• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@janice_opice - jé taky přemýšlím, kdy do zoo vyrazit, ale asi ještě počkáme. Zatím furt nechce být moc dlouho v kočárku, když nespí. Ale tipuji, že tak v květnu, červnu to zkusíme.
23. únor 2015 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě fotečku ...poslední dobou mám skoro jen tito ...dřív, když jsem vytáhla foťák tak stuhnul a jen zíral.
No a teď jak jej zapnu tak se ke mně hned přiřítí a chce se podívat :grinning:
23. únor 2015 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@hhani Jo, ještě jsem si vzpomněla, že nejvíc nám na bříško pomáhaly teplé koupele. Dělala jsem je o stupínek teplejší a koupala Klaudinku každý den. Dokonce snad i 2x jsem jí šla šoupnout do umyvadla i ve 3 ráno, když to bylo nejhorší :slight_smile:
24. únor 2015 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, napište, co mimi baští celý den - my máme zatím jen to maso se zeleninou a odpoledne přesnídávku. Ale co dávat ráno? Samozřejmě, že zbytek mlíko, ale když kaši nechce?
A od kolika se můžou jogurty?
24. únor 2015 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
moooooooooooc děkuji vsem za reakce..my nakonec Espumisan museli vysadit,protoze nam zpusobil zacpu a bylo to jeste horsi..takze ted jsme zatim bez niceho,ale koupili jsme baby calm tak ho mame pripraveny kdyz to prijde..zatim je zase v klidu :grinning: ..
24. únor 2015 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no už jsem fakt kulatá...a taky se princezna vrtí, takže je to občas i cítit, jinak jsem žádné velké kopání zatím nezažila a měla jsem nervíky, že to je málo :grinning: :grinning: prostě o strach není nikdy nouze :fearful: :fearful:
Já při posledním taky chodila až do // do práce, pak jsem hned byla na neschopence....radši.
Tak stále tisknu a doufám v dobré zprávy...
@kamisb Adámek je teda pěknej živel...rozhodně se s ním nebudeš nudit, co??
24. únor 2015 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - taky zatím máme jen oběd (zeleninu/masozeleninu/polívku) - a 2x týdně žloutek, a pak kolem 18h dáváme přesnídávku.
A teď od příštího týdne chci začít ten jogurtm prckovi bude 8měsíců a to se prý už smí. Ale někdo dává dřív.
Tak nevím jak to bude dělat ...taky přemýšlím.... :unamused:
on zatím furt stejně raději prso. Ale asi by to chtělo něco dopoledne, pak oběd a odpoledne, ale to mi přijde že se to nebude střídat :frowning2:
24. únor 2015 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já pokud bude malá chtít jogurt, tak budu dávat asi takto:
snídaně ... mléko
svačina ... přesnídávka (aby byla ta energie dopoledne)
oběd ... masozeleninu nebo zelenina a žloutek
svačina ... jogurt
večeře ... mléko
a v noci ... mléko
Jinak mezi jídly vždy prokládám mlékem - před spaním :slight_smile:
24. únor 2015 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak já když to tak vezmu tak
kolem 3-4h (někdy už kolem 1h) v noci chce pít,
kolem 5-6 znovu a to jde ke mně ..což beru jako snídani. Protože po probuzení v 8h většinou pít nechce.
Pak vydrží tak do 10h ...ale to už je zároveň i unavenej a musíme jít spinkat....tak nevím jestli ještě bych před tím uspěla s ovocem.
Pak kolem 13h má oběd buď chce prso hned po příkrmu nebo do půlhodky a jdeme na procházku nebo spát,
v 16h zase MM a zkoušíme jít spát - až bude líp tak půjdeme ještě ven.
v těch 18h má teď přesnídávku (pak asi jogurt s něčím nebo samotný)
a v 19:30 MM a spí.
k tomu vypije 150ml čaje/vody a občas si přijde ještě cucnou z prsa :wink:
24. únor 2015 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - Adámek je převlečený ďáblík :slight_smile: ale dneska už mu došla pára a spinká :wink: snad mu to vydrží tak do 3hodin.
24. únor 2015 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak uz prodana odsavacka a v patek odesilam monitor, plymo, ohrivacku a klin do postylky a jeste kpjici poldtar.. no pomalu to mizi
24. únor 2015 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 - no vidiš.
24. únor 2015 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj hlavne bych potrebovala ten kosik a lehatko, to jsou vetsi castky
24. únor 2015 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Klaudinka ráno po probuzení taky většinou nejí (jí chvíli předtím, jako vy). Takže počkám cca 1 hodinu a potom jí dám jídlo. Dělám to tak i v poledne a odpoledne. Vždy po probuzení jí po 1/2 - 1 hod. dám jídlo a před dalším spaním (vydrží asi 2 hodiny být vzhůru) ještě dokojím.
25. únor 2015 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak to malej po kojení spí a nevím jestli by jedl ještě po probuzení, ale uvidím možná to zkusím až zavedeme ten jogurt.
dneska v poledne spustil hysterák jen jsem ho posadila do židličky, nějak mi nechce ty obědy ...
25. únor 2015 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, já fakt nějak nestíhám:slight_smile:)) furt jsem chodí zájemci na byt takže uklízim, jsme venku, hrajeme si nebo pracuju trochu.Včera tady byli asi troji zájemci na prohlídku tak už se modlíme,aby přišli ti praví.... Dnes přijde v 16. 00 další..neplánovaně a já tu mám rozbordelený byt páč balím na týden pryč:slight_smile:))Abych něco nezapomněla té Valče vzít
@marke my to máme podobně jako ty..jen k večeři dostává mlíčko s kaší..jinak na chlup stejně a mezitim přes den třeba banán nebo krupky nebo sušenky:slight_smile:a i rohlík
ted nám lezou další zuby chuděrka má tu dásen celou nateklou
@kamisb já doufám, že konečně na jaře za tebou dorazíme:slight_smile:
27. únor 2015 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. únor 2015 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice - koukám, že se chystáte na dovču jsem nějak nepostřehla a my zrovna zítra jedeme do Prahy do úterka. Manžel jede do Itálie si zalyžovat.
jinak budu ráda, když dorazíte....jaro je dlouhý :wink:
27. únor 2015 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - včera jsem zaznamenala úspěch.
K obědu jsem mu vařila jako přílohu rýži a tu mixuji s vodou.
Tak jsem trochu odendala a večer zamíchala s přesnídávkou a hezky to papal ...ona vlastně vznikne rýžová kaše.

Poslední dny trochu hůř usíná, ale i tak je po 20h většinou tuhej a na čtvrtek spinkal až do 5:20 na 1.kojení, a na dnešek se vzbudil ve 4h poprvé a pak po kojení ještě usnul v postýlce. Poprvé jsem spala celou noc sama :wink: ..teda vlastně už po druhé ...jednou se to povedlo někdy v listopadu myslím.
27. únor 2015 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tady par foto z cube
27. únor 2015 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
A takovyhle jsem snehulak nez jdu ven :grinning:
27. únor 2015 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
Ttak teda jak jsem si říkala že dolní zoubky pohoda tak teda ty horní to je děs..ted teprve usnula..brečí á horký dásně celý bílý a nechce nic..zkusila jsem dát dudlíčka do mrazáku tak uvidím, páč kousátko nechce:( už inulá noc byla děsná a tahle bude asi taky...chuděrka, ty horní jí teda dávaj
27. únor 2015 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice teda ta si uziva chudinka..tak snad se aspon trosicku vyspi..ty zuby jsou desny.. mala my zatim jen dole dva tak se bojim taky tech hornich.. ale je to krasna princezna, uzasna videa v ty zidlicce
27. únor 2015 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to mě mrzí, ať už jsou uličníci venku.
27. únor 2015 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak se musím pochlubit, že také děláme pokroky.
No, sice pohybově zatím žádné nejsou. Malá se točí pořád na břicho, pak přitahuje nohy a děsně se vzteká. Nějak jsem nepochopila, jestli se učí plazit nebo přetáčet zase na záda. Ale spíš mi to připadá to přetáčení. Jen ještě nezjistila, co musí udělat s tou rukou, aby jí nepřekážela na přetočení zpět :slight_smile: I když jí ji vždy natáhnu dopředu, hned jí vrátí do "letadla" a vzteká se dál :frowning2:
Ale novinka - přestala jsem Klaudinku každé noční probuzení přikládat k prsu. Vzbudí se, já si ji vezmu do náruče jako ke kojení, ale prso jí nedám a ona hned zase spinká dál. Přestalo nás tím pádem i trápit to bříško a hezky spinkáme. Někdy líp, někdy hůř, ale už v noci kojíme jen 1x a pak k ránu (to beru už jako snídani). Většinou tak kolem té 2 - 3 hod. A jednou dokonce spinkala až do 4. No paráda. Pro nás pokrok. Jsou sice mezitím i noci, kdy se zase vzbudí i 5x - 6x, ale jak jsem psala, prso nenabízím. A díky tomu se začala snažit i usínat "sama". V noci si mne obličejík plínou, co má pod hlavou, aby zabrala. Ještě jí to sice nejde, ale snaha se cení :slight_smile: Tak snad to taky pomalu odbouráme.
Jen mám strach, abych tím malým nočním kojením nepřišla o mlíko. Bylo by to škoda, chtěla bych vydržet do roka a pak se uvidí, jestli by bylo potřeba ještě vůbec kupovat UM nebo by už šlo zbytek pití (kdyby kojení už nestačilo na zahnání žízně) nahrazovat jinak. Předpokládám, že v roce by už mimi mělo plně jíst příkrmy-pokrmy a mělo by mu to stačit.
No s těma příkrmama - pořád se nějak nemůžeme rozhoupat k větším porcím - i když dnes poprvé snědla k obědu skoro 100g. Tak to snad chce taky jen čas.

@kamisb Tak to taky zkusím. Dělám s rýží to samé, tak jí zkusím taky dát tu. A v jakém poměru jsi mu to namíchala? Ono jim tam třeba vadí to umělé mléko.
Dneska jsem zase zkusila dát tu od Nestlé (čas od času to zkouším) a radši už ani pusu na ní neotevře. A kroutí se a když jsem jí tedy jednu špetku "vnutila", tak se ušklíbala a dávila - no myslela jsem si, že se mi jí vrátí :slight_smile:

@janice_opice Kampak jedete na dovolenou? Hlavně si to tam užijte :slight_smile:
Tak to je mi líto, že Valinka tak trpí. Plně vás chápu, my měli nedávno to samé. Jak malá i přestala jíst. Dásně děsně nateklé. Trvalo to asi 3 dny a pak klid. Ale zuby nevylezly, tak se děsím, kdy to přijde znovu. No, tak hlavně aby bylo co nedřív líp a aby vás to nedrželo i na dovolené.
28. únor 2015 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Nevím, jestli se mi to zdá, ale vidím v malé tatínka... :grinning: Je krásná..taky si říkám, že když vše bude ok, musíme do Caru odnést nějakou děkovačku..něco jste dávali, jestli se smím zeptat??
@janice_opice chudák Valča, zrovna před dovolenou takové trápení...snad užb vylezou, potvory..
@marke
@kamisb holky, pamatujte si tohle všecko, doufám, že za rok od vás budu tahat rozumy , co dávat k jídlu..před dvaceti lety to bylo úplně jinak...
28. únor 2015 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - já nevím asi tak 1/3 rýže a zbytek přesnídávku.
Mě to právě jeden den vyblinkal ....začínám ho podezřívat, že bude po tatínkovi a vše co je trochu do sladka nebude chtít.
To spaní vypadá dobře, hlavní je že se snaží nějak zabrat.
Já bych to potřebovala nějak přes den vymyslet :frowning2: doma musím chodit s ním a zůstat, ono to ani jinak nejde...protože přenést nejde to by se vzbudil a přes den už neusnul. A samotnýho na posteli si nelajznu ho nechat.
Malej teď v kočárku musí cucat tkaničku od čepičky ...dudlíka už nechce.
28. únor 2015 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - myslím, že za rok se budeš moct podívat sem na stránky, já co si nenapíšu do notýsku to nevím.
28. únor 2015 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 nesli jsme tam pouzekrasnou kyticku sestram a doktorce.. Jj je hodne do tatinka :grinning: ale uz vni vidime i me, zvlast na mych fotkach z detstvi... do tatinka byla hned od porodu
28. únor 2015 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 díky, kytička potěší vždycky, to je fakt...a ještě mám čas něco vymyslet pro doktorku...
28. únor 2015 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek