• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
Tak dneska nám nastřelili naušnice - zvolila jsem malé a decentní :slight_smile: (fotku nahrávám do profilu, tak koukněte)
20. led 2015 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky od namerene teploty v zadecku se odecita pul stupne??
20. led 2015 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak88 jj odečíta
20. led 2015 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa
@petulak1988
@kamisb holky osmy den negativni.... sleduju to :slight_smile:
20. led 2015 v 19:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie Vydrž holka:--*
20. led 2015 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - malej měl dneska těstoviny, petržel a cuketu a z procházky s dědou se mi vrátil extra flekatej v obličeji ...on teda ho má i normálně flekatý asi jak hrozně slintá ale tohle bylo ještě víc.
Ale taky je pravda, že dědovi asi půlhodiny brečel než dojeli domů.
Tak nevím ...cuketu už měl petržel taky ...a chutnal už i sušenky a kousek chleba tak nevím ...jeslti jen souhra náhod nebo lepek :frowning2:

jinak se musíme objednat na kožní na nožičky už zase má fleky a ten obličejíček je fakt hroznej :frowning2:
20. led 2015 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to ma 37.8 mo snaf to jsou jen zuby...jinak se smeje hraje si povoda vse stejne jen ta zvysena teplota
20. led 2015 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky? Odpol nic a ted náznak hnedka . Vidíte?
20. led 2015 ve 21:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb A nemohl by mít na obličejíčku fleky jako na těch nožičkách? No vy si tedy užíváte - chudáček.

Zkusila bych zítra dát to samé co dneska (aby to měl 2 dny za sebou) a neposílat ho ven a uvidíš, jak bude reagovat.

@petulak88 My měli taky takovou teplotu při zoubkách. A navíc tedy ještě byla Klaudinka protivná, ale jinak nic. Tak ji pozoruj a uvidíš.

@pinkywinkie Moc držíme všechny palečky, ať to dobře dopadne. Jinak já jsme na testy slepá - já nikdy žádný duchy neviděla ani na testech holek :frowning2: Takže nedokážu říct. Hlavně klídek, když holky píšou, že je ještě čas, tak se hlavně ničím nestresuj. Já sama jsem testovala až 7 dní po termínu :slight_smile: (menstruace)
20. led 2015 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie jj vidim dusika.. drzim pesticky
21. led 2015 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - taky to chci zkusit, ale ven asi pujdeme jen na chvíli aby nám pak v kočárku nebrečel.
No to byly právě trochu jiný fleky, to na nožičce vzniklo odřením jak se pokoušel plazit, když byl menší.
21. led 2015 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke a bjevil se zoubek hned?? Ona nic v pusince nema.. :slight_smile: ale dnes uz je bez teploty.. po odectu 37.1 uz ani v noci tepltu nemela
21. led 2015 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie jůůů já ho teda vidííím!!!!!držím vše co mám
21. led 2015 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie také vidím :slight_smile:
21. led 2015 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie taky vidím..nejlepší jsou dvacítkový testy.Tam když je duch..tak na desítkovým už docela pěkná čárka...Pusiny posílám....a držíííímmmmmm :wink:
21. led 2015 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska to vypadalo stejne a po zaschnuti to zmizelo. Uvidim zitra. Mozna se necham prekvapit a testovat nebudu :slight_smile:
21. led 2015 ve 12:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak dneska je bez fleků tak to asi z jídla nebylo. Spíš asi jak plakal.
21. led 2015 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 Ahojky, od té teploty se objevil tak za týden až 14 dní. Pak byl týden, kdy se budila 7x za noc a potom mě kousla do prstu :slight_smile: A tak jsem zjistila, že vylezl, jinak jsem to netušila. A stejně jsem musela zkusit lžičkou jestli "cinkáme", protože vidět okem nebyl. :slight_smile:

@kamisb Tak to asi bylo opravdu jen tím pláčem :slight_smile: To je dobře. Nám se objevila taková suchá kůže na tvářičkách a kolínkách (není to vidět, jen cítit při pohlazení). Dostali jsme na to vyráběnou ondřejovou mast - dr. říkala, ať se nenecháme odbít tou v tubě, že to není ono, ale ať nám ji namíchají podle instrukcí od ní :slight_smile: Máme tam levandulový olejíček, tak krásně voní :grinning:

@pinkywinkie Myslíme na tebe, ať je to jen a jen pozitivní :slight_smile:
21. led 2015 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke tak super pres den i ted vecer mela 37.1 po odectu tak to uz je snad normalni co? Mate hezke nausnicky
21. led 2015 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak88 Jojo, to je normální. To my máme taky stálou teplotu kolem těch 37 (po odečtu). Až poslední dobou jí to trochu už kleslo :slight_smile:
Děkuji za pochvalu. Chtěla jsem jen něco malého a decentního. Plánujeme výměnu, až to bude možné :slight_smile: Slzy byly jak hrachy, ale po 5 min už ani památka. A vůbec ji to nepoznamenalo - nebyla ani nevrlá, ani ospalá, ani lítostivá - normálně se zbytek dne řehtala a hrála si :slight_smile: A hlavičku taky pokládá na stranu bez problémů. Tak mám radost. A hezky nám je sestřička nastřelila - líbí se mi - jsou symetrické a myslím si, že i hezky umístěné (i když manžel říkal, jestli nejsou vysoko, ale nejsou - dle mě)

Můžu se zeptat - petulak88 a petulak1988 jste stejná osoba nebo jiná :slight_smile: (trochu se stydím za otázku)
21. led 2015 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke asi ta sama :grinning:
21. led 2015 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke vubec jsem si nevsimla ze jsem prihlasena spatne.. mala uz ma take nausnicky asi mesic :relaxed: taky o nich nastesti nevěděla
21. led 2015 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co na bradavici udelala se mi na prstu u nohy... koupila jsem acetocaustin ale jeste nepouzila .. chjooo
21. led 2015 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 :slight_smile: mě se zdálo, že těch shod jmen je nějak hodně :slight_smile:

Jeee, tak dej na chvilku fotku do profilu, jaké máte naušničky. Taky jste nechali nastřelovat nebo propichovat?

Já na bradavice netuším. V mládí jsem chodila na vypalování a když se mi něco udělalo v dospělosti, tak jsem ji většinou vyškrábala :slight_smile: a byla pryč, ale to asi není to pravý, kvůli rozšíření. Ještě jsem viděla náplasti na bradavice (mám jich pár asi stoletých doma, ale nebyly moje - zůstali tu po bejvalce)
22. led 2015 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak dneska negaivni. Nic, zadny duchy, proste nic se nekona. Je mi to lito moc.
22. led 2015 v 10:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.jak se tu dari?
@pinkywinkie jeste to nevzdavej. Treba se zitra objevi // :wink:
@petulak1988 nas trapi zoubky uz mesic a pul a ne a ne zadny vylezt. Zvysene teplutky ma parkrat do tydne taky. Je mrzuty a spatne spinka.
jinak uz mame konecne za sebou vsechny tri ockovani hexy s prevenaru a posledni nas ceka az v roce.
o obidek papame 190 zeleninky s masickem a k odpoledni svace 190 presnidavky. Je to jedlik a sikulka. Vecer ma rad kasicku od sunarky malinovou bez cukru tak mu delam 100 g kase a dopucne se 100 ml mlicka a pak papa az rano. Dnes az v sedm. V noci sebou hrozne sije ze spani.mrska hlavou a rucickama. Jsem porad diky tomu vzhuru.
22. led 2015 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke nechali jsme take nastrelit.. snad tu jsou dobre videt :slight_smile: je to svetlounce modra kyticka s ruzovym uprostred
22. led 2015 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@beryltm :slight_smile: Vim ze ne, po tolika pokusech uz vim.....
22. led 2015 v 11:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie tak to je mi moc lito opravdu :frowning2:
22. led 2015 v 11:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm ahojky.. my s prikrmy jeste nezacaly, jen ja to zkusila zda bude papat a aby si zvykla na lzicku a jedlik je to take.. zaciname od pristiho tydne.. no dnes uz teplotky nema a zatim spinka od 8 od vecera do pul 9 do rana.. dnes do pul 8 ale proste zatim celou noc.. vecer davam take jn sunar ale chtela bych zkusit kasicku jen musim koupit dudlik na kasi.. :slight_smile: my jdeme na posledni hexu za ten tyden... a na posledni prevenar az za mesic.. a uz jsem take rada ze to bude mit za sebou.. kazda navsteva doktorky se rovnala injekce.. ona je sice v pohode ale je mi ji lito... uz se snazime lezt.. valime sudy.. je to sranda.. to je teda pekny jedlik... to je dobre ze mu chutna
22. led 2015 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek