IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kamisb
6. bře 2015
@pavlina1976 - to mě moc mrzí.
kolikátý den že jsi dneska byla?
pavlina1976
6. bře 2015
@kamisb 15tý, je to zase biochemický, už po třetí za sebou 😞 . No nedá se nic dělat. Je to konec, už do dalšího ivf nejdu a mrazáčky už nemáme. Jj je to smutný.
kamisb
6. bře 2015
@pavlina1976 - to je mi opravdu moc líto.
A řešili jste to nějak podporou či tak nějak ? i když jestli už do dalšího IVF nejdete tak to asi nemá cenu se tím zabívat a trápit se.
15 den by mělo být víc, ale gennet posílá na kontrolní odběry od 5 jednotek. I když v ten 15den to je asi fakt málo.
Já bych asi ještě spíš přemýšlela o darovaných vajíčkách než pěstounský péči, ale jde zase o peníze no...a to asi není levný no.
Ale jinak by jste jistě udělali nějakými děťátku velikou radost.
pavlina1976
6. bře 2015
No uvidíme, manžel by radši adopci, ale já se spíš bojím co by na to moje dcera....To víš být jedináček má své výhody 😃 . Ale už je velká, tak uvidíme, je to na strašně dlouho a vůbec není jisté, že nás schválí takže asi tak. No a kdyby jsme vyhráli, tak můžeme uvažovat i o darovaných vajíčkách 😉 .
kamisb
6. bře 2015
@pavlina1976 - njn, tohle jsou věci, který se musí řádně rozmyslet.
drž se a někdy se ozvi.
muddledgirl
7. bře 2015
@marke ahojky..my zatím jsme u zeleniny...stále doporučeno nespěchat s příkrmy...dát jeden den,pět dní ne,pak týden obden.Takže dáváme furt mrkvičku, brambor, banán, zkusila jsme jogurt...ale dost se osypal atopákem, tak s tím fakt počkám.Dnes bude mít kaši,když budu pryč.Pak začnu přidávat další zeleninku a masíčko.Měl masíčko ze skleničky,ale tam byl i rajskej protlak a vůbec mu to nejelo....
muddledgirl
7. bře 2015
@janice_opice koukám,že se stále nezastavíš,obdivuju.Já jsem ráda,že stíhám cvičita jakžtakž uklízet.
@petulak1988 moc vám to všem sluší,seš kočka 😉
muddledgirl
7. bře 2015
@marke tak jak koukám,tak jen mého Samíka nezastaví nic před jídlem,ani zoubky,Už jich má šest a vypadá,že další leze..Je to rychlost.. 😃
muddledgirl
7. bře 2015
@jaka17 kočí..my tam ještě s malým nebyli v HK.Asi v říjnu darujeme Sanusu opl.vajíčka a současně ho ukážeme.Vůbec nevím co koupit.Chtěla bych dát něco doktorů, sestrám i do Laborky..tak nevím.
muddledgirl
7. bře 2015
@petulak1988 ahoj,no s antinou..brala jsem pro kojící...Ty nebereš? :-o No...ale už neberu...Nestihla jsem včas zajít k doc. a vzhledem k tomu,že na to po porodu vůbec nemám chut na neřeším.Ale asi zkusím tělísko ..no furt nevím...
muddledgirl
7. bře 2015
@pavlina1976 😞 to mě je opravdu moc líto...ch jo...no bez přispění pojišťovny to jsou pěkné pálky.....
muddledgirl
7. bře 2015
@pavlina1976 Ty jo ..holka já nevím...pěstounská péče asi není špatná...ale pořád je to cizí miminko a nevíš,jaké má geny....
jaka17
7. bře 2015
@pavlina1976 achjooo,,já tu včera nebyla...Pavli,je mi moc líto...musím doma dočíst..uvidíš,třeba časem půjdete do dalšího pokusu..já se taky musela otrepat ...až budu na počítači,napíšu do Ip.Tady to datluju do mobilu a pre na to vidím...
janice_opiceautor
7. bře 2015
@pavlina1976 Holka to mě moc mrzí😞((( vím jaké to je....třeba se ještě za čas rozmyslíš a prubneš to znovu🙂 co víš...🙂)) Každopádně at už se rozhodneš jakkoliv tak ti přeji jen moc a moc štěstí a at ti to vyjde jak si představuješ..🙂
janice_opiceautor
7. bře 2015
@muddledgirl nezastavím nno, včera jsme se vrátili a nachodili jsme za ten necelý týden tak cca 70km 😃 😃
jsem ráda, že antikoncepci nemusím řešit...ted to vidím už jen jako výhodu🙂
janice_opiceautor
7. bře 2015
@jaka17 po neděli se ti ozvu ju a domluvíme se na hrabačce a kafi..máš čas třeba i o víkendu?
muddledgirl
7. bře 2015
@janice_opice Tak zas chůzi mám ráda 😉 Ale upřímně řečeno už se těším trochu na červen až si zajdu na pizzu....a dám si třeba i desítku až bude hezky.Teď furt cvičim nebo chodim na pás...ale aspoň žádná nuda...Ted začínám chrchlat a mám rýmu...ale vzhledem k tomu,že ne zelenou,obávám se,že je to alergie..no uvidíme.
jaka17
7. bře 2015
@janice_opice jasně, těším se, napiš...já mám rozhodně víc volna, než ty, takže spíš řekni, kdy máš čas a klid...víkend radši ne, máme ted´plno rodinných oslav...
petulak1988
7. bře 2015
@muddledgirl kocka?? No to nevim ale dekuji.. no ja mam uz pro nekojici, nekojim uz..po ty kojici jsem musela behem kojeni vysadit, protoze jsem to mela temer mesic v kuse.. des..
pavlina1976
8. bře 2015
@jaka17 JJ je mi to taky líto 😞 . Kdybysme vyhráli tak půjdu do darovaných vajíček, ale do normálního ivf už opravdu ne 😉 . Manžel by rád adoptoval mimi když nám to nejde, tak uvidíme, je to hrozně složité a vůbec není jisté, že nás schválí. Je to na hlavu postavené.....Přeju ti moc moc štěstí! Za chvilku už se dočkáš zdravého, krásného miminka 😉
pavlina1976
8. bře 2015
@janice_opice Díky Jani, uvidíme co nám ten život přinese 😉 . Měj se moc hezky 😉
muddledgirl
8. bře 2015
Kočky,jak můžu brát paralen 500,když skoro pořád ještě kojím? V letáku píšou jeden den bez porady s lékařem nebo lékárníkem.Zatím jen 37,9...snad to nebude moc stoupat...díky.
janice_opiceautor
9. bře 2015
@muddledgirl Paralen můžeš v pohodě podle rozpisu nebo panadol..a jeslti tak doporučuju spíš čípky,abys byla v klidu🙂 i rychleji zabírá a nejde přes játra
muddledgirl
9. bře 2015
@janice_opice čípky pro mně? 😃
kamisb
9. bře 2015
@muddledgirl - v tom letáku to tak píší i mi to v lékárně kontrolovala.
Já si vzala fakt jen jeden ...naštěstí to pak bylo v klidu. Čípky jsou i pro dospělý 🙂 třeba na bolest je dávají v nemocnici místo tabletek.

Jak je kočko?
muddledgirl
9. bře 2015
@kamisb Ty jo...aha..to slyším poprvé,že čípky jsou pro dospělé.Já si vzala včera jeden a předevčírem...ted už horečky nemám..za to malej zas jo....
kamisb
9. bře 2015
@muddledgirl - chudínek 😞
ať je brzo v pořádku
muddledgirl
9. bře 2015
@kamisb děkuju...snad jo.... 😉
eevvaa
10. bře 2015
ahojík, tak jsem ráno objevila prořezávající se zoubek 🙂, už nemáme miminko, ale kluka jako buka.Zítra jdeme na tu 3.hexu a 4m prohlídku, tak jsem zvědavá, jak za těch pět neděl povyrostl.
janice_opiceautor
10. bře 2015
@muddledgirl jj jasne pro dospele dost je i doporucujou pac ti nezatezujou jatra atp a jak pise @kamisb 🙂 my mame horecky za sebou 2 dny to bylo trapeni a ony ty pitome zuby..ty horni snasi nejak hur...jeste ten prujem aby zmizel a bude to dobry..dokonce ji i dasnicky krvacely 😞

Začni psát odpověď...

Odešli