• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@kamisb ;) je to fofrnik ..Valca zacala tancovat ;) Kdyz hraje hudba tak se bud vzepre a do kleku a zacne se kroutit a pohupovat anebo kdyz treba Sedi na kline tak se rucickama opre o stul a jede.Teda to vam nezavidim.Ja musim zaklepat mala az na to jedno ocko zdrava ;)
11. led 2015 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@marke jsou to susenky od nestle..a s tim rvanim kdyz se nechova ..to znam..ted je v cizim prostredi mamanek...kdyz je u me na vsechny se smeje ale jak si ji nekdo vezme tak spusti.jinak Valca taky neleze a sama nesedi takze kliiid ;)))copak soukromi to mame..neni to panelak.. ale chceme svoje a ne platit do fondu oprav
11. led 2015 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tyhle máme:
11. led 2015 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke a hlavne do vetsiho se zahradkou a novyho :slight_smile:
11. led 2015 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a 2 ze včerejška :slight_smile:
11. led 2015 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kamisb to je akcnak
11. led 2015 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - hele malej taky furt slintá a podle mě žádný další zub neleze, ale prostě jak už to asi jednou začalo tak to slintání jen tak nepřestane.
11. led 2015 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak88 - no je trošičku živější no. Dneska jsme objednali zábranu do pokojíčku aby z něj neutekl a ohrádku (ohradu) do obýváku.
11. led 2015 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky alergie na něco by se osypal nebo by mohl být jen puntíkatý na kousku?
11. led 2015 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb a kde to ma??? To zalezi nekdy se ditw osype celw hned nekdy postupne...vyfot to :slight_smile:
11. led 2015 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - měl flekatý jedno ucho a kousek hlavy nad tím a pak trochu ve vláskách. Ale měl to asi jen hodinu a pak to zase zmizelo ...tak nevím :frowning2:
jinak jsem konečně zachytila jak si cucá prstíky u nohou :sunglasses:
11. led 2015 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - malej od malinka reaguje na hudbu ...pohupuje nohou a teď jak se na 4 tak péruje ještě víc.
11. led 2015 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha...chudáček :frowning2:
11. led 2015 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke kočí a když zamrazuješ,zamrazuješ zeleninku do těch tvořítek na led? A s MM nebo bez MM? No....Samík slintá a vše strká do pusy..už tak měsíc a půl..a žádný zub ..masakr..
11. led 2015 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb fakto byla mozna koprivka cece...Val presne na hudbu taky od mala a Ted se fakt krouti jako zizala a hodne...je to desna sranda :grinning:
11. led 2015 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl hele Valca taky..ale to je normalni...oni vsechno ted poznavaji pres pusinu, ze to tam strkaj to mi rikala i ta fyzioterapeutka v Motole, kdyz jsem Valce vyndavala prstiky z pusiny
11. led 2015 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a jako kopřivka ...to myslíš jako ta alergická reakce?
Měl k obědu dneska prvně lilek.
11. led 2015 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jojo...jen to taky není extra dobrý,že si cucá palec..holt dudlíky nechce....no.. :grinning:
11. led 2015 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak asi taky záleží jak často ten paleček dudlá a při jaký příležitosti.
Malej někdy taky cucá paleček, ale spíš mi přijde že to dělá kvůli dásním. Na spaní už jej většinou nechce a uvidím jak to bude zase v kočárku, ale už jsme přes týden nebyli venku :frowning2: měl i trochu zvýšenou teplotu večer, tak jsme raději měli být doma. A ono tady i bylo docela hnusně a když už bylo sluníčko tak fičí příšerně vítr :angry:
11. led 2015 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb pořád ho nedudlá..ani na spaní ne.Já dudlala na spaní prý do čtyř let...a ségra prý do 12.Hustý.Taky si přejíždí dásničky.Teď má pěknou rýmu....dala jsem mu tyčinku do nosíku namočenou do Otrivinu..prý to pomáhá..no malýmu se děsně spustila...ale asi je to dobře.Koupím i tu obyčejnou odsávačku..protože zapnout v noci tu na vysavač,tak mě sousedi vykostí.
12. led 2015 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - švagrová ten lux přikrývala peřinou a dekou a takový randál to nebyl.
Ale já odsávám jen pusou. Jinak na jedný diskuzi psala holčina, že jí doktorka říkala, že čím víc se odsává tím víc se tvoří .... tak si vyber :angry:
malýmu odsávám tak 4x denně ale už jen pusou, nosánek je docela v pohodě ....jako ta rýma, ale ten kašel. Fakt mi přijde, že se to nelepší :frowning2:
12. led 2015 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdo jste přihlášené na www.prodeti.cz
Teď je tam nějaká akce na nový oblečky a kus po 99.- to docela jde ..na ceny u nich :slight_smile:
12. led 2015 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já odsála dnes jednou...ale teda...lítá to v něm..chci koupit i tu hadičku obyč. a zkusit..ale už jí nebudu vyvařovat...já vím..co doktor, to názor..klasika...
12. led 2015 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice Děkuji za fotečku. Včera jsem dostala od švagrové sušenky od Sunárku, tak uvidíme. Zkusila jsem jednu, ale protože nemá ráda ani kousíčky v jídle, tak se tím spíš dusila :frowning2: Tak počkáme nebo ji je budu rozmáčet v přesnídávce :slight_smile:

@kamisb Jojo, to slintání je děsný :slight_smile: Taky děláme prskavku a prdíme pusou. Mě připadne, že co má ty dolní 2 zuby, tak že přes ně (resp. mezi ně) protlačuje sliny :grinning:
S tou vyrážkou bych to na alergii neviděla - možná jen nějaká krátká reakce třeba na krém, ale jako nějakou velkou alergii si nemyslím. Ale nejsem lékař.

@muddledgirl Jojo, zamražuju do tvořítek na led - po zmražení vyklopím do uzavírací dózy. Já nedělám nic s MM, všechno jen s kojo vodou. MM nemám tolik - je toho tak akorát na kojení :slight_smile:
To my taky slintali dost dopředu. Neboj, zoubku se dočkáš, spíš si říkám, čím dýl, tím líp. Já na zub přišla, až když mě kousla do prstu :slight_smile: Ale jak jsem tu už psala, Klaudinka týden před prvním proříznutím vstávala v noci až 7x. To bylo děsný.
12. led 2015 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - dala jsem mu jej dneska ještě jednou s bramborem. Ale neměla jsem už koj.vodu tak ho to spíš dusilo tak mi to nechtěl. Ty brambory jsou hrozně patlavý a MM taky moc na naředění neodstříkám :frowning2: ...tak uvidím jestli bude něco i dneska jinak hold zybtek dostane asi zítra. I když jsme z toho jedli takže asi ne a vyhodím to.
Samotný lilek měl jinak úspěch, myslím, že chutnal ....ale nejde moc rozmělnit vildličkou takže tam bylo dost kousků, ale jak je to kluzký tak to nevadilo. Bylo to podobný jako cuketa.
12. led 2015 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - on tu sušenku jakoby saje a ona se úplně rozmočí jakoby na kaši.
jinak teď měl dva dny i kousek kůrky chleba a taky jej jakoby saje atím rozmělní. Ještě ho nenapadlo, že by to zoubkama šlo líp. Aspon jakoby žužlat třeba :slight_smile:
12. led 2015 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já osdávám jen takovou průhlednou vodu někdy maličko hlen, ale fakt už jen asi 2x denně něco vytáhnu. Většinou ráno a pak třeba po "poledním" spánku.
Před týdnem jsem ještě tahala skoro co hodinu a ošklivý žlutý :frowning2:
12. led 2015 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: Dalsi pokus, mam v sobe ode dneska dve osmibunky typu 8A1 :slight_smile: Drzte palecky prosim :slight_smile:
12. led 2015 v 15:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@kamisb ahojky, mám dotázek co jsi posílala všechno do práce ohledně přechodu na rodičák, myslím tím žádost - doma můžu být maximálně 3 roky, případně pak žádost o proplacení dovolené atd. a co budu potřebovat na sociálku k žádosti o rodičák, už se mi mateřská taky krátí tak ať pomalu začnu shánět potřebné materiály at něco neprošvihneme.Děkuji.
12. led 2015 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - do práci si zavolej jestli po Tobě vůbec něco budou chtít.
Já psala žádost o rodičovskou dovolenou s tím, že toho a toho dne mi končí MD pak bych chtěla vybrat celou dovolenou za rok 2014 a zbývající za 2013. a pak nastoupila na RD do 3 let věku dítěte.
A od nich pak přišel dopis se zákony a že vyhovují.
Na netu si stáhni tenhle formulář: Potvrzení o nároku na dávky (náhrady) ovlivňující nárok a výši rodičovského příspěvku - ten musí vyplnit sociálka, já to posílala na pražskou a stačí poštou ...s dopisem že žádáš o vyplnění (ne formuláři uvedeš své jméno a prcka) a napíšeš adresu kam to mají poslat. U jiných měst nevím, asi osobně.
A s tím pak na ÚP odbor sociální - a taky si stáhni formulář: Žádost o rodičovský příspěvek ...a předvyplnit co víš, zbytek s nima. A taky si asi rozhodni kolik chceš ten příspěvek a od kdy.
12. led 2015 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek