• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@pinkywinkie to me moc mrzi a kolikaty jsi den?
22. led 2015 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alesek uz taky peruje na rucickach a snazi se podsouvat kolinka pid sebe. Hezky se otaci z briska na zada ale na brisko ne a ne. Jednou ci dvakrat se to povedlo ale ted ma asi tezkou prdku :grinning:
22. led 2015 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Dneska 10 den po ET
22. led 2015 v 11:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm jsou to certici sikovni.. tak uz vystrkuje prdku kolinka pod sebe ale jeste k tomu neumi zapojit ruce.. to perovani je sranda
22. led 2015 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie ja mela slabou carku 11den ale mela jsem blastocystu..
22. led 2015 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ja dve osmibunky, ale ja vim, ze moje embrya se chytnou, ale pak se behem jednoho nebo dvou dni zkazi a prestanou pokracovat ve vyvinu. Do dalsiho pokusu uz nejdu, ale nasetrime penize na darkyni.
22. led 2015 v 11:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie to je des ze se tohle deje.. je mi to lito
22. led 2015 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 no, takovy je zivot, neni mi to souzene no. :frowning2:
22. led 2015 v 11:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Jeee, naušničky i Terezka jsou krásné :slight_smile: Já jsme kytičku nechtěla. Tak to je taky super, že už je má. Sice jsem slyšela od některých matek názor, že naušničky nastřelí, až bude holčička chtít, ale mě to připadne drsné, aby potom, až bude mít rozum, musela vytrpět nastřelení. Takhle si to pamatovat nebude a když nebude chtít naušnice nosit, tak je nosit prostě nemusí (taky nenosím) :grinning:

@petulak1988
@beryltm Holky, vám ty mimča tak krásně spinkají :grinning: To my usínáme tak mezi 8 - 9 hod. (začneme v 8 a usneme až v 9). Pak se vzbudí kolem 11 hod., pak kolem 3. a 6. a vstáváme před 8 hod. Takže taky to jde, ale o celé noci si můžu nechat jen zdát :grinning: Spíš si myslím, jestli to nedělají taky ty umělý mlíčka - já pořád plně kojím a k tomu dávám příkrmy. Jinak my budeme kašovat lžičkou (na flašku ji vůbec nechci učit).
22. led 2015 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ..termin mame za 18dni a zatim nic nenasvedcuje,ze by se to blizilo.Zatim to vypada na prirozeny porod tak uvidime...Z obav strachu se to prehouplo do stavu ,ze se na ten porod zacinam tesit :grinning: i kdyz obavy samozrejme jsou,ale uz ne zdaleka tako velike jak byli..Jak jste zvladaly ty posledni dny pred porodem a napiste jak jste ten porod zvladly..
22. led 2015 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@marke spinkají jo? Usíná kolem jedenácté večer..a každé dvě tři hodky pije... :wink:
22. led 2015 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie nebudu Ti dávat naděje...ale holčina z jedné diskuze neměla na testu nic ...a z krve jo....Tfuj tfuj tfuj..
22. led 2015 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ahoj Hani, ve zkratce vše se dá..já rodila tři dny po termínu..já měla dva Hamiltony, pak až rupla voda...vyvolávačka,oxitociny..no porod dlouhý...ale zpětně na to vzpomínám hezky :slight_smile: Zvládneš to, neboj.Konec těhu jsem se sotva hýbala.nabrala jsem 25 kg.
22. led 2015 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke tak me mala spala celou noc ikdyz jsem kojila.. proto me pak mrzelo ze mlicko zmizelo.. ale neda se nic delat, tak jsem rada , ze ji UM chutna a je spokojena
22. led 2015 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ahojky..na porod vzpominam strasne rada.. :slight_smile: uzasny zazitek a bolest stala za to.. je fakt , ze jsem asi mela jeden z hladsich porodu.. ve tri rano zacaly bolesti od 10hodin po 5minutach v 11 praskla voda a pak uz jsem se otevirala rychle je fakt ze pak uz stridale kontrakce kontrakci ze jsem jen vydechla a byla nova a ke konci uz jsem si ani neodpocinula ale mala byla ve 4 odpoledne presne venku... nadherny pocit.. a bez nastrihu a to jsem hraz nijak nemasirovala ani necvicila.. :slight_smile: drzim ti moooc palecky..
22. led 2015 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke me se ty kyticky moc libili.. je v nich takova jemnounka ale kazdy ma jiny vkus..jsem rada ze je ma nastreleny a take bych nechtela aby si je musela nechavat nastrelovat az bude velka.. takhle uz o tom vubec nevi a nebude si to pamatovat
22. led 2015 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda ma tam byt kyticky libily...
22. led 2015 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ty jo, toto letí, nedávno jsi to tady oznamovala a máš pár dní do porodu :slight_smile:. no a my příští středu 3 měsíce, s mimískem to letí snad jewtě více.
22. led 2015 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani - teda to to letí. ...tak už to máš za pár a hodně štěstí a ať je to co nejvíce v klidu a pohodě.
Malýmu bude za týden 7 měsíců a už se nám od pondělka uličník staví. Tak se od něj skoro nehneme a furt jej zase posazujeme a vysvětlujeme, že malý miminka ještě nestojí :unamused:
22. led 2015 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie - to mě moc mrzí, ale ještě máš pár dní čas ....
22. led 2015 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke my kasickujem taky lzickou a ne flastickou.
holky jak casto davat zloutek do prikrmu?
Jooo a jakou barvu hovinka po prikrmech maji? Alesek ma porad tmave tak nevim zda je to ok.
@hhani teda hani toto uteklooo :confused:
@kamisb kamco maly je pekny rychlik co?
23. led 2015 v 17:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm - malej má hovínka podle toho co jedl.
ale taky záeží jestli dáváš třeba čajík tak jaký¨.

Je to rychlík uličník ....dneska se staví furt někde ...jsme pořídili ohrádku aby si mohl líst a já taky občas něco udělat, ale když u něj nejsem tak za chvíli stojí u žbrdlin
23. led 2015 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to je fofrník ..je jak já :grinning:DDD já začala sice nezačala lízt, ale v 8 měsících už jse samostatně chodila..to Valča na to jak je furt akční tak je lenoch:slight_smile:
@hhani to je fofr teda:slight_smile:)))) no a počkej až se Matýsek narodí to uvidíš jak to teprce letí:slight_smile:
@pinkywinkie Holka nechci ti dávat falešné naděj,ale ještě vydrž :-*
23. led 2015 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - je v tomhle fakt hroznej :unamused: dneska se furt někde držel žbrdlin a vstával...nebo si doleze ke mne a tak dlouho se po mně sune nahoru až mě drží kolem krku a stojí (když já sedím) ...a ještě je ke všemu poslední dny jak klíště :wink:
ale už má venku další zub ...tak už asi jen jeden a mohl by být chvíli klid ...takže dole venku obě 1, nahoře venku obě 2 a dneska prává horní 1 ...takže už jen ta druhá 1 nahoře a snad bude na chvíli klid. Naštěstí ho to nebolí ani nemá teplotu, ale občas je pěkně mrzutej a furt slintá jak "baryk"

Jde na všechno asi s rozvahou ...což je možná lepší :sunglasses:
23. led 2015 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já myslim, že on nejlíp ví jak na to má jí..to ta naše lenoška :grinning:
23. led 2015 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tu rozvahu jsem myslela na Val :slight_smile:
23. led 2015 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nemate nektera zkusenost s operaci zlucniku kdyz musi ven??
23. led 2015 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 já ne,ale můj skoro šéf na to ted musí jít
23. led 2015 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ahááá no ona se furt pohybuje,ale zásadní věci teda nedělá no, sezení a plazení a stoupání :slight_smile:) přitahuje se do sedu to jo,lae nesedí ještě sama
23. led 2015 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - já bych řekla, že malej se vůbec neplazil...jen točil dokola jak ručičky hodin. Pak jak začal pérovat tak se spíš posouval poskokama :slight_smile:
a do sedu se snažil zvedat z lehu na zádech, ale pak mu stačilo párkrát ukázat, že by měl přes bok a do 14 dní už to uměl sám :slight_smile:
23. led 2015 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek