• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@marke Děkuji zlatí :slight_smile:
16. bře 2015 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Děkuju zlatínko :slight_smile:
16. bře 2015 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - držíme vše co máme :wink:
16. bře 2015 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - rozkaz paní :sunglasses:

Manžel by taky někam takhle rád vyjel, jen já teda vůbec nevím kam a hlavně prcek moc nevydrží ani v autosedačce, musíme začít trénovat. A hlavně v kočáru aby nám pak někde vydržel.
16. bře 2015 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Moc a moc děkuji :slight_smile:
16. bře 2015 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám dotaz ...takový sice hooodně dopředu, ale to snad nevadí.
Až bude teplo ...jaro ...spíš léto ...jak jsou pak děti v tom sporťáku ....když bude připoutanej těmi pásy....tak se pod ně kupují nějaký letní "fusaky" deky či prostě jen sedí jakoby v tom kočárku.
Nevím jestli mě z toho chápete ....jen mi to přijde takový divný ho posadit v létě třeba jen v bodíčku kdyby bylo víc teplo jen do toho kočárku ...nebo prostě budou i kraťásky a tím se to vyřeší?
16. bře 2015 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - není za co, hlavně aby to byla ta pravá.
16. bře 2015 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke děkuju no, prostě toho za sebou mám už moc a to tělo už to prostě nepobírá no..10 let caní se nejvyššíma dávkama hormonů udělá své..proto si myslim, že byla i ta preeklampsie
16. bře 2015 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele to uvidíš bud můžeš dát tenkou deku..nebo prostihnou malé napínací prostěradýlko,ale já budu posazovat asi přímo, stejně se to stvoření furt hejbe a vyklání :grinning:
16. bře 2015 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 hele jasná věc....prostě je to tvoje a je to jasný a bude to holčička jak vyšitá se vsad a hezká a chytrá po tobě:slight_smile:
16. bře 2015 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Janinko, minule to bylo napůl...Za rok 2014 jsme zažili moc zlého, přišli o tátu a pejska...Máme doufám vybráno...Je čas profitovat a mimísek už s námi zůstane. Avšak, je mi úplně jedno, jestli to bude chcanda nebo lulánek :grinning: . Klidně dvojky, když už mám v bříšku 2 mimísky :slight_smile:
16. bře 2015 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice - tak uvidíme jak to nakonec bude .... dík za radu.
16. bře 2015 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 však jo, je to fuk to já jen odhaduju, že ta holka ta bude...u @jaka17 jsem se taky trefila:slight_smile:))))) a když k tomu bude ségra anebo brácha tak to bude božííí :wink: :wink: :wink: :wink:
16. bře 2015 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Minule jsem měla výrobní Vlastičku, kterou mi pojmenovala Sasanka033. :grinning:
16. bře 2015 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 Ahojky, moje známá tvrdí, že vše se děje 3x (a vychází jí to) - takže loni jste měli špatný rok - táta + pes + mimi - takže 3x vyčerpáno a nyní už to bude všechno v naprostém pořádku :grinning:
Držíme a věříme :wink:

@kamisb Tak mě nějak ani moc nenapadlo pod malou něco dávat - i když v kočáře jsem měla plínu. Tak uvidím, až jak to bude vypadat. Jinak bych dala asi zase nějakou tu plínu.

@janice_opice Je pravda, že jsi těch hormonů do sebe dostala až moc. Ale výsledek stojí za to :grinning: Jen teď ještě, aby byla i máma zdravá. A možná to třeba opravdu způsobilo i ty komplikace v těhotenství. Kdo ví. To se nikdo nedoví :slight_smile: Hlavní je, že je Valinka v pořádku a ty se z toho taky určitě brzy vylížeš - vzhledem k tvému "akčnímu" přístupu k životu :grinning:
Držíme palce na podpis předsmlouvy :slight_smile:
17. bře 2015 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke Markét, až mě normálně zamrazilo... Brrr, ale super úvaha :wink: Moc děkuji :slight_smile:
17. bře 2015 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke
@monyna83
tak jestli dobre pocitam, vychazi to letos na trojcata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2015 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 To je jasný, vzhledem k tomu, že to planujeme spolu, tak ty dvojky a já jedno.... To akorát vychází :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2015 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 moc drzim pesticky :blush:
17. bře 2015 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033
@monyna83 No minimálně to vychází letos na 3 těhulky :slight_smile: První je Jaka, druhá bude Monča a třetí Sas :grinning: :grinning: :grinning: A máme rozhodnuto :grinning:

Né, opravdu to kámošce tak vychází (je to naše zástupkyně). Když jim někdo umíral, tak to bylo 3x, když ve škole někdo otěhotněl, tak taky vždy po třech :grinning: Takže to prý fakt funguje :grinning:
17. bře 2015 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 Počítá se počet těhotných - né počet plodů :wink: :grinning:
17. bře 2015 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke No tak uvidíme :slight_smile: Jaka je už za polovinou, no a my se Sas brzy také určitě zakřičíme do světa, že jsme konečně těhule a dáme to až do porodu :wink:
17. bře 2015 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb já taky moc nevim..jak oblíkat v létě...krátasky zatím žádný nemáme...tak uvidim no...jinak jsem koupila emitex fusak na jaro léto...ale v létě určo nebude potřeba.
18. bře 2015 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 tak moc vám se Sas držím pěstičky... :wink:
18. bře 2015 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,jsme na pozorování v Podolí ,kvůli tlaku..wifi je tu fakt bídná ..tak jen všem novým tehulim zdar a Ozveme se..
18. bře 2015 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - tak ať jen pozorují a Ty ať jsi v pořádku. Drž se
18. bře 2015 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 a jéje..já měla vždycky vyšší...páč jsem všude chodila rychle...a taky jsem byla kvůli tlaku tři dny v nemocnici..tak at je to taky jen výchylka kočko..drž se.
18. bře 2015 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já právě nějaký vyhrabala ...tak uvidíme no ...dneska jsem taky vubec nevěděla jak ho obléct, bez fusaku to je asi blbost, ale řeba čepičku nemám žádnou lehkou :frowning2:
tak když ležel v kočárku a měl fusak hezky kolem hlavy tak jsem mu ji sundala a pak když seděl a koukal ven tak ji zase dostal.
A něl jen bodíčko dl.rukáv, tričko a mikču a na nožkách punčošky ....ale my teda máme i nánožník aby mi z kočárku nevystoupil :slight_smile:

jo a poslední dny začal křičet na naše feny :slight_smile: sice jen to jeho "e" ...ale i tak :slight_smile:
18. bře 2015 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já taky nevěděla jak ho obléct dnes..měl bodynko s dlouhým...teplou mikinu,dupajdy a zimní fusak.... :grinning:
18. bře 2015 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@muddledgirl Ahojky, tak my dneska museli do města. Já malou oblékla takto: overálek, mikinka a tepláčky a šup do fusaku - emitex (byla totiž v autosedačce) :slight_smile: A dala jsem na ní radši i poklop, protože foukalo a na hlavu lehkou háčkovanou čepičku, protože měla mikinu s kapucí, kterou jí dávám na hlavu.
A ven potom na procházku měla to samé, jen místo emitexového fusaku měla ten teplý zimní a na vrch jí hodila jen deku, kterou jsem dle větru a stínu buď odkrývala nebo přikrývala :grinning: Jojo, apríl se blíží :grinning:

S oblečením to mám super, kamarádka má o 2 roky starší holčičku, takže mi vše dává. Zrovna se chystám vyexpedovat (vrátit jí) zimní věci a věci, ze kterých jsme už vyrostly a donést si (z půdy, protože mi přinesla věci až do nějakého 1,5 roku) jarní věcičky. Tak uvidím, co tam bude :slight_smile: A tchyně se už těší, až bude kupovat šatičky :grinning: No, ale já jsem spíš na ty kraťasy než šaty, tak uvidíme.

@jaka17 Držíme všechny palce, ať je vše v pořádku.

@monyna83 Nojo, takže Jaka byla ještě loňská "trojka" :grinning: Tak letos ještě někoho přibereme :grinning:
18. bře 2015 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek