• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@muddledgirl mala mela rajce tdd ve sklenicce a v pohode... snedla 170g od hippu bolonskych spaget od 4.mesice
20. únor 2015 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 ale jo neříkám,že ne.Ale Samík s atopákem...víš..u něj dávám hodně bacha.Nejdřív jsem teda postupovala podle doc.zavední jedné zeleniny trvalo 12 dní..ale ted už na to prdim.Když na to netrpíte proč ne a já to víc nestudovala.Samík měl kaši, brambor, mrkev,hrášek...a včera banán..Už mu dávám jídlo jako u neatopických dětí..jen ze zeačátku trošku,kdyby byla nějaká velká alergie na něco.
20. únor 2015 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 Ty jo..se plazí jo? Samíkovi je 7 měsíců a ještě ne... :astonished:
20. únor 2015 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl bud v klidu Valca do 8 mesicu (korigovanych 7 mesicu) nic a za dalsi tyden se roxplazila,ted zacina lezt,sedet a uz asi 3 tydny slabikuje ....kazde ditko ma svuj cas..Samik nejlip vi kdy ma zacit...pockej a pak to bude fofr ;)
20. únor 2015 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice já jsem ráda,že ještě neleze..i tak mi slítnou ve třech měsících u tchyně z gauče..když udělal poprvé dvě otočky za sebou....
20. únor 2015 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice on je hroznej živočich..nevydrží chvíli v klidu..po kom to asi má... :grinning:
20. únor 2015 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím, tak teplota na dnešek v noci zmizela a ráno se prďolka osypal na bříšku a zádech. Takže 6.nemoc nás taky neminula.
Ale aspoň už není mrzoutek, naštěstí to osypání nesvědí. Jen teda ještě pár dní zase doma a pak snad už bude zase dobře.
A to potřebuji příští týden oběhat konečně ty doktory s prckem závěrečný ....ještě sono ledvin, neurologii, ORL aby zkontrolovala tu uzdičku pod jazykem jestli to tak už je dobrý a raději i to kožní. I když jsem teď zkusila ta suchá místa na nožičce mazat tím krémíkem od Hádka !intimiss" v posledním časopisku to radil někomu a vypadá to asi zatím líp.
no a pak už zase objednat do Kolína s tím pupíkem a 10.3. jdeme do Prahy na plicní/alergo. ...to je furt něco ach jo :frowning2: jo a ještě tu krev co furt odkládám kvůli jaterním testům co má od malinka lehce zvýšený hodnoty. Brrr :angry:
ale jinak se máme dobře :wink:
20. únor 2015 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak rajče je asi alergen, ale když se oloupe tak by to snad nemělo vadit a paprika nevím ...spíš je těžká než alergen ne? Rajče a papriku jsem nakonec našla v jedný knížečce polívku, ale zase dát je najednou asi nerisknu.
jinak okurku psaly holky na jiný diskuzi dát normálně prý syrovou kousat ....tak s tou asi ještě počkám :wink:
20. únor 2015 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb kočko...nevím..ale doktorka mi říkala,když se malý narodil,že rajčata a papriky moc jíst nemám,že je to velký alergen,tak bych to půlročnímu prckoj nedávala.Ale to je každého věc.Samík je věčně osypaný....Jinak okurku jsem na netu taky normálně viděla ...že se může dávat syrová..té bych se zrovna nijak moc nebála...

Kočko..můžeš prosím ty pupínky vyfotit.Malý se osypal totiže v pondělí...nový příkrm brambor+ sklenička z Lidlu..jen trošku......přibyly horečky.Zástup doc....tvrdila,že to je atopák...ale mně se to nezdá,díky.
20. únor 2015 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb To je hrozný,co toho ještě máte oběhat,budu myslet,ať je to dobrý.
20. únor 2015 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Potraviny s vysokým rizikem vzniku alergie: Mléko (kravské, kozí,ovčí),vejce,ryby,soja,zelenina- chřest,celer,petržel,kapusta,žampiony,cibule,hrášek,paprika, rajče,křen,ovoce -citrusové plody,exotické ovoce,sladkosti - čokoláda, kakao,koření, ořechy,konzervační látky a umělá barvina

Více zde: http://pediatrie.webnode.cz/nemlecne-prikrmy-kojencu-a-batolat/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz
20. únor 2015 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - ono to vypadá jako popílení od kopřivy ...zkusím vyfotit až ho půjdu přebalit.
jinal celer už měl ve skleničce, hrášek taky a kapustu růžičkovou normálně už taky dávám. Tak uvidíme kdy to zkusím ..prckovi už bude za týden 8měsíců.
20. únor 2015 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl - jen to není vystouplý ...zkusím to stáhnout a poslat ale není to moc vidět ...
20. únor 2015 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
snad něco uvidíš nějak mi to nejde vyfotit:
20. únor 2015 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl - jinak ta 6nemoc snad jsou nejdřív horečky a když ty zmizí tak se právě prcek osype.
Myslím, že obráceně jsem to neslyšela.
20. únor 2015 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jj plazi..oci i na zadech :grin: je to certik neposedny.. dnes jsem byla na kosmetice a u kadernice..uzasne 2hodky nicnedelani.. hodinu a ctvrt lezet zahrivana a nechat se masirovat atd...a nikdo po me nic nechtel...
20. únor 2015 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl kočí šestá nemoc je až po horečkách osypání..taky to nemáte jednoduchý obě teda @kamisb
20. únor 2015 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no to já znám, Valača jeak je drobná tak furt rejdí..včera na ortodoncii se sestřička smála a říkala, že je to dáblík právě:slight_smile: nevim po kom právě:grinning:
20. únor 2015 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, pachatel se vrací na místo činu...po dlouhém čekání jsem se dneska rozhodla už se nebát a odtajnit ..snad už to nezakřiknem... po velkém UTZ ve 24 TT čekáme zdravou holčičku...
Všechny jsem Vás tu pořád četla , takže vím, jak všem pěkně miminka rostou a jsou z nich už velcí lotříci a doufám, že si zase pěkně pokecám, i když budem o rok mladší...
20. únor 2015 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
autor
@jaka17 No uuuuffffffffffffffffffffffffffffffffffffff jsem ráda, žes odtajnila a já ti takto ještě a ještě moc jednou a hodněkrát gratuluju :grinning: :-* mám velikou radost a cca za měsíc tě třeba čekám:slight_smile:
20. únor 2015 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice už se těším na všechny krásné věcičky po Valince :grinning: :grinning: mají toho ted´na holčičky tolik krásnýho!!
20. únor 2015 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 Strašně mooooooc gratulujeme :slight_smile: Často jsem si na Tebe vzpomněla. Tak nakonec to vyšlo přirozeně, nebo s pomocí?
Ale to je jedno, hlavně, aby jste byly obě zdravé a vše probíhalo v pořádku. Tak držíme všechny palce a těšíme se na vás - obě :grinning:
20. únor 2015 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Tak to na zoubky trpíme stejně. Mě zvýšená pozornost taky nevadí, ale v noci to nošení a chození a utišování už po několika nocích moc nezvládám. Tedy samozřejmě, že musím, ale už potom padám na hubu. U nás se starám jen já.

Pití zkouším a zkouším, aby si prý začala zvykat na nové chutě pití. No, zrovna včera jsem jí udělala čajík, nabrala první lžičku (vždy zvědavě dokořán otevře pusinu), tak jsem jí ji dala. No vykulila oči a dělala ksichty na entou :grinning:. Nabrala jsem druhou, zase otevřela pusu, opět jí "vyklopím lžičku" do pusy a půlka z toho rovnou odtéká koutkem zase ven. A napotřetí to samé, jen šlo ven vše oběma koutkama. Tak čtvrtý pokus a už to byla pro ni skvělá hra na vypouštění tekutin koutky úst :grinning:
Ještě chci v brzké době zkusit ovocný čaj (doteď jsem dělala heřmánkový), co na to bude říkat :wink:
20. únor 2015 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Teeeeda, vy toho máte. Hlavně, aby byl Adámek v pořádku.

Jinak mi minule měly ty teploty, ale osypky pak nic, tak asi to ta naše 6. nemoc nebyla. No nevím. I když občas prý může být i bez osypání.
20. únor 2015 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke Díky, zadařilo se po IVF, klasicky na poslední pokus, bez mrazáčků....prostě za pět minut 12...
20. únor 2015 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jaka17 - wau ...mě přišlo, že jsi to lehce naznačila v tý zprávičce, ale nechtěla jsem si raději pídit.
moc a moc gratulujeme a držíme pěsti ať je vše dál v pořádku.
20. únor 2015 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 moc a moc gratuluji... :blush: to je nadherna zpravicka..
20. únor 2015 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Jani, muzes prosim napsat, co a kdy davas Valce k jidlu? Kdyz neji kase, tak ji je nahrazujes cim? Ja davam jen maso se zeleninou (obed) a presnidavky (odpol.svacina). Jinak porad mliko, tj. asi 6x denne
20. únor 2015 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak kase nam zatim taky nejedou. Ale zkousela jsem zatim jen obyc. ryzovou. Jeste chci zkusit ochucenou. Zkusi lzicku a pak nechce, ale aspon nezvraci :wink:
20. únor 2015 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 Ahoj, moc moc gratuluju :grinning: , nádherná zpráva! Já mám taky poslední pokus, poslední dva sněhuláci ode dneška u mě :wink: . Už bych pak do klasickýho IVF nešla. Moc tomu věřím a těším se na dvojčátka :grinning: :grinning: . Dávej na sebe pozor! A vy všechny mamči tady taky :grinning:
20. únor 2015 ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek