• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@muddledgirl ještě my měli porodní váhu o necelé kilo více :slight_smile:
5. únor 2015 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa no však já skoro taky..má jen zeleninku...zatím zkusil brambor, hrášek, mrkev.A teprve teď začínám dávat pravidelně jednou denně. :grinning:
6. únor 2015 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa no vidíš.... :grinning:
6. únor 2015 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “spam”
6. únor 2015 v 09:27 • jankamaminka1985
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “spam”
6. únor 2015 v 10:08 • supermama2015
autor
Cau holky moc nestíhám nějak se to navalilo..tak to Valča je drobýnek....má 7,420 kg a 69,5 cm..:slight_smile:
6. únor 2015 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je fakt, že měla nízkou startovací váhu..není ani tlustá ani hubená, je drobnější a já jsem za to ráda..navíc je to holčička:slight_smile:) půlročního dvanáctikiláka jsem se natahala až až:slight_smile:
6. únor 2015 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 hugggies už nevyrábí ..snad jen možná ještě juniorky..tenkrát mi to kamarádka říkala co má ten dětskej shop
kupovala jsem od ní co měla poslední troje
6. únor 2015 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ti to tam pěkně rovná :slight_smile:
6. únor 2015 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi, jj pult s plenama je u nás hit :slight_smile: a teď i věci co má v dosahu z ohrádky ...zkoučím na něj "nene" ale moc se zatím nechytá ...i když letáky když cupuje a řeknu "nene do pusinky" tak se je tam nedá.
Tak asi jak má náladu
6. únor 2015 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tedy vy máte kusance :slight_smile:
Adámek je drobný? Kde jsi to vzala?
My měli v 6 měsících 7400 g a 67 cm. Takže asi tak nějak - no dobře, jsme holka, ale i tak :slight_smile:
Wow, Samík je tedy kus. Tak jsem naschvál koukla na toho našeho Sama a ten měl tedy v 6 měsících míň :slight_smile: (9340g a 75cm)

My nosíme velikost 74 - nejčastěji. Něco nám je ale až v 80 - i když trošku ještě větší, ale lepší, když je to volnější, než když se nám to na tělíčku pne.

Holky, jak strojíte doma miminka? Já jsem stále ujetá na overálky, potom na něj dle chladu doma svetřík a tepláky. Ale my máme studený barák. Nějak si nedovedu představit, že bych malou pořád převlíkala nebo svlíkala, kvůli přebalování. I když je pravda, že už to je "jen" asi 5x denně (přebalujeme) :slight_smile:
6. únor 2015 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Začala jsem na malou znakovat, tak uvidíme, jestli to bude mít nějaké důsledky :grinning: Zatím používám jen pár znaků - jíst, mléko, ještě, stačí, plína, mýt se - musím ještě vykoumat nějaké "motivační" - jenže ona je ještě dost malá na to, abych zjistila, co jí zajímá :slight_smile: (např. která hračka je oblíbená, zvířátko, věc, ...).

Včera jsem ji měla v náručí a šla s ní do kotelny - chodí tam náš německý ovčák. Kolikrát ho už viděla - když byla v sedačce, tak jí očuchal :slight_smile: Ale jak byla jen v náručí, tak on proběhl kolem a zvědavě čuchnul k její nožičce (jen do ní jako drcnul) - no to jste měly slyšet - ta spustila tak hysterický pláč :slight_smile: A v tom se pes lekl, že něco provedl a stáhl ocas a koukal a nevěděl co. No nevím, kdo z těch dvou se bál víc :grinning:
6. únor 2015 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - já teď doma začala dávat bodíčko dl.rukáv, punčocháčky a ještě tričko s kr. nebo dl.rukávem. Když je po ránu chladněji tak někdy ještě přidám ponožky. Ale u nás chladněji je 19°c.
Ještě pak střídám občas dupačky místo punčocháčů, ale jak leze tak lepší jsou asi ty punčocháče no.
Overálky máme na spaní a pod ním má bodíčko s kr.rukávem.

Znakování, taky jsem už hodně slyšela, jak to zkouší holky, ale někde jsem četla, že se začíná v 8měsíci. Tak jsem zvědavá jak vám to půjde.
Adámek má v 7měsících asi 73cm a 8,2 kg. To je podle mě tak akorád :wink:
6. únor 2015 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ahojky..no Samík je většinou v dlouhým bodynu a punčoškách..nějak mu kalhoty vůbec nedávám.Místo kombinézky nosíme celou dobu toho médú z Lidlu....a 77/80 nám furt je...protože Lidlácky věci bývaj větší.A kalhoty se do toho médi nevlezou...
7. únor 2015 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke my přes den bodýnko s dlouhým rukávem a bud puncocháčky anebo tepláčky ..občas dávám přes punčocháčky ještě ponožky..mívá studenější nožičky
7. únor 2015 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, dlouho jsem se sem nedostala, nejak nestiham. Adinka oslavila rok, je to peknej rarach :grinning: ma 9660g, 75 cm. Takze vzorne trojnasobek porodni vahy. Mele a lozi, je ji vsude plno. Celkem se zapotim. Poslu vam sem nejaky fotky. Jak se vsechny mate?? Paa
8. únor 2015 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Jo a abych se nezapomnela pochlubit, cekame druhy miminko :wink: Prirozene, takze velikanskej zazrak. Delala jsem si test na Stedry den a bylo to opravdu hrozne dojemny. Prvni Vanoce s Adi a jeste tohle k tomu. Nadhera :wink:
8. únor 2015 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@brsh - jéééééé, tak to moc a moc gratuluji :slight_smile: ...tak ať je vše v pořádku a hlavně ať jsou dětičky hodný a zvládáš to.

jsi už 3tí co to takhle má, ještě jedna holčina z emimina a pak kamarádka - ta se zapomněla pochlubit a už bude v dubnu rodit...uličnice.
8. únor 2015 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh moc moc gratuluji.. krasna rodinka, moc vam to slusi
8. únor 2015 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh Tak nejdřív moc gratuluji Adince k ročnímu výročí.
Pak snad ještě víc gratuluji mamince k přírůstku. Ať jste všichni 4 zdraví, spokojení a šťastní a ať máš to druhé miminko trošku víc (v prvním půl roce) pohodovější, než byla Adinka :slight_smile:

Moc Ti to přeju, tak hlavně na sebe dávej pozor. Adi je nádherná.
8. únor 2015 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@brsh Baruuuuuusss tak moooc gratuluju Adince k 1. Narozkam a tibe -vlastne cele rodince k dalsimu mimcu ;).Zrovna dneska jsem rikala,ze kdybychom vyhrali v loterii tak bych snad sla jeste na jedno umely :slight_smile:))).Drzte se rodinko.Valca ma necelych 7.5 kg v 8 mesicich tak by to taky snad mohla do roka dohnat :slight_smile:
9. únor 2015 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh jéééé to je pecka..velká gratulace... :wink:
9. únor 2015 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
9. únor 2015 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak opet jdu k vam pro radu ..dnes jsme den po terminu a od dopoledne mam bolesti v podbrisku a strili to do zad..nevim jestli to jsou jen poslicci a nebo se to uz muze chystat k necemu..co myslite? :slight_smile:
9. únor 2015 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Ahojky, já poslíčky neměla a rodila jsem císařem, takže neporadím. Jen co vím, tak teplá koupel rozhodne - buď to přestane nebo se to rozjede :slight_smile:
Ale možná můj příspěvek už bude zbytečný :wink:

Tak přeji hodně rychlý a pohodový porod :slight_smile:
10. únor 2015 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Ahojky ..já poslíčky taky neměla...a u kontrakcí jsem měla křížové bolesti..masakrální.Ale tipla bych,že když jsi po termínu..budeš brzy rodit....nebo jsi už porodila.
10. únor 2015 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani poslíčci nejsou pravidelné,konrakce časem ano...já měla po vyvolávačce 5,10....3,5,....a pak už ani nevim.
10. únor 2015 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ty jsi zlato ..mrknu....jdu udělat rychlý oběd..a jdu na to...

A holky..musím se pochlubit,že mi slušně hráblo a ve cvičení s trenérkou budu ještě pokračovat další 4 měsíce..nějak mě to chytlo a přihlásím se do soutěže do formy....co pořádá muscle and fitness.. :grinning: :grinning: :grinning: No..je to prdel no...to jen tak pro zasmání.
10. únor 2015 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke děkuju kočko...stejné jako z ebay..pecka...jsi zlato.. :wink:
10. únor 2015 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek