• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@pavlina1976 - to mě moc mrzí.
kolikátý den že jsi dneska byla?
6. bře 2015 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb 15tý, je to zase biochemický, už po třetí za sebou :frowning2: . No nedá se nic dělat. Je to konec, už do dalšího ivf nejdu a mrazáčky už nemáme. Jj je to smutný.
6. bře 2015 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - to je mi opravdu moc líto.
A řešili jste to nějak podporou či tak nějak ? i když jestli už do dalšího IVF nejdete tak to asi nemá cenu se tím zabívat a trápit se.
15 den by mělo být víc, ale gennet posílá na kontrolní odběry od 5 jednotek. I když v ten 15den to je asi fakt málo.
Já bych asi ještě spíš přemýšlela o darovaných vajíčkách než pěstounský péči, ale jde zase o peníze no...a to asi není levný no.
Ale jinak by jste jistě udělali nějakými děťátku velikou radost.
6. bře 2015 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No uvidíme, manžel by radši adopci, ale já se spíš bojím co by na to moje dcera....To víš být jedináček má své výhody :grinning: . Ale už je velká, tak uvidíme, je to na strašně dlouho a vůbec není jisté, že nás schválí takže asi tak. No a kdyby jsme vyhráli, tak můžeme uvažovat i o darovaných vajíčkách :wink: .
6. bře 2015 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - njn, tohle jsou věci, který se musí řádně rozmyslet.
drž se a někdy se ozvi.
6. bře 2015 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke ahojky..my zatím jsme u zeleniny...stále doporučeno nespěchat s příkrmy...dát jeden den,pět dní ne,pak týden obden.Takže dáváme furt mrkvičku, brambor, banán, zkusila jsme jogurt...ale dost se osypal atopákem, tak s tím fakt počkám.Dnes bude mít kaši,když budu pryč.Pak začnu přidávat další zeleninku a masíčko.Měl masíčko ze skleničky,ale tam byl i rajskej protlak a vůbec mu to nejelo....
7. bře 2015 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice koukám,že se stále nezastavíš,obdivuju.Já jsem ráda,že stíhám cvičita jakžtakž uklízet.
@petulak1988 moc vám to všem sluší,seš kočka :wink:
7. bře 2015 v 05:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke tak jak koukám,tak jen mého Samíka nezastaví nic před jídlem,ani zoubky,Už jich má šest a vypadá,že další leze..Je to rychlost.. :grinning:
7. bře 2015 v 05:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 kočí..my tam ještě s malým nebyli v HK.Asi v říjnu darujeme Sanusu opl.vajíčka a současně ho ukážeme.Vůbec nevím co koupit.Chtěla bych dát něco doktorů, sestrám i do Laborky..tak nevím.
7. bře 2015 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ahoj,no s antinou..brala jsem pro kojící...Ty nebereš? :astonished: No...ale už neberu...Nestihla jsem včas zajít k doc. a vzhledem k tomu,že na to po porodu vůbec nemám chut na neřeším.Ale asi zkusím tělísko ..no furt nevím...
7. bře 2015 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 :frowning2: to mě je opravdu moc líto...ch jo...no bez přispění pojišťovny to jsou pěkné pálky.....
7. bře 2015 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Ty jo ..holka já nevím...pěstounská péče asi není špatná...ale pořád je to cizí miminko a nevíš,jaké má geny....
7. bře 2015 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 achjooo,,já tu včera nebyla...Pavli,je mi moc líto...musím doma dočíst..uvidíš,třeba časem půjdete do dalšího pokusu..já se taky musela otrepat ...až budu na počítači,napíšu do Ip.Tady to datluju do mobilu a pre na to vidím...
7. bře 2015 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 Holka to mě moc mrzí:(((( vím jaké to je....třeba se ještě za čas rozmyslíš a prubneš to znovu:slight_smile: co víš...:slight_smile:)) Každopádně at už se rozhodneš jakkoliv tak ti přeji jen moc a moc štěstí a at ti to vyjde jak si představuješ..:slight_smile:
7. bře 2015 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl nezastavím nno, včera jsme se vrátili a nachodili jsme za ten necelý týden tak cca 70km :grinning: :grinning:
jsem ráda, že antikoncepci nemusím řešit...ted to vidím už jen jako výhodu:slight_smile:
7. bře 2015 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 po neděli se ti ozvu ju a domluvíme se na hrabačce a kafi..máš čas třeba i o víkendu?
7. bře 2015 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak zas chůzi mám ráda :wink: Ale upřímně řečeno už se těším trochu na červen až si zajdu na pizzu....a dám si třeba i desítku až bude hezky.Teď furt cvičim nebo chodim na pás...ale aspoň žádná nuda...Ted začínám chrchlat a mám rýmu...ale vzhledem k tomu,že ne zelenou,obávám se,že je to alergie..no uvidíme.
7. bře 2015 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasně, těším se, napiš...já mám rozhodně víc volna, než ty, takže spíš řekni, kdy máš čas a klid...víkend radši ne, máme ted´plno rodinných oslav...
7. bře 2015 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl kocka?? No to nevim ale dekuji.. no ja mam uz pro nekojici, nekojim uz..po ty kojici jsem musela behem kojeni vysadit, protoze jsem to mela temer mesic v kuse.. des..
7. bře 2015 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 JJ je mi to taky líto :frowning2: . Kdybysme vyhráli tak půjdu do darovaných vajíček, ale do normálního ivf už opravdu ne :wink: . Manžel by rád adoptoval mimi když nám to nejde, tak uvidíme, je to hrozně složité a vůbec není jisté, že nás schválí. Je to na hlavu postavené.....Přeju ti moc moc štěstí! Za chvilku už se dočkáš zdravého, krásného miminka :wink:
8. bře 2015 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Díky Jani, uvidíme co nám ten život přinese :wink: . Měj se moc hezky :wink:
8. bře 2015 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kočky,jak můžu brát paralen 500,když skoro pořád ještě kojím? V letáku píšou jeden den bez porady s lékařem nebo lékárníkem.Zatím jen 37,9...snad to nebude moc stoupat...díky.
8. bře 2015 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl Paralen můžeš v pohodě podle rozpisu nebo panadol..a jeslti tak doporučuju spíš čípky,abys byla v klidu:slight_smile: i rychleji zabírá a nejde přes játra
9. bře 2015 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čípky pro mně? :grinning:
9. bře 2015 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - v tom letáku to tak píší i mi to v lékárně kontrolovala.
Já si vzala fakt jen jeden ...naštěstí to pak bylo v klidu. Čípky jsou i pro dospělý :slight_smile: třeba na bolest je dávají v nemocnici místo tabletek.

Jak je kočko?
9. bře 2015 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Ty jo...aha..to slyším poprvé,že čípky jsou pro dospělé.Já si vzala včera jeden a předevčírem...ted už horečky nemám..za to malej zas jo....
9. bře 2015 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - chudínek :frowning2:
ať je brzo v pořádku
9. bře 2015 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkuju...snad jo.... :wink:
9. bře 2015 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, tak jsem ráno objevila prořezávající se zoubek :slight_smile:, už nemáme miminko, ale kluka jako buka.Zítra jdeme na tu 3.hexu a 4m prohlídku, tak jsem zvědavá, jak za těch pět neděl povyrostl.
10. bře 2015 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl jj jasne pro dospele dost je i doporucujou pac ti nezatezujou jatra atp a jak pise @kamisb :slight_smile: my mame horecky za sebou 2 dny to bylo trapeni a ony ty pitome zuby..ty horni snasi nejak hur...jeste ten prujem aby zmizel a bude to dobry..dokonce ji i dasnicky krvacely :(
10. bře 2015 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek