• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
Moooc děkuji holky je to fakt hormonalni mazec :slight_smile: :wink:
@petulak1988 citim se skvele,protoze zatim je zlaty i kdyz vim,ze se to zhorsi..ale na ten zacatek je to super,place fakt minimalne.. :slight_smile:
17. únor 2015 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani zlato, gratuluju, uzivej si to a drz se:slight_smile:
17. únor 2015 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani - tak si to užívej, ale my měli prvnní měsíce v klidu úplně ...nám to začalo až když se začal hýbat ...tak se projevilo, že je vztekloun a když něco nejde tak se hned rozčiluje :slight_smile:
kde jsi vlastně rodila?
17. únor 2015 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no uvidime jak dlouho mu to vydrzi,ale kdyz jsem v porodnici v noci slysela ten plac z ostatnich pokoju tak jsem si rikala,ze ty maminy si tedy uziji..my spinkali fakt uplne v pohode.Rodlili jsme v Mělníce a byli jsme naprosto spokojeny az na ten konec porodu to bylo opravdu peklo...
17. únor 2015 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb nápodobně, na začátku zlatíčko a teď by nejraději při pasení koníčků už lezl a je pěkně vzeklý, že to nejde, prý je po mě, říká manžel :slight_smile:, ale je to pořád náš malý bobíšek.
17. únor 2015 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hhani
Moooooooc gratulujeme.
Hlavně oběma hoooodně zdravíčka a Matyáškovi navíc do života moře štěstíčka.

A ať si rychle a skvěle sednete :wink: A ať je Matyášek hodné miminko.

No porod Ti nezávidím. Nakonec jak slyším není nad plánovanýho císaře :slight_smile: Ale hlavně, že všechno dobře dopadlo.

Tak vítej mezi matky :grinning:
17. únor 2015 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hhani Ahojky, tak to my tedy neměli klid nikdy :slight_smile: Naše malá patřila k těm "zpěvačkám" a to nejen nočním :frowning2: A ještě k tomu dělala pusinkou při breku takové vibráto :slight_smile: Byla atrakcí oddělení (jen maminka byla jak mátoha).
No, zůstalo nám to - je pořád taková vzteklejší a hůř v noci spí. Ale už je to v mezích. Na začátku ale hodně trpěla na prdíky, takže jsme co noc pochodovali po bytě.
No, každopádně to Ti nepřeju a přeju Ti jen a jen hodného Matýska :grinning:
Jinak hormony, to je kapitola sama pro sebe. Já řvala furt - skoro. A pak jsem zase nechtěla, aby vyrostla a ... Prostě hrůůůůza :grinning:
Ale dobré je, že vše jednou přejde :grinning:
18. únor 2015 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Tak držíme palce, třeba z vás bude televizní hvězda - bylo by super, vás vídat v nějaké reklamě nebo něco podobného :grinning: Fandíme Valče.
18. únor 2015 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb @petulak1988 Já tedy rajče měla taky v nějaké skleničce, resp. rajčatový protlak. Takže asi tak. Jinak jsem tyto druhy ještě neřešila. Já myslela, že se mají až tak do roku. Spíš jsem si říkala, že je zkusím v létě jako čerstvé - až porostou a navíc až budeme mít zuby :slight_smile:
18. únor 2015 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem to nestihla - naučit malou usínat samotnou. Jak jí rostly zuby a nespala a nejedla a pořád řvala (i v noci), tak jsem se na to vykašlala. No, sice jsou už 2 noci klid, ale zase se bojím to zkoušet, když ty zuby ještě nevylezly.
Ach jo, kdy už vylezou? Má dásně hodně tvrdé a jsou jakoby už přes dáseň vidět. Snad to nejhorší už má za sebou. Zase začala víc kousat, tak to třeba už bude v klidu.
Holky, už máte horní jedničky? (tedy vy určitě ano, ale měla jsem na mysli vaše miminka) :grinning:
Jak dlouho to trvalo?
18. únor 2015 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke nám ted teda vylezly dolní jedničky:slight_smile:)) a to bylo v poohodě koupila jsem jí takový ty ..vypadá to jako dudlík,ale je to kousátko tak si to s tim furt masírovala a zvládly jsme to v pohodě, i v noci dobrý. Od půl roka spí sama v postýlce, jen v noci se budí na mlíčko a spí zasedál
@hhani Hani vůbec se to nemusí zhoršit.....Valča byla zlatá od narození a vydrželo jí to furt takže lepší počítat s nejhorším ale pak můžeš být přijemně překvapená
18. únor 2015 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke jinak v reklamě nebudeme ..Valče to pokandil malej bambusák:slight_smile:)
18. únor 2015 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - malej už má i horní 2 a čekám pravou 3 :wink:
24.12. vylezly spodní 1, a myslím že 30.1. se proříz ten poslední z horní sestavy ...rostly mu 1 a 2 nahoře společně. Ale podle nás se asi neřiď ...malej si nějak jede podle úplně jiných "tabulek" :grinning:

Jinak má svou první virozu, tak je pod panadolem ...má dostávat 3/4 čípku pokud bude teplota včera odpoledne měl po odečtu 38,5 :frowning2: ..dneska jen 37,7 ale furt je teploučkej a mrzoutek. I když po čípku už to není takový jako včera, furt jsem ho do něj nechtěla cpát, ale nakonec to vylezlo ještě tak hold dostal když to bylo těch 38,5. A dneska doktorka řekla, že má i trochu červený krček, tak mám dávat když naměřím v zadečku 38.
V pátek kontrola pokud se to nezlepší.
18. únor 2015 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm ....to jsou ale zlý bambusáci teda ...i když nevím kdo to je :sunglasses:
18. únor 2015 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb wietnamskej chlapeček :grinning: no seděly tři děti vedle sebe v židličkách a on dostal hysterák takovej, že rozbulel obě další děti
@kamisb tak at jste zdraví holka, vy se z těch rým a kašlů nevyhrabte vid? Hele Valča měla viroz a trvalo to dva dny a byl pokoj ony ty děti si s tim poradí :slight_smile:
18. únor 2015 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@kamisb Tak to my na zoubky trpíme - a jak :frowning2: Nojo, budeme to muset přežít :slight_smile:

Jééé o těch bambusácích jsem se taky chtěla poinformovat :slight_smile: Ale už jsem dočetla a vím, kdo to je. A jakto, že to zkazil? To už se Val nechtěla uklidnit? Nebo proč? Vždyť s tím musí počítat, že se mimi rozbrečí.
18. únor 2015 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke mala ma zatim jen dolni jednicky..
@hhani pridavam se k Janicce...mala od zacatku az doted zlaticko..od 4mesice usina sama pres den i vecer a spi celou moc..o zoubkach jswm vubec nevedela ze rostou krom jednoho dne zvysene teplotky ale neplakala nebyla protivna, proste nic.. :blush:rajske mela take jako protlak.. a zitra bude mit bolonske spagety od hippu a tam nevim jak je.. dnws mela doma varene hovezi repu a brokolici...akorat nevim jak do ji dostat po prikrmu piti..nic nechce, cajik , stavicky od hippu proste nic ani vodu
18. únor 2015 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ahojky, tak to tiše závidím, že je tak hodná a klidná.
Mě pořád usíná u prsa. Ale to bude asi tím, že pořád plně kojím, vy už jste na UM.

Boloňské špagety - mňam. To my pořád frčíme na zelenině s masem. A dávám jí tam jako přílohu brambo, rýži nebo těstoviny. Ale jako hlavní mít těstoviny jsem ještě nezkoušela. :slight_smile:

Já jí občas (když si vzpomenu) dám po příkrmu pití po lžičce. Jinak ho taky nechce. Minule čaj ale byl asi dobrý, vypila 5 lžiček :slight_smile: Má netekoucí hrníček /který trochu protéká, když si z něj dělá hrkačku), ale z toho neumí sosat.
18. únor 2015 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke tak ono když je kojená tak nepotřebuje tolik tekutin jako když je na UM :slight_smile: no tam šlo o to, že ty děti měly jíst přesnídávku a to prostě pak už nešlo a hodinu tam s náma ve druhym kole nikdo nebude no:slight_smile:
@petulak1988 mně začala Valča jako pít, že vypije třeba dvě 120 čaje za den až tak před měsícem
18. únor 2015 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no me nevypije ani 10 proste nic.. uz fakt nevim...
@marke no je to normalni sklenicka ty bolonske spagety od 4.mesice.. jsou tam rajcata , mrkev, pastinak, hovezi, ryze a testoviny
18. únor 2015 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosim o radu.. ac jsem foto upravila dalo se tam neupravena..jak smazu peispevek..chjooooo
18. únor 2015 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj, každý měsíc musí aspoň chvíli marodit ...chudínek ...
...ale snad to bude brzo lepší, aspoň v noci spinká furt pěkně a když měl ten čípek tak ani moc unavený nebyl.

Jo a kaši rýžovou od nestle už nedám ...ani obyč a tu meruňkovou asi ani nebudu zkoušet. Dneska se šklebil a pak se mu zase zvedal žaludek a po poslední lžičce se celej pozvracel....tak hold už to zkoušet nebudu no. Uvidím co pak bude říkat na jogurty.
18. únor 2015 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 a kde?
18. únor 2015 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 mne taky nevypila nic tak jeste pred mesicem...
18. únor 2015 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice super smazali mi to..pozadala jsem :blush: poslu foto jen nasi pruzkumnice, tak takhle se plazi a co najde , to je jeji :grinning:.. tak asi nepotrebuje..budu ji dal nabizet a uvidim
18. únor 2015 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kamisb rajče, papriky jsou dost alergenní ne...zatím o tom nepřemýšlím.....
20. únor 2015 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani..gratuluju moc k mimískovi.jojo..oxytociny..to známe s Jančou... :unamused: :grinning:
20. únor 2015 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no s těma zoubkama..teda u nás moc radosti není..nejdřív lezli dole dva...před půlročninami..a ted leze dvojka,trojka nahoře..a další se budou klubat...takže malý vyžaduje dost pozornost...ale to mně neva....
20. únor 2015 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke já pití už neřeším..taky pořád hodně kojím krom jednoho jídla denně....a chce jen MM....i když po lžičkách bych do něja asi něco dostala.Ale kojené děti prý do devíti až dvanácti měsíců nepotřebují jiné tekutiny.
20. únor 2015 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek