• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@petulak1988 - tak to hoď někam na bazárek s fotkami a uvidíš jestli se to prodá nebo ne, ale hodně maminek nakupuje takhle přes bazárky.
21. únor 2015 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jasnyyyy jen ten kocar bude az tesne pred jo?ale to je i lepsi ne?na kavicku se moc tesim...dnes jsme byli v Zoo a bylo to super...Valce se strasne libili tygri ..sice na ne delala furt Haf..ale to dela na vsechny zvirata krome kocek nasich..to vyluzuje zvuk podobny mnau..a taky z opicek byla nadsena ;)skvelej den
21. únor 2015 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Skvelej den v Zoo
21. únor 2015 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kamisb mezi děti jsem nechodila....do obchodu jsem dvakrát musela....neměla bych jinak co jíst... :frowning2: Byla jsem u zástupu v pondělí s malým,když měl ty horečky...ve středu skončily.Ještě ve čt.měl38,ale to kleslo samo.A k tomu zástupu jsem nechtěla...protože na můj vkus dost drsná....Tak proto chcem jít s ním v pondělí,víš :wink:
22. únor 2015 ve 04:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 kožařka tvrdí,že to z mého jídla není...ale jak si může být jistá? Uvidíme,třeba zkusím homeopatičku :wink:
22. únor 2015 ve 04:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 těch věcí s ezbavíš líp..jak hadrů.... :wink: Když nic neprodám...vezmu to a dám to snad do kojenáku.Poslední dobou jsem toho i dost nakoupila.No,něco jsem prodala,ale to bylo známým ve skupince. :wink:
22. únor 2015 ve 04:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl taky jsem o tom uvazovala ale mam plny ten velinksky pytel na odpadky veci i po neterich takze po trech detech a cely ten pytel nechavam za 800 a to bych tam klidne asi dala ale je mi lito aby se mi aspon neco nevratilo z vecicek po male co jsme kupovali nove.. a toho je uz taky plny pytel.. preci jen by se daly pouzit na nakup novych veci.. :slight_smile:
22. únor 2015 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 přesně tak...
:wink:
22. únor 2015 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ahoj, hod´mi prosím někam fotku košíku,.možná bych koupila i něco dalšího...díky..
@janice_opice do ZOO se taky už těším, hodně jsme tam chodili dřív, dokud byly děti menší ...kočár pochopitelně co nejpozději..chceme ještě koupit možná nějaký s menším podvozkem jen sport´ák do auta na skládání na nákupy se sedačkou z auta....tak až budete doma mít klid, domluvíme termín kávičky...
22. únor 2015 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak je to s kapickami Espumisan na prdiky..staci dat jednou denne tech 8 kapek? A jak dlouho mu to muzu davat nebo to neni nijak omezene? Dekuju :wink:
22. únor 2015 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 napsala bys mi email nebo nemas facebook??Poslala bych ti vsechny fota co bys chtela
22. únor 2015 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jeste mame dilema zda nechat ockovat rotaviry..davali jste to vsechny?
22. únor 2015 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Krásný Janinko :grinning: . Jo chtěla jsem se zeptat, nepamatuješ si kdy se prďolkové zavrtávají? Druhý, nebo třetí den? Mám dvě blastičky all inclusive - vzpomněla jsem si na tebe a na ten poslední pokus jsem nechala dát i embryoglue :grinning: . Zíta už jdu do práce, tak to budou mít zkoušku ohněm, máme tam mazec a bude šéfová :unamused: .
22. únor 2015 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani espumisan můžeš před každém kojení 5-10 kapek myslim.Ale nám nepomohl vůbec.Pak jsme měli babycalm...je přírodní a uklidnil ho trošku vždycky i třeba když hodně brečel.Může se dávat neomezeně prakticky.Pak jsou ty probiotika bioaga..nebo jak se to píše...a nám to nezabralo...tak jsem podruhé nekupovala.Po třech měsících výrazné bolesti bříška ustoupily.Držím,aby nebolelo... :wink:
22. únor 2015 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Já rotaviry nedávala..jen synflorix... :wink:
22. únor 2015 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani take jsem nedavala..dala jsem navic prevenar
22. únor 2015 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Ahojky, my trpěli na prdíky jak ďas. Já vše vždy dávala před kojením (těsně) a v té dané dávce (tj. 10 kapek). Ale nejlíp se mi nakonec osvědčily kapičky BabyCalm - musí se naředit kojeneckou vodou. Jinak vlastní zkušenost - nejvíc asi pomáhá masírování bříška (cvičení nožičkama) a hodně dávej na bříško, on si tím uleví. A nošení na tygříka :slight_smile:
Jinak my neočkovali vůbec nic nepovinného. Jen jsem uvažovala o pneumokokách, ale nakonec taky ne. Rotaviry vůbec nikdo nedával, myslím. :slight_smile:
22. únor 2015 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 nezapomen ze u me mas schovane vwci a monitor dechu a kocar ;)
22. únor 2015 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 cca 3.den ;)
22. únor 2015 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani ja nedavala nic nepovinneho a rotaviry bych nikdy nedala...mozna bych uvazovala o pneumokokum
22. únor 2015 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani ja ti s espumisanem neporadim...Val ho mela asi 3x...:slight_smile:
22. únor 2015 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 tenhle hartan ma i redukci na autosedacku maxicosi....takze muzes brat jen ten podvozek :slight_smile:)) klid je...ale asi to nechame az se vratime z dovci ;))tesim se
22. únor 2015 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Děkuju Jani, takže dnes a zítra :wink: . Tak už jsem jim domluvila, aby se tam pořádně zakousli :grinning:
22. únor 2015 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pavlina1976 pavlí držím palečky, já našla první své dvě čárky vloni 5.3. jestli se nepletu :slight_smile:
23. únor 2015 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani - my dali navíc jen pneumokoka.

zkus si brát probiotika, to taky pomáhá a dostane se to i mimču skrz MM.
23. únor 2015 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - já měla 4 denní v sobotu dané, prý v pondělí se rozhoduje jestli se zavrtá nebo ne...takže pak uterý a středu se asi zavrtala a mě pak u bylo jeden den blbě, pak zase 2 dny v pohodě a pak už mi blbě zůstalo, ale testovala jsem pak až v uterý ...myslím že to byl 10den od ET, ale jinak doporučuji ještě vydržet...ale to jistě znáš :unamused:
23. únor 2015 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 Ahoj napíšu do IP..
@janice_opice jasně, počítám se vším a jsem moc ráda, že to nemusím shánět..já s tím hartanem budu jezdit fakt krosovej terén, takže se mi nechce se s tím pokaždý do auta mejt...no tak budu mít novej čistej Britax B-motion/asi/..ještě to uvážíme...až budete doma z dovči, domluvíme to...
@pavlina1976 myslím na tebe, aby vrtali a vrtali...
23. únor 2015 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa No panečku, tak to si nechám líbit :grinning: . Věřím, že se budu opičit :grinning: . Díky.
23. únor 2015 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 @kamisb děkuju moc holky :wink: , chodím do práce, tak na to tolik aspoň nemyslím, ale to víš jak mě píchne v břiše,nebo v zádech ta si říkám je to dobře, není to dobře, když mě nepíchá, tak si říkám, že to taky je divný :grinning: . Vždyť to znáte. Bohužel už jsem se tolikrát přesvědčila, že to opravdu nepoznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ty hormony ty dělají věci, krásný příznaky :wink: . No nezbývá než čekat no.....Tak pořád věřím, že se budu po vás opičit holky :wink: . A jak je? Jak si užíváš bříška Jani? Dávejte na sebe pozor! :wink:
23. únor 2015 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, tak musím oznámit další "pokrok" prcek začal hezky chodit podél nábytku a v ohrádce ...drží se žbrdlin a hezky chodí kolem. Dneska obešel tu jednu stranu ...tzn. tak 1,5m
A když mu dáš ručičky tak skáče na místě :grinning: je to ftipný, ale musí mít ohromnou sílu v nohou, protože se odráží obouma nožičkama a vyskakuje tím.
Raubíř :grinning: ...se už fakt bojím, že brzo začne chodit sám ...ale zatím je to naše motorová myška na čtyřech ....to jsou hrozný mety ....a mě to přijde hrozně ftipný jak takový malinký tvoreček tak metelí ...kor když já nad ním stojím... :grinning:

Jo a ještě jedna věc, učíme jej slejzat z postele. No zatím jsme úspěšní v tom, že když ho nasměřuji nohama na kraj postele tak už se sesune sám. Ale zatím ještě nepochopil, že se tam musí otočit sám ...a hrne se z poslete po hlavě :frowning2:
23. únor 2015 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek