• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@pidisek ja vim, ze to myslis dobre:slight_smile:
30. zář 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 no zejtra dej hlavne vedet!
30. zář 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jj dam na kdy jsem objednana
30. zář 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takze prava strana se opet neukazala, ale snad tam ti dva nekde jsou.Leva 7 foliku 17-20 mm.Ve stredu punkce
30. zář 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice - tak to je pěkný, tak hodně zralých vajíček přeji :slight_smile:
30. zář 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no uvidime jak to dopadne,ale verim :slight_smile:
30. zář 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice parada!!!:slight_smile: tak ve stredu:slight_smile:
30. zář 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - bez toho by to ani nešlo :slight_smile:
30. zář 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Deník dvouletého děcka.... 6:13 Budím se. Super!!! 6:50 Lítám nahatej po bytě a řehtám se. Táta mě honí. 7:05 Táta zakopl o nočník, kterej zapomněl večer vynést. 7:10 Jezdím kolem něj na motorce a pištím... 7:20 Stavíme s tátou hrad pro tyranosaura. Táta ho postaví a já ho rozkopu. Super!!! 8:05 Táta dřímá mezi troskami hradu. Chvíli si hraju sám... s tyranosaurem. Žere šmouly. 8:06 Tyranosaurus strčil svůj ocas tátovi do nosu. Na zadek dostanu já. Řvu. 8:30 Kouzelná školka, nuda, ale tátu to baví. Běhám dokolečka před televizí, dokud nespadnu na zem a neprásknu se do hlavy. 9:10 – 9:40 Řvu. 10:00 Nemůžu najít tyranosaura. Táta se mě ptá, proč řvu. Řvu, protože neumím říct tyranosaurus. 10:40 Táta mi dává na zadek, abych měl proč řvát. Pak mi dá fixy,ať si kreslím. 10:50 Nakreslil jsem abstrakci vyjadřující pocity dvouletého dítěte, kterému nikdo nerozumí. Taťka valí oči. 11:05 Tak na koberec se prej nekreslí. 11:45 Oběd. Zas kuře. Plivu to do květináče. 12:30 Jdu spát po obědě. Táta má lepší náladu. „Tak do postýlky, ty uličníku“ . Lezu pod postýlku. Táta počítá do tří. Na tři se tam zaseknu. Řvu. 13:35 Konečně usínám. 14:15 Nudím se. Lítám nahatej a chcechtám se. Táta mě honí. 14:30 Táta zakopl o nočník, kterej zapomněl vynést ráno. 16:00 Konečně jdeme ven. Na písku mi nějakej kluk chce vzít tyranosaura. Vezmu ho po hlavě hrabičkami. Řve. Táta mi dá na zadek. Řvu. 17:30 Půjčím si tříkolku od holčičky. Řve. Musím ji vrátit. Řvu. 18:40 Po večeři si hraju. Spravuju zrcadlo. Kladivem. Musim toho nechat, a tak skáču na balonu, dokud neprdne. Táta řve. Pak se usměje a říká, že jdu zítra do školky. 19:55 V postýlce mi říká pohádku. V polovině už chrápe. Ocas tyranosaura se pomalu blíží k jeho nosu...
30. zář 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 te bezva knizka
30. zář 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak k dr ve čt,prý by dřív nemuselo být nic vidět,tak doufám,že uvidím.
Jsem zvědavá,jestli se obě uchytili nebo jestli ta sobota byla odplavení jednoho.
Snad už budou jen dobrý zprávy a hlavně všechno v max.pořádku.
30. zář 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pavlaru a coo, mrcha přestala????:slight_smile:))))
30. zář 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
asi jsem se lekla,bylo to trochu a pak už nic.Takže se ani nerozjela.
30. zář 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice nádhera, to je přesně ono - vyjde to :wink:
@pavlaru - držím palce, ať už je vše ok a ve čtvrtek tam máš poklad(y) :sunglasses:
30. zář 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlaru no tak super tak držím palce moooooccc!!!!! :wink:
@brsh no nechval de před večerem, uvidíme jak to bude, snad to tentokrát klapne.
Piju bylinky, piju mladej ječmen, jim chili a chlorelu, selen se zinkem a fibion už dlouho takk to by bylo,aby nebylo....
30. zář 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem holky děkuji,taky doufám,že budou už jen pěkný zprávy.
30. zář 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes kontrolní utz, jeden vaječník nezareagoval na stimulaci vůbec a na druhém jen 4 folici. Přitom při minulé stimulaci 150 jednotkami Gonalu a 5 vajíček. A teď jsem stimulovala 225 jednotkami Puregonu a jen 4 vajíčka. Jsem z toho nějaká smutná :frowning2:
30. zář 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no dyk to řikám :grinning: neboj se nic, držíme všechny palce - já, dítě i pes :grinning:
30. zář 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@tygrisek09 ahoj nebud smutna ja minule mela 3 a skoro to vyslo!KOukni na brsh :slight_smile:ja mam sedm na levym a pravej se schoval takze bud tam jsou 2 anebo nereagoval.neni dulezita kvantita nybrz kvalita :wink:
30. zář 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice U mě právě ten levý není pomalu k nalezení, protože je za dělohou a tam tedy není vůbec nic, takže bohužel na stimulaci vůbec nezareagoval :frowning2: a na pravém jsou čtyři. Jen nás právě zarazilo, že poté co mám vyšší dávku hormonu, tak mám nižší počet vajíček. Už si říkám, že jsem zkrátka stará :frowning2:
30. zář 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 no presne ja vubec zase nemam videt pravej.Hele ono kazdej cyklus je jinej.nekdy vajecniky nereaguj tak jak by mely viz ja minule a jinej cyklus je to ok.nikdo nevi cim to je.....drzim ti pesti at to pokracuje jwn a jen k lepsimu
1. říj 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahojky gratuluji k folikum zitra na tebe budu myslet :slight_smile:
1. říj 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak se mi v noci zdalo o mym prvnim Ivf v roce 2000 a z nejz vzesel muj syn.Tak mi to rano nedalo a vystrachala jsem ten protokol a predstavte si .OPU jsem mela v utery 3.10. Ted bude OPU ve stredu 2.10.Mela jsem I podobnej pocet folikulu jen na opacnejch stranach.je to 13 let a 13 he moje stastny cislo tak treba to fakt vyjde
1. říj 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice krasne :slight_smile: to by bylo aby nebylo... musi to vyjit... :dizzy_face:
1. říj 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice potrebuji radu gennet gest?? nebo neco jineho Cube je dost drahy
1. říj 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre dopoledne:slight_smile:
me zas strasne chyta ten mocak, nejhorsi je to vecer, boli, tlaci a picha me celej podbrisek, proste se to zas vratilo. antb. nezabiraj, takze tema chlamydiema to asi nebude. vysledovala jsem jednu zajimavost. mela jsem ted klid dva tejdny mezi ms. zacne me to bolet a nutit na curani par dni pred ms, 1dc je to nejhorsi, pak to postupne ustava. ted to vypada, ze se opakuje stejnej scenar.co to doprdele muze bejt??:( ani se moc nevyspim, ta bolest me vzbudi v noci, jdu na zachod a nemuzu usnout. no a ve ctvrtek mam jit na URL na stery, ze bych se zas posunula v patrani dal, ale ja beru ty antb., takze z toho asi zas nic nebude. a laparka se blizi a udelaj mi vubec predoperacni vysetreni, kdyz beru antb??? doberu je asi dva dny pred zakrokem, takze by laborka mela dva dny na posouzeni krve i moci, coz se asi neda stihnout.
ja se z toho fakt zblaznim!!!!

@janice_opice strasne moc ti drzim palce!!!!!
@petulak1988 je ti lip?
1. říj 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jo je mi lip ale asi menim car
1. říj 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jakto? povidej
1. říj 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 holka tak v tom ti neporadim nemsm s temi centry zkusenost. Pro me Cube nsopak vychazi nejlevneji.o 15.tisic levneji nez Iscare. A hlavne jsem tu moc spokojena.Spud se zeptej holek co maji zkusenost s gestem a genettem.Vim ze si chvalili Letnou gennet a nejakou doktorku.je napsana v te tabulce. Jak se vyplnovala. :slight_smile:
1. říj 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 holka ty si uzivas.:(((.Myslim ze by to na predoperacni nemelo mit vliv. At uz ti to prestane a jsi v pohode!
1. říj 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek