• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@jaka17 mooooc gratulujuuu a porad drzim palecky.
holky mi tu sestou nemoc taky meli. Uz ve 2 mesicich.nejdriv horecky ktere pak jak lusknutim prstu odesli a do par hodin se cely osypal.
jinak Alesek se jeste neplazi uplne ale na miste taky nezustava. Ma ted takove obdobi ze musim u nej porad bit a neco s nim delat.
Haniii moooc gratuluji k Matyskovi - bych malem zapomela gratulovat :wink:
1. bře 2015 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulak1988 ja nektere vecicky poslala do kojeneckeho ustavu. :wink:
1. bře 2015 ve 20:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani nam pomohli kapicky biogaia :wink:
1. bře 2015 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm taky budu posilat... do jakeho jsi poslala??
1. bře 2015 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 do centraly v moste
2. bře 2015 v 09:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm aha,ja chci zkusit zavolat nekam v praze a dovezt tam
2. bře 2015 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahojík, tak už se mi pátek blíží, jsem úplně na prášky :rolling_eyes: . Ale včera mě tak děsně bolelo břicho na ms, že jsem si fakt myslela, že jsem to dostala. Prsa mě začaly bolet taky jinak, než po KET :grinning: . No myslím, že se tam pořádně zabydlují , že si dělají hezký pokojíček :grinning: . No budu v pátek úplně hotová, věřím, že tam ty // budou a pořádný! ale to víš, že budu mít pocit jak před maturitou :rolling_eyes: . A co ty těhulíno, jak je? Dávej na sebe pozor kočko!
2. bře 2015 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 držím palečky, vím, jak jsem to touhle dobou prožívala já před rokem :slight_smile:, tak třikrát denně mě bolelo břicho na menstruaci a nic víc a toho 5.3 ráno, jaké nervíky jsem měla, když pak na mě koukla ta druhá čárka ani už nevím, ale hned jsem to psala manželovi, že jsou tam dvě :slight_smile:
2. bře 2015 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa JJ přesně :wink: . Já vím, že se to díky tomu, jak jsem narvaný těma hormonama skoro asi poznat nedá, ale nedá mi to se trochu nepozorovat no :grinning: . Jak se to blíží tak začínám být fakt úplně na nervy. Z toho utroše jsem děsně unavená :rolling_eyes: . Těším se, že je tam uvidíme, a pěkně tlustý :wink: . Nejradši bych testovala už zítra :confused: . Ale vím, že to nemá smysl :frowning2: . Musím vydržet! Děkuju moc za podporu :slight_smile:
2. bře 2015 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no já právě ze strachu že tam nic nenajdu, jsem testovala až toho 5. a to z donucení manžela, že do pondělí 10. kdy jsme jeli na kontrolu do CARu čekat nebude, tak jsem to riskla a ona tam ta druhá byla. a do centra se pak jelo lépe a veseleji, že se něco děje, po cestě domů jsem napsala paní vedoucí do práce, že neschopenka prodloužena a do práce nedorazím, a nakonec už jsem se tam nevrátila, takže už se přes válím doma :slight_smile: a je mi to jedno po těch 16 letech pracovního života si to zasloužím :slight_smile: pár let klidu domova i když s dětmi to moc nejde :slight_smile:, ale stojí to za to.
2. bře 2015 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@beryltm Díky, palečky jsou potřeba furt.. :grinning: :grinning:
@pavlina1976 musí to tam bejt, je to tak...rozhodně držím palec a obdivuju trpělivost, já jsem testila vždy nejmíň od 9 dne...ale rozhodně nedoporučuju..jsou to nervy i tak, jestli duch sílí, takhle si prostě řekneš, že si to nebudeš kazit a jedeš na první dobrej v pravej čas..pro mne byly ukazatel vždy prsa...ale někdo to nemá a je těhu i tak...takže když to je, tak rozhodně lepší, než nic... :sweat_smile: plivu těhu bacil a těším se na dobré zprávy...
Já jsem trochu klidnější, když se poslední týdny už mimčo hýbe..tak si říkám, je tam , je to dobrý...
2. bře 2015 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eevvaa Jestli tam najdu dvě, tak jdu taky na neschopenku. Ještě bych dojela příští týden a pak bych šla. Mám smlouvu na dobu určitou do března, takže až bych šla na mateřskou tak se nemám kam vrátit, ale nevadí mi to, je to naprosto šílený. Mám šílenou šéfku :angry: . Takže dost nervy, ale teď se snažím se nenechat vytočit a myslím na prďolky malinký :wink: . Taky to nechám na pátek to testování, je to 14tý den, tak už chci dvě tlustice. Hned bych si skočila na krev :grinning:
2. bře 2015 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 No jo já jsem taky testila minule dřív, ale čárka nesílila a bylo to smutný :rolling_eyes: . Ale je jasný, že než uvidím srdíčka tak do té doby není vyhráno. Takže ty // je start dalších 14ti dní nervů :confused: :confused: . Jak bude srdíčko tak se mi osobně dost uleví :grinning: . Já už nemůžu do pátku dospat a z druhý strany bych ráda, kdyby pátek vůbec nebyl...Je to blázinec. Prsa mě bolí normálně i před ms, ale je fakt, že od včera mě začaly bolet trochu jinak. Myslím, že se zavrtali :grinning:
2. bře 2015 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 Jojojooo...je to na palici, ale musíš myslet pozitivně...cha cha..já byla naopak při tom posledním pokusu už smířená se vším, takže vlastně nějak v klidu...až do čárek..pak jsem se bála strašně a psychika jak na houpačce, každá kontrola tlak jak před infarktem, sestřička mi to tam ani nemohla psát..do srdíčka peklo, pak taky děs, bylo mi furt blbě...ale já si říkala-je to dobrý znamení...naopak, když mi bylo dobře , plašila jsem, co mimčo..no hele, případ do Bohnic :grinning: :grinning: :sunglasses:
2. bře 2015 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaka17 Já to úplně vidím :grinning: . No nebudu jiná a myslím, že tady jsme všechny jednou nohou v blázinci až do porodu :grinning: . Už abych tam měla ty // a bilo hezky srdíčko :wink: . Jestli to tam nebude, tak je to v pr...... :rolling_eyes: . Věřím, že jo :dizzy_face:
2. bře 2015 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Cau holky zdravime z dovci ;)v nedeli nam bylo 9 mesicu ;)@pavlina1976 holka jsem napnuta jako ksandy..ja to s tou praci mam stejny,ale diky tomu ze jsem z toho maxistresu vypadla tak myslim,ze se to povedlo ;)
3. bře 2015 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice Jé ta je už velká :grinning: . Zdravím Jani :slight_smile: . Zrovna jsem psala holkám, že nevím, nevím s těma // v pátek :rolling_eyes: . V neděli ještě v poho, ale to asi dozníval pregnyl. Od včera mě skoro vůbec nebolí břicho a prsa taky nic moc....No je fakt, že minule mě bolelo břicho jako blázen a stejně biochemický. Tak na mě působí asi ta nervozita z toho pátku. ale prostě nic mi není :confused: . Ach jo, já se z toho picnu. bylo by to fakt smutný, neb je to opravdu poslední pokus. Sněhuláčci nám nezbyli :rolling_eyes: . Tak uvidím v pátek ráno :wink: . Užívejte si dovču!!!!!!
3. bře 2015 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 myslím na tebe....já si každej den dala za ten nervák nějakou odměnu a byla jsem domluvená, že jestli to nevyjde, dostanu jako bolestný hodiny jízdy na koni/dětskej sen/....tak si taky udělaj radost ...
@janice_opice Val je fakt sladká, těším se na ní naživo...jo a už máme koupemej starej Hartan z Německa, takže pohoda...však si ho Val ještě v lese užije...
3. bře 2015 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky jak budete po kojeni resit antikoncepci?? Ja ted mam prasky ale moc nevyhovuji tak nevim
4. bře 2015 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, dnes je tomu rok, co jsem sem dávala můj vůbec první těhu test s dvěma čárkama :slight_smile: a letos doma máme už 4měsíčního tvorečka :slight_smile:, uteklo hrozně moc rychle.
5. bře 2015 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ahoj Děvčátka, já jsem dnes šla na krev bez testů :grinning: , Já na to nemám nervy na ty testy, tolikrát jsme se zklamala, když tam byly // a pak slábly místo aby sílily :frowning2: , takže jsem si došla dnes ráno na krev a zítra ráno budu vědět na 100% jak to teda je :wink: . Fakt nevím, chvilku si říkám, že tam určitě je zakouslej a pak zase že ne....Vždyť to znáte, je to fakt na blázinec :wink:
5. bře 2015 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina1976 moc drzim pesticky :blush: urcite je zakousky, verim tomu, jsi uzasne naladena
5. bře 2015 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa ten je nadherny :blush:
5. bře 2015 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. bře 2015 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 tak to držím strašněěěě...snad tam bude...myslím na vás oba..

@eevvaa To je krasavec..a jak vážně si čte :sunglasses: :sunglasses:
5. bře 2015 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina1976 -moc držím palečky
5. bře 2015 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 ahoj Pavli, tak kolik je hodnota?? Jsem napnuta jak ksandy a moooc drzimd s Terinkou pesticky
6. bře 2015 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zlatý, tak hlásím, že bohužel opět biochemický emoticon . HCG 7. Třikrá za sebou vždy biochemický. Asi mám opravdu špatný kvalitou ty moje vajucha no emoticon . Takže konce, už v mrazáčku nic nemáme a do kalsickýho IVF už nevpjdu, už nemám nic hrazeno pojišťovnou. Budu přemýšlet o pěstounské péči, někomu pomoci emoticon . Já dceru mám, tak mám mateřské pudy splněné, ale chtěla jsem mít mimi s manželem, ten žádné děti nemá emoticon . A se mnou mít ani nebude jak je vidět. Moc moc vám přeju, aby jste všechny těhotnily a ty které už těhotní, tak zdravé dětičky emoticon . Děkuju za podporu!
6. bře 2015 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 teda tak to me fakt mrzi, chjo :confused: verila jsem , ze se ti konecne zadarilo.. tak se drz a preji vam, at vam vyjde ta pestounska pece.. detatko u vas bude moc stastne :blush:
6. bře 2015 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 No uvidíme, nevím jak by se na to tvářila dcera a manžel. Stejně je to na strašně dlouhé lokte, jet o prý tak minimálně na rok.....
6. bře 2015 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek