• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@marke no jo kočko..já budu muset klasické pečivo stále spíš vypouštět,jinak budu nabírat...víš...tak jedině,že bych v tom pekla celozrnné..ale to se pak asi taky moc nevyplatí no.
16. bře 2015 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - my děláme hlavně celozrnné ...sem tam kmínový ...ale fakt spíš nějaký těsta z tmavejch mouk nebo rovnou směsi slunečnicové apod.

Dneska jsem mazala zase tu biodermu a takový malý flíček (paní doktorka to nazvala malým ložiskem) je už skoro pryč a včera se vůbec nedrbal ...tak hurá. To si myslím, že je nejdůležitější ...jak to drbe tak se to pak moc vyhojit asi nedá.
16. bře 2015 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl - jo a ještě dotaz a poznámka ...malej má furt ten kašel? Mě doktorka řekla, že s ním by neměl moc chodit ven. Kor jestli už to trvá dýl tak by měl být doma a jen hodně větrat.
16. bře 2015 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak za chvíli bude prckům rok tak by se měli v postýlce naučit usínat. Já jsem zvědavá jak to bude až dojde MM ...jak bude usínat.

@janice_opice - Jani a to si Val tu tyčku zvládne z tý postýlky vyndat? Já mám problém ji vyndat sama teda.
16. bře 2015 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tak to jo....to musí být mňamka...No kašel má týden..ale teda zrovna s ním večer ven jdu..protože jsem s ním právě furt seděla doma.No..uvidíme no...co se s tím dá dělat.Mně zas doktorka vždycky říká nevětrat..chi hi...ale já větrám......

Tak to super s tím atopákem...to máte fajné..já jednou za čas musím máznout kortikoidy..protože to má pak do krve..uvidíme do roka ..co pak.....No jo...až dojde MM,tak nevim,jak bude usínat..to bude pruda....a hlavně i jako malý se mě při přenášení do postýlky vždy vzbudil..no bude to asi boj....
16. bře 2015 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojdá holky, tedy maminky :slight_smile: Móóóc dlouho jsem tu nebyla, koukám, že stará dobrá garda stále pohromadě
16. bře 2015 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 Koukala jsem na net a je moc hezký. Jen netuším která to je barva :slight_smile:
16. bře 2015 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Já mám na suchý kašel pro malou Sinecod, ale ještě jsem ho nepoužila. A na hlenitý jsme zatím nic nepotřebovali :slight_smile:

Ona u prsa taky usne - většinou (tedy až na včerejšek, kdy ve 4 hodiny byla už zase vyspinkaná a povídala nám - tak jsem si ji vzala do poslete a jak se manžel otočil, tak se k ní přiblížil, takže ho mohla začít štípat do ruky :grinning: tak ho vzbudila). Jen mě otravuje, že to bývá i po hodině, než pořádně zaspí.

Mě se právě u této "výzvy" zdálo, že se začíná hodně z lehka a postupně přidává. Je to celkem 5 cviků, ale první týden se jedou pouze 3 a začíná se pouze na 4x každý cvik. Takže v pohodě. Už jsem asi 3x začínala a ani jednou mě nebolelo nic :slight_smile: Jen jak jsem psala, vždy jsem vydržela jen tak 5 dní a pak na to zapomněla.
Já právě nechci shodit vůbec nic (už tak jsem zase podmírák), jen zpevnit. Ale beru tě za slovo - když to do léta nějak nedám, tak budeme cvičit společně :grinning:
16. bře 2015 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl To já bílé pečivo miluju :slight_smile: Celozrnné jde taky, ale ono to asi fakt nějak moc levněji nevyjde (když spočítám i energii). Já jen, že taky to není nijak slavné, to naše využívání pekárny :grinning:

Jo a dobré směsi na chléb (celozrnný) mívají právě v Lídlu - ten by podle mě šel zadělat i klasicky, namíchat, nechat na teple vykynout a upéct v troubě (stejně je z trouby chutnější) :grinning: Takovej křupavější.
16. bře 2015 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb @muddledgirl
Tak s tím usínám - na to jsem taky zvědavá. Ale dokud budu kojit, tak to asi stejně jinak moc nepůjde. Ale malá se sama usnout snaží, tak doufám, že na to příjde. Už se jí to 2x povedlo, tak snad to bude lepší a lepší. Zatím to moc neřeším, chvíli jí (když neusne u prsa) v postýlce nechám se snažit a když začne brečet, tak jí znovu uspím u prsa. Dr. říkala, že do roka to řešit nemám, že se upravovat spánek (usínání, spaní celou noc) řeší až od 1 roku dítěte. Malá někdy ani to prso nechce a vzteká se, že chce jen ležet - takže pokroky jsou.

Tak to Klaudinka spinká jen v postýlce. Do velké postele si jí vezmu, ale jen na "pokec a hraní" a pak zase šup do postýlky. Takže snad to bude OK. Samča vydržel v malé postýlce do cca 3 roků, pak jsme koupili tu trošku větší (160x80 - myslím). A to až bude Klaudinka na to připravená, tak od cca 2 let, šoupneme tuhle postel k Samčovi do pokoje a bude chodit přes den spávat tam. A snad si tam zvykne, až ji úplně přestěhujeme z ložnice. Na tohle jsou starší sourozenci fajn, nebude se bát a navíc jsou na sobě tak závislí, že se bojím, aby to nenastalo ještě dřív a abych si jí ještě chvíli užila :grinning:
16. bře 2015 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - to mě většinou usne napůl u jednoho prsa dám ještě druhý a pak se sím odtrhne a otočí na druhou stranu ještě chvíli čekám ...protože občas se ještě otočí že si ještě cucne a když ne tak jde do postýlky...tam se překulí na bok nebo rovnou na bříško a spí. Jen ho nesmím hned přikrejt...to musím přijít až tak za půlhoďky jinak se mi zase vzbudí...což nechápu.

Taky si to právě hodně škrábal a měl to do krve, ale teď ty mastičky nějak zabraly...ona ta první to asi zklidnila, že to přestal drbat ale zase se mu to úplně sloupalo a přišlo im to hodně suchý a tahle od tý biodermy to navlhčila a už to má světloučký ..ale uvidíme za pár dnů ..většinou vždycky změna pomohla, ale jen na pár dní.
16. bře 2015 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ta cela hneda.. :slight_smile: no libil se mi i na zivo a potrebuji nafukovaci kolecka ..
@monyna83 Ahoooooj, no jo, my jsme držáci :slight_smile: Povzbuzujeme se tu už skoro rok a půl - no fuj, to je doba :grinning:
@monyna83 Ahooooj Moni :slight_smile: tak jak je už se chystáte jít do toho znovu?
16. bře 2015 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Jasně - už jsem našla i to označení č.4 :grinning: Ta je hezká, mě se hnědá líbí, jen u manžela by neprošla :grinning: Mě se líbí ty šedé, nebo v kombinaci se žlutou (nepraktické - sedá na ní samá moucha) nebo červenou.
16. bře 2015 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahoj kočko...no jo..já je zanedbávala...ale už se snažim a zas tu furt čučim.Jak se máš čičino?
16. bře 2015 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky opožděně děkuji za rady tady se člověk vždy dozví nejvíc... a @petulak1988 taky moc díky ...zatim bojujeme,ale myslim,že to ještě rozjedeme :wink:
16. bře 2015 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke
@hhani
@muddledgirl Jsem po ET, v pátek 13 byly zavedeny 2 osmibuňky. Jinak poprvé máme i mazíky. 2 kompaktní moruly a 2 expandující Blasty... Když mi to dnes Mgr. sdělovala, nevěřila jsem :wink:
16. bře 2015 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@monyna83 držim pěsti Moni !!! :wink: ..a zůstali jste u Apo nebo jste šli jinam?
16. bře 2015 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky :slight_smile: zdravíme - byl nám koncem února rok a už řádíme po celým domě :slight_smile: všem co tu jsou držíme palečky, at se vše povede!!!!!!
16. bře 2015 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@hhani Moc děkuji, zůstali jsme u Apolináře :slight_smile:
16. bře 2015 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek Jůůů, krásné fotky prdelek :slight_smile: Máš stejný účes jako já :slight_smile:
16. bře 2015 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 držím vše co mám...pusu :wink:
16. bře 2015 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek krásný fotky kočíí
16. bře 2015 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 Moc moc moc a tiše držíme všechny palečky :wink:

@pidisek Gratulujeme - dodatečně. Jsou úžasní :slight_smile:
Nějak jsi zkrátila účes :wink: Ale sluší - já takový měla ráda.

Tak to já holky od porodu nechala vlasy růst :grinning: Už bych s tím něco potřebovala udělat (i ofina už skoro dosáhne za uši), ale není čas. Nikdo malou nepohlídá :frowning2:
16. bře 2015 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jo normálně za ně zabere a vyndá je:grinning:
16. bře 2015 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů držím i moč a nebudu chodit ani čůrat a držet budu pokud to poůže až do testu :grinning: :grinning: :grinning: ne kočko vážněěěě strašně ti přeju ty vytoužené //
16. bře 2015 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@monyna83 jinak já holky taky trochu zanedbávámale mám fofr...a moc nestíhám:slight_smile:
16. bře 2015 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky držte na zítra palce, zítra se rozhodne s konečnou platností podpis rezervačky těch jedněch zájemců, už,aby to bylo, když to klapne tak koncem léta jedeme Itálie nebo Španělsko:slight_smile:
16. bře 2015 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Děkuju Janinko, tentokrát je to moje... Do třeice všeho dobrého i zlého IVF :grinning:
16. bře 2015 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek