pokusu, ted jsme meli 3
@sasanka033 jj me take prijde hodne roznuma
30. zář 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jo jasny ja vím, jen jsem si prošla 5ti pokusama na prd a ted jsem si řekla at mi nabídnou úplne vse... Proste jsem si řekla, ted nebo nikdy a mela jsem nasetreno... Možna to bylo téma bylinkama a chilli možna ze to byl zázrak a možna ze to byly ty vyšetření navíc, nikdy nevis... Jen vím ze jsem dostala a udělala maximum... A mela samozřejmě hlavně spoustu štěstí.... Proto to píšu takhle :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek