• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
Jo holky a jak zavést rajče, okurku a papriku? nebo je na to ještě brzo?
rajče přemýšlím o polívce nějaký, ale zbytek nevím :frowning2:
12. únor 2015 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja dostala od svagrove sklenicky kde uz je rajce od ukonceneho 6.mesice spolecbe s mrkvi a masickem, chtela uz bych to dat tak nevim
12. únor 2015 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - počkala bych do toho 6.měsíce.
Já ale ty skleničky nedávám, vařím tak přemýšlím jak to zavést no.
12. únor 2015 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja uz varila hovezi a rajcata a testoviny
12. únor 2015 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja krome bananu taky ne a od ukoncenyho 8. I kdyz my mame korigovany vek ted 7.ale v pohode..v pondeli jdem na casting..ma mit oblibenej snack..tak bereme ty piskoty od Nestle
12. únor 2015 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice - no vidiš to by asi taky šlo :slight_smile:
a co tu papriku a okurku?
13. únor 2015 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no male je pul roku za 14dni :relaxed: takze ho pak dam :blush:
@janice_opice tyyy jo uz 8 mesicu to leti...
13. únor 2015 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jinak ja take varim ale i obcas dam sklenku .. treba toho co doma nedelam..jako jehneci a tak..zeleninu jsem varila vsechnu.. akorat spenat vareny nechtela a sklenicku pak zbastila
13. únor 2015 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 - ono ani ted v zimě by jsi špenát !čerstvý" dávat neměla.
Taky ho snědl ze skleničky v pohodě.
13. únor 2015 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb proc nemuzu davat certsvy???
13. únor 2015 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - prý v zimě moc dusičnanů, jak to pěstují ve skleníku či co. Prý lepší mražený koupit nebo ty skleničky
13. únor 2015 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky tak jsem se hezky vyspinkala :slight_smile: malej se nejdřív dneska v 9:30 napil, ale nespal ...ale pak chtěl jít spinkat v 11h tak jsem vyvalila prso a šli jsme, no vzbudila jsem se po 13h a malej furt spinkal vedle :slight_smile: ...jen se mi teď nedaří se probrat ...ale už jsem stihla dát mu jídlo na sporák. A já se jdu taky najíst.
13. únor 2015 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb ty jooo super..i kdyz ja si taky nestezuju..Valca spi v 90%suprove :slight_smile:akorat vcera hodne pila a v 5 rano byla durch procurana tak jsem ji musela prebalit a prevlict..a uz neusnula..v 8.30 uz byla hoyova,ale na 9 jsem cekala zajemce na byt tak jsme si lehly v 9.30 a chrupkaly do 12 :slight_smile:
13. únor 2015 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - malej mi jinak spí přes den max 3x po 40 minutách vždycky po jídle.
Taky jsem jednu noc zkoušela kolik snesou pampersky a jestli vydrží celou noc, no jasně že nevydrželi a byl v 6:30 mokrej tak jsem se ho jaka převlékat a taky už pak neusnul no :frowning2:
Mě poslední dny vstává kolem půl 8 asi se chce rozloučit s tatínkem ....no moc radost z toho nemám, ale pak chodíme spinkat na těch 40 minut kolem 10h.
Takže dneska mě převezl :slight_smile: ale bylo to docela příjemný, jen jsem pak už měla hlad :wink:

Takže to klaplo a bude domeček?
13. únor 2015 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak ja vsedni dny stejne vstavam v 7 no a bud spi a tak si pak zalwzu anebo se vzbudi taky a to pak jde tak na 1-2 kolem 10 spinkat.
Dneska zvatla tak,ze uz me brni hlava!!@@
Jeste to neklaplo..furt chodi zajemci a jsou tu dvoji vazny ale jeste nepodepsali..takze dokud to nebude na papire nic nerikam..ale uz mame slozenou rezervaci a vybrany podlahy,dvere atp..ted se peru s kuchyni v planovaci :slight_smile:
14. únor 2015 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jo kuchyň tu bych taky potřebovala naplánovat.
Chceme novou, ale nějak nejsem schopná si k tomu sednout a pak někomu zadat ...jsou tu dva truhláři co dělají kuchyně ...ale ....tahle už tu je skoro 40let tak asi víš jak to vypadá ....tak je to nutný, ale ten bordel co z toho bude ...no děsí mě to, ale už bych chtěla novou no.

Tak snad někdo koupí a pak už to bude všechno v pohodě ...a hlavně aby se vám tam pak líbilo.
14. únor 2015 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jo já si jí plánuju sm v tom Ikea plánovači a počítám...už jsem si takhle jednu sam navrhla sice ne v Ikey,ale navrhla..v úterý jedeme doladit obklady a dlažby do koupelny a keramickou dlažbu do obýváku s kuchyní tak se těším..Musí to klapnout vím to..Líbit se nám tam učitě bude, budeme ve svém a se zahrádkou a měsíčnínáklady se ná sníží minimálně o 5 tisíc
14. únor 2015 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to jsi šikovná a 5tis měsíčně je dobrý.
Tady mi ty vaše náklady přišly hrozný, kor ten fond oprav.
Já tak nějak mám představuju jaký skříňky a kolik ...ono to tady v tý nudli a ještě se dveřma do špajzu ani moc jinak nejde, ale děsím se toho bordelu ...půjde i nový lino a dlaždičky na stěnu ...nebo jen něco omyvatelnýho to ještě nevím ...ale už o tom mluvíme asi 3 roky a furt nic :angry:
14. únor 2015 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no je to des jen 3 litry fond oprav..a predseda druzstva je polak z ostravy tak co k tomu rict..je to zakomplexovanej blbec kterej snedl vsechnu moudrost sveta..bydli tu chvili..manzel 45 let..oni vsechno chtej hned no...doufam,ze uz me to nebude muset trapit..budeme ve svem ..a na Bilou Horu je to po dalnici 10 minut..teda k Hornbachu..na Bilku asi o 3 minuty vic.Jo holka taky jsme tu predelavali komplet kuchyn kteta tu byla od roku 50..ale pak je to super..vsechno novy a cisty..jdi do toho...budes moc rada potom
14. únor 2015 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - njn, ostraváci-poláci :angry:
no musíme, jen se rozhoupat no....

Ufff teď jsem přes hodinu zase žehlila ....
Jo a prcek má na hlavičce 2 modřinky k jedný ani nevím jak přišel ...je někdy hrozně neopatrnej s tím jeho drápáním se všude na vše. :frowning2:
14. únor 2015 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, tak před rokem OPU a touhle dobou už nám vznikal Josífek :slight_smile:, v té době jsem ani nevěřila, že se to povede a dnes už máme 3,5 měsíčního prďolu :slight_smile:
15. únor 2015 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eevvaa - měla jsem to podobně ....hrozně moc to letí.
15. únor 2015 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..všem moc dekujeme ..poslicci to opravdu nebyli..vydrzela jsem dlouho doma,ale potom jsme ve 4.00 hod. jeli do porodnice..vse slo celkem dobre,ale jakasi mezibranka byla moc tvrda a Matysek se pres ni nemohl dostat..od 10.00 se resil cisar,ale svolili k nemu az ve 13.00,jelikoz uz jsem fakt nemohla a pomalu prestavala spolupracovat jelikoz to vubec k nicemu nevedlo... takze jsem si ty posledni tri hodky fakt uzila jak se snazili to oxytocinem prorvat coz pochopitelne neslo..ale verim tomu,ze nebyt te tvrde branky tak to mohl byt krasny porod :slight_smile: ..no uz jsme doma a tak nejak se seznamujeme takze ted se asi budu za vami chodit mnohem casteji :grinning: ..jinak zatim plne kojime tak snad nam to vydrzi..
16. únor 2015 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@hhani moc gratuluji k chlapečkovi :slight_smile:, když vidím ty fotky z porodnice, vzpomínám na náš pobyt tam a moc se mi tam líbilo.
16. únor 2015 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@hhani Hani tak ještě jednou vám všem moc gratulujeme cela rodinka :wink:
16. únor 2015 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak jsme byli dnes na castingu....jako asi 60 dědicem a i starších....naše mala ďáblice byla nadšena z toho množství děti....jen dělala vše jiné než co chtěli paac tam bylo hodné a hodně jiných zajímavých věci,,,,,takže moje díky a nashle a zkusili jsme to......před chvíli přišla SMS,ze byla Valca byla vybrána do callbacku..druhého kola......no do finále se nedostaneme,aleskvela zkušenost a tatka jeste pysnejsi než předtím:grinning:
16. únor 2015 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
60 děti tablet to prepisuje
16. únor 2015 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - moc a moc velká gratulace.
17. únor 2015 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani moc gratuluji k Matyskovi, je nadherny.. jak se citis maminko?
17. únor 2015 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice gratuluji k postupu.. :blush: sikulka to je
17. únor 2015 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek