• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@marke mala dnes mela spenat s bramborem.. vcera ji nechtnal prskala to ..dnes jsem ho redila misto kojo vodou sunarema a snedla 60g a dopapala se sunarem, ale zadna hitparada to nebyla.. mrkvicka je mrkvicka.. jeste zkusim zitra a pak dam asi cuketu.. jen nevim zda se ma taky jen uvarit a rozmixivat..
30. led 2015 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke tak už máme taky naušničky :slight_smile: Bylo ale peklo, ne ani tak z té bolesti, ale z toho, že ji držela cizí osoba, trvalo to asi 20 minut a museli jsme jí držet ve třech. Doktorka říkala, že takhle vyvádět mimino ještě neviděa :grinning: Zatím je to v poho, taky bez krve a ani nemá ouška zarudlá, takže si myslím, že už to bude bez komplikací.
Co se týče kašiček, tak vzhledem k tomu, že malou přikrmuju už od 5 měs, tak máme vyzkoušené kde co, začínali jsme rýžovýma bez příchutě, pak banánovou, pak meruňkovou, teď už dostala i švestkovou a malinovou. Malinová jí zdá se chutná nejvíce - mně nejméně :slight_smile: Kupuju od Hami anebo Hipp, ale ta je vcelku drahá. Ještě jsem zkoušela i rozmixovat v mlíku banán, to mi taky zbaštila :slight_smile:
Ať jste brzo zdravé, chudinka malá! :frowning2: Nám hodně pomáhá inhalace vincentky. Máme v pojíčku i zvlhčovače vzduchu a kromě léta to mám puštěné každou noc. Hodně to pomáhá, Filípek od narození trpěl na Laryngitidy.
30. led 2015 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 já všechno jen vařila a mixovala - mrkev, květák, cuketu, dýni, brokolici (to mám namraženo) :slight_smile:
To já špenát dávala ze skleničky a nám tedy chutnal - a moc :grinning: Ale asi to bylo líp ochucený, než doma dělaný. U něj jsem právě nevěděla, jak ho uvařit a s čím ho smíchat, aby byl "jedlý"

@lussi To je mi líto, že to tak těžce nesla. To já jsem malou držela - sestřička si udělala tečky (už začínala natahovat), pak jsem ji položila, chytila a za 10 s sestřička střelila první naušničku. Malou jsem si pak vzala do náručí a asi minutku ji zkoušela uklidnit a potom to samé na druhou stranu. Takže nám celá procedura zabrala tak 5 min max. Tak ať to je taky vše v pořádku, já myslím, že když to nereaguje hned, tak to bude v pohodě :slight_smile:
Já mám koupenou od Hami, Nestle a ještě jednu (nemůžu si vzpomenout). Jedna je jen rýžová, druhá meruňková a třetí medová (i když nevím - med je alergen, ale jinak by to nedělali, ne?). Ještě jsem si netroufla jí je udělat - už jsem chtěla, ale přišla ta nemoc, tak ještě chvilku zase počkám. Teď nám moc nejedou ani příkrmy, asi ji v tom krku bolí.
No, dneska už celý den bez teplot, tak jsme na chvíli vyrazily i ven, aby se vyvětrala. Tak snad už to bude dobrý. Jen je hodně zahleněná. Já používám Vincentku teď do nosíku.
30. led 2015 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ja ho smichala s bramborem a sunarem.. a nebylo to spatne...
30. led 2015 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke alesek ma kasicky moc rad. Nejradeji malinovou od sunarky. Jinak kupuji od hami mame vyzkousenou merunkovou bananovou a ryzovou. Jeste tu mam krupucovou a vanilkovou.
30. led 2015 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulak1988 Ahojky, tak přináším žlučníkové hlášení :slight_smile:

Tak info od maminky: jedla normálně všechno, zkoušela co může a co ne - vyvarovala se tučným jídlům a určitě ne zrnkovou kávu a těžká jídla a mák
Info od kolegy manžela: jedl dušené maso, určitě né smažené a opět ne zrnková káva - prý pomáhá pít Plzničku :slight_smile:

Tak snad jsem Tě trochu uklidnila. Žlučník prý doroste, tak to je jen na přechodnou dobu :slight_smile:
31. led 2015 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke doroste?? Jemu rekli za funkci nahradi jatra... uz ho mam doma a ji vsechno..myslim ze to bude dobre.. a dekuji moc za informace..
1. únor 2015 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ted jsem go nasla.uz nedoroste, funkci nahradi zlucnikove cesty a jatra
1. únor 2015 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 No vidíš a mamka říkala, že doroste. Tak spíš asi zapomněla, ale nejspíš jí říkali taky to, že funkci přebírá jiný orgán :slight_smile: a ona si to spojila jinak :grinning: Nojo, je to už řada let.
Tak hlavně, že je to dobrý. Musí to vyzkoušet.
Hlavně, že už jste zase všichni spolu.
1. únor 2015 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jj zkousi v malych porci vse a dobry..je ho ted jeste dostihla chripka..ma 38 a rymu jak blazen..no vybira si to pekne
1. únor 2015 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 To je to co mela ted Klaudinka. Tak hlavne, at se setri a at ti brzy odezni :slight_smile: Mala mela teploty 2 dny a ted uz jen rymu.
1. únor 2015 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, po delší době, hlásím aspoň info z dnešní 3.měsíční prohlídky - 6910 g, 65 cm - holt čahoun :slight_smile: , máme za sebou druhou hexu, tak jsem zvědavá, zda bude reakce, u první nebyla. Jinak se máme dobře, krásně paseme koníčky, ale po chvíli jde nahoru zadeček, kolínka pod něj a chce lézt, chce být napřed, moc hezky povídá, zatím je plně kojen. Zase se někdy ozvu.eva
3. únor 2015 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak za náma 3.várka očkování snad to bude zase ok.
Jinak těch našich 6zubů už máme čistit, ten silikonový návlek na prst, je prý dobrý a bez pasty.
Jo a botičky se prý můžou když bude mít jistější chůzi i jen kolem nábytku...už nám pár krůčků udělá, ale občas se trubka i pustí a upadne no ....
3. únor 2015 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dneska je to rok, co jsem si začala píchat puregon při dlouhém protokolu, hrozně to uteklo, jako by tobylo včera :slight_smile: a nebude to trvat dlouho a půjdeme do dalšího kola, no pokud bude nátlak v dobrém slova smyslu, tak možná přes léto, uvidí se. a jinak asi za rok touhle dobou :slight_smile: znovu, docela mi s odstupem času to bříško chybí a Josífek odrůstá a stýská se nám s mužem po tom malém miminku :(.
3. únor 2015 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zase jednu fotku uličníka ....asi si myslí, že stání je nuda či co. Někdy se zkouší nedržet, ale pak padá :wink:
Bože asi mě z něj fakt hrábne :sunglasses:
3. únor 2015 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj kočenky..zítra vás dočtu..dnes jsem unaveňoš.. :wink:
4. únor 2015 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimochodem..jaké velikosti nosí vaše děti 86 asi ne,že? Samík teď nosí 80.
4. únor 2015 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky existuji jeste huggies pleny? Jinak uz mame dva zoubky... :blush:
4. únor 2015 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to malej je vlastně prcek měří asi 73cm ....ale ětšinou se vejde ještě do 68 ...něco má 74.
A některý bodíčka jsou extra pružný tak i 62 :slight_smile: a dneska má i triko s dl. rukávem 62.
5. únor 2015 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - snad je rušili, ale nevím ...koukni na mall.cz tak mívají výběr.
Spodní dva jsou ftipný co? malej už má i 4 nahoře a to jsou teprve tesáky :grinning:
5. únor 2015 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb NO ne ne..malej má taky jen 71 cm.....a nosí 80 teď.... :astonished: No...ale taky váží přes deset kg no.. :grinning:
5. únor 2015 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Už...my taky...ale objevila jsem je až den před půlročninami :wink:
5. únor 2015 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj jsou jeste prtavy ale uz je to hezky..mala nosi 68 ale vuce uz 74..ma 66cm a 7.3 na 5mesicni kontrole
5. únor 2015 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my už taky máme oblečení 68, a dokonce i 74 :slight_smile:, ale jsou mu i pružnější věci v 62, tak snad to nějakou dobu vydrží. To nejmenší už má švagrová, čeká kluka na začátku dubna :slight_smile:, takže to máme kam posílat.
5. únor 2015 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja prvni objevila ve 4 mesici..uz jsou videt kdyz se rehni
5. únor 2015 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 Ty jo..to brzo... :wink:
5. únor 2015 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Wau..už 74 jo? TO je masakr..I když je fakt,že my máme většinu oblečení vytahané..docházejí zásoby od sestřenky..tak už kupuju po netu 86...80 má něco..a kupovat toho moc nebudu,když tak rychle roste a kyne,bobek můj :grinning:
5. únor 2015 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl my ani moc nekynem, nevím má 65 cm a 6910 g, no na tři měsíce také dost, snad se trochu zarazí :slight_smile:
5. únor 2015 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Ty jo...Samík.....................20.7.2014..........syn Samuel 3520g 51cm, 6t 5320g a 56cm,3 m 7690g 66cm,6 měsíců 10170g 71 cm....A nevypadá,že by se to zarazilo.Příkrm jsem nedávala ani denně..a stejnak skoro kilko přibral za měsíc... :grinning:
5. únor 2015 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl nestraš, já zatím jen kojím :slight_smile:
5. únor 2015 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek