• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice kočí..může dělat modelku..má hrozně hezkej obličej Valča
16. led 2015 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jinak ten heřmánkovej nám taky chutná a ještě šípkovej od Hippu :wink:
16. led 2015 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice šípkovej od Hippu nám nepije,ani dětske fenykláč,ani heřmánek...
16. led 2015 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. led 2015 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no to může dělat,ale ráda bych,aby taky měla neco v hlavě..to jí nikdo nesebere,kdyžto dělat modelku je dost pomíjivý..zase tak by si vzala nějakýho pracháče a postarala se o rodiče:grinning:DDDD cháááá
no jo je krásná fakt, furt se směje a všechny vždycky odzbrojí..nikdo nechápe a ani my dva s mužem jak takové typy a xichti jako my dva jsme mohli stvořit něco tak krásnýho :grinning:DDDDDD ALe je fakt, že Kuba je taky pěknej kluk..no prostě,když jsem se nepovedla já tak aspon děti umim hezký:grinning:
16. led 2015 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak pak jedině zkusit granulovanej bez cukru myslim od Sunaru nebo tak něco....anebo vodu a jinak s tím počkat no..anebo pak zkusit ty ovocný štávičky..ale to nevim jak jste na tom s tim ekzemem
16. led 2015 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky..nevíte,jak nemít stále panel dole...nemůžu psát zprávy na FB:.jsem klikla nějak blbě a zůstal mi tam. :astonished:
autor
@muddledgirl můžeš mi udělat printscreen obrazovvky a hodit do mejlu?
16. led 2015 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no..v lékárně říkali,že nemusí nic jiného pít..když ještě kojim...tak uvidíme no... :grinning: Ale aby pak někdy vůbec něco pil.Přiznám se Jani,že ho na sladké pití zatím učit nechci..ani na ty šťávičky...
16. led 2015 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty vogo Jani..to fakt nevim jak? :astonished: :grinning:
16. led 2015 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Vždyť jsi pěkná,co povídáš :wink:
16. led 2015 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no normálně buď na tý stránce FB a na klávesnici je nahoře v pravu (skoro) klávesa PrtScr ...tu zmáčkni a pak do mailu dej jen ctrl V a ono se to tam nakopíruje.

Tak to nevím co s tím čajíčkem, ale pomalu jak dáváš příkrmy tak ho zkoušej dávat ..a ani po lžičkách do něj nic nedostaneš?
16. led 2015 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - teď snědl asi 90g z tý skleničky víc už nechtěl. Pak se napil čajíčku a pak ještě trochu mlíčka ...a šli ven s dědou tak jsem na něj zvědavá. Už si odvykl podle mě chodit ven a včera mamče mojí hrozně brečel, že musela domů. Musela jsem mu dát ještě prso a pak vytuhnul na hodinu a půl.
16. led 2015 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb po ložičkách jsem nezkoušela...tak zkusím třeba.Teď zas brečí...vrr..je nějakej přetaženej.Spal jen chvilku
16. led 2015 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani...vyfotila jsem Ti to do zprávy na FB
16. led 2015 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - dědovi spal asi 45 minut v kočárku, to je dobrý venku byli přes hodinu tak aspon něco.
Pak si snad ještě dáchne po 16h po jídle aspon na půlhoďky jinak by byl od 17h mrzutej
16. led 2015 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no dneska je Samík na ránu...normálně dost spinká přes den.....ale má dobrou náladu..snaží se lízt po posteli..ale nejde mu to..brzo mu ji zkazím..musím mu odsát rýmu.
16. led 2015 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice prala bych si to :grinning:

@muddledgirl prskej vic :grinning:
16. led 2015 v 15:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
on je tohle nas posledni pokus. Uz nemuzu... telo uz nechce :frowning2:
16. led 2015 v 15:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie tělo nechce? Kolik bylo IVF? Tfuj tfuj
16. led 2015 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to jsem se dostala k vlastnostem..dát skrýt panel..a stejně nic Jani..to je jedno..přítel mi to udělá až se vrátí..díky..
16. led 2015 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no..já tam prostě nemám o.k..na potvrzení..dám automaticky skrýt panel....a pak to mám potvrdit..a ok nikde..nechápu :frowning2:
16. led 2015 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě malej neusnul po kojení po 16h ..ale přitom na něm bylo vidět jak moooc by chtěl spinkat, ale pak se rozdováděl a nic z toho. Pak jsem mu našla 3tí zoubek tak asi i proto je poslední dny furt takovej mazlivej.
Teď jsem nakojila o půlhoďky dřív a usnul, no snad se za chvíli nevzbudí ...ale zase i kdyby ještě přiložím a pak podle mě už by usnul určitě.
Malej na posteli ze začátku jakoby skákal ...my ji máme měkkou. Teď na ní sedá a hopsá tak :slight_smile: a hrozně se u toho chechtá a taly ho hrozně moc baví mi rozvazovat mantinel na posteli a pak ty "stužky" cucá :grinning:
16. led 2015 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl pet v plných cyklech a tohle je třetí nativní :(
16. led 2015 v 19:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mno já takhle na dálku těžko říct, mám trochu jinej panel
16. led 2015 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie ty už sji jak já..já jich měla taky 8,ale plnejch no..takže věř, že 8 je šťastný číslo
16. led 2015 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ono co bude jíst určiješ ty a kolik si má určit prcek no..Valča taky někdy sní plnou a někdy půlku a dopije se mlíkem a někdy plnou a ještě se dopije mlíkem...
16. led 2015 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie Ty jo.. :frowning2: Moc myslím kočko. :wink:
16. led 2015 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsi zlatícko :slight_smile:

@muddledgirl uvidime :slight_smile: uz to neřeším, přírodu neobelstime :wink:
16. led 2015 ve 23:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek