• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@petulak1988 ja bych zvolila gennet, ale jen pocitove - v dubnovkach snad az na jednu otehotnely uplne vsechny z gennetu.
jukni do ty tabulky a muzes se optat holek konkretne, na zkusenosti, kdyz tam je napsano, kde ivf absolvovaly:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At_86-RDQ1PVdHZCRTNJNnhBSFRjOVpmS3VYdEZHOUE&hl=cs#gid=0
1. říj 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice gennet ted nema volne terminy o gestu jsem objednana na 14.10 a k doktorce polakove :slight_smile: tak uvidime zkusim obvolat dalsi
1. říj 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mas kontakt na cube,,??
@janice_opice ja jsem hlavne vydesena, co to je...chapes, v moci nic, na stery zrejme jit nemuzu, beru antb., a najednou zas bolesti:( chce se mi z toho fakt brecet, nic na to nezabira.
@petulak1988 uz jsem tam volala a myslis teda ze do iscare nee??
1. říj 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to melo byt tobe :grinning: uz jsem tam objednana tak snad to k necemu bude
1. říj 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 zlato Polaková neeeeee!!!!!!!!!!!! Studena nepříjemná cynická....opravdu neee... Čekal nebo Alexandr psala jsem ti to!!!!!!
1. říj 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek me je uu uplne jedno jaky budou hlavne aby pomohli...ale dala jsemna tebe a preobjednala
1. říj 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 - no abych byla upřímjá tak bych hlavně teda po dobu léčení vypustila ten sex o kterým jsi myslím včera psala.
A je to možný že to je před MS víc cítit, to tělo vevnitř je citlivější a jsi trochu nafouklá ...tak se to vevnitř třeba všechno nějak dotýká a hýbe apod ..nevím ale obecně jsme prostě citlivější v tu dobu. Všechno je vevnitř propojený tak je to asi prostě znát víc ...ale nevím, jen názor :unamused:
1. říj 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no meli jsme povoleno s kondomem, tak jsme to jednou zkusili - ja fakt nemela dva tejdny uz problemy... a uz to neudelam.
jinak s tebou souhlasim, ze kolem ms je telo citlivejsi, ale ne takhle. neco mi evidentne je, kdyz mam bolesti.
1. říj 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - já jsem rozhodně pro Gennet :slight_smile: taky tam chodím ;) ale každá samo poradí jinak.
Ale kamarádka z gestu utekla, ale každá máme jinou zkušenost ...takže je to spíš o to si třeba někde přečíst nějakou tu recenzi ...
1. říj 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek ke komu jdsi objednaná do Cube? Nebo jen do Genentu a na kdy?
1. říj 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - a jinak v krvi není nic jinýho?

pak mě napadá ještě ta laparka a hystero ....ale tam jsi nějak objednaná že? jestli tam nemáš nějaký ty srůsty, ony dovedou pěkně potrápit :(
autor
@sasanka033 souhlasím s @kamisb chvilku si ten sex odpustit aby se dobře doléčilo.... :wink:
@kamisb do gennetu je cekci doba nemaji ted volno
1. říj 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek promin to mělo být pro Petuli
@janice_opice nebylo to na me?? do Cube na 30.10 k Visnove. a do gestu 24.10 k cekalovi
autor
@petulak1988 ke komu jdsi objednaná do Cube? Nebo jen do Genentu a na kdy
autor
@petulak1988 Višna je moje nejoblíbenější doktorka ze všech, strašně moc mi pomáhá a moc jí věřím!!! Ale i doktor Budka je suprovej....
Dneska jsem jak jsem ráno psala právě byla v Cube:slight_smile: u psycholožky,která nakonec usoudila, že s náma žádnou práci mít nebude:slight_smile:)))))) :slight_smile:
1. říj 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je super.. no ja verim ze mi treba pomohou.. uz fakt nevim..asi to potrebuje uplne jiny postup
1. říj 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 hel každopádně určo aspon nasbíráš víc názorů, nikdo neříká, že musíš jít do toho či toho CAR, udělej si obrázek, uvidíš co ti řeknou a nabídnou, jak ty se budeš cítit taky finančně a uvidíš a pak se rozhodneš....
1. říj 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jde o tebe a tvůj pocit a fakt je dobrý někdy víc názorů
1. říj 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 víš me Poláková u transferu tak vystresovala cynickýma řečma, jakoze to toho moc nemáte, to nevidím zrovna nadějně a tak......ze mi hned něco řeklo ze to bude v pr.... Pry nemá děti a ani je nemá rada.... Nerozumím proc tam dělá.....
1. říj 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 a u koho teda jsi? :slight_smile:
1. říj 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - možná jsi měla do genntu zkusit se nechat napsat, kdyby někdo odřekl, oni občas na rychlo volají, že se jim uvolnil termín.
nebo zkus Archu, tak bávý volněji ...kamarádka má od nich holčičku a hend na první pokus :slight_smile: ale je pravda, že ona byla úplně v pořádku jen píchala fraxiparín, ale přítel má horší spermio.
1. říj 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb
no holky o to prave jde, ze ja si sex klidne odpustim, aby se to dolecilo, ale uz tejden beru antb na chlamydie a to by se mi to prece takhle z nicehonic nerozjelo...? mam stejny problemy jako kdyz jsem antb. nebrala:(
@kamisb z krve mi krome na chlamydie zadny testy nedelali, delali mi stery na gynde, cisty, v moci taky nic neni.
1. říj 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 a jak to máš s tou laparoskopii?
1. říj 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb na laparku a HSK mam 18.rijna jit, to vis, ze si rikam, kez by to bylo ono...protoze to je preci divny, ze se mi to rozjizdi pred ms. to musi mit neco spolecnyho i s gyndou.
1. říj 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj mas pravdu tak zatim mame jeste posledni hrazeny pojistovnou tak uvidime
@pidisek jdu k doktorovi Cekalovi
@kamisb oni si me zapsali a ze zavolaji kdyz se neco uvolni
1. říj 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - tak fajn. Uvidíš co Ti kde řeknou. A u toho Apolináře jdeš taky na tu schůzku jak TI navrhovali?
1. říj 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek