• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
Ahoj kočky...potřebovala bych takovou radu.Budu pryč maximálně tři hodky dvakrát týdně.Mlíčko v mražáku dochází.Z medely už najednou nepije.Včera z Aventky tak tak.20.1. chci začít s příkrmama.Budu se vždycky snažit malýho probudit a nakojit než půjdu....ale někdy už ty tři hodky ani nevydrží,tak mě napadalo začít večer kaší...kdyby to měl přítel jednodušší.Kaše může být asi stejný alergen jako něco jiného,že? Kvůli atopáku máme dát př´íkrm, pak pět dní nic, pak obden a když nebude reakce,tak přidávat potravinu.JInak doporučeno kojit conejdéle kvůli atopáku.....Děkuju...snad chápete dotaz....a dnes už si vás hezky dočtu. :wink:
7. led 2015 v 05:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - já bych možná zkusila čaj nebo vodu. Pokud nebudeš dýl jak ty 3 hodiny tak by to mělo na chvíli zasytit.
7. led 2015 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb me se plne nerozebehlo mlicko a tak alesek byl dokrmovan UM uz od narozeni. Ted je na UM uz dlouho. Vcera mel cely den jen mlicko. Lzicku vubec nechtel. Snad dnes bude zas krasne papat.
7. led 2015 ve 12:11  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl taky jsem cbtěla začít chodit cvičit, ale kvůli kojení to zatím odkládám, sváhou jsem spokojená, ale potřebuji se zpevnit, tak sn ad i to vyjde n jaře až nudou příkrmy :slight_smile:
7. led 2015 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@beryltm - tak to pak jo.
7. led 2015 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb zkusíme....čaj mi moc pít nechtěl..ale zkusíme..jen fenyklový?
:wink:
7. led 2015 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - ten pije ted pobolívá jej bříško, asi se moc cpu čokoládou.
jinak máme od HIppu sáčky - šípek. a ovocnou směs. A moje mamka říkala, že je dobrej i hežmálkový.
7. led 2015 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak musím oznámit, že dneska se Adámek rozhodl, že začne lést :angry: taky mohl ještě počkat, zatím to je nesmělé, ale je to tak střídá nožičky a ručičky.
7. led 2015 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kamisb lézt jo?? no to je fofrník :grinning: já s tim u Valči nepočítám
7. led 2015 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - fakt nevím kam pospíchá. Ale měla by jsi ho u toho vidět jak se tváří :slight_smile:

Teď mě ale vyděsil. Začal hrozně plakat v postýlce ...tak tam jdu a on spinkal na bříšku,přetočím jej a furt plakal. Vzbudil se až když jsem ho vzala na ruku a pak hned i přestal plakat. A poslední dobou se občas i vzbudí u mě a začne brečet, přestane až když ho pochovám a to fakt přitom leží vedle mě v posteli nebo dneska to bylo i přes den na gauči ...tak nevím, jestli to jsou sny nebo ció?
7. led 2015 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - copak rovnou se postaví?
Já jsem dneska koukala malej seděl tak jsem mu podala ruce a on se zvednul na nožičky ...a to jsem mu fakt vubec nepomohla. Tak snad to zase rychle zapomene aby se nepřitahoval k něčemu jinýmu.
7. led 2015 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb ja ani Kuba jsme nelezli..rovnou si stupli a Valca vypada, ze bude to same no.Hele nech ho..on sam.nejlip vi na co ma akorat cas.:slight_smile: Kazde mimco je jine..nektere je zrychlene a vse dela brzy ale pak je ve finale klidnejsi treba nez mimco, ktere si treba dava na cas a pak to rozjede..Kuba dlouho nic, v 10 mesicich si stoupnul a uz to jelo :slight_smile:))
8. led 2015 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jinak urco sny Valca to ma takw..jak maji pres den hodne podnetu tak holt ten mozecek tobzpracovava a uz se j8m zdaji sny
8. led 2015 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - jen mi jich je líto. Dneska jsme spali po obědě a furt sebou cukal, pak vždycky otevřel očko ....kouknul na mě nebo na naď na obraz a zase usnul.

Asi je lezení nuda, tak proč to nepřeskočit že :slight_smile: malej si to dneska zamířil za mnou do kuchyně skoro. na prahu jsem ho zvedla, aby nelezl po linu, jsem trochu flákala vytírání poslední dobou.
8. led 2015 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb prosimte tak bude mit dobrou imunitu ;) to u nas mezi tema zviratama taky :grinning: uz abychom byli v baracku
8. led 2015 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no vidiš a jak s tím baráškem vypadá-pokračuje?
8. led 2015 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no ted to zacalo teprve..kolotoc..zajemci o byt. Odhadce kvuli prehozeni hypoteky a ceka nas podpis rezervacni smlouvy
8. led 2015 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - tak hlavně, že to převést jde. To bude zase starostí nad hlavu, ale pak se bude mít náramně.
8. led 2015 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no to jeste nevime, jestli to jde prevest....zalezi na odhadu
8. led 2015 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj koťátka...potřebuju radu....dostal brambůrek poprvý dvě lžičky....pak bude mít v úterý, čt, sobotu, pondělí...pak už můžu přidat další potravinu.Jak jste to dělaly vy? Můžu klidně pak zkusit mrkev a přitom mu dávat i ten brambor,že jo? Zamražený mám už jen mlíčka dvě....tak potřebuju,aby se trochu napapkal..když jsem pryč kvůli tomu cvíčů minimálně dvě apůl hodky...děkuju....
9. led 2015 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Aby jste rozumněly krmím ho tak,jak doporučila kožní jeden den,pět dní nic,pak obden týden jednu potravinu.
9. led 2015 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - jj k vyzkoušený potravině prostě jen přidáváš, ale asi bych to udělala obráceně ..nejdřív třeba mrkev, případně dýni a pak k tomu dala bramboru. Samotná brambora nic moc, nebo ji aspon hodně nařeď MM/UM jinak se to hodně lepí a malej by se zbytečně dávil.
Hm blbě čtu, už jsi ji zavedla ...tak je to jedno. Ale jak píšu ano pak klidně den k tý bramboře další věc.

Já dneska koupila, lilek a červenouo řepu a nám porek na polívku. Tak přemýšlím co z toho první, ale asi samotnou řepu.
9. led 2015 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Bramboru už měl..páč jsem nechtěla vařit zbytečně jen pro něj..A liboval si.Dala jsem mu tam MM.Děkuju.Jsem zvědavá co pak vymyslim.

No jo..už jste toho asi hodně dlouho vyzkoušeli,co?
9. led 2015 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - no zas moc ne. Mrkev, dýně hokaido, cuketa, brokolice, brambor, batát, petržel.
A pak skleničky: špenát+ brambor, mrkev+brambor+telecí, pak nějaká zahradní zelenina - tam byl květák.
Ještě máme dě skleničky jedna s králičím a jedna krůtím masem. A myslím, že v jedný je hrášek a v druhý celer.
Ted právě chci tu řepu červenou a pak lilek. NO a z porku možná polívku. Ještě uvidím.

Já to dělám na pařáčku, takže třeba jen půlku mrkve a půlku brambory a vyšlo mi to na 2x. Zatím mu dávám tak 80g. Ale myslím, že třeba skleničku by snědl celou tu 125g. Jak je to řídký tak to odsejpá. Ale to co dělám doma nám trvá nějak dýl jíst a zatím moc dlouho sedět nevydrží.
9. led 2015 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - dneska kontrola a moc se to asi nelepší, ale prý to u těch malých je na delší dobu. Takže kontrola ještě v uterý.
Jinak seděl na pultu tom přebalovacím v čekárně já stála u něj a on se mě chytil a najednou stál ....doma se ráno snažil postavit o rám postele, ale bylo to nízký tak mu to nešlo ...naštěstí :slight_smile: už jen čekám kdy ho to napadne zkoušet v postýlce :unamused:
9. led 2015 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb to už může určitě víc sníst...já četla,že můžu už 200g po 2-4 týdnech příkrmů.Ale tak zas proč ho překrmovat..když mu to stačí.Copak máte za kontrolu pořád? Jejda..tak nám nestojí...není doteď v postýlce..ale se mnou v posteli. :grinning:
10. led 2015 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - no furt kašle a chramlá, tak to hlídají aby to neměl na plicích.
10. led 2015 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
tak ve čtvrtek proběhla půlroční kontrola a očkování. Jsme v pořádku a máme 7400 g a 67 cm.

Dál zavádíme příkrmy - už mám zamraženou mrkev, dýni, květák, brokolici a cuketu, takže z toho už jde něco kombinovat :slight_smile: Mám v mražáku krůtí prso, tak až ho budu dělat nám, tak kus oddělím i pro Klaudinku.

Jinak minula padnul za vlast ten králík se zeleninou (s tím celerem). A dali jsme poprvé tu malou skleničku jen na 2x jak nám baštil. My nakoupili pár skleniček těsně před koncem roku na kupónky z DM.

A máme zkoušet po příkrmu dávat čaj, tak jsem na ni zvědavá. Dneska dostala večer trošku vody do netekoucího hrníčku a spíš si s ním hrála, ale občas nasála, tak jí tam kapička vlítla :slight_smile: No, asi ještě nepochopila, jak na to. Ale teď to byl pro ni šok i vzhledem k chuti :grinning:

Na odpolední svačinku dáváme ovocné přesnídávky, tak ty nám taky jedou. A starší bráška stojí druhou řadu a ukecává, abych je podělila :grinning: Tak ji vždy trochu dojede, protože jí oddělím třetinu skleničky, ale tu stejně ještě nedáme. No a hlavně Samík rád Klaudinku krmí :wink: Je to pak sranda :slight_smile:

@kamisb Prosím, jaké to jsou přesně sušenky, ty z DM? Chtěla jsem jí je koupit, ale nevěděla jsem jaké. Můžeš sem dát třeba fotku? Děkuji
Jeee, to je Adámek chudinka, pořád takhle nastydlý. Hlavně, že ho hlídají, aby to nebylo nic vážného.

@janice_opice Tak držím palce při vyřizování. Není nad vlastní soukromí :wink:

@muddledgirl Neboj, ono to tak žhavý s těma příkrmama třeba ani nebude. My se snad po měsíci dopracovali na max půl malé skleničky. Víc do sebe nedostaneme. Jinak správně, k vyzkoušené zelenině můžeš začít přidávat další. Vy to zase máte složitější kvůli alergiím, my mohli klidně po 2-3 dnech hned dát další druh.
11. led 2015 ve 02:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a nevím, co nám v té puse pořád roste, když 2 zuby jsou už proříznutý, ale malá děsně slintá, prská, dělá bublinky a "kafemlejnek" a všechno cpe do pusy. A je protivná, ale to může být i po očkování. No, mám nějaký nejspíš rozmazlený dítě, když se nechová - a ve stoje - tak řve :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2015 ve 02:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak o nějakém stání a sezení u nás nemůže být ještě vůbec řeč. Jsem ráda, že jsme se začaly přetáčet a v leže na bříšku už pěkně zvedáme zadeček a nosánkem přitom ryjeme a brečíme, protože to zatím nijak dál nejde. Tak snad brzy pochopí, že musí použít i ručičky, aby mohla začít pérovat :slight_smile:
11. led 2015 ve 02:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek