• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@muddledgirl - no právě zvyk :slight_smile: tak aby to tak nebylo i ve dvou letech :wink: ale jestli Ti to nevadí. Malej podle mě i líp spí, když tam s ním v noci nejsem. Nejčastěji teďko kojíme kolem 3h.
Ještě tak abych se já naučila chodit spát dřív a budu úplně spokojená.
Ale poslední týden zase je hrozný uspávání, malej je od 18h mrzoutek, chce se nosit, ale hlad nemá a neusnul by. Takže v půl 7 koupat ....to ožije tak na 20 minut pak chce najíst, že jako hají ...ale jak jí tak se postupně probouzí a zase začne vyvádět. Když máme úspěšný den tak usne po opětovným nakojení po půl 8, ale třeba včera se to povedlo až kolem 20:20. Nevím co mu zase je, ale už to tu jednou bylo. Snad to brzo přejde.
15. led 2015 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mi zase přidělává vrásky :angry: ...doleze k nám a pomocí nás si stoupne ....normálně po nás vyšplhá. Jako to se nemůže nachvíli uspokojit tím, že leze :angry:
Nožičky ho ještě neudrží, ale furt to zkouší. Ještě že ho to nenapadá pomocí něčeho jinýho. Ale už se houpe na kolínkách a když sedí na zemi a něčím chrastí tak se i nadzvedává jakoby poskakoval na místě. Prostě je hyperaktivní bych řekla, fakt není chvíli v klidu, jedině kdy je tak to když si prohlíží jednu knížečku s krtečkem nebo když narazí na hračku co má na sobě cedulky...ty ho fascinují.
15. led 2015 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak spí se mnou..máme na hovno postýlku..a cítí mlíčko.Nevadí..Je to asi první a poslední dítě a mně to neobtěžuje.Tak to já zas malého nenosím.Prosím Tě...malý spí přes den různě a pak většinou až v jedenáct večer.Já to nehrotim.Jo..některé děti už chodí,co jsou na FB v půl roce..masakr...Tak malý taky není chvíli v klidu..ale to neznamená,že to musí být hyperaktivita.

Ty kojíš po třech hodkách..ale vem si,jak dlouho už jíte příkrmy..my teď týden obden bramboru..takže jasný,že chce mlíčko.
15. led 2015 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jinak moc nerozumím...co znamená,že si stoupne pomocí vás...Já osobně bych mu v tom nepomáhala...je to hodně brzo...vše se mají učit sami :wink:
15. led 2015 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb a já to teda nestopuju..jestli jí po dvou, dvou a půl nebo třech hodkách..je to jak kdy....a mně by teda vadilo,kdyby mi v noci ještě řval..už tak jsem se půl roku nevyspala..to mu radši to prso dám..i kdyby to mělo být jen pro uklidnění.
15. led 2015 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty jsi měla manducu už s Kubíčkem? Dokdy se tam vešel?
15. led 2015 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jako že ke mě doleze a vyškrábe se po mě do stoje :slight_smile: uličník.
tak pokud nevadí tak fajn.
My přikrmujeme od 1. listopadu, ale sní max 100g takže stejně pak ještě kojíme. Jak jíme ...hm pravidelně asi kolem 5-6h pak spolu spíme a asi ještě pije - nevím, pak kolem 10h, 13h a 16h a pak po tý 19h a pak ještě jednou v noci.
Jak myslíš to, že nenosíš? Jako vubec ani přes den? To my chováme poslední docela hodně, je nějakej mrzutej a vyčůranej :slight_smile: hraje si třeba půlhoďky a pak najednou ke mě s brekem přileze a chce chovat.
15. led 2015 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jinak jsem to nemyslela zle, pokud to tak vyzvělo.
15. led 2015 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to malej i tý brambory snědl hodně...tak nevim..jestli mu taky nedávám třeba moc.No..Samík je na posteli..od malinka..není nějak extra nošenej.Když jdu něco dělat do kuchyně,tak o beru s sebou do vajíčka.Ale od mala ho nějak extra nechovám.Já vim,žes to nemyslela zle. :wink:
15. led 2015 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - Já dávám jídlo dokud chce. Žádný 3 lžičky na ochutnání, takže to nevážím jen jednou jsem právě dala víc a zvážila a pak čekala kolik zbyde a on to zblajznul celý :slight_smile: ale teď mi do jídla začal hrabat tak je to trochu zápas. Nechci mu tu lžičku zatím půjčovat.

Holky co dáváte skleničky jak to ohříváte? Já to dávala do kastrůlku na máslo, ale teď jsem to nějak pozorněji četla a ono se to nesmí vařit ...což mě občas zabublalo teda :angry:
15. led 2015 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jejda..no já dala brambor asi dvakrát..včera jsem odpadla...tak to mi toho sní asi hodně..No..malej se už taky chtěl krmit sám.Máme nařízený od kožařky den příkrm..pět dní nic..pak týden obden a pak další zeleninka.Já koupila na radu Janči ty avent kelímky.Tam jsem dala bramboru rozmačkanou skoro na kaši a nastříkala trochu MM a ohřála na chvílku.Přiznám se,že v mikrovlnce..
16. led 2015 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl Manducu ne ....nositko ano, ale vzhledem k to.u, ze mel v pul roce 12,5 kg a byl dlouhej a brzo chodil tak jsme presedlali na golfky celkem brzo, ale kdy to bylo holka to uz si nepamatuju...
16. led 2015 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasný no...zatím jsme ji nevyužili a asi ani nevyužijem..malej má kolem deseti kg a kolem 70-i cm..no jo no..tak ji dyžtak v létě prodáme.
16. led 2015 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já právě do mikrovlnky nechci, prý mizí ty vitamíny.
Říkají ve vodní lázni, ale to jako moc nevím jak ...to mám napustit kastrůlek a tam dát jiný a do toho část tý skleničky ? tu skleničkku asi ne co ta by mohla prasknout asi viď?
16. led 2015 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo..já to tam dala dvakrát....pařáček nemám...tak dám do vodní lázně...ano přesně tak Kami,jak píšeš....skleničku radši néé..Tak my jsme začli bramborem...teď bude mít dneska, ne, po....vyjímečně den po sobě..a pak nevím,jestli mám dát mrkev nebo mrkev s bramborem...jestli hned ozkoušet jednodruhově zeleninku...nebo už od začátku kombinovat,asi to je jedno,že?
16. led 2015 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem objevila čajík, který malýmu chutná nejvíc, vypije tak 80ml za den ...a to heřmánek od Hippu, sáčky.
16. led 2015 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - klidně bych to asi přidala k tý bramboře. A právě můžeš dát do brambory třeba jen dvě lžičky mrkve a pak přidávat na množství.
16. led 2015 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ahojky jak se mate?? :slight_smile: co fotecka?? nposlala bys mi??
16. led 2015 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já asi dneska vyndám zase skleničku jednu z masem a přemýšlím jestli nezkusit dát celou, ale nevím.
A manžel konečně koupit to maso ...@janice_opice - Jani prosím, dám ho do koj.vody a budu vařit až bude měkký a pak jej rozmixuji normálně ponorným mixérem nebo čím?
16. led 2015 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Udelay se mi opary na rtech pres noc :frowning2: neni to nejaky spatny znameni?
16. led 2015 v 10:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie určitě ne...můžeš mít lehkou teplotu...třeba...
16. led 2015 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb super...díky.
16. led 2015 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ahojky máme se super....teď svačím tvaroh s proteinem.Přijeli jsme ze Strolleringu.
Malý řve...tak ho nakojím.Chceš fotečku Samíka?
16. led 2015 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl uvidime :slight_smile: jsem ctvrty den po transferu :slight_smile:
16. led 2015 v 11:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb věřím,že Samík by zpucnul i tu velkou skleničku :grinning: No...večer mu dám bramboru zase. :grinning:
16. led 2015 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie tfujky tfujky
16. led 2015 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl jj Samika klido s tebou .-)
16. led 2015 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb Kamčo přesně tak...uvařím a rozmixuju ......já ho teda dala do robota a rozšmajclovala fakt na kaši :grinning: Ne Valča sní těch 125 + k tomu ješě sušenku anebo mlíko
@muddledgirl no to znám..ted jsem koukala do průkazky kolik měl Kuba cm a měl 75 cm..naštěstí pak už ta váha tak nahoru nešla ...i jak začal pak běhat tak se to ustálilo,ale do těch 8 měsíců to byl masakr:grinning:
hele,ale Valča má sice něco málo přes 7 kg,ale je dlouhá..má nějakých 71cm na to jak byla maličká tak snad nebude po tatínkovi šmarjááá nějaká vysoká kobyla! :grinning:
16. led 2015 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 toto je s kolegyní..já žádnou se mnou nemůžu najít kočko..z poslední doby..toto je asi 14 dní... :grinning: JJe náš macíček.
16. led 2015 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pinkywinkie tfůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj a tfůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůjjjjjjjj a tfůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj to prstě musí vyjít!! má být dobrý rok na děti!!!!
16. led 2015 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek