• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. června 2017 
Dekuju za srdicko, dekuju, bude pro stesti :slight_smile:
12. led 2015 ve 20:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke tak děkuju kočko..já právě,aby mi to zmrzlo..dnes tedy zase brambůrek a nechám to na příteli...ať si to taky zkusí.Mé cvičení je ohroženo..ch jo...málem jsem to obrečela.Příteli mění směny od února..tak nevím,jak se s trenérkou dohodneme.Musím se pochválit.Už 5 dní bez sladkého :astonished: To jo...zoubky klidně počkaj.Já odsávala jen,když se mi chtělo..a teď to nemá moc cenu..po koju odsaju max. 30.No..uvidím,ještě zkusím dneska.
13. led 2015 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky,když děláte čajík..děláte ho taky z kojo vody? Já ne..já z obyč. převařený.Źádný mu zatím nechutnal...a s aventkou taky bojujeme.U větší savičky se topí a medelku už nechce,je líný tahat...vrrr :angry:
13. led 2015 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ježiš chůdě...malý..jaktože se tý rýmy nemůže zbavit viď..ale já odsávám..až když ji má dost...ale tou obyč. mě to vůbec nejde...jak se vrtí,má sílu...Tak už pomáhá přítel,že drží hlavičku..holt..jinak to nejde.. :frowning2:
13. led 2015 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie kočičko..nedávno jsem si na Tebe vzpomněla..a nevím proč,teď mě zamrazilo.Myslím moc..a posílám srdíčko. :wink:
13. led 2015 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Evi...já šla na nemocenské,kde mi potvrdili denní vyměřovací základ.To jsem donesla na pracák/tam kde dávají dávky,ne kde dávají podporu/.Musela jsem mít s sebou OP a rodný list miminka.Nejlépe je,když půjdeš s přítelem,protože tam je nutný i jeho podpis,pokud se nepletu.A vyplníš tam formulář.Toť bylo vše.Dovču z 2013 jsem si vybírala už dřív a dovču 2014 mi proplatili teď v prosinci.Jen jsem napsala,že žádám o vybrání dovolené....tak nějak.Do práce jsem jinak nic neposílala.
13. led 2015 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl , @eewaa - právě když si stáhne domů formulář tak to přítel může podepsat doma a pak jen kopii občanky.

dneska najednou už nekašle, ale stejně ještě na kontrolu zajedeme ať si ho poslechne. Snad už bude ok.
13. led 2015 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě si na to právě už zvyknul a krásně drží, jen u toho nikdo jiný nesmí být ...asi héérečka :slight_smile:
13. led 2015 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jasný... :wink: :wink: Jéé to je super,že nekašle..malý taky chrčí míň..ale jsi dobrá,že něco odsaješ tu odsavačkou ne na vysavač..mně to s ní nejde.Tak to super,že drží....je šikovnej..malý mu moc neodsávám..jako mimi držel líp teda... :grinning:
13. led 2015 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Dekuju jsi zlaticko :slight_smile:
Ja jsem byla v prosinci na nativu, brala jsem jenom clostylbegit (snad se to takhle pise), mela jsem tri folekuly, ale na sale mi zjistili, ze vsechny tri byly prazdny. Myslela jsem si, ze se picnu. Tak jsem hned sla do dalsiho nativu v lednu. Ted jsem mela tri vajicka, oplozena vsechna a vcera mi vlozili dve krasny osmibunky. Tak cekam a uvdime :slight_smile:
13. led 2015 v 09:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie :wink: pusinko..hlaď bříško.Moc bych Ti přála,aby se Ti třeba i obě ujala a měla vše bez potíží.Zasloužíš si to,sluníčko naše.Ty jsi také z Prahy,že? Někdy na jaře tam pojedu k přítelový kámošce,tak bych vás holky chtěla vidět....jestli teda budete mít čas.
13. led 2015 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - taky jsem jedno poslala snad pomůže a budeš mít brzo doma taky tovýho neposedu :slight_smile:
13. led 2015 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ještě to v něm trochu chrčí, ale snad už to bude dobrý.
mám tuhle a u té drží:
http://odsavacky.heureka.cz/physiomer-baby-nosni-odsavacka/galerie/?obrazek=859d05ce6259da67488f67b287057bef

ta co je běžně v lékárně je na prd s tou mi to nejde.
13. led 2015 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@muddledgirl Holky dekuju :slight_smile: ted budu cekat, nemyslim na to :slight_smile:

musim vam popsat co se mi stalo pri odberu.
Chodim do Cube a stara se o me pani doktorka Bahnikova. Je skvela, sikovna. rozhodly jsme, ze udelame nativni cyklus, ale odber v analgosedaci (jsem posera). Pani anesteziolozka mi na sale pichla a do zily vpravila onu latku. Byla jsem oblbnuta, ale nespala jsem. Nebolelo mi nic, jen jsem citila malicko tlak dole. Celou dobu jsem jim vypravela o poledance (cviceni u tyce, mozna to znate), jak je to skvele, jak me to bavi, a pozor, cely proslov jsem mela v anglictine :grinning:
Po odebrani a presunu na opu pokojicek za mnou vsechny postupne prisly a hrozne se smaly, ze to bylo prima a ze si taky neco nechaji pichnout, aby se rozmluvily :grinning:
Takovy maly trapas :slight_smile:)
13. led 2015 ve 12:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pinkywinkie Ty jo..jsi hustá angličanka :grinning:
13. led 2015 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie holcicko straaaaaaasssssneeeeeeeee moooooc drzim pestiiiiiii
13. led 2015 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie super odber to ja jednou mluvila jen o tom jak chci auto z bazaru v Českych Budejovicich :slight_smile:))))
13. led 2015 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Holky padam na hubu kolotoc prodeje bytu, prace a doktori a dnes mi volali z jedne firmy kvuli praci z jednoho velmi velmi znameho ehm vyrobce piva..tak me zaskocili, akorat jsem.utirala hovinka :slight_smile:))))ze jsem koktala a urco me nevezmou.Val dneska snedla celou sklenicku mrkve s telecim a jablkem a pulku bananu
13. led 2015 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ....No...chtělo by to si někdy odpočinout...kočííí..Tak jsem četla,že GB zatím padá......kočko...Samík dlabal včera dvakrát bramboru..nejelo mu to a přítel říká a ohřála jsi mu to a já,že ne...Ten se ksichtil..byla to sranda....tak ještě obden brambor a pak hurá na mrkvičku...nebo mrkev s bramborem :grinning:

Copak kočky maj děti za velikosti...Samík 74/80... :grinning: Tak jsem posnídala, dala kávu a od deseti cvíčo s trenérkou.
14. led 2015 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já po narkozach brečela...a žvanila nevím co..říkali,že jsem se jim omlouvala...... :grinning:
14. led 2015 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hahah a kupovala jsi to auto tam? :grinning:
Valik je sikovna, krasne papa teda :slight_smile:
14. led 2015 ve 13:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to by jsi ani nebyla Ty takovýho zařizování najednou.
ta teda krásně baští a to byla ta 200g?

malej dneska obědval červenou řepu s rýží, asi chutnalo ale byl unavanej tak toho moc nesnědl nějak špatně to jídlo časuju :frowning2:
15. led 2015 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - malej měří asi 72 cm a nosíme tak různě podle asi značky výrobce něco má 62, ale něco i 74.
15. led 2015 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak nevím co se dneska v noci dělo, ale usnul v 20:15 ...v 0:46 se mlel a vzal si jen dudlíka a pak jsem kojila až v 5:22 :slight_smile: ale už pak nechtěl spát tak šel ke mě ...no nakonec ještě spal do půl 9 :slight_smile:
15. led 2015 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb 62? Ty vogo..no malej měl na pěti měsících 69...tak jsem zvědavá kolik ted.Jsme nastydlí fest..ale nic vážného..byla jsem s ním dnes u doktorky..tak zas odsávám víc.
15. led 2015 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb To Ti krásně spinkal...Malý se furt budí cca co dvě hodky...jsem zvyklá.Uklid moc nehrotím poslední dobou....Jen ta moje rýma mě taky pěkně sejří..
15. led 2015 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ muddledgirl - malej je konečně bez rýmy a kašle ...ťuk ťuk....
no malej měl 69 cm v 5,5 ....teď už tak těch 72 ale neměřila jsem ho jen jsem vyřadila další dupačky :slight_smile:
15. led 2015 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - a je úplně vzhůru nebo se jen mele? mě kolikrát brečí, ale když k němu přijdu tak zjistím, že brečí ze spaní, někdy jej stačí pošimrat nebo otočit a spinká dál. Mě přijde divný aby půlroční prcek chtěl jíst co dvě hodiny, ale zase je asi větší no.
15. led 2015 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb V noci? Kojím každý dvě hodky.Není to divný..je tak zvyklý od malinka...a přeci jenom má kolem deseti kg...to maj některý děti v roce a půl Kami :wink:
15. led 2015 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb údajně je to už zvyk..a já taky nejsem spáč a celý život se budím....
15. led 2015 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek