• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@pavlina1976 drzim pesticky.. :blush:
20. únor 2015 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - já už ho s kaší mučit nebudu no.
Jsem zvědavá na jogurt, ten dám v březnu a uvidíme.

Jo a dneska jsem jedla banán a on že chce taky, tak jsem mu dala kousek aby si kousnul ...no ten výraz ...jako že ble ...ale chtěl si kousnout znovu. Ale jemu nechutnají ani ty kukuřičný křupky :wink: chce ji jen proto, že si ji sám může držet.
20. únor 2015 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - ono to je skoro všechni taková ta závěrečná návštěva - u neurologa i ty ledniny a ORL.
A krev je můj rest, už jsme měli na ní jít dávno ...furt to odkládám....jsem hrozná.
20. únor 2015 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988
@kamisb a všechny další :grinning: :grinning: díky, holky...všechny víme, jak je člověk stejně pořád v nervu, jestli to dopadne a počítá každej den...
21. únor 2015 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Pavlí, no tak to tisknu všechno, co mám, včetně palců...já ted´naposledy už byla smířená se vším...no a zrovna to klaplo..fakt bych už kvůli věku dál ani nemohla ,tak to asi mělo být..
Malá by se měla narodit skoro na manželovy narozky...tak snad dáreček vyjde...opatruj se a napiš
21. únor 2015 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb no já na netu právě četla,že horečka a pak vyrážka...on to měl skoro současně...na těle to má takové asi jako malý na Tvé fotce..ale obličej začal být děsný..tak nevím jestli 6 nemoc i atopák..nebo co..díky moc.
21. únor 2015 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to jo chce to relax..já chodím na pás do posilky nebo cvičit s trenérkou a začlo mě to hrozně bavit.
21. únor 2015 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hih i..no Samík teda drobnej není..no však víš....ale stejně je to divoch..ted jsem dostala nějaký vzorečky na atopák..tak patláma patláma...zkusila bych homeo..jenže to by se kožrařka..pos...no uvidíme..
21. únor 2015 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jéé kočko..brečím tu jak malá holka..úplně mě ta zpráva rozsekala.Těšíme se se Samíkem až uvidíme mimíska na fotečce.
21. únor 2015 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no..přítel se stará spíš jen když chodim cvičit..ale předevčírem jsem padala na pusu..tak mě nechal dvě hodky večer vyspat.Já teda Samíka nenosim ani nehoupu....Budto si s ním hraju v leže a utišuju nebo v sedě...

My máme čajík šípkový od Hippu a fenykklový pro děti..a vidíš...řeknu příteli,ať mu dává lžičkou a bude. :grinning:
21. únor 2015 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 budu myslet kočko :wink:
21. únor 2015 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 Já jsem tak ráda, že tě tu vidím s tak báječnou zprávou! :grinning: JJ prostě není jiná varianta, než že to taky klapne. Je to taky u mě poslední pokus, už to jak se nám povedlo tolik těch mrazáčků na poslední pokus IVF, tak teď se to povede, protože je to právě poslední pokus :wink: . Tentokrát jsem taky nějaká klidná a vím, že tam ty // najdu :wink: . Moc se opatruj! A bude dárek naprosto famózní, moc moc moc se těším na zprávy jak hezky rostete v bříšku :wink:
21. únor 2015 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl Díky moc. Je hrozně hezké tu číst ty maminkovský starosti, je to hrozně moc fajn, když jsem si psaly a čekaly jsme na // a teď už máte mimi u sebe a rostou jak z vody :grinning: . Taky věřím, že příští rok už budu řešit kojení :grinning: . Ať hezky rostete :grinning:
21. únor 2015 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 držím moc pěsičky a věřím,že to vyjde...a budete nám tady s Jakou a snad i dalšíma dávat taky fotečky...a řešit příkrmy,kojení a první pády :wink:
21. únor 2015 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky kam davate veci po detech?? Nevim kde prodat potrebovala bych hromadne .. mam toho po male silene moc a uz nemam kam davat
21. únor 2015 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl to jsi hodná...já vzpomínala hodně na to , jak jsi ležela v nemocnici na začátku a nakonec je z toho takovej velikán....hlavně, aby byl v pořádku, vyrážky jsou otravný...dcera měla taky alergie a pak z toho vyrostla,v pohodě, jen si musí hlídat, co nesmí jíst...
21. únor 2015 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 určitě je to i o psychice ...tak to jsi dobře naladěná....musí to vyjít
21. únor 2015 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulak1988 jo holka...mám na koníkovi..na FB a začínám dávat na bazoš..zatím jsem skoro nic neprodala...věcičky jsou většinou po dvou dětech..prodávám za pár kaček a stejně problém prodat..
21. únor 2015 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já jsem psala horečky a pak vyrážka :wink:
tak třeba jste i něco snědli k tomu a ono se to propojilo.

Malej včera ochutnával banán, tak jsem si říkala, že kdyby mu to něco dělalo tak to vlastně ani nepoznám.
Jsem ho jedla já a on, že jako chce taky ...začíná se po nás sápat, když něco jíme. Tak si kousnul, ale ten ksicht co u toho hodil :grinning: ale stejně chtěl znovu.
Totéž u nás nejedou ty kukuřičný křupky, on ji jako chvíli žužlá, ale stejně se šklebí, spíš si myslím, že je jen rád že si může něco sám dávat do pusinky a "papat".
A docela mě baví, že rohlík si neukousne, ale saje ....asi nepochopil že zuby jsou na jídlo a ne na kousání maminky, to je poslední dobou hit. Kousat nás do nosu a mě do prstů a je jedno jestli to je zrovna ruka nebo palec u nohy.
My jsme s ním od malička blbnuli, ...a říkáme....sežeru Tě ...a děláme "aaaa" u toho ...no a pak mu dáváme pusinky....tak on už to dělá s náma, ale jaksi nás fakt kouše ....nebo aspoň pořádně oslintá otevřenou pusinkou :grinning:
21. únor 2015 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 je to otravný..snad to není alergie na kravskou bílkovinu..já totiž dost dlavu tvarohy, sýr eidam.... :frowning2: Jenže prý testy do roka jsou stejně na to nespolehlivé..A zase vše vyřadit se mi moc nechce no...Ale na druhou stranu,kdyby to pomohlo...On to má kočko už od 3tt...a je skoro stále plně kojený...asi toho jde hodně všeho i do mlíčka no....moc myslim kočko.. :wink:
21. únor 2015 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kočko já vím..že jsou horečky,pak vyrážka...ale nejsem doktor...zezačátku to mohl být atopák...teprve později se osypal na tělíčku krom končetin....no tady sto stejně nevyřešim....jdeme nakoupit..venku je hezky...a já se koušu nudou vyjímečně...uklízet mě dnes moc nebaví :confounded:
21. únor 2015 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no ale jestli máš podezření na tu 6.nemoc tak by jsi s ním neměla mezi lidi, je to infekční pokud už je osypaný.
Nám dokonce sestra řekla, že nesmí ven vůbec. Takže venku takhle krásně a my jsme doma.

Taky nemá nic na nožičkách ...večer měl už i maličko tečky na hlavičce.
21. únor 2015 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - my ještě plánujeme jedno, takže do vaku pytlů a na dno skříně.
A pak nevím, ale u nás už to bude spíš na vyhození, přeci jen už to je min. na 3tím děcku.
Ale i tak asi schovám, kdyby třeba kamarádky se rozhoupaly a pak se to hold případně hodí na bazar - jako hromadný prodej za určitou cenu. Na koníkovi to myslím taky občas najdeš. A myslím, že když dáš rozumnou cenu, že to někdo koupí.
21. únor 2015 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 vis co to bylo se neprokecnout??:grinning:
21. únor 2015 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 jùuuuuuuuujuu Pavlìiiiiiiiii to konecne musiiiiii..vidis jak ty posledni pokusy vychazi!!!!!!
21. únor 2015 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jsi hvězda, že jsi vydržela :sunglasses: :sunglasses: ,ale po všech těch jobovkách už jsem byla sakra opatrná..je to možná blbý říct, ale prostě nenajít // je smutný a na palici, ale být těhotná a přijít o to je jiný...však jsi taky měla biochemický..no co si tady všechny budem povídat, myslím, že mi rozumíte..
@muddledgirl je to otrava, možná zkus vyřadit něco ale nejspíš se dozvíte , čím to je až ve vyšším věku..taky ho to může úplně přejít samo..
21. únor 2015 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko :wink: . Co vy holky zlatý, je vše OK? Doufám, že ano :wink: . Jj Janinko, myslela jsem, že je tam už nechám ty sněhuláčky, ale v lednu jsem se vzbudila a věděla jsem, že do toho chci jít. Myslela jsem, že mi tam jeden mrazáček ještě zůstane, ale chtěla jsem dvě a jeden brouček se nerozmrazil v pořádku :frowning2: , tak rozmrazili i toho posledního :grinning: . Takže opravdu poslední pokus. Moc tomu věřím a ani žádnou jinou možnost nepřipouští, 6.3. na testu uvidím krásný // :grinning: .
21. únor 2015 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 jupíí já to věděla, že je tam nenecháš jsi holka šikovná:slight_smile: no to je jasný, že jo to budou dálnice jako blázen... U nás vše OK, malá je super..je do strašnej drak a živel:slight_smile:)) a je ZDRAVááááá (ťuk Ťuk Ťuk)
6.3. se akorát vrátím z dovči tak se podívám na ty dálnice se těším.
@jaka17 no vždyt jo..prošla jsi si svým holka já vím a jsem ráda, že to takto nakonec dopadlo....ted už jen to pozitivní a za chvilku máš prdolku v náručí..bude červnovka jako Valča :slight_smile:))
21. únor 2015 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice už se nemůžu dočkat!! už se chystám stříhat posledních 100 dní metr...tak až dojedete z dovči, musíme domluvit konečně kávu ...
21. únor 2015 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb jj ja mam prave na projed i monitor dechu, odsavacku, ohrivac lahvi, vanicku, dve lehatka do vany, houpaci lehatko a kosik,. Tak se toho potrebuji zbavit
21. únor 2015 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek